Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (11 μέλη και 117 επισκέπτες)

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Μου θυμιζει καποια με κακες αναμνησεις, αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Αν περασει ο κρητικος 1985 μπορει να με επιβεβαιωσει ή διαψευσει γιατι η κοπελα ισως να ειναι αυρη που πηρε επαρχια...
θα σε βγαλω εγω απ την περιεργεια.. ειναι 2 μηνες ελλαδα και δουλευε στα χανια στη μινωος καπως ετσι μου ειπε
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Εφοδο μαζι με την Διας στο μεταξι
Κολωνου
53 στρουμπουλη 1,65 με 2αρια και κωλαρα,με μερικα κιλα στην περιφερεις που πηρε τωρα τελευταια,η κοπελα ηταν και στην φυλης αλλα δεν θυμαμαι ονομα.
47 ισογ.ελληνιδα καινουργια εμφανιση συμφωνα με τσα,1,60 αδυνατη με μικρο στηθος,και σπαστο ξανθο μαλι.
48 παχουλη με 2αρια.
32  οροφος δυο κορασιδες μια κοντη με γεμισματα,ντορινα αν  θυμαμαι καλα και η αλλη αδυνατη με 1,5 γυρολογος απο το κολ.11.
32 υπογειο Τζοανα κοντο με κανονικο σωμα και μικρο στηθος ξανθο,στα 10.
30 ισογειο Αννα μιλφ.
30 Οροφ.αν και δεν ανεβηκα απο οτι ακουσα τζωρτζιανα η ιωαννα.
27 υπογειο Αννα η βουλγαρα με λιγα κιλακια επιπλεον και 2αρι.
27 οροφος καινουργια αφιξη με καλο κορμι κανονικο στηθος μελαχροινη με τατου στην μεση,Τζουλια στα 15.
Μ.Αλεξανδρου 17 η βασιλισσα της πιπας Ζανα.
28 Δυο κορασιδες αδυνατες με μικρο στηθος η μια ποιο κοντη η αλλη η Μαρια με το μαλλι πιασμενο επανω!!
Αυτα τα ολιγα απο μεταξι καθοσον πηραμε την καλτιλα της περιοχης και αποχωρεισαμε!!
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
παιδια να ρωτησω επειδη εγω δεν μπορω να περασω λογω αποστασης, τα μαυρακια στον κυριο άρη στη φωκαίας κανουνε ακομα βαρδιες? thanks!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
θα σε βγαλω εγω απ την περιεργεια.. ειναι 2 μηνες ελλαδα και δουλευε στα χανια στη μινωος καπως ετσι μου ειπε
Αυτό ακριβώς λοιπόν είχα υπόψην μου φίλε.
Εγώ την είχα πάρει την 2η μέρα που δούλεψε ως ιερόδουλη και είχα έτσι και έτσι εντυπώσεις, αλλά την είχε πάρει κι ο άλλος συναγωνιστής από την επαρχία και είχε γράψει ότι πέρασε άσχημα μαζί της.

Έκανες πολύ ωραία ενημέρωση γενικά εχτές, ωραίος.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
Μια φορά η Χριστίνα/Φυλής 69Α,είχε ανέβει από πάνω μου και με το μουνί της είχε κάνει το ίδιο (τριβόταν) στο "πουλάκι" μου...είχα "χεστεί πάνω μου"........... Έκανε σαν να μην τρέχει τίποτα και δεν ξαναπήγα σε αυτήν....... :uglystupid:

Ηταν μία εποχή που το έκανε πάντα και με μένα τράβαγε το στριγγάκι της και τριβόταν :cum:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Tωρα το μεσημερι στη φυλης
66α βιολετα,μελαγχροινο πιπινι με κινεζορωσικη οψη,λεπτο σωματακι,μετριο αναστημα.Πιθανοτατα την ειχα δει χτες το πρωι στο 134α
74 αννα,γλυκο μελαγχροινο κοντοπουτανο με φουλ προγραμμα
Φωκαιας
27α μαρια
27β κατω ειρηνη και βικτωρια
27β πανω αλινα με φουλ προγραμα.Προκειται για την αλινα απο το υπογειο του 27,ξανθια με πλαδαρο σωμα
Διδυμου
7α νατασα με φουλ,ξανθια γυναικα γυρω στα 35.Συναγωνιστης παππους που ηταν διπλα μου,εκανε εφοδο για μεσα στο δωματιο
7β ρεγγινα μαλλον,νεα μελαγχροινη παρουσια με τραχια χαρακτηριστικα στο προσωπο,μετριου αναστηματος με μαυρες μποτες.Αρχικα φαινεται εντυπωσιακη,απο κοντα ομως κανει μπαμ απο καποιο χωριο
8β καμελια
20 βαλερια
Υ.Γ Χτες απογευμα φωκαιας 19 ιωαννα,η γνωστη μελαγχροινη γυρολογος της φυλης με το φουλ προγραμμα ,εχει παρει αρκετα κιλα παραπανω
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Χρόνια τώρα διαβάζω ,ενημερώνομαι και γενικώς εξυπηρετούμαι και περνάω καλά με τις ενημερώσεις των μάχιμων συναγωνιστών απο τούτο δω  το site.Δια της παρούσης ευχαριστώ από καρδιάς.Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω.
Respect για όλους τους πορνορεπόρτερ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Υ.Γ Χτες απογευμα φωκαιας 19 ιωαννα,η γνωστη μελαγχροινη γυρολογος της φυλης με το φουλ προγραμμα ,εχει παρει αρκετα κιλα παραπανω
:thumbsup:
Και εγώ την αναγνώρισα, πρέπει να έλειπε καμιά 2ετία αυτή  :zfuck:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Μου θυμιζει καποια με κακες αναμνησεις, αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Αν περασει ο κρητικος 1985 μπορει να με επιβεβαιωσει ή διαψευσει γιατι η κοπελα ισως να ειναι αυρη που πηρε επαρχια...
Ποια λες ρε φίλε...Την Έλενα που πήρα προ καιρού κ σου είπα ότι είναι φόλα?

Αυτή λες να είναι?
 

HAMSUND7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά, να ρωτήσω κάτι...
τι πάει να πει petting;;
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Χθες πρωινη βάρδια

Φεύγοντας πέρασα από Αλκιβιάδου 16Γ μπας και πετύχω την Βικτώρια, αλλά τζίφος. Δούλευαν δυο κοπέλες. Η μία μπάζο , η άλλη όμως μούναρος. Ξανθιά ψηλή, νέα, με πολύ όμορφο πρόσωπο. Στα υπόψην . Δεν συγκράτησα όνομα...  :headbang:
Σήμερα πέρασα να δω αυτό που είχα σταμπάρει προχθές
Οι δύο κοπέλες ήταν η Άννα/Ανίτα και η Αναστασία
Η μουνάρα ήταν η Άννα/Ανίτα , αλλά ήταν στο δωμάτιο
Πέρασα με την Αναστασία που δεν ήταν και τόσο μπάζο τελικά. Απλά όχι σαν την άλλη
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
για κανε μια περιγραφη εμφανισης και συνευρεσης
Μέτριο ανάστημα προς κοντή,μελαχρινή,με κανονικό σώμα κ ωραίο στήθος...Σαν παρουσία μια χαρά είναι...

Σαν συνεύρεση χάλια μαύρα...

Δεν ήξερε να παίρνει πίπα,έβαλε ένα κιλό κρέμα στο μουνί της κ άλλο τόσο στον πούτσο μου,δεν άνοιγε τα πόδια στο ιεραποστολικό γιατί δεν μπορούσε κ το έπαιζε έξυπνη καθ'όλη τη διάρκεια λέγοντας μου,ξέρω τι κάνω κ ασκώντας κριτική σε ότι έκανα εγώ (γιατί με γαμάς γρήγορα,σ'αρέσει αυτό το πράγμα?μη μου δίνεις συμβουλές,ξέρω τι κάνω,κτλ κτλ κτλ)...

Το μόνο που άξιζε ήταν το στήσιμο της στα 4...Πάλι καλά που υπήρχε κ αυτό κ τελείωσα παρ'ότι μετά την αλλαγή από ιεραποστολικό στα 4 μπήκα με μισοπεσμένη ψωλή μέσα της...

Στο ίδιο σπίτι είχα πετύχει πριν καιρό μία με παρόμοια χαρακτηριστικά αλλά λίγο πιο ψηλή κ με μικρότερο στήθος...ΡουμανοΓερμανίδα κατά δήλωση της...Επίσης φόλα...Δυστυχώς δεν θυμάμαι όνομα...

Νικολέττα κ πάλι Νικολέττα...Που θα πάει,δεν θα ανέβω την Παρασκευή,θα αναστενάξει ο τόπος...

Ελπίζω να βοήθησα...
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
παιδιά, να ρωτήσω κάτι...
τι πάει να πει petting;;
Μαλλον αυτο.....
petting-dog-smiley-emoticon.gif
Μπορει[/URL] και αυτο
feeding-pigeons.gif
Iσως  και αυτο
smiley-bounce008-01.gif
smiley-bounce008-01.gif
smiley-bounce008-01.gif
smiley-bounce008-01.gif
smiley-bounce008-01.gif
smiley-bounce008-01.gif
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ποια λες ρε φίλε...Την Έλενα που πήρα προ καιρού κ σου είπα ότι είναι φόλα?

Αυτή λες να είναι?
Ναι αυτή ήταν.
Εγώ όταν την πήρα δεν είχα περάσει άσχημα, αλλά δεν θα της έδινε άλλο 30αρι. Της άρεσε πολύ να κάνει πίπα πάντως.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom