Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (19 μέλη και 151 επισκέπτες)

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχει καποιο θεμα σχετικα με τις καθημερινες εφοδους σε μπουρδελα και στουντιο?ποσα εχουν κλεισει επειδη γινεται καθε μερα αυτο.
 

Επισκέπτης
παίζουν οι επίσης μιλφ Εύα και Φωτεινή που δεν μου αρέσουν επίσης....
η φωτεινη ειναι η γκμοχ? η ρωσσιδα με το μεγαλο σαγονι? αν ναι πρεπει καποια στιγμη να την παρεις!!
εμενα ειναι απο τις αγαπημενες μου προ 4ετιας.. και αν ειναι αυτη θα τιμηθει συντομα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
η φωτεινη ειναι η γκμοχ? η ρωσσιδα με το μεγαλο σαγονι? αν ναι πρεπει καποια στιγμη να την παρεις!!

αυτη είναι. Ρε φίλε σόρρυ κιόλας, με όλο τον σεβασμό στη γυναίκα, δεν βλέπεται...
 

Επισκέπτης
αυτη είναι. Ρε φίλε σόρρυ κιόλας, με όλο τον σεβασμό στη γυναίκα, δεν βλέπεται...
κοιτα δεν ξερω πως ειναι τωρα γιατι χαθηκε το 2008 και μετα παροτι εμαθα οτι εμφανιστικε δεν μπορεσα να την βρω γιατι εκτως απο το καλυμνου 36 πρωι που δεν μπορουσα να παω λογο δουλειας αλλαζε συνεχεια και σε σπιτια απομονομενα που δεν παω. αλλα στο γαμησι ειναι κορυφη, μλαμε βγαζει τρελο παθος, χτυπιεται!!!

βεβαια αυτο εξαρταται απο τα γουστα του καθενως. παντως θα την παρω σιγουρα γιατι ειναι μια απο τις τανες που δεν εχω ξεχασει...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.604
Πόντοι
46.232
Φίλε τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Εγώ χύνω σε μπουρδέλο 4 φορές την εβδομάδα. Αν εσείς χύνετε περισσότερο, τότε είστε σχετικότεροι. Το ότι κάνετε τσάρκες παρεούλα και γράφετε κριτικές κι ενημερώσεις δεν σας κάνει πιο μπουρδελιάρηδες από εμένα. Είναι απλό.
εγώ κάνω τσάρκες μόνος μου...απλά για ένα διάστημα έκανα με παρέα για να γνωρίσω και άλλους...
φυσικά είχε προταθεί και σε άλλους να έρθουν βόλτα μαζί μας για να δουν ποιοι είμαστε και να έχουν γνώμη προσωπική και όχι απο γραπτά.... αλλά δύστυχος προτίμησαν διάφορες δικαιολογίες
και την σιγουριά της ανώνυμης κριτικής....
ρε μεγάλε δεν σου κάνω κόντρα(αν και θα μπορούσα άνετα)το έχω δηλώσει ότι κάνω το χόμπι μου, απλά δεν μπορώ αυτούς που νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα και έχουν πάντα δίκιο.... 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.604
Πόντοι
46.232
Μαζι σου και γω, η μοναχικη τσαρκα εχει αλλη μαγεια
Με τους χυστες εχει γελιο και χαβαλε..

Αλλα αν θεωρεις μαλακιες τις κριτικες και τις ενημερωσεις, τοτε τι κανεις στο σαιτ?
έτσι έτσι , αυτό που είπες υπάρχουν άτομα που αδυνατούν να το κατανοήσουν....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.604
Πόντοι
46.232
Όχι, απλά είμαι μοναχικός μπουρδελιάρης και κρατάω τα γαμήσια μου για την πάρτη μου. Το μπουρδέλο δεν είναι να πηγαίνεις με παρέα και να γράφεις ενημερώσεις. Χάνει ο έρωτας τη μαγεία του.  :sunglasses:
υπάρχει κάπου που το γράφει αυτό  :think: :think: :think:
μερικές φορές γράφεις πολύ άσχετα πράγματα(αν και τις περισσότερες έχεις σωστές απόψεις)θα πρέπει να συμπληρώνεις...κατα την γνώμη μου ή η άποψη μου είναι κλπ
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
απλά δεν μπορώ αυτούς που νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα και έχουν πάντα δίκιο....  
Αθελά σου, το κάνεις κι εσύ καμιά φορά.
Φιλικά.  :tits2:

υπάρχει κάπου που το γράφει αυτό  :think: :think: :think:
μερικές φορές γράφεις πολύ άσχετα πράγματα(αν και τις περισσότερες έχεις σωστές απόψεις)θα πρέπει να συμπληρώνεις...κατα την γνώμη μου ή η άποψη μου είναι κλπ
Αυτό που λες ειναι ΑΤΟΠΟ, τη δικιά του άποψη γράφει, δεν γράφει εκ μέρους άλλου...
Στο σχολείο μας το ΑΠΑΓΟΡΕΥΑΝ ρητώς οι καθηγητές αυτό.  :2on1:
 

olaole

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καταρχας καλως σας βρηκα..Εχω ν κανω μερικες ερωτησεις οντας ψαρακας  :grin:..
1ον θεωρητικα οι ιεροδουλες στην Φυλης ειναι ελεγμενες?
2ον Τι γνωμη εχετε για την τζεσικα απο 134β ..δλδ αν ειναι καθαρη..κλπα..ειχα παει μαζι της τον Γεναρη..κ μετα εσκασε αυτο με το aids ε και φοβαμε λιγο αν και φοραγα προφυλακτικο κομπλε ολα..
Ευχαριστω εκ των προτερων..!
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Πριν κανά μισάωρο πάντως τα περισσότερα στη Φυλής ήταν ανοιχτά.Ιδιαίτερη κοσμοσυρροή παρατηρήθηκε στο Φυλής 71ισόγειο.Δεν ξέρω ποια είχε επειδή ήμουν απλά περαστικός με αυτοκίνητο και δεν σταμάτησα.
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
παίζουν οι επίσης μιλφ Εύα και Φωτεινή
την φωτεινη την εχω παρει μερηκες φωρες και μου αρεση (και ας μην βλεπετε)
αλλα δεν ξερω αν αξηζη να της παρο παρτουζα αν εχει πηραματηστη καπιος σηναγονηστης ας γραψει την εμπιρια του γιατη δεν εποχη να "πεταμε" 40ευρα.
Υ.Γ. παρτουζα σε μπουρδελο αξηζη?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Παιδες καταρχας καλως σας βρηκα..Εχω ν κανω μερικες ερωτησεις οντας ψαρακας  :grin:..
1ον θεωρητικα οι ιεροδουλες στην Φυλης ειναι ελεγμενες?
2ον Τι γνωμη εχετε για την τζεσικα απο 134β ..δλδ αν ειναι καθαρη..κλπα..ειχα παει μαζι της τον Γεναρη..κ μετα εσκασε αυτο με το aids ε και φοβαμε λιγο αν και φοραγα προφυλακτικο κομπλε ολα..
Ευχαριστω εκ των προτερων..!
Η Τζέσσικα είναι καθαρή αλλά τρελό κομοδίνο φίλε.
 

olaole

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εε κ εγω πρωτη φορα Φυλης το ειδα ωραιο το κοριτσι και ορμηξα ;Ρ..
Αρα να μην εχω καποιο πρακτικο φοβο?Γιατι με εχει πιασει λιγο .. :think:
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
προτιμισα την Κατερινα απο την Γαβριελα γιατι απο τον πατο της κατι μου ελεγε οτι θα εχει ωραια αισθηση(ενθυμουμενος και την Καρολινα).
Οντως ηταν σφιχτομουνα! :dancing:
 

fuckman35

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Περγάμου 27Α Ξανθιά μεγαλώσομη μίλφ Μαριάννα με καλές κριτικές αλλα δεν μου αρέσει. Δίπλα στο Περγάμου 27Β παίζουν οι επίσης μιλφ Εύα και Φωτεινή που δεν μου αρέσουν επίσης....

Η Μαριάννα είναι μια ξανθιά άσχημη που κάνει gfe? Αυτές θέλω να γαμήσω σήμερα, ή την Μαριάννα ή την λεπτή από τις άλλες δυο, δεν θυμάμαι ονόματα.

Μήπως ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτά τα μαγαζιά σήμερα ή έχουν πάλι τρεχάματα με την Ασφάλεια. Είχα δουλειές πάλι στο κέντρο την προηγούμενη Τετάρτη και ήταν κλειστά. Δυστυχώς στην Ελλάδα το κράτος δεν θέλει ανταγωνισμό.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.967
Πόντοι
41.129
για οσους ψαχνουν την τιμια μαρια απο αλβανια με τα μεγαλα βυζια απο 1ασωνος33 εχει μετακομισει στο ιασωνος19α,την θεση της στο πρωτο εχει παρει ενα ξανθο τραβελακι...το λεω με επιφυλαξη το τραβελακι.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
για οσους ψαχνουν την τιμια μαρια απο αλβανια με τα μεγαλα βυζια απο 1ασωνος33 εχει μετακομισει στο ιασωνος19α,την θεση της στο πρωτο εχει παρει ενα ξανθο τραβελακι...το λεω με επιφυλαξη το τραβελακι.

μια ξανθια που κανει φουλ ειναι αυτη?  :think:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.967
Πόντοι
41.129
ναι ξανθια ....για οποιον γουσταρει πολυ καλο κορμι ομως !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom