Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 277 άτομα (31 μέλη και 246 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κυριοι..... οι καιροι ειναι δυσκολοι και ολο και περισσοτεροι συναγωνιστες θα επιλεγουν την οικονομικη λυση του μπουρδελου!!Ολων σας οι ενημερωσεις που ασχολειστε σε αυτη την κατηγορια.... εκτιμω ειναι χρησιμες και αξιες!!!!..Καλο θα ειναι να μην αποχωρησει κανεις απο τους δυο συναγωνιστες.... που διαβαζω στο νημα!!!..Ολοι ειναι χρησιμοι... εφοσον υπηρετουν το μερακι τους και εχουν την ευγενεια και την διαθεση και ενημερωνουν εμας τους υπολοιπους!!
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Που είναι "το Μπάρμπαρα-Λάουρα"....??? Θέλω να το σκίσω λιγάκι και έχει χαθεί τις τελευταίες μέρες! :fuck2:

Εθεάθη μεσημέρι Τετάρτης εν ώρα λαικής με πολιτικά ρούχα να τσαρκάρει τη Φυλής.
 

lordloud

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
εχει περασει τωρα βραδυ κανεις φυλης αν ειναι ανοιχτο το 19 φωκαιας? θελω να δω αυτη την μαριλενα που μας ειπε ο χλεχλεκιας προχθες!
 

lordloud

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ηταν καλη τυπε? οντος αυτη που σηζηταμε?
 

lordloud

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
απαντω μονος δεν ειναι ... πηγα για ελενχο ...ειναι Νεο αιμα..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Το διδυμου 5 ηταν ανοιχτο και ειχε φωτακι εξω απο τη πορτα σημερα το μεσημερι,ειναι πολυ απλο
Ο piatsas μ ενημερωσε για την εμφανιση της κοπελας,δεν τη δοκιμασε
Αυτες οι πληροφοριες ειναι συνηθισμενες μεταξυ φιλων που εχουν αλλαξει τηλεφωνα
Υ.Γ 1 Πολυ σωστα σημειωνει ο chevalier, οτι το ιδιο επιβεβαιωνει και ο professorx, τωρα που διαβασα την ενημερωση
Τοσο απλα ειναι τα πραγματα...
Χαρηκα πολυ που τα ειπαμε κι απο κοντα μετα απο καιρο...πρεπει να το καθιερωσουμε! :thumbsup:

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Στην Κεραμικού πολλοί τοξικομανείς χτύπαγαν σύριγγες σε κοινή θέα ενώ άλλοι κοιμόταν.Έξω απο τα σπιτάκια πολλοί μαύροι ναρκέμποροι πουλούσαν τον θάνατο και οι υποψήφιοι πελάτες τους παρακαλούσαν για την δόση τους να την πάρουν με βερεσέ.

αυτές οι ρομαντικές στιγμές κάνουν την τσάρκα πιο ερωτική.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
...Ο Προφεσορας το αναφερει και ενω διαβασα την ενημερωση του... δεν επεσε το ματι μου στην αρχη!!!...

Συνάδελφε Παίχτουρα, σε ανακαλώ εις την τάξη! Οι ενημερώσεις του Καθηγητή είναι τόσο μεστές και περιεκτικές, που διαβάζονται λέξη προς λέξη, έως και σημείου στίξης.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
2) Ανταποκριτές που γράφουν με σοβαρό και περιεκτικό τρόπο όπως ο Amadeous_gr (επίσης με πολύ εμπειρία) και ο Opeth (χάθηκες συνάδελφε)

Στρατηγέ έχεις δίκιο. Δουλειές δεν μου επιτρέπουν να έρθω Αθήνα για να πορνιάσω όπως παλαιότερα. Άλλα μέσα στις επόμενες μέρες ελπίζω να βρω χρόνο και να ξαναεπισκευτώ τους δρόμους της ηδονής!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.991
Πόντοι
46.232
τώρα στο μεταξουργείο....

ΙΑΣΩΝΟΣ

1α ξανθιά κοντή με τεράστια βυζιά ,απλό στα 10.
1γ μελαχρινή μίλφ κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,απλό στα 10.
19 κάτω μελαχρινή κοντή λεπτή πολύ ωραίο κορμί στητό μεσαίο βυζί ,απλό στα 10.
20α Λαρίσα ξανθοκάστανη λεπτή(έχει αδυνατήσει αρκετά)μικρό βυζί τατού ,απλό στα 10.
20β μελαχρινή κανονικό σώμα άβυζι ,απλό στα 10.
20γ ξανθιά μπάρμπι παχουλή με βυζάρες , απλό στα 10.
27α Μαρία η γνωστή λεπτη ξανθιά με τα σιλικονάτα βυζια ,απλό 10 κώλο 15.
30α ξανθιά με γυαλία και πολλά τατού ,απλό στα 10.
30β καστανή λεπτή άβυζι με χαλασμένα δόντια...ότι πρέπει για τον απόλυτο χα χα ,απλό στα 10.
31β μίλφ με πλατινέ μαλλί λεπτό άβυζό πολλές φακίδες,απλό στα 10.
33 ξανθοκάστανη καρέ μαλλί πιασμένα με στέκα πολύ λεπτή μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
37α ξανθιά κοντή μεσαίο βυζί , με κώλο στα 10.
37β ξανθιά μίλφ νταρντάνα με 2.5 βυζιά ,από στα 10.
44νέο καστανή με πιασήματα μεσαίο βυζί με μεγάλη ρόγα ,απλό στα 10 κώλο στα 15.
46 Κλάρα μελαχρινή κοντή με ωραίο στητό βυζί ,απλό στα 10.
46α Αλεξία ή Αλεξάνδρα...δεν θυμάμαι...μελαχρινή με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζί απλό στα 10,όταν έφευγα μου λέει γύρνα πίσω θέλω να σε γλύψω ολόκληρο....
46β μελαχρινό μίλφπαχουλό με 3άρια βυζιά ,απλό στα 10 και τελείωμα στα βυζιά.
43 μελαχρινή νταρντάνα με μικρό βυζί , κώλο στα 10.

ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ


38α μελαχρινή χοντρή με πεσμένα 2άρια βυιά ,απλό στα 10 με κώλο στα 15.
38β μελαχρινή ασπρουλίαρα με μεσαίο βυζί ,απλό στα 10 άκα και κώλο στα 15.
63 δεξιά Εμανουέλα μελαχρινή  κανονικών κιλών με φλάτ κώλο πολύ πεσμένα βυζιά , δεν είπαν πρόγραμμα.
63 αριστερά Τζώρτζια ξανθιά χοντρή με πεσμένα βυζιά ,απλό στα 10 με κώλο στα 15.

ΚΟΛΩΝΟΥ

11α δεξιά κοντή γεματούλα με πίρσινγκ στα χείλη με μεσαία βυζιά ,απλό στα 10.
11α αριστερά Αλεξάνδρα ψηλή ξανθοκάστανη παχουλή με 2.5άρια βυζιά πεσμένα ,απλό στα 10.
11β μελαχρινή γεματούλα ,απλό στα 15.
15 ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα παχουλή με μυτερό βυζί στυτό απλό πρόγραμμα.
27α ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,απλό στα 10.
27β υπόγειο Αντρεα μελαχρινή κοντή πολύ χοντρή ,απλό στα 10.
30α καστανή με πολύ ωραίο κορμί και στητό 2αράκι βυζί άψογο κώλο και ξανθιά λεπτή με μικρό στήθος και οι δυο απλό στα 10 και παρτούζα.
30β μελαχρινή μουνάρα κανονικόσώμα στητό στήθος ,απλό στα 10..Ιωάννα???
32β Ελενα ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα μεσαίο στητό βυζί ωραία κωλάρα ,απλό στα 15
32α μελαχρινή μακρή μαλλ΄ψηλή κανονικό σώμα 2αράκια βυζιά ελαφρός πεσμένα ,απλό στα 10.
47 κάτω Γιούλη καστανή μίλφ ελληνίδα χοντρή ,ακα τελειωτικό στα 10.
47 πάνω 2 ξανθιές ίδια κοψιά , μια μικρή μια μεγάλη , χοντρές με μικρό σ΄τηθος  ,απλό στα 10.
48 Ειρήνη ξανθιά με αλογοουρα με πιασηματάκια και μεγάλα βυζιά και Γιάννα μελαχρινό μιλ΄φ χοντρό και οι δυο απλό στα 10.
53 Αντριάννα μελαχρινή χοντρή με 2.5άρια βυζιά και Φωτεινή(Γκμόχ)ξανθια μίλφ με 2.5 γεματούλα και οι δυο απλό στα 10.

λΛΕΩΝΙΔΟΥ

28 πάνω Μαρία ψηλή λεπτή μικρό στηθος , με κώλο στα 10.(τιμηθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
28 κάτω μελαχρινή με 2αράκια βυζιά απλό στα 10.

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

15 Ανίτα ξανθό γκίλφ κοντη , ακα και κώλο.
17 ξανθοκάσατανη λεπτή μίλφ με μικρό στηθος ,απλό στα 10.
20 δεξιά μελαχρινή μικρό βυζί ανοιχτή περιφέρεια ,με κώλο
22α Ελένη μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
22β μελαχρινή τσιγγανόφατσα κοντή λεπτή πεταχτώ κωλαράκι και μεσαίο νερουλιασμένο βυζί , με κώλο στα 10.
28α Βερόνικα μελαχρινή ,έχει γίνει τεράστια σε σχ΄ση με την π΄ρωτη φορά που την είχα πάρει πριν μερικά χρόνια στο Χωματιανού και στο Αδάνων και ακόμα περισσότερο μετα που δούλευε Διδύμου και Αλκιβιάδου , το μόνο που αξίζει τα μεγάλα βυζιά ,ακα τελειωτικό στα 10.

ΠΕΡΔΙΚΑ
3 αριστερά Μιρέλα κοντή μελαχρινή με καμπούρα ασχόφατσα μικρό βυζί , ακα και κώλο στα 10.
3 δεξιά Λαρισα μελαχρινή ωραίο πρόσωπο κοντή μικρό βυζί αρκετά παχουλή ,απλό στα 10.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Θα ξεκινήσω και θα τελειώσω στο τελευταίο που γράφεις. Δεν πρόκειται να είμαστε φίλοι. Και ο λόγος είναι απλός. Δημιούργησες από το πουθενά, ολόκληρο πρόβλημα και ειλικρινά χαλιέμαι πολύ να δίνεις τόση συνέχεια κάθε φορά που υποψιάζεσαι ότι κάτι γράφω για εσένα, ενώ σου διευκρινίζω ρητά ότι δεν αναφέρομαι σε εσένα. Σου είπα ότι αρκεί να με ρωτάς και αρκεί να δίνω τις απαραίτητες διευκρινίσεις. Εκεί θεωρώ ότι πρέπει να τελειώνει κάθε παρεξήγηση. Όμως δεν θα έχεις πλέον αυτή την επιλογή. Όχι γιατί θα «διορθωθώ» σύμφωνα με τις υποδείξεις σου, αλλά γιατί δεν πρόκειται να ξαναγράψω στο θρεντ. Τώρα πόσο δόλο έχω απέναντι σου ενώ φεύγω από το θρεντ το αφήνω σε εσένα να το τεκμηριώσεις. Και εδώ ο λόγος που φεύγω από το θρεντ είναι απλός. Δεν γίνεται να μπαίνω για να γράψω και να σκέφτομαι ότι ενδέχεται κάθε φορά να νομίζεις ότι αναφέρομαι σε εσένα. Άσε που ο τρόπος που γράφω μπορεί να σε οδηγήσει, όπως διαπιστώνω, κάθε φορά να σκέφτεσαι ότι γράφω για εσένα. Χαλιέμαι πολύ. Μα πάρα πολύ. Και χαλιέμαι πολύ περισσότερο όταν βρίσκουν την ευκαιρία διάφοροι όψιμοι και επίδοξοι επικριτές (στους οποίους είχα κάνει παρατήρηση παλαιότερα να μην σπαμάρουν ασταμάτητα χωρίς ποτέ να έχουν γράψει ενημέρωση) να βρίσκουν την ευκαιρία να ρίχνουν το δηλητήριο τους. Όπως έμαθα, λόγω αυτής της κατάστασης, δεν θα συμμετέχει πλέον στο θρεντ και ένα νέο μέλος που έκανε πολύ καλές ενημερώσεις με πραγματικό μεράκι. Κρίμα! Γιατί μόλις ξεκίνησε και δεν είχε δείξει τις δυνατότητες του και τον πολύ καλό του χαρακτήρα.
Kαταρχήν απο την πλευρά μου υπήρχε όλη η καλή διάθεση στο να υπάρξει διευθέτηση του όλου ζητήματος,να τα ξαναβρούμε και να καταλάβεις κάποιο λάθος που κάνεις που μπορεί να προσβάλει τον άλλο παρόλο που δεν έχεις την πρόθεση.Πρόθεση μου ήταν και είναι ακόμη να είμαστε φίλοι και να λυθεί οποιαδήποτε παρεξήγηση μεταξύ μας αφού δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε η να μοιράσουμε.Πρόβλημα όπως λες δεν δημιούργησα απο το τίποτα.Κάθε λογικός άνθρωπος που θεωρείται οτι προσβάλλεται απο κάποια ποστ θα αμυνθεί.Οι λόγοι έχουν ήδη αναλυθεί και δεν θα τους επαναλάβω για μια ακόμη φορά γιατί θα γίνω κουραστικός.
Επίσης θέλω να ξέρεις οτι εγώ δεν έχω ουδεμία πρόθεση και δόλο να σε διώξω απο το bou η να σε κάνω να σταματήσεις να γράφεις σε αυτο το θρεντ.Το ότι σταματάς να γράφεις σε αυτό το θρεντ είναι αποκλειστικά δική σου επιλογή. Εγώ δηλώνω δημόσια οτι επιθυμώ με όλη μου την καρδιά να συνεχίσεις να συμμετέχεις στην παρέα μας, να μας πληροφορείς,να μοιράζεσαι τους προβληματισμούς σου ανοιχτά με ότι σε ενοχλεί και γενικώς να αυτοεκφράζεσαι όπως επιθυμείς χωρίς να έχεις πρόθεση να πειράξεις τον άλλον.Αν δημιουργηθεί οποιαδήποτε παρεξήγηση να λύνεται γόνιμα με τον διάλογο.Δεν δέχομαι σαν σοβαρό λόγο της μη συμμετοχής σου στο θρεντ το ότι όπως λες δεν μπορείς πλέον να γράφεις για τον λόγο μήπως για ότι γράψεις παρεξηγηθώ και νομίσω οτι αναφέρεσαι σε μένα.Άνθρωπε μου δεν είμαι τρελλός! Ούτε χωροφύλακας σου είμαι! Απο την πρώτη παρεξήγηση μας έγραψες αρκετά ποστ χωρίς να σε ενοχλήσω στο παραμικρό γιατί δεν με έθιξες καθόλου.Η δεύτερη παρεξήγηση δημιουργήθηκε ακριβώς γιατί έτσι όπως το έγραψες έθιγε και εμένα. Και πάλι ζητήθηκαν εξηγήσεις και έγραψαν και οι 2 πλευρές.Μόνο αν ήμουν παλαβός κάθε φορά που έγραφες κάτι θα έπρεπε να σου πάω κόντρα συνέχεια.Έκανα κάτι τέτοιο; Νομίζω όχι.Μπορείς άνετα να ενημερώνεις. Αν θέλεις να μάθεις για κάτι που έγραψα στην ενημέρωση μου η στην κριτική μου. Να παραθέτεις άμεσα η έμμεσα σε εμένα.Να διαφωνήσεις η να συμφωνήσεις σε κάτι μαζί μου. Πολλοί απο εδώ μέσα σίγουρα έτσι όπως παρέθεσες στον psolaras78 αν είχαν το nick professorx θα είχαν αντιδράσει.Δεν είμαι λοιπόν ούτε τρελλός να σε κοντράρω για ότι γράφεις ούτε εχθρός σου να θέλω να σε κάνω να σταματήσεις να γράφεις. Σε καμία περίπτωση πάνω απόλα δεν είμαι εχθρός σου .Μπορώ να δεχθώ οποιοδήποτε άλλο λόγο να σταματήσεις να γράφεις σε αυτο το θρεντ όπως μεταβολή της οικογενειακής σου κατάστασης,λόγοι υγείας,να σταματήσεις τον αγοραίο έρωτα,να βαρέθηκες η να κουράστηκες να γράφεις,να αρχίσεις ένα άλλο οποιοδήποτε χόμπυ κ.ο.κ. Όχι όμως να σταματήσεις να γράφεις επειδή εγώ σε ανάγκασα η σε οδήγησα να σταματήσεις.Απο την πλευρά μου δεν ισχύει κάτι τέτοιο,τέτοια πράγματα τα θεωρώ απαράδεκτα και τα καταδικάζω. Αναφορικά με τους τρίτους που είπες οτι ρίχνουν δηλητήριο πάντα για κάθε άτομο θα υπάρχουν πρόσωπα που δεν τον πάνε.
Όπως άλλωστε υπάρχουν και άτομα που τον θαυμάζουν. Όλοι όσοι γράφουμε έχουμε τους υπστηρικτές μας αλλά και τους επικριτές μας.Όταν σου ρίχνουν λοιπόν οι τρίτοι δηλητήριο ειδικά μιλάω για όσους δεν συμμετέχουν αγνόησε τους η πρόσβαλλε τους και εσύ.Ειδικά αν δεν γράφουν και καθόλου και σε έχουν πειράξει τόσο πολύ κάντους μία αναφορά στον συντονιστή.
Ειδικά για όσα μέλη είναι καινούρια και δεν συμμετέχουν εξαιτείας της αντιπαραθέσεως μας νομίζω οτι κάτι τέτοιο δεν ευσταθεί.Ο καθένας μας μπορεί να συμμετέχει σε οποιοδήποτε φόρουμ τον ενδιαφέρει.Κανένας δεν του το απαγορεύει.Όπως και είναι ελεύθεροσ να σταματήσει να συμμετέχει.Είναι προσωπική του επιλογή και δεν έχει να κάνει με τις διενέξεις τρίτων μελών.

Μια μόνο επισήμανση

1)Με τον dirtyliving επικοινωνήσαμε στη συνέχεια της φαινομενικής μας παρεξήγησης σε e-mail. Σαφώς δεν θα μπορούσες να το ξέρεις και δεν σε κατηγορώ για αυτό.

2)Είχα υποσχεθεί σε κάποιους συναδέλφους να γράψω για την τεχνική της μπλόφας. Δυστυχώς (ή ευτυχώς) δεν θα την γράψω. Επίσης δεν θα γράψω τις δυο κριτικές που είχα υποσχεθεί. Από αυτή την άποψη είμαι ρεμάλι και αλήτης. Ποτέ όμως δεν υπήρξα κω(ο)λόπαιδο!

3)Για μια στιγμή σκέφτηκα να μην φύγω και να συνεχίσω να γράφω στο θρεντ μήπως έστω και σε κάποιο ελάχιστο ποσοστό είναι αναντικατάστατη η δική μου συμμετοχή. Όμως βλέποντας ψύχραιμα και αντικειμενικά τα πράγματα είδα ότι το θρεντ έχει πολύ δυνατούς ανταποκριτές.

4)Υπάρχουν και αρκετοί άλλοι που δεν μου έρχονται στο θολωμένο πορνο-εγκέφαλο μου γιατί γράφω αρκετά στεναχωρημένος και όχι ήρεμος. Συγχωρήστε με

5)Γεια σας και καλά γαμήσια
 1)Δεν το ήξερα.Χαίρομαι που λύθηκε η παρεξήγηση σας!
2)Αναθεώρησε την απόφαση σου και μείνε να τα μοιραστείς μαζί μας.Θέλουμε να μείνεις.
3)Όσο ποιο πολλοί συμμετέχουμε ενεργά ,ενδυναμώνουμε αυτό το θρεντ που είναι η καρδια του bourdela.com γιατι βρίσκεται σε άμεση συνάφεια με το αντικείμενο του που είναι ο αγοραίος έρωτας.Τα περισσότερα θρεντ είναι εκτός βασικής θεματολογίας του σαιτ.Οπότε η συμμετοχή σου είναι απαραίτητη.Αν κουράστηκες η βαρέθηκες η έχεις σημαντικό πρόβλημα μόνο τότε το δέχομαι.
4) Και εγώ στεναχωριέμαι αρκετά γιατί δεν ήθελα να πάρουν τέτοια τροπή τα πράγματα.Αν πράγματι νομίζεις οτι σε στεναχώρησα τόσο πολύ σου ζητώ συγγνώμη.Έπρεπε όμως να επέμβω στα ποστ αυτά. Κάθε δράση επιφέρει και την ανάλογη αντίδραση.Πάρα ταύτα πιστεύω λόγω της αγάπης σου για το όλο θέμα οτι θα αναθεωρήσεις ή οτι σύντομα θα επανέλθεις.Αυτην την στιγμή είσαι σε βαρύτατη συναισθηματική φόρτιση και τα γράφεις αυτά.Όπως και να έχει εγώ προσωπικά και όλοι μας σε θέλουμε να βρίσκεσαι κοντά μας.Δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέσαι.Μείνε στο θρεντ.
5)Όπως και να έχει καλά γαμήσια και σε σένα συναγωνιστή.

PS: Με πήρε πάνω απο μία ώρα να συντάξω αυτήν την απάντηση θέλωντας να αλλάξω την απόφαση σου και να παραμείνεις στο "ημερήσια ενήμερωση για μπουρδέλα". Στο ξαναλέω οτι δεν σε βλέπω με κακία και δεν σε θεωρώ σε καμία περίπτωση εχθρό μου.Το ότι δαπάνησα τόσο πολύ χρόνο σημαίνει οτι θεωρώ οτι κατά βάθος αξίζει να είσαι μαζί μας για όσο καιρό πραγματικά θέλεις εσύ.
 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.991
Πόντοι
46.232
τα νέα σπίτια στη διδύμου...

0437.jpg


0436.jpg
 
0438.jpg
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
συναγερμός για τα νέα σπίτια, πρέπει να ΤΣΕΚΑΡΙΣΤΟΥΝ ΑΜΕΣΑ!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom