Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 343 άτομα (40 μέλη και 303 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
μετά από κάποιες μέρες λόγω πηξίματος στη δουλειά σήμερα έκανα πάλι μια βολτίτσα , 00.30-02.30 Λιοσίων και πέριξ καθώς και Φυλής και πέριξ σε όλα όσα ήταν ανοικτά ,μια κατάθεση ,απο τις χειρότερες μου.........


Φυλής 136 Αντέλα ρουμάνα 19 χρόνων η τσα τσα έλεγε ότι είναι πολύ καλή γιατί δούλευε στην Ρουμανία απο τα 16της...κοντή παχουλή με 3αράκια βυζιά , με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση ,απο τα χειρότερα μου γαμήσια )
Αναμένουμε..............
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Γ ΤΙΝ ΜΙΚΥ ΑΠΟ Φ86΄΄΄ΤΙΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ SOS :helpplea: :helpplea: :think: :think:
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
στα στουντιο κασσανδρας με το ιδιο ονομα
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 26η

Πρωινή βισματική έξοδος λίγων ωρών για τον Bmwpower. Το είχε τεράστια ανάγκη να καταθέσει.

"Στεγνή" περιγραφή χωρίς τις σάλτσες μου, γιατί ήμουν με την τσίμπλα στο μάτι πρωινιάτικα και κουτούλαγα στους τοίχους απ' τη νύστα...



Ώρα Ελλάδος 08:39 ακριβώς. Εκείνη την ώρα ανοιχτά ήταν τα:

Φυλής 66Δ: Άννα.
Φυλής 80: Άννα-Μαρία.
Φυλής 86Β: Λάουρα.
Φυλής 71Β: Αντίνα.
Φωκαιας 25Β: Μαρία.
Φωκαίας 27Β: Ναταλί.

Αργότερα άνοιξαν και τα:

Αγκύρας 12Α: Ελένη.
Φυλής 86Α: Ειρήνη ή Ιρένε ή κάπως έτσι.
Φυλής 84Α: Φλώρη (αν άκουσα σωστά).
Φυλής 109Α: Μαριάννα.
Φυλής 134Α: Πάολα.
Φυλής 65Α: Ρωξάνα.
Φυλής 84Β: Αννέλα.
Φυλής 71Α: Έλενα.
Φυλής 67: Τζούλια.

Και πιο μετά φεύγοντας περάσαμε και από τα:

Φυλής 69Α: Τατιάνα.
Φυλής 65Α: Τζούλια και Αλεξάνδρα.
Φυλής 66Α: Σούζυ.
Φυλής 54: Ντενίζα.

Στη Διδύμου ήταν όλα ανοιχτά.

 

Επισκέπτης
Και τωρα ανοιχτα ειναι μαλλον δε θα κλεισουν σημερα λενε οι πληροφοριες μου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232
λοιπόν πριν γράψω την ενημέρωση για την πρωινή βάρδια....

κατά 95% σήμερα θα είναι ανοιχτά....
ένα respect στον μπέμπα που ΄ σήμερα είχε ολιγόωρη έξοδο απο την μονάδα του και κατέβηκε να πορνιάσει , τον "έδωδε" στεγνά μια υπηρεσία όταν κάναμε βόλτα....
και τέλος ένα απεριόριστο respect στον  xlexlekias ο οποίος είναι το Άγιο πνεύμα τον μπουρδέλων....είναι πανταχού παρών...σήμερα το μεσημέρι τον πέτυχα πάλι μαζί με τον μιλοπετρόζα....

Υ.Γ σήμερα το μεσημέρι έιχε πάλι κάμερα , αυτή την φορά στα κεντρικά της Φυλής , μια ξανθιά δημοσιογράφος και ένας κάμεραμαν  με κάμερα χωρίς διακριτικά σταθμού  επιχειρούσαν να μπουν σε κάποια σπίτια...
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Eχει δει κανενας την Τζωρτζιαννα την τελευταια βδομαδα καθολου?  :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φυλής 84Β: Αννέλα.

Φυλής 54: Ντενίζα.

Στη Διδύμου ήταν όλα ανοιχτά.
Να πω ότι μετά από πολύ καιρό έκανα πρωινή καταδρομική...και πήρα την Αννέλα (Σιμέλα-Άννα-Τζένη...) και έκανα ερώτηση για κώλο..... Απάντηση? +20€...... :2funny: ...φυσικά πήρε τα @@ μου,αφού ακόμα την θυμάμαι να ξεκωλιάζεται Φωκαιας ως Τζένη με 20€ "ταπανταόλα"..... Δεύτερος στόχος η Ντενίσα,στο 54 και όχι στο 66....με 69 και πολύ όρεξη... Κάποιοι που λένε για "κομοδίνο",τελικά είχαν λάθος! Με θυμόταν από το 66,όπου 10 φορές σερί έχω πάρει "το Νικολέτα"...και έδωσε τον καλύτερο της εαυτό! "Της Νικολέτας...εγώ της έμαθα την δουλειά"......μου είπε στο τέλος....."Εμένα είχε ¨¨ΔΑΣΚΑΛΙΣΑ¨¨"......και έφυγε....πάντως είναι πολύ μουνάρα η ψηλή!!! :fuck2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232
βόλτα σήμερα το μεσημεράκι γύρω στις 13.50 , μια κατάθεση στην Τατιάννα(αυτή του προφέσορα...) στο Φ69β

Φωκαίας 25β Μαριά μελαχρινή παχουλή με ακα και Αννα η Πολωνέζα κοντή λεπτή μικρό στητό στήθος ωραίο κώλο με άκα , κάνουν και παρτούζα.
Φωκαίας 25α Τερέζα η μελαχρινή λεπτή τσέχα απο την Ρουμανία ,απλό πρόγραμμα.
Αγκύρας 12α Ελενα(επέστρεψε σήμερα)αυτή που μοιάζει στο πρόσωπο με την Λοντσάρη...μελαχρινό σπαστό μαλλάκι λεπτή ωραίο κορμί μεσαίο βυζί , με ακα.
Αγκύρας 12β Σοφία ξανθό παχουλό μίλφ ,με ακα.
Διδύμου 8α Αλεξάνδρα καστανό ψηλόλιγνο πιπίνι με ωραίο κορμί και κώλο και μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Μελίνα πολύ καλοδιατηρημένο μίλφ με ξανθό καρέ ,φοβερό κορμί ωραία πόδια μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 18α Σύλβια ξανθοκάστανη με καρέ παχουλή με μεγάλα βυζιά , ακα και κώλο.
Διδύμου 18β Αντριάννα τρομακτικό πια ξανθό μιλφ , ακα τελειωτικό.
Φυλής 54β Ντενίσα η ξανθιά λεπτή ψηλή μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Σούζι μελαχρινή κατσαρομάλλα με σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Ανναμαριά ξανθιά κανονικό σώμα άβυζι , με κώλο.
Φυλής 84α Φλώρη , έχει αλλάξει τα μαλλιά της είναι κάπως πιο "φουντωτά"κανονικό σώμα με ωραία 2αράκια βυζιά , με κώλο.
Φυλής 84β Αννα(Σεμέλα)ξανθιά λεπτή με σιλικονάτο στήθος και ωραίο κωλαράκι,απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται....
Φυλής 86α Ειρήνη(απο Φ84α)μελαχρινή χοντρή με μικρό στήθος , με κώλο.
Φυλής 86β Λάουρα ξανθοκάστανη γεματούλα με αφράτη κωλάρα και 2,5 βυζιά , με κώλο.
Φυλής 65α Ρωξάνα(απο Φωκαίας 19)μελαχρινή λεπτή με ακόμα πιο πεσμένα βυζιά ,με ακα.
Φυλής 65β Τζούλια συνέχισε απο το βράδυ μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο κανονικό σώμα μικρό βυζί , απλό πρόγραμμα και Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή λεπτή άβυζι ,απλό πρόγραμμα κάνουν και παρτούζα.  
Φυλής 67 Τζούλια κοκκινομάλλα(ήταν μελαχρινή) πια όπως έχω ξαναγράψει κανονικό σώμα μικρό βυζί και ωραίο κώλο , με κώλο.
Φυλής 69α Τατιάννα(η Λούβα του προφέσορα)ξανθιά με καρέ λεπτή με μικρό βυζί, ακα και κώλο (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 71α Έλενα ξανθιά μουνάρα κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρο στητό βυζί , με ακα.
Φυλής 71β Αντίνα(απο Φ67) ξανθιά κανονικό σώμα άβυζι με πολύ καλό κώλο , με κώλο.  


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φυλής 54β Ντενίσα η ξανθιά λεπτή ψηλή μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Κατά τις 12:30 που την πήρα είχε και 69....πρώτη φορά στα χρονικά........μου έτυχε! Στο 66 πάντα απλό ανακοινώνεται.... :fuck2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232
Να πω ότι μετά από πολύ καιρό έκανα πρωινή καταδρομική...και πήρα την Αννέλα (Σιμέλα-Άννα-Τζένη...) και έκανα ερώτηση για κώλο..... Απάντηση? +20€...... :2funny: ...φυσικά πήρε τα @@ μου,αφού ακόμα την θυμάμαι να ξεκωλιάζεται Φωκαιας ως Τζένη με 20€ "ταπανταόλα"..... Δεύτερος στόχος η Ντενίσα,στο 54 και όχι στο 66....με 69 και πολύ όρεξη... Κάποιοι που λένε για "κομοδίνο",τελικά είχαν λάθος! Με θυμόταν από το 66,όπου 10 φορές σερί έχω πάρει "το Νικολέτα"...και έδωσε τον καλύτερο της εαυτό! "Της Νικολέτας...εγώ της έμαθα την δουλειά"......μου είπε στο τέλος....."Εμένα είχε ¨¨ΔΑΣΚΑΛΙΣΑ¨¨"......και έφυγε....πάντως είναι πολύ μουνάρα η ψηλή!!! :fuck2:
έχω γράψει επανειλημμένα ότι η Αννα παρουσιάζεται με απλό πρόγραμμα και μέσα σου φέρνει μετά τον "τιμοκατάλογο"
η Ντενίσα έχουμε γράψει πάλι πολλές φορές ότι έχει βελτιωθεί απίστευτα και δεν είναι πια κομοδίνο...
περιμένουμε κριτικές σου.................
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232
Κατά τις 12:30 που την πήρα είχε και 69....πρώτη φορά στα χρονικά........μου έτυχε! Στο 66 πάντα απλό ανακοινώνεται.... :fuck2:
πάντα έκανε 69 η Ντενίσα...απλά δεν ανακοινώνεται...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
λοιπόν πριν γράψω την ενημέρωση για την πρωινή βάρδια....

κατά 95% σήμερα θα είναι ανοιχτά....
ένα respect στον μπέμπα που ΄ σήμερα είχε ολιγόωρη έξοδο απο την μονάδα του και κατέβηκε να πορνιάσει , τον "έδωδε" στεγνά μια υπηρεσία όταν κάναμε βόλτα....
και τέλος ένα απεριόριστο respect στον  xlexlekias ο οποίος είναι το Άγιο πνεύμα τον μπουρδέλων....είναι πανταχού παρών...σήμερα το μεσημέρι τον πέτυχα πάλι μαζί με τον μιλοπετρόζα....

Υ.Γ σήμερα το μεσημέρι έιχε πάλι κάμερα , αυτή την φορά στα κεντρικά της Φυλής , μια ξανθιά δημοσιογράφος και ένας κάμεραμαν  με κάμερα χωρίς διακριτικά σταθμού  επιχειρούσαν να μπουν σε κάποια σπίτια...
Φέρτε την ξανθιά, για πισοκολλητά...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
έχω γράψει επανειλημμένα ότι η Αννα παρουσιάζεται με απλό πρόγραμμα και μέσα σου φέρνει μετά τον "τιμοκατάλογο"
η Ντενίσα έχουμε γράψει πάλι πολλές φορές ότι έχει βελτιωθεί απίστευτα και δεν είναι πια κομοδίνο...
περιμένουμε κριτικές σου.................
OK,θα γράψω το βράδυ.......
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
πάντα έκανε 69 η Ντενίσα...απλά δεν ανακοινώνεται...
Όσο και να σου φαίνεται απίστευτο,πρώτη φορά την πήρα..... Πάντα έφτανα στο παρά 5,αλλά ξαφνικά έβλεπα "το Νικολέτα" και παρασυρόμουν!!! :bigdick:
 

carvalio

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η νταιανα που δουλευε αλκιβιαδου ποτε γυρναει?απο βουλγαρια
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπερα,ολα ανοικτα παντου,σε λιγο η ενημερωση απο Λιοσιων χθες αργα οπου μονο
μια ηταν(τροπος του λεγειν)τελικα η τσατσα που δεν δουλεψε...
...αυτη που συναντησα εγω στον δρομο,τελικα ολα ανοιξαν χθες.
Δεν μπορω να καταννοησω το γιατι κλεινουν και ανοιγουν μετα ενω ολοι το ξερουν.
Ειναι απλα μαλακια το ολο θεμα...
Ας γινουν νομιμα να τελειωνουμε! :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom