Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (19 μέλη και 300 επισκέπτες)

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.395
Πόντοι
15.775
χτες γυρο στις 11 το βραδυ στη ρεμουνδου στο πρωτο απο περγαμου με τις σκαλες  ηταν μια  :boobies: μελαχροινη μαλλον ελληνιδα φαινοτανε καλη αλλα τελικα δεν περασα..μηπως εχουμε παραπανω πληροφοριες για τη συγκεκριμενη?
 

Επισκέπτης
Η Βικυ ειναι συτη που λες στην Ρεμουνδου.Μετρια αλλα δεν βιαζεται καθολου.Δεν ανεβαινει απο πανω.Δυστυχως το συγκεκριμενο μαγαζι εφερνε μαυρες ενω τωρα μας εχει την Βικυ :-


 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
δυωρη τσαρκα σημερα σε ολοκληρη την φυλης...μετριοτητες κυριως.καταθεση διπλα απο το αντελλοσπιτο οχι την βρομερη υπογα το αλλο που ανεβαινεις τα σκαλια....μαριαννα το μωρακι μελαχροινη συμπαθητικη ωραια πιπα και εναλλαγη 2 στασεων απο πανω η κυρια και μετα μια περιεργη πως μου ηρθε δεν εχω ιδεα...ευχαριστο μωρακι καναμε γελια μετα το γαμησι και με την τσατσα...καλη για μια φορα..
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
χτες μετα απο τσαρκα επισκεψη φωκαιας αλεξανδρα απο λιθουανια ειπε πετιτ κοντοπουτανο τα ωραιοτερα ματια της φυλης
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πως είναι αυτή η Αλεξάνδρα;
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ξανθια κοντη μικρο βυζακι στητο μπλε ματια
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
πεσ καμια λεπτομερεια, ανεβαινει απο πανω ; ελευθερα πιασηματα ; δαχτυλο κτλ ;
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
η αλεξανδρα ηταν σημερα 66δ φυλης πολυ καλο παιδι μην το χασετε.παντως σημερα κατεθεσα φ134α η ελενα.μετρια εμφανηση αλλα καλο κρεβατι.πολυ καλη πιπα ανεβαινει απο πανω με ωραια κουνηματα ολες τις στασεις φιλακια στο στομα και 69 για καποιον που δεν εχει προβλημα.παντως ειναι πολυ καθαρη γιατι πριν φυγει αφιερωσε ενα καλο χρονο για να καθαριστει μπροστα μου.οταν τελειωσα μου επε αν θελω και παλι αλλα λογω χρονου εφηγα ασ το κοιταξει καποιος γιατι 20 ευρω για δυο φορες ειναι πολυ καλο.βλεπετε ο χρονος ηταν πολυ λιγος γιατι πηγα πρωτα απο διδυμου αυτο πανω πανω στον πεζοδρομο με τα πολλα σκαλια και ειπα να δοκιμασω την λεγομενη μαρινα χαλια μαγκες απο υπηρεσιες αφου στο 5λεπτο μου ειπε αν αργω και οταν της ειπα ναι μου ειπε οτι δεν την συμφαιρει και δεν μπορει να μεινει αλλο.στην black list λοιπον για να μαθει.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
η αλεξανδρα ηταν σημερα 66δ φυλης πολυ καλο παιδι μην το χασετε.παντως σημερα κατεθεσα φ134α η ελενα.μετρια εμφανηση αλλα καλο κρεβατι.πολυ καλη πιπα ανεβαινει απο πανω με ωραια κουνηματα ολες τις στασεις φιλακια στο στομα και 69 για καποιον που δεν εχει προβλημα.παντως ειναι πολυ καθαρη γιατι πριν φυγει αφιερωσε ενα καλο χρονο για να καθαριστει μπροστα μου.οταν τελειωσα μου επε αν θελω και παλι αλλα λογω χρονου εφηγα ασ το κοιταξει καποιος γιατι 20 ευρω για δυο φορες ειναι πολυ καλο.βλεπετε ο χρονος ηταν πολυ λιγος γιατι πηγα πρωτα απο διδυμου αυτο πανω πανω στον πεζοδρομο με τα πολλα σκαλια και ειπα να δοκιμασω την λεγομενη μαρινα χαλια μαγκες απο υπηρεσιες αφου στο 5λεπτο μου ειπε αν αργω και οταν της ειπα ναι μου ειπε οτι δεν την συμφαιρει και δεν μπορει να μεινει αλλο.στην black list λοιπον για να μαθει.

σε πιο απο τα 3 του 134 ? υπογειο;ισογειο;οροφο; τωρα απογευμα δουλευει ;
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
δουλευει απο οτι μου ειπε και απογευμα στο εσογειο 134α
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
δεν ξερω δεν εκατσα να μαθω αλλα απο οτμου πεταξε οταν τελειωσα ειπε θες παλι;ισως να κανω λαθος αλλα γιατι να το πει;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
γεια σας παιδες .... ελειψα λιγο γιατί τύχαν κατι τρεξίματα αλλα που και που παω να ριξω κανα τσαπου.... που λέτε συμφωνώ με τη Μιλένα στο 71 ειναι αριστη ... ελπίζω να μεινει αρκετα αν και τη βλέπω να την παιρνουν σε κανα Τουμπαι!!
που λέτε πήγα και στην Ολγα ρεμουνδου 21 το πάνω ... πρωι και επαθα σοκ!!!
μπαινω και αρχιζει να με πασπατευει αγαρμπα...μετα ενώ ουτε καν ειχε σηκωθεί βάζει προφ και μετα κανει πιπα... η γυναικα ειναι 60 χρονων και δεν ξέρει να πάρει μια πιπα...ελεος μετα κανω να γαμήσω και αντικρύζω ενα μουνί σα σάπια μπριτζόλα ... επαθα σόκ!!!!!!μονο γυμνός δεν εφυγα μακρια...~!! :headbang: :headbang: :jerking: :birdman:
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
σιμερινι καταθεσι 134 πανο φιλ αλεξανδρα ξενι υπιρεσια οτι καλιτερο κικλοφορουσε το προι φιλια σε ολο το σομα πσιλοντιπ πιπα αφινει για λιγο χερια στιν πιπα τρεισ στασουλεσ αυτι η κοπελα σιγουρα αξιζει να παει στα στουντια :sunglasses: :rockon: :smitten: :cool2:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
φίλε mpapis  ,  πες μας ποιά Αλεξάνδρα  ?- πως είναι εμφανισιακα ?
είναι καποια από τις γνωστές Αλεξάνδρες ? βάρδια ?
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ειναι ξανθια μικρα βιζια οραια επιδερμιδα κατι μου αρεσει πολι προινι βαρδια προτι φορα τιν πετιχαινο :rolleyes: :cool2: :knockinb:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Aποψινη γρηγορη βολτα απο Μεταξουργειο
Με 15€ τιμησα ενα μαυρακι με πολυ σουπερ προσωπο-πιτσιρικι και στενομουνα σε ενα παρaλληλο δρομο πριν την Κεραμεικου-Το μοναδικο ανοιχτο μπουρδελο στα φαναρια-Δεν ειδα πινακιδα με οδο καθοτι θεοσκοταδο
Κεραμεικου 13α η Λολα-εχω ξαναγραψει γι`αυτην την προηγουμενη φορα που τη γευτηκα πριν λιγες μερες-Πολυ μικροκαμωμενη με ωραια βυζακια και προσωπακι πολυ εκφυλο και γλυκο παραλληλα :rockon:-Ευχαριστο τυπακι 19 χρονων που πρωτα εκανε βιζιτες  :rockon:και τωρα παιρνει 18€ :sperm:
Την προηγουμενη φορα μου ειχε παραπονεθει οτι την πειραζουν παντου απο σουπερ μαρκετ μεχρι δεν ξερω γω που-στο δωματιο ηταν γραμμενο μαλιστα ''Ετσι γαμει ο Ελληνισμος' :cool2:'Ισως φιλος συνμπουρδελιαρης το εβαλε κατοπιν αναγνωσης του θεματος :cool2:-Στο ψητο τωρα,ευδιαθετη και της ξεκινησα την κουβεντα απο εκει που την ειχαμε αφησει την προηγουμενη φορα με ταυτοχρονο κωλοτριψιματα σε ενα μινιον κωλαρακι και στα βυζια της τα οποια καυλωναν και η ρωγα εγινε καγκελο :headbang2:
Πιπα και gag throat χωρις χερια μαλιστα στα 4  :headbang2: :knockinb:και μετα απο πανω οπου πραγματικα ειναι πολυ στενη-Τη ρωτησα αν δινει κωλαρακι αν της δωσω αλλα 30€ εξτρα και ειπε με πολυ ναζι ''φοβαμαι την πουτσα στο κωλαρακι μου οτι θα πονεσει''
:headbang2: :sperm: >:cheesy:Αξιζει το Ρουμανακι με τα μαζεμενα μαλλακια και την σουπερ πιπαρα-Στο γαμησι ειναι εντελως φυσικη χωρις ψευτομαλακιες :knockinb: :headbang2: :cum: αλλα ουτε και παγος-Γουσταρει μαλιστα που ειναι σε μπουρδελο σε συγκριση με τος βιζιτες που εκανε πρωτα
Λολα i`ll meet u again next time :headbang2: :cum: :knockinb:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom