Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 331 άτομα (40 μέλη και 291 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
PS: Με πήρε πάνω απο μία ώρα να συντάξω αυτήν την απάντηση θέλωντας να αλλάξω την απόφαση σου και να παραμείνεις στο "ημερήσια ενήμερωση για μπουρδέλα". Στο ξαναλέω οτι δεν σε βλέπω με κακία και δεν σε θεωρώ σε καμία περίπτωση εχθρό μου.Το ότι δαπάνησα τόσο πολύ χρόνο σημαίνει οτι θεωρώ οτι κατά βάθος αξίζει να είσαι μαζί μας για όσο καιρό πραγματικά θέλεις εσύ.
Τα είπαμε και πμ ακόμη καλύτερα. Δεν τίθεται πλέον θέμα.

Στ' όνομα της ενημέρωσης, νομίζω πως πρέπει να το ξανασκεφτείς.
Αυτό είναι το σημαντικότερο!

Αναλυτική και φρεσκο-καταψυγμένη κάπως ενημέρωση από το τιποτένιο Μεταξουργείο στις 24/9/2012 στις 12.30’

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10122.jpg


Τηλεφώνησα στον Προμηθέα για να πάμε μαζί στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου αλλά είχε δουλειά. Όπως μου είπε θα έκλεβε για δεύτερη φορά την φωτιά από το εργαστήριο του Ηφαίστου. Έτσι λοιπόν, ο Προμηθέας γίνεται για δεύτερη φορά Πυρφόρος και όπως είναι αναπόφευκτο θα γίνει για δεύτερη φορά Δεσμώτης. Η κλιμακούμενη ανησυχία που προκαλείται στους απλούς θνητούς από αυτά τα γεγονότα οδηγούν σε δραματική κορύφωση.

Εγώ πλέον, σχεδόν ανεξήγητα αλλά καθοδηγούμενος από την φωτιά της καύλας, περιπλανήθηκα στο τιποτένιο Μεταξουργείο έχοντας για συντροφιά έναν Λεβεντόπουστα που με ακολουθούσε διακριτικά.



%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10121.jpg


Κολωνού 48
Μαγδαλένα μελαχρινή πορνο-δέσποινα με μαλλιά μέχρι τους ώμους, στιβαρά χαρακτηριστικά προσώπου, κάπως ψηλή με χορταστικό σώμα και υπεροπτικά κω(ο)μάγουλα.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 όροφος
Μαρία με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τα σύνορα της κωλομάγουλων, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με προσαρμόσιμο χαμόγελο για κάθε ερώτηση και κάθε επαφή, κοντή, λεπτή με μικρά βυζιά και μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε θέση εξωτερικού τόξου

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο
Μελαχρινή αλβανέζα που δεν θυμήθηκα τελικά το όνομα της και που γυροφέρνει από Ιάσωνος 43 και από Κολοκυνθούς 63 αριστερά όπως μπαίνουμε στο τσαρδί με μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, φτιαγμένα μπούκλες και πιασμένα ψηλά, κανονικό σώμα, μέτρια στο ύψος, αποδεκτά βυζιά και καλοζυγισμένο κώ(ο)λο. Αν δεν είχα δυσάρεστη εμπειρία από την ολιγόλεπτη σχέση που είχαμε παλιά, μάλλον θα ξαναπερνούσα στο δωμάτιο εργασίας. Ίσως μετά από καιρό να αναθεωρήσω και να την επανεξετάσω.

Ιάσωνος 44
Ντανιέλα με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, βοϊδίσιο βλέμμα με ορατή αδυναμία σε μέτριας δυσκολίας μαθηματικές πράξεις, μάλλον μέτρια προς ψηλή, κάπως γεματούλα με υπερ-μάσταρα και παραφουσκωμένο κώ(ο)λο 

Ιάσωνος 27
Μαρία με το ξανθό ποστίς από Φωκαίας 24, σιγανο-χαμογελαστή έκφραση, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και καλοδουλεμένο κώ(ο)λο. Στα 10 ευρώ όλες οι υπηρεσίες και στα 15 ευρώ ο καλοδουλεμένος κώ(ο)λος. Δεν θυμάμαι αν ειπώθηκε για ακάποτο γιατί εκείνη την στιγμή σκέφτηκα έναν γάτο μου που τον πάτησε ένα ανατρεπόμενο φορτηγό και στενοχωρήθηκα.

Κεραμεικού 15 όροφος

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10130.jpg


Καμέλια με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο. Η επιλογή βασίστηκε στην  περιέργεια και μόνο στην περιέργεια. Και εξηγούμαι για να μην παρεξηγηθώ. Περιμέναμε στο σαλόνι και καθυστερούσε να βγει η πορνο-δέσποινα στο σαλόνι για πάνω από 20 λεπτά. Όταν βγήκε στο σαλόνι, διαπίστωσα ότι ήταν αντικειμενικά επιλέξιμη, οπότε σε συνδυασμό με την περιέργεια να αποσαφηνίσω αν «έφταιγε» ο πελάτης (που καθυστερούσε να τελειώσει) ή αν ήταν τόσο πολύ υπομονετική και συνεργάσιμη αποφάσισα να περάσω στο δωμάτιο εργασίας. Όπως θα σημειώσω συγκεκριμένα στην κριτική, που θα γράψω στην συνέχεια, είναι αποδεκτή επιλογή στο 10άρικο.

Κολωνού 11 όροφος

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10131.jpg


Αλεξάνδρα με καστανές ανταύγειες σε γύφτικο υπόβαθρο μαλλιών, χαμογελαστή με προσποιητή ή και αποδεδειγμένη χαζομάρα, μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα με σώμα νοικοκυράς και φουσκωτό κώ(ο)λο. Η επιλογή έγινε μάλλον παρορμητικά και όπως θα σημειώσω συγκεκριμένα στην κριτική, που θα γράψω στην συνέχεια, δεν ήταν το καλύτερο που θα μπορούσα να κάνω. Στο σαλόνι (μου) φάνηκε πρόσχαρη κοπέλα αλλά μέσα στο δωμάτιο αποδείχτηκε χαζο-χαρούμενη και αδικαιολόγητα πυροβολημένη από στεριά και θάλασσα. Αυτές οι καταστάσεις δεν είναι εύκολα διακριτές στα λίγα λεπτά του πορνο-σαλοναρίσματος και διαφέρουν ελάχιστα η μια κατάσταση από την άλλη. Όπως διαφέρει το θάρρος από το θράσος ή ο σεβασμός από την κολακεία ή τόσες και τόσες άλλες περιπτώσεις. Παρόλα αυτά γέλασα με την εξέλιξη των πορνο-γεγονότων αλλά προφανώς δεν χρειάζεται να πηγαίνουμε στα πορνεία για να γελάσουμε γιατί πολύ απλά για αυτό τον σκοπό αρκεί να δούμε μια πετυχημένη κωμωδία.

Κολωνού 15
Μπαμπάτσικη ξανθιά κοπέλα με επαρχιώτικη μόρφωση και ψευδή προ(σ)φορά, ολόλευκο δέρμα, παραγεμισμένα βυζιά και τεζαρισμένο κώ(ο)λο διαπραγματεύονταν να το παίξει πουτάνα για 15 ευρώ.

Κεραμεικού 13 όροφος
Μαρία (νομίζω) με αόριστο βλέμμα και αόρατο μυαλό, μάλλον μέτρια προς κοντή, γεματούλα με υπερ-χορταστικά βυζιά και παραφουσκωμένο κώ(ο)λο

Κεραμεικού 13 ισόγειο
Μελαχρινή που δεν θυμάμαι το όνομα της (μα τι έχω πάθει τελευταία και δεν θυμάμαι ονόματα; ) με μαλλιά μέχρι τις πλάτες πιασμένα σε αλογοουρά, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή με ενδιαφέροντα σωματικά χαρακτηριστικά και ζημιάρικο κώ(ο)λο.
Αντικειμενικά επιλέξιμη
Δυστυχώς είχα περάσει στις άλλες δυο και σαφώς για μια ακόμη φορά τα έβαλα με τον εαυτό που δεν εξέτασα πρώτα όλα τα τσαρδιά και στην συνέχεια να επιλέξω με ψυχρή και ψύχραιμη σκέψη. Για μια ακόμη φορά (μου) αποδείχτηκε ότι η περιέργεια αλλά και η παρόρμηση δεν είναι οι καλύτεροι σύμβουλοι για την  πορνο-δράση (μας)

Αυτά τα λίγα προς το παρόν γιατί μούδιασε το χέρι αλλά και δεν μπορώ να θυμηθώ άλλα.

Θα γράψω τις κριτικές αργότερα.

Αφού θυμηθώ την μυρωδιά μιας πορνο-δέσποινας που πήδαγα στην Καλιφορνά πριν από κάποια χρόνια, θα τραβήξω μια μαλακία και στην συνέχεια θα κουλουριαστώ σαν εξωγήϊνο χέλι για να κοιμηθώ (κλεμμένη ατάκα από τον φίλο grindcorefucker).

Και πάλι καλή (μας) εβδομάδα


 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μπραβο στρατηγε,οχι αλλοι τσακωμοι,εχεις pm :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Η Φλωρη τα ειδε σκουρα και ξαναγυρισε στο Μεταξυ Αλεξανδρου 22 απογευματινη
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Αναλυτική και φρεσκο-καταψυγμένη κάπως ενημέρωση από το τιποτένιο Μεταξουργείο στις 24/9/2012 στις 12.30’


Ιάσωνος 27
Μαρία με το ξανθό ποστίς από Φωκαίας 24, σιγανο-χαμογελαστή έκφραση, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και καλοδουλεμένο κώ(ο)λο. Στα 10 ευρώ όλες οι υπηρεσίες και στα 15 ευρώ ο καλοδουλεμένος κώ(ο)λος. Δεν θυμάμαι αν ειπώθηκε για ακάποτο γιατί εκείνη την στιγμή σκέφτηκα έναν γάτο μου που τον πάτησε ένα ανατρεπόμενο φορτηγό και στενοχωρήθηκα.

Μπραβο ωραιος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ps.οχι δεν ειπωθηκε κατι για ακαποτο και λυπαμαι για το γατο σου..
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Τα είπαμε και πμ ακόμη καλύτερα. Δεν τίθεται πλέον θέμα.
Αυτό είναι το σημαντικότερο!

αν και μπουρδελιάρης με λίγες γνώσεις περί των κορασίδων, χαίρομαι που τα βρήκατε και πιο πολύ χαίρομαι που θα είστε και οι 2 εδώ με τις ενημερώσεις σας
Σίγουρα με έχετε βοηθήσει πολύ και εσείς και οι υπόλοιποι συνάδελφοι  :thumbsup: :thumbsup:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
επειδη σημερα ειχα κεφια να  :knockinb: ξανθια...εβαλα πορεια προς ντενισσα φ54β  και νικολλετα φ66 οπου και οι δυο ειχαν πειροδο και θα λειπουν το επομενο πενθημερο το λιγοτερο...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
επειδη σημερα ειχα κεφια να  :knockinb: ξανθια...εβαλα πορεια προς ντενισσα φ54β  και νικολλετα φ66 οπου και οι δυο ειχαν πειροδο και θα λειπουν το επομενο πενθημερο το λιγοτερο...
Sorry,ξέχασα να γράψω ότι και εχθές δούλευε η παλιο-Σούζη στο66 απόγευμα! :helpplea:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής και Φωκαίας 25/9/2012 στις 20.30’

Συμπτώσεις, περιπτώσεις και διάφορες πτώσεις μας ανάγκασαν να πάμε πάλι στα μπουρδέλα για να σπάσουμε την μονοτονία της απέραντης πόλης που συνηθίζει και συνεχίζει να επαναλαμβάνεται.

Γράφω και ποστάρω αυτή την ενημέρωση για τον συνάδελφο Ορεινό Λέοντα ο οποίος απλά μας διαβάζει ...


%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10136.jpg


Διδύμου 8 όροφος
Αλεξάνδρα με σκούρα καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες (νομίζω ότι τα έκοψε λίγο), συμπαθητικά και σαφώς επιλέξιμα χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος (φαντάζει ψηλή με τα 12ποντα), λεπτή με χορευτικό σώμα, μικρά βυζιά και καλοστημένο κώ(ο)λο. Έχουμε μιλήσει για αυτήν και σε κριτικές και σε επισημάνσεις.

Ο Ορεινός Λέοντας ήταν ψύχραιμος γιατί είχε τους δικούς του λόγους

Διδύμου 8 ισόγειο
Γιασμίν με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μετριοπαθή έκφραση προσώπου και μετρημένες υπηρεσίες, μάλλον μέτρια με καλοζυγισμένο σώμα, ικανοποιητικά βυζιά και αξιοπρόσεκτό κώ(ο)λο.

Ο Ορεινός Λέοντας είχε σχηματίσει (πλέον) άποψη και δεν προέκυπτε περιθώριο για νέα δοκιμή. Σε εμένα δεν έκανε ούτε κρύο ούτε ζέστη. Οπότε συνεχίσαμε για τα επόμενα τσαρδιά.

Διδύμου 7 αριστερά όπως χαζεύουμε τις πορνο-πόρτες
Έλενα από Κεραμεικού 13 (νομίζω) με κοντά καρέ ξανθά μαλλιά, τιμημένη από τον τιμημένο Hilnik, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή, καλοσχηματισμένο σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και (σίγουρα) αξιέπαινο κώ(ο)λο.

Ο Ορεινός Λέοντας παρέμεινε προβληματισμένος δεδομένου ότι του άρεσε και αυτό ήταν ιδιαίτερα ανησυχητικό.

Διδύμου 7 δεξιά όπως χαζεύουμε τις πορνο-πόρτες
Λώρη από το πουθενά, με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, αντίληψη και αντιμετώπιση μέχρι τα όρια του παράνομου σαλονιού, μάλλον μέτρια στο ύψος, λεπτή με μικρά βυζιά και κομπλεξικό κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας δεν αντέδρασε καθόλου. Επίσης ανησυχητικό αλλά με διαφορετική έννοια.

Διδύμου 16
Νίκη με την νίκη, ετοιμο-πούτανη μεγαλοκοπέλα στα όρια της εμμηνόπαυσης αλλά με αναγκαίες ή αναγκαστικές αποφάσεις για να βγάλει φράγκα στο χώρο της πουτανιάς με κοντά ξανθο-βαμμένα μαλλιά μέχρι τους ώμους, μέτρια στο ύψος, αποδεκτό σώμα, ικανοποιητικά βυζιά και σεβάσμιο κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας απλά είδε την πορνο-δέσποινα και απλά χαμογέλασε. Αυτό όμως δεν είναι αποδεικτικό στοιχείο γιατί απλά είναι πρόσχαρος ...

Διδύμου 18 υπόγειο
Φωτεινή ως θωρηκτό Ποτέμκιν με ξανθο-βαμμένα μαλλιά μέχρι τους ώμους, πολεμική έκφραση, μάλλον ψηλή, μπαμπάτσικη με ορατά βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο.

Ο Ορεινός Λέοντας απλά συμφώνησε !!!

Διδύμου 18 ισόγειο
Ειρήνη από Φυλής 84 ισόγειο και από Φωκαίας 27 ισόγειο (όταν ξεκίνησε) αλλά και σε κάποιο στούντιο (πρόσφατα) με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες (πλέον), αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου αλλά όχι αποδεκτές υπηρεσίες που με επιείκεια μπορούν να χαρακτηριστούν ως ξεπέτα, μάλλον μέτρια στο ύψος με ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας ανέφερε ότι είχε μια αποτυχημένη ολιγόλεπτη σχέση μαζί της. Σαφώς δεν έχω λόγο να τον αμφισβητήσω. Εξάλλου με απείλησε ότι αν τυχόν διαφωνήσω θα μου κάνει μήνυση ...  :cheesy:

Διδύμου 20
Βαλέρια με καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ανοιχτο-πράσινα μάτια και αποφασιστική πουτανιά που δεν μας πείθει, μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και προκλητικό κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας την είχε επισκεφθεί και δεν είχε μείνει ικανοποιημένος. Επίσης δεν έχω λόγο να τον αμφισβητήσω.

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10134.jpg


Έλλης 3
Ισαβέλα που είχα γράψει κριτική πρόσφατα επειδή είχαμε συμφωνήσει να με υπηρετήσει για 20ευρώ, μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον γεματούλα με χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό  κώ(ο)λο.

Ο Ορεινός Λέοντας διατηρούσε τις επιφυλάξεις του ακόμη και όταν δίναμε τα χέρια για να πούμε καληνύχτα. Σαφώς την γούσταρε αλλά ήθελε «άλλη» συσκευασία…
Μάλλον ήθελε τις υπηρεσίες της Ισαβέλλας στην συσκευασία της Έλενας του Φυλής 71 όροφος (βλέπε παρακάτω)


Φωκαίας 27 όροφος
Έλενα με μαλλιά μέχρι την μέση, βαμμένα πλέον μελαχρινά, ωραία και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον κοντή με χορταστικά βυζιά και προκλητικό κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας την τίμησε μόνο μια φορά γιατί την ήθελε πιο ψηλή !!! Εγώ την τίμησα αρκετές φορές.

Φυλής 59 ισόγειο
Ρωξάνη  με καστανά, πολύ κοντά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο με ενδιαφέρουσες αναλογίες και υπερθετικό κώ(ο)ολο. Όλα τα λεφτά είναι ο πουστρο-τσατσος!!!

Ο Ορεινός Λέοντας δήλωσε ότι όταν θέλουμε να πούμε ξεπέτα αρκεί να πούμε Ρωξάνη. Σαφώς δεν έχω λόγο να τον αμφισβητήσω.
   
Φυλής 80
Άννα-Μαρία με ανοιχτόχρωμα (πλέον) μαλλιά μέχρι τους ώμους, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και αεράτη κίνηση στο σαλόνι.

Ο Ορεινός Λέοντας απλά την περιεργάστηκε.

Φυλής 67
Αντίνα από κάπου αλλά και από Σπύρου Πάτση 40 με ξανθά μαλλιά εξτένσιονς μέχρι την μέση, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, λεπτή με αποδεκτά βυζιά και τεντωμένο κώ(ο)λο.

Ο Ορεινός Λέοντας απλά την ρώτησε από ποια χώρα είναι.

Φυλής 69 όροφος
Αλέξια από Φωκαίας 17 όροφος (παλαιότερα) με ξανθά μαλλιά εξτένσιονς, παλαιότερα μελαχρινά, χαμογελαστό πρόσωπο με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά, μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με πιασίματα.

Ο Ορεινός Λέοντας δεν την ήξερε. Εγώ την ήξερα από παλιά.

Φυλής 69 ισόγειο
Μάγια νέα κοπέλα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μάλλον κοντή αλλά με καλοφτιαγμένο σώμα, ικανοποιητικά βυζιά και καλοστημένο κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας εκδήλωσε τον πραγματικό θαυμασμό του όπως και εγώ.

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10137.jpg


Φυλής 71 όροφος
Έλενα με ξανθά κοντά μαλλιά, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, ψηλή με εντυπωσιακό  σώμα και ζημιάρικο κώ(ο)λο.

Ο Ορεινός Λέοντας είχε σοβαρούς λόγους να την επισκεφθεί και εγώ επίσης να μην την επισκεφθώ δεδομένου ότι είχε ξανθά μαλλιά και μάλιστα πολύ κοντά.

Φυλής 65 ισόγειο
Χριστίνα από Διδύμου 20 με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, χαμογελαστή και φιλόξενη, μάλλον ψηλή με χορταστικό σώμα και στρουμπουλό κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας δεν είπε άποψη.

Φυλής 65 όροφος
Εμανουέλλα μάλλον Ρουμανοτσιγγάνα με κοντά μαλλιά, χαμογελαστό πρόσωπο, μάλλον κοντή, λεπτή με μικρά βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας μάλλον την ήξερε από παλιά.

Αγκύρας 12 δεξιά όπως χαζεύουμε τις πορνο-πόρτες
Ελένη (νομίζω) με κοντά μπουκλωτά μαλλιά, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, περπατημένη κοπέλα με εμπειρία την οποία όμως δεν χρησιμοποιεί στο δωμάτιο εργασίας.

Την ίδια γνώμη είχε και ο Ορεινός Λέοντας. 

Αγκύρας 12 αριστερά όπως χαζεύουμε τις πορνο-πόρτες
Σοφία μεγαλοκοπέλα με κοκκινωπά κοντά μαλλιά και με πολλά χιλιόμετρα, ετοιμο-πούτανη, μάλλον ψηλή με πιασίματα και με υπερ-μαστάρια. Χούφτωνε τα παπάρια του Ορεινού Λέοντα και τα δικά μου, παρότι της συνιστούσα να μην επιχειρεί τέτοιες πράξεις δεδομένου ότι μας προκαλεί ιδεολογική σύγχυση και ως εκ τούτου δεν μπορούμε να λειτουργήσουμε στο ασταθές κοινωνικο-οικονομικό περιβάλλον όπως αυτό διαμορφώνεται λόγω των διεθνών συγκυριών.

Αυτά τα λίγα προς το παρόν 

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:offtopic:

Έγραψα χθες κάποιο μήνυμα και στην συνέχεια το διέγραψα.

Όμως το σκέφτηκα ξανά και θεωρώ ότι πρέπει να παραμείνει το συγκεκριμένο μήνυμα στο θρεντ ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα.

Έγραψα, λοιπόν χθες ότι όπως η πουτάνα δεν μπορεί (εύκολα) να κόψει το γαμήσι έτσι και ο κάθε ενημερωτής δεν μπορεί (επίσης εύκολα) να κόψει την συνήθεια του, που είναι και η μεγάλη του αδυναμία να κάνει τσάρκες στα τσαρδιά και στην συνέχεια να ενημερώνει την παρέα.

Αυτήν ακριβώς την αδυναμία αξιοποιούν ή διαχειρίζονται (αν θέλετε με ποιο ευγενικό χαρακτηρισμό) οι διαχειριστές των διάφορων πορνο-ιστοτόπων και μαζεύουν «το τάλιρο από την αγορά» (επίσης κλεμμένη φράση από ένα καλό φίλο).

Σήμερα επανεξετάζοντας το ζήτημα, σκέφτηκα (πρόσθετα) ότι εκτός από το παραπάνω, οφείλουμε να σημειώσουμε τα εξής:

1) Τα τάλιρα έχουν λιγοστέψει στην αγορά, οπότε σε ορισμένες περιπτώσεις δεν βγαίνουν ούτε τα έξοδα λειτουργίας των πορνο-ιστοτόπων

2) Η κίνηση στα θέματα για τα μπουρδέλα όσο αυξημένη και αν είναι δεν καθορίζει το ύψος των εσόδων από τα λαϊκά μπουρδελάκια δεδομένου ότι δεν υπάρχουν έσοδα από αυτά. Φανταστείτε να μοιράσουμε το 10άρικο της επίσκεψης στο Μεταξουργείο. Βγάλτε ποσοστά για τον νταβατζή (αν υπάρχει), τον προμότορα (επίσης αν υπάρχει), το νοίκι, νερό, ΔΕΗ, καπότες, υπηρεσία, αμοιβή για την κοπέλα. Αστεία πράγματα!

3) Σε κάθε περίπτωση, η ανάρτηση ενημερώσεων για τα μπουρδέλα ορίζεται ως φιλοξενία.

Το παρόν μήνυμα ποστάρεται σε όλους τους πορνο-ιστοτόπους στους οποίους συμμετέχω και δεν αφορά κάποιον συγκεκριμένο διαχειριστή.

Αυτά
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κολωνού 48
Μαγδαλένα μελαχρινή πορνο-δέσποινα με μαλλιά μέχρι τους ώμους, στιβαρά χαρακτηριστικά προσώπου, κάπως ψηλή με χορταστικό σώμα και υπεροπτικά κω(ο)μάγουλα.

πρέπει να είναι το πιο ρομαντικό/τρυφερό όνομα πουτάνας που έχω διαβάσει ποτέ.  Φαρκέλι χαίρομαι που είσαι πάλι μαζί μας.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
περνωντας απο κεντρο κατα τις 23.30, ειδα την καρμεν στην σολωνος , με καλτσαρες φοβερεσ μεσα στην καυλα....
αν και ζητησε μονο 20+10 με την καυλιαρικη φωνη της δεν ενεδωσα...αλλα ηταν η αρχη για τσαρκα...

πρωτη επισκεψη Θασου 13 οπου ο χαρουμενος αλλα βαριεστημενος τσατσος μου παρουσιασε 3 !!!!!! κοπελες....
ονοματα δεν θυμαμαι ... μια τσεχα(ο θεος να την κανει) αδιαφορη,
μια πολωνεζα ξανθια με πιασιματα...ενδιαφερον κομματι
και μια μαυρη Θεα απο βραζιλια ειπε με φοβερη κωλαρα αλλα και παλι δεν μπηκα..(σιγουρα ομως θα την τιμησω) μιας και ο χωρος φανηκε πολυ καλος και καθαρος και η βραζιλιανα αξιζει πολλαα!!!!(σοβαρα επαθα πλακα αν και δδεν ειμαι φαν)

διπλα στο Δροσοπουλου 98 η Ολγα μια ωριμη Ουκρανεζα με μαυρο μπευμπι ντολ που αν δεν τσακωνοταν η τσατσα με τον πελατη και του επεστρεψε το 20αρι μαλλον θα εμπαινα....

γρηγορα στην Λ.ιωνιας 12 που ηταν κλειστο.....

και κατεληξα στην Παρασιου 36....ειχα καιρο να παω ...ο χωρος πολυ καθαρος και περιποιημενος...
η κοπελα ηταν η Αλικη....στα γουστα μου σαν ηλικια με μαυρο μπευμπυντολ και καλτσες μεχρι πανω...αρχισε να με παιζει λιγο και τελικα(δεν ηθελα και πολυ πλεον) περασα....

πολυ ευχαριστημενος απο εμφανιση και υπηρεσιες...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Οταν λετε "φουλ προγραμμα" στη Φυλης  εννοειται και πρωκτικο και ελευθερο στοματικο? Ευχαριστω!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φυλής και Φωκαίας 25/9/2012 στις 20.30’

Συμπτώσεις, περιπτώσεις και διάφορες πτώσεις μας ανάγκασαν να πάμε πάλι στα μπουρδέλα για να σπάσουμε την μονοτονία της απέραντης πόλης που συνηθίζει και συνεχίζει να επαναλαμβάνεται.




Φυλής 69 ισόγειο
Μάγια νέα κοπέλα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μάλλον κοντή αλλά με καλοφτιαγμένο σώμα, ικανοποιητικά βυζιά και καλοστημένο κώ(ο)λο

Ο Ορεινός Λέοντας εκδήλωσε τον πραγματικό θαυμασμό του όπως και εγώ.



Έπρεπε να την πάρετε.... Την δοκίμασα εγώ εχθές,πολύ καλή................. :sperm:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Καλημέρα  ;)

Στο Μεταξουργείο τα περισσότερα είναι ανοιχτά και κάποια θ' ανοίξουν γύρω στις 11:00.
Θ' ακολουθήσει αναλυτική ενημέρωση.
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Πολυ γρήγορη και μινι ενημέρωση πριν 30 λεπτά
Φυλ. 69κα: Τάνια
Φυλ 69αν: Τατιάνα-Λούβα με χαμόγελο σήμερα
Φωκ 27 υπ: Γκαμπριέλα το κορμί. Ηλικιωμένος συνοδοιπόρος μόλις το δε θόλωσε. Η ξανθιά τσατσά στα χνάρια του αλβανού συναδέλφου της με τράβαγε έντονα να μπω. Για αυτό δεν μπήκα αν και ήθελα.

Καλή μέρα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Η ξανθιά τσατσά στα χνάρια του αλβανού συναδέλφου της με τράβαγε έντονα να μπω. Για αυτό δεν μπήκα αν και ήθελα.

Καλή μέρα
Καλά έκανες....μας έχουν σπάσει τα νεύρα! :knuppel:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Βαλέρια με καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ανοιχτο-πράσινα μάτια και αποφασιστική πουτανιά που δεν μας πείθει, μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και προκλητικό κώ(ο)λο
Με τη συγκεκριμένη, έχω από τις καλύτερες μπουρδελοαναμνήσεις μου, όπως και τη Σαμπρίνα και την Κατερίνα (Φ134).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom