Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 404 άτομα (46 μέλη και 358 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και καλά κάνεις....ο χώρος μυρίζει ακόμα έντονα μπογιά και βερνίκι......
μήπως ο διαχειριστής και οι ένοικοι περνούν ποσοστά...δεν εξηγείτε αλλιώς πώς άφησαν στην πυλωτή της πολυκατοικίας τους να συστεγάζονται δύο μπουρδέλα....
μήπως το έκαναν για να βγάζουν το πετρέλαιο  της χρονιάς  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: 

και καλά οι άντρες πες οτι δέχονται. Οι γυναίκες τους;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Ιάσωνος 20Α η Λαρίσα με τις θηλές της προεντεταμένες (ήταν ελκυστική σήμερα έπρεπε να είχα περάσει)


η λαρισα θα ειναι για μια εβδομαδα ακομα στο ποστο της ...θα παει ρουμανια και πιθανον να αργησει να γυρισει,εχει προβλημα με τα χαρτια της
στο λεω για να μη περιμενεις καιρο..
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
και καλά οι άντρες πες οτι δέχονται. Οι γυναίκες τους;

ναι μενουν μεσα στην διδυμου εχουν ακριβως απεναντι 2 σπιτια και διπλα ολη την φυλης κλπ, οι 2 καινουργιοι οικοι πειραξαν τις γυναικες τους  :2funny:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Πρωινή στο Μετάξι

Κολωνού 30Α η γνωστή ξεψυχισμένη λεπτή ξανθιά
Κολωνού 30Β η κορμάρα Ιωάννα με την απωθητική έκφραση (δεν μπαίνω όσο έχει αυτό το ύφος)Κολωνού 32Β η νταρντανίτσα που είναι εκεί τα τελευταία τουλάχιστον 60 πρωινά
Κολωνού 27Β η ξανθιά που είναι εκεί τα τελευταία τουλάχιστον 60 πρωινά
Ιάσωνος 20Α η Λαρίσα με τις θηλές της προεντεταμένες (ήταν ελκυστική σήμερα έπρεπε να είχα περάσει)
Ιάσωνος 19Α η Βαλέρια με τα προκλητικά στήθη της
Ιάσωνος 33 ισόγειο μία ευτραφής


Την ξαναπηρα προχτες για 2η φορα.Τιποτα τα ιδια και χειροτερα ενω ειναι τρελο μουνι για 10 ευρω, στο δωματιο ειναι λες και κλαιει τη μοιρα της δεν κανει για πουτανα με τιποτα.Και επισης ενω εχει βυζαρες στο δωματιο τα κρυβει με τα χερια της για να μην μπορεις να τα γλυψεις η να τα χουφτωσεις.Τεσπα εγω ξαναμπηκα μονο και μονο για την εμφανιση αλλα ηταν η τελευταια φορα που το πρατω αυτο....

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Κολωνού 30Β η κορμάρα Ιωάννα με την απωθητική έκφραση (δεν μπαίνω όσο έχει αυτό το ύφος)
 

η εν λογω κορασιδα ειναι η αδερφη της βαλεριας απο ιασωνος 19 μου φαινεται ναι ε? το εχουμε ξαναπει ?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
  η εν λογω κορασιδα ειναι η αδερφη της βαλεριας απο ιασωνος 19 μου φαινεται ναι ε? το εχουμε ξαναπει ?

Όχι αυτή. Η ξανθιά Ιωάννα που δουλεύει στο 27Β, απέναντι.
Δούλευε παλαιότερα και στο 32Α, και στο 11 το υπόγειο.
(και ακόμα παλαιότερα σε πιάτσα)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
και καλά κάνεις....ο χώρος μυρίζει ακόμα έντονα μπογιά και βερνίκι......
μήπως ο διαχειριστής και οι ένοικοι περνούν ποσοστά...δεν εξηγείτε αλλιώς πώς άφησαν στην πυλωτή της πολυκατοικίας τους να συστεγάζονται δύο μπουρδέλα....
μήπως το έκαναν για να βγάζουν το πετρέλαιο  της χρονιάς  :think:  :2funny: :2funny: :2funny:   
Αν κάνει έλεγχο η Πολεοδομία,τους ξεκώλιασε....στο αριστερά είχαν μέσα και μια μεταλλική σκαλα............. :police:
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Την ξαναπηρα προχτες για 2η φορα.Τιποτα τα ιδια και χειροτερα ενω ειναι τρελο μουνι για 10 ευρω, στο δωματιο ειναι λες και κλαιει τη μοιρα της δεν κανει για πουτανα με τιποτα.Και επισης ενω εχει βυζαρες στο δωματιο τα κρυβει με τα χερια της για να μην μπορεις να τα γλυψεις η να τα χουφτωσεις.Τεσπα εγω ξαναμπηκα μονο και μονο για την εμφανιση αλλα ηταν η τελευταια φορα που το πρατω αυτο....
Εγω εχω ξεπερασει τις τριαντα επισκεψεις με την εν λογω.
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Ειδατε που φτασαμε για να βαλουμε το πετρελαιο του δυσκολου χειμωνα που μας περιμενει???μεχρι και μπουρδελα στις πιλοτες μας θα κανουμε......

Εγω μενω στα δυτικα...και εχω ελευθερη πιλοτι...θελει κανεις να κανει κανα σπιτακι???Στα λεφτα θα τα βρουμε... :uglystupid:
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Πρωινή στο Μετάξι

Κολωνού 30Α η γνωστή ξεψυχισμένη λεπτή ξανθιά
Κολωνού 30Β η κορμάρα Ιωάννα με την απωθητική έκφραση (δεν μπαίνω όσο έχει αυτό το ύφος)
Κολωνού 32Β η νταρντανίτσα που είναι εκεί τα τελευταία τουλάχιστον 60 πρωινά
Κολωνού 27Β η ξανθιά που είναι εκεί τα τελευταία τουλάχιστον 60 πρωινά
Ιάσωνος 20Α η Λαρίσα με τις θηλές της προεντεταμένες (ήταν ελκυστική σήμερα έπρεπε να είχα περάσει)
Ιάσωνος 19Α η Βαλέρια με τα προκλητικά στήθη της
Ιάσωνος 33 ισόγειο μία ευτραφής
Στο 32Β στη πρωτη μου επισκεψη ηταν ψυχρη. Αν σου αρεσει και επιμεινεις, ενδιδει..... Ειναι πλεον στανταρακι μου.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εχθές 8-9:30 έκανα ένα "ντου",με 3 καταθέσεις......μιλάμε είχα τρελαθεί...... :crazy:
1. Μπαρμπαράκι-Λαουράκι,Φυλής 71Β! (Το μωρό είχε καύλες και έκατσε μέσα 15 λεπτά,ενώ στο τέλος ξάπλωσε μπρούμυτα και δεν έφευγε επειδή λέει βαριόταν.....και εγώ της έριχνα απαλά χαστουκάκια στο "κωλάκι")...... :crazy: Η κ.Εύα δεν ενόχλησε!
2.Φυλής 69Β,νέο γυφτοΡουμανάκι που δεν θυμάμαι όνομα να ανεβάσω κριτική! Πολύ σφιχτό σώμα,μιλάει μόνο Αγγλικά!
3.Φωκαίας 27Α,Μαρί(α)..... Την άλλη φορά μου είχε πει ότι θα με γλείψει παντού και τελικά με έγλειψε η "λυσσάρα"......... :new_shocked: Θα ανεβάσω κριτική όταν μου θυμίσει κάποιος το όνομα της από πάνω (Φυλής 69Β)!
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
και καλά κάνεις....ο χώρος μυρίζει ακόμα έντονα μπογιά και βερνίκι......
μήπως ο διαχειριστής και οι ένοικοι περνούν ποσοστά...δεν εξηγείτε αλλιώς πώς άφησαν στην πυλωτή της πολυκατοικίας τους να συστεγάζονται δύο μπουρδέλα....
μήπως το έκαναν για να βγάζουν το πετρέλαιο  της χρονιάς  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: 

Για να μην αναρωτιώσαστε.... η συγκεκριμένη πολυκατοικία είναι πουτανο-πολυκατοικία. 'Εχω δεί να βγαίνουν από εκεί μέσα η Αντριάνα και παλιότερα το νανοπούτανο Κατερινάκι. Οπότε μάλλον ολόκληρη η πολυκατοικία έχει νοικιαστεί από νταβαδοκυκλώματα για την στέγαση των "εργαζομένων"
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Για να μην αναρωτιώσαστε.... η συγκεκριμένη πολυκατοικία είναι πουτανο-πολυκατοικία. 'Εχω δεί να βγαίνουν από εκεί μέσα η Αντριάνα και παλιότερα το νανοπούτανο Κατερινάκι. Οπότε μάλλον ολόκληρη η πολυκατοικία έχει νοικιαστεί από νταβαδοκυκλώματα για την στέγαση των "εργαζομένων"
Και εγώ πριν κανα χρόνο είχα δει σε ένα μπαλκόνι των πάνω ορόφων την Λάουρα την βυζαρού που δούλευε τότε στο φυλής 66.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εχθές 8-9:30 έκανα ένα "ντου",με 3 καταθέσεις......μιλάμε είχα τρελαθεί...... :crazy:

2.Φυλής 69Β,νέο γυφτοΡουμανάκι που δεν θυμάμαι όνομα να ανεβάσω κριτική! Πολύ σφιχτό σώμα,μιλάει μόνο Αγγλικά!
3.Φωκαίας 27Α,Μαρί(α)..... Την άλλη φορά μου είχε πει ότι θα με γλείψει παντού και τελικά με έγλειψε η "λυσσάρα"......... :new_shocked: Θα ανεβάσω κριτική όταν μου θυμίσει κάποιος το όνομα της από πάνω (Φυλής 69Β)!
Νομίζω ότι την έλεγαν Μάγια (έφαγα σήμα).....θα γράψω κριτική με αυτό το όνομα και το διορθώνουμε αν είναι! :tits2:
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Σήμερα πρωί στις 10:00
Προύσσης , Κνίδου κλειστά.
Διδύμου 20 , Ελένη , πολύ τσαχπίνα και υποσχόμενη. Σχετικά μελαμψή και κοντούλα
Διδύμου 16, Σόνια, ψηλή, με βυζάρες.Μαύρα μαλλιά. 30-35 χρονών
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Για να μην αναρωτιώσαστε.... η συγκεκριμένη πολυκατοικία είναι πουτανο-πολυκατοικία. 'Εχω δεί να βγαίνουν από εκεί μέσα η Αντριάνα και παλιότερα το νανοπούτανο Κατερινάκι. Οπότε μάλλον ολόκληρη η πολυκατοικία έχει νοικιαστεί από νταβαδοκυκλώματα για την στέγαση των "εργαζομένων"

Πραγματικά δεν θα μπορούσε να ήταν αλλιώς σκεφτείτε σε μία πολυκατοικία δεν τα βρίσκουν οι κάτοικοι για το αν θα ποτίζουν μία ζαρντινιέρα πόσο μάλλον για το αν θα εγκατασταθούν 2 μπουρδέλα στο ισόγειο ...
εκτός εάν την πολυκατοικία την είχαμε όλοι εμείς του μπου δεν νομίζω να μας χ'αλαγε να τοχουμε στο ισόγειο
... αν βέβαια το καλοσκεφτείς εμείς την "έχουμε κτίσει" αυτήν και πόσες άλλες ... πως όμως και δεν το κάνουν πολυκατάστημα   :grin:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Αν κάνει έλεγχο η Πολεοδομία,τους ξεκώλιασε....στο αριστερά είχαν μέσα και μια μεταλλική σκαλα............. :police:

Μην σκας η πολεοδομία δεν κάνει ντου γιατί θα το πληρώσουν με τον νόμο των αυθαιρέτων ... κάνα 3000αρο το καθένα 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom