Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (14 μέλη και 160 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
[size=16pt]Όλα τα φανερώνει ο Φανούρης καθε Σαββατοοοοοοο!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
[size=11pt]Τα πρώτα δεκατέσσερα σπιτάκια εκατέρωθεν και επί της Λιοσίων...[/size]

scaled.php


[size=11pt]...καθώς και τα 5Α της κεντρικής Φυλής...[/size]

scaled.php


...επισκέφτηκα σήμερα Σάββατο τελευταία μέρα του Ιουνίου.
Από το metro αποβιβάστηκα στον...

scaled.php


και κατευθύνθηκα προς τη...

scaled.php


scaled.php


Την πρώτη οδό της σημερινής μου τσάρκας που ''φιλοξενεί'' δύο σπιτάκια.
Στο βάθος της φωτογραφίας, προς τη Λιοσίων και αριστερά, βρίσκονται το...

Χωματιανού 11Β

scaled.php


12:01-12:02 μ.μ

Εισέρχομαι στον προθάλαμο και σπρώχνω τη μεταλλική πόρτα.
Ανεβαίνω μια ντουζίνα σκαλοπάτια και στο δροσερό σαλόνι με την κλασική σφαίρα σε λειτουργία να διαχέει στο χώρο φωτεινές κηλίδες και τη μουσική να γεμίζει το δωμάτιο με νότες, με υποδέχεται όχι η υπηρεσία, αλλά η εργαζόμενη Συλβάνα.
-Γεια σου αγάπη μου τί κάνεις; Με ρώτησε.
Πρόκειται για μελαμψή και χυμώδη κοπέλα, με έντονα χαμογελαστά χείλη, μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, μεγάλο στητό στήθος, ωραίο...φουσκωτό ποπό.
-20 ευρώ, από πάνω, πισωκολλητό, ισπανικό.
Οταν της είπα ότι  μπορεί να περάσω αργότερα, έκανε στροφή και έφυγε χωρίς να πει τίποτα.

και δίπλα του το...

Χωματιανού 11Α

scaled.php


12:03-12:04 μ.μ

Ζ...μπρώχνω την καταπονημένη μεταλλική πόρτα και εισέρχομαι στο ημισκοτεινό δροσερό σαλόνι με τη σφαίρα σε λειτουργία.
Κάθομαι στον τριθέσιο καναπέ από μπαμπού και ακούω την αλλοδαπή υπηρεσία να μου ανακοινώνει το πρόγραμμα της Αλεξάνδρας.
-Το κορίτσι με 20 ευρώ, τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, καλή περιποιήση, όλες οι στάσεις, δε βιάζεται...
-Γειά σου, τί κάνεις; Με ρωτάει με πλατύ χαμόγελο η κοπέλα καθώς εμφανίζεται topless, πίσω από την εμπριμέ κουρτίνα ως άλλη...Miss Ζονκ.
Πρόκειται για ψηλή γυναίκα, καστανή με ίσιο μαλλί έως λίγο πάνω από τους ώμους, ενδιαφέρον πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασίματα (δεν είναι χοντρή).

Συνεχίζω στη...

scaled.php


και το πρώτο σπιτάκι εξ αριστερών όπως ανεβαίνει κάποιος τη Λιοσίων, είναι το...

Λιοσίων 73Α

scaled.php


το οποίο είναι κλειστό, καθώς και το διπλανό του...

Λιοσίων 73Β

scaled.php


Ομως το...

Λιοσίων 76

διέκρινα ότι ήταν ανοιχτό...

scaled.php


12:06-12:09μ.μ

πλησίασα...

scaled.php


και εισήλθα στην αυλή...

scaled.php


Ευθεία μπροστά, όπου κατευθύνουν τα τόξα, υπάρχει μία κλειστή πόρτα, που δεν εδέησαν να την ανοίξουν τόσο σε συναγωνιστή, όσο και σ' εμένα, παρότι πέρασα δύο φορές.
Οι σκάλες αριστερά της φωτογραφίας οδηγούν σ' ένα σαλόνι όπου περίμενε μία σοβαρή  μελαχρινή κυρία (milf),  με μαύρα μαλλιά λίγο κάτω από τ' αυτιά, μεγάλο στήθος, γεμάτο σωματότυπο, με τα χέρια σταυρωμένα πίσω. Φορούσε ένα μαύρο μεσοφόρι.
Τ' όνομα αυτής Γκαλίνα. Δεν είχε όρεξη για πολλές κουβέντες.
Το πρόγραμμα (τα γνωστά) το είπα εγώ και εκείνη απλά έλεγε - Ναι, ναι, ναι...


Δίπλα υπάρχει το...

Λιοσίων 78 (στην πραγματικότητα 76Β)

scaled.php


που ήταν κλειστό.

Ανεβαίνοντας τη Λιοσίων, αριστερά βρίσκεται η...

scaled.php


scaled.php


Με τρία σπιτάκια.

Το...

Εξηκίου 18Β

scaled.php


12:13 μ.μ

του οποίου η καγκελόπορτα ήταν κλειδωμένη με λουκέτο.

Το...

Εξηκίου 18

scaled.php


κλειστό επίσης...

και το...

Εξηκίου 20

scaled.php


12:13-12:14 μ.μ

το οποίο λειτουργούσε!
Μετά την ταλαιπωρημένη μεταλλική πόρτα και την κουρτίνα, το δροσερό  κλασικό σαλόνι.
-Καλημέρα! Εγώ.
-Καλημέρα...Η υπηρεσία βαριεστημένα.
-Εεε...Πού κάθομαι; Το καθιστικό ήταν σ' ένα δωμάτιο αριστερά του κυρίως σαλονιού. Το είδα την επόμενη στιγμή.
- Α! Εκεί;
-Ναί...
Χτιστοί πάγκοι ένα γύρω. Κάθομαι. Ενας επιδαπέδιος ανεμιστήρας έχει αναλάβει το βαρύ έργο να δροσίζει το χώρο. Παρόλα αυτά δεν έχει πολύ ζέστη.
Εμφανίζεται η κοπέλα, topless.
Μέτριο ύψος, ξανθό σγουρό μακρύ κάτω από τους ώμους πλούσιο μαλλί, μεσαίο στήθος, χοντρά μπούτια. Χαμογελαστή.
-Γεια σου. Θέλεις να περάσεις; Είμαι πολύ καλή στο δωμάτιο, θα περάσουμε ωραία. Ολες οι στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, καλή περιποίηση.
-Πώς είναι τ' ονομά σου;
-Αλεξάνδρα.
-Εντάξει Αλεξάνδρα, θα κάνω...
-Μ' έχεις ακουστά;
-Οχι. Θα κάνω τη βόλτα μου και εάν είναι θα ξαναπεράσω.
-Οk, κάνε μία βολτούλα. Μου λέει ευγενικά.


Επί της Λιοσίων υπάρχουν άλλα δύο σπιτάκια.

Το...

Λιοσίων 79Α

scaled.php


και το...

Λιοσίων 79Β

scaled.php


που ήταν κλειστά.
Υπάρχει και άλλο ένα τελευταίο, το 91, που το ανέφερα στην ενημέρωση του περασμένου Σαββάτου.

Συνεχίζοντας την πορεία στη Λιοσίων, αριστερά συναντώ τη...

scaled.php


scaled.php


και τους τρεις οίκους της.

Το...

Βέργας 2Α

scaled.php


12:22-12:23 μ.μ

Σπρώχνω την κοκκινωπή μεταλλική πόρτα και βλέπω την υπηρεσία.
Το σαλόνι όμορφο και μεγάλο.
Πέριξ δωμάτια με ντουζ.
-Καθήστε. 20 ευρώ. Τσιμπουκάκι, μουνάκι, ανεβαίνει από πάνω, 69, ελεύθερα πιασίματα και δε βιάζεται. Στο δωμάτιο είναι πάρα πολύ καλή. Θα περάσετε ωραία.
Με το που αποσύρεται η υπηρεσία εμφανίζεται η κοπέλα.
Καστανό ίσιο μαλλί πάνω από τους ώμους, αδιάφορο πρόσωπο, στόμα με σκούρα δόντια, χαμογελαστή, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, γεμάτο σώμα μονοκόματο όχι αντιαισθητικό.
Φορούσε κιλοτάκι και στηθόδεσμο.
-Γεια σας, τί κάνετε, καλά είσαστε;
-Μια χαρά.
-Πολύ ωραία περιποίηση, super special, όλες οι στάσεις μωρό μου, 20 ευρώ θα περάσεις τέλεια!
-Πώς είναι τ' όνομά σου;
-Ναταλί. Πολύ ωραίο πρόγραμμα, θα κάνουμε σιγά σιγά, θα περάσεις super!
-Θα δω και τ' άλλα σπιτάκια και θα περάσω εάν είναι αργότερα.
-Ναι αγάπη μου, ναι αγάπη μου! Εάν περάσεις να ξέρεις ότι είμαι το πρώτο τσιμπούκι. Το πρώτο!

Βέργας 6Α

scaled.php


12:20-12:21 μ.μ

Κατεβαίνω τέσσερα σκαλοπάτια και χτυπάω το κουδούνι.
Η πόρτα ανοίγει αυτόματα. Θυμήθηκα τις τσάρκες μου στα studios.
Το σαλόνι δροσερό και όμορφο.
Διακρίνω τρία δωμάτια πέριξ.
Εμφανίζεται η Ναταλία. Κάνει μία στροφή μπροστά μου και μετά ακολουθεί επίκυψη τονίζοντας τον ομολογουμένος ωραίο ποπό της.
Πρόκειται για milf. Ξανθιά, με μαλλί έως κάτω από τους ώμους, το πρόσωπο μέτριο, λεπτή, μεσαίο προς μεγάλο στήθος.
Φορούσε μαύρο κορμάκι και γυναικείες νάυλον κάλτσες έως το μέσον των μηρών, χωρίς ζαρτιέρες.
- Ωραίο τσιμπουκάκι, 69, όλες οι στάσεις, ισπανικό...Θα περάσουμε ωραία.

Βέργας 6Β

scaled.php


12:19-12:20 μ.μ

Ανεβαίνω τέσσερα πέντε μαρμάρινα σκαλοπάτια και χτυπάω το κουδούνι.
Εισέρχομαι σ' ένα μεγάλο δροσερό και όμορφα διακοσμημένο σαλόνι.
Κάθομαι στον έναν από τους δύο ξύλινους διθέσιους καναπέδες.
Ο τσάτσος ( ; ) με χαιρετάει και αποσύρεται.
Από το βάθος εμφανίζεται η κοπέλα.
Μεσαία προς... αψηλή, με καστανό ίσιο μαλλί λίγο πάνω από τους ώμους, μεσαίο στήθος, ωραίο σώμα με πιασίματα, μπουτάρες και...διεγερτικό  ποπό.
Φορούσε ένα γεωμετρικό ολόσωμο μαγιό.
-Γειά σας...Πληθυντικός!
-Γειά σου πώς σε λένε;
-Αναστασία.
-Τί προσφέρεις Αναστασία;
-Φουλ προγκράμ...
-Δηλαδή;
-Κωλαράκι, μουνάκι, τσιμπουκάκι. Τσιμπουκάκι με καπότα. Βιάστηκε να συμπληρώσει.


Η περιήγηση στα σπιτάκια της Λιοσίων και πέριξ αυτής, είχε λάβει τέλος.
Δεν είχε λάβει τέλος όμως η τσάρκα.
Μέσα από τα στενά και κάτω από τον δυνατό ήλιο κατευθύνθηκα προς την...


scaled.php


που δυστυχώς και τα δύο σπιτάκια που μ' ενδιέφεραν...

Αχαρνών85

scaled.php


Αχαρνών 104Α

scaled.php


ήταν κλειστά.

Στην οδό...

scaled.php


όμως και τα τρία ήταν ανοιχτά...

Αγκύρας 1

scaled.php


12:49-12:50 μ.μ

Εισέρχομαι στον προθάλαμο και χτυπάω το κουδούνι.
Η μεταλλική πόρτα ανοίγει και περνάω σε μία σκεπαστή αυλή.
Ανεβαίνω δύο σκαλάκια και...τραβάω την πόρτα. Προσοχή, ανοίγει προς τα έξω.
Το σαλόνι σκοτεινό και η ελληνική μουσική στη διαπασών.
Κάθομαι σε μία καρέκλα στυλ Λουδοβίκου.
Η υπηρεσία μου κάνει γνωστό ότι δουλεύει η Μαριάννα.
Μαριάννα εστί ''κορίτσι που διόρθωσε ένα λάθος της φύσης'' όπως μου γνωστοποίησε ο φίλος από την Κόρινθο.
-Περιποίηση ωραία, ελεύθερα πιασίματα, όλες οι στάσεις. Συνεχίζει η υπηρεσία.
Εμφανίζεται η κοπέλα πολύ βιαστική αλλά και πολύ όμορφη...
Μακρύ πλούσιο μαύρο μαλλί κάτω από τους ώμους, στήθος μεγάλο στητό, σώμα λαμπάδα, μπουτάρες και κωλάρα!

Αγκύρας 12Α

scaled.php


12:47-12:48 μ.μ

Στο σαλόνι ήταν δύο συναγωνιστές.
Ο ένας, ο οποίος ήταν από την Κόρινθο και είχε ''περπατήσει'' τις περιοχές απ' ό,τι μου είπε και φάνηκε, ρωτούσε εκείνη την ώρα την υπηρεσία ποια κοπέλα θα ήταν το απόγευμα.
-Η Αλεξάνδρα. Ηταν η απάντηση από την υπηρεσία που αμέσως μετά, αυτή η νέα ευτραφής  διοπτροφόρος και ευγενική κυρία ανακοίνωσε τα κάλλη και το πρόγραμμα της Καρίνα.
-Ψηλή, ωραίο κορμί, τέλειο κορμί, έχει κάτι ποδαράκια πολύ όμορφα! Πισωκολλητό, 69, ισπανικό, τσιμπουκάκι...
Εμφανίστηκε η κοπέλα η οποία ήταν όντως ψηλή, ξανθιά με τα μαλλιά μαζεμένα ψηλά στο κεφάλι, χαμογελαστή, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο κορμί. Συμπεριλαμβανομένων μηρών και ποπού.
φορούσε ένα σκούρο μεσοφόρι.
Συνέχισα την τσάρκα, ενώ αργότερα επέστρεψα και τίμησα την κορασίδα...


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php



Θ' ανέβει κριτική.


Αγκύρας 12Β

scaled.php


12:45-12: μ.μ

Ωθώ την μπλε μεταλλική πόρτα και εισέρχομαι στο μικρό αλλά δροσερό σαλόνι.
Κάθομαι στον τριθέσιο καναπέ.
Ενα αρωματικό κεράκι ευωδιάζει τον χώρο.
Η σφαίρα στο ταβάνι στέλνει εκατοντάδες φωτεινές κηλίδες σχήματος κόκκων καφέ, στους γυρώ τοίχους αλλά και στ' αντικείμενα. Εμψυχα και άψυχα.
Παρατηρώ τη σόμπα όταν εμφανίζεται η υπηρεσία.
- Χαίρετε τί κάνετε; Εβελίνα έχουμε σήμερα. Στάση 69, πισωκολλητό, ισπανικό, στοματικό, όλες τις στάσεις κάνει, στα 20 ευρώ.
Η Εβελίνα είναι ξανθιά με κοντό μαλλί, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο ποπό και όμορφα μπουτάκια  με λίγη κυτταρίτιδα. Ο Κορίνθιος  την εκθείασε.

Η τσάρκα είχε φτάσει στο τέλος της.
Παρόλη την οικονομική κρίση τα σαλόνια κάποιων οίκων ήταν γεμάτα και σε σύγκριση με άλλες τσάρκες, μου φάνηκε ότι υπήρχε περισσότερη δουλειά σήμερα.
Ο κόσμος μάλλον φαίνεται πως ακολουθεί την προτροπή που είδα γραμμένη στον τοίχο, εκεί που η Αγκύρας συναντάει την Αττάλειας...

scaled.php

για μια ακόμα φορά ανατρέπεις τα δεδομένα. Το αυριανό μου γαμήσι στο αφιερώνω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.604
Πόντοι
46.232
αφιερωμένα γαμήσια  :2funny: :2funny: :2funny:
ωρε που πάμε , ρε που πάμε  :grin: :grin:
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1

Δωδεκα παρα ανοιχτα ήταν τα Φυλης 134 (πανω, κάτω, μεση) 86 πανω, 86 κατω, 67, 65 πάνω, 65 κατω, 80, 61, 59, και 66 αριστερά. Φωκαιας 27αρια, 25 πανω και το 19.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Φανούρης είσαι άψογος. Τα κλασσικά εικονογραφημένα σε όλο τους το μεγαλείο  :rockon:
Μπορεί να μη σε έχω σχολιάσει εδώ και λίγο καιρό αλλά πάντα περιμένω και διαβάζω ενημερώσεις σου.  :rockon:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
.. Σάββατο βράδυ κατά τις 9 με 9μιση, γιατί στην Διδύμου, Φωκαίας, Αλκιβιάδου, κλπ ήταν όλα κλειστά .. ???

Πάλι είχαμε επελάσεις στην περιοχή ?

:think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
αλήθεια αυτό , μπορώ να το επιβεβαιώσω....

παντελώς άσχετο αυτό......όχι επειδή γράφουμε αλλα επειδή ζούμε στην πιάτσα , την ξέρουμε και τώρα πια μας ξέρει και αυτή......
λές ότι είναι θέμα γούστου....
μου συγκρίνεις την Αλεξία με την Ρουσλάνα την άψυχη???εκτός αν αναφέρεσαι μόνο εξωτερικά και όχι σαν συνολικό πακέτο....

Φίλε τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Εγώ χύνω σε μπουρδέλο 4 φορές την εβδομάδα. Αν εσείς χύνετε περισσότερο, τότε είστε σχετικότεροι. Το ότι κάνετε τσάρκες παρεούλα και γράφετε κριτικές κι ενημερώσεις δεν σας κάνει πιο μπουρδελιάρηδες από εμένα. Είναι απλό.
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Φανούρη, έχεις περάσει σε άλλα επίπεδα αδερφέ...παίζεις champions league!! απλά δεν υπάρχουν λόγια για την κριτική σου...!!
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Καθε μερα υπαρχουν χιλιαδες που περνουν τα κοκκινα φαναρια,θεωρωντας απλος πως προκειται για τη σημανση ενος μπουρδελου που λεγεται Ελλαδα. :thefinge:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Δηλαδή ρίχνεις πάνω από 4 τη βδομάδα? Γιατί εγώ τόσα ρίχνω φέτος μέσο όρο.

Η γκόμενα που λες για μένα είναι μπάζο, σαν κολυμβήτρια, με πλάτες και χωρίς καμπύλες. Στο πρόσωπο μέτρια με μεγάλο κεφάλι. Δεν μου αρέσει το στυλ της. Γούστα είναι αυτά.

4 τη βδομαδα? Σου ριχνει στα αυτια, 4 τη μερα ριχνει
 

Επισκέπτης
4 τη βδομαδα? Σου ριχνει στα αυτια, 4 τη μερα ριχνει

Ωραία, τότε πάω πάσο. Είναι από τους λίγους που με τρώνε. Οι πιο πολλοί εδώ μέσα που γράφουν ενημερώσεις και κριτικές δεν πιστεύω ότι ρίχνουν πάνω από 2 τη βδομάδα.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Πσσσσ τυπε πρεπει να εισαι απιστευτα lowlife  :tooth:

Όχι, απλά είμαι μοναχικός μπουρδελιάρης και κρατάω τα γαμήσια μου για την πάρτη μου. Το μπουρδέλο δεν είναι να πηγαίνεις με παρέα και να γράφεις ενημερώσεις. Χάνει ο έρωτας τη μαγεία του.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Μαζι σου και γω, η μοναχικη τσαρκα εχει αλλη μαγεια
Με τους χυστες εχει γελιο και χαβαλε..
Αλλα αν θεωρεις μαλακιες τις κριτικες και τις ενημερωσεις, τοτε τι κανεις στο σαιτ?

Εκμεταλλεύομαι αυτούς που γράφουν ενημερώσεις και χάνουν τη μαγεία του έρωτα.  :sunglasses:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Οπως και να χει, γίνεται να μην κάνετε παράθεση τα τεράστια post;
Εχω βαρεθεί να κάνω scroll down...
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
415
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
1
καμμια καλη προταση με βυζαρεσ για τωρα???
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
415
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
1
τιποτα??? παλι στα τυφλα θα παω???
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
όπως είπα και χτές σήμερα τα δύο μαμίσια μου, το πρώτο στην Αλεξάνδρα στο Διδύμου 8Α και το δεύτερο στην Κάρμεν, Διδύμου 8Β είναι αφιερωμένα στον τρισμέγιστο Φανούρη Τζούρα.

επίσης έχουμε:

Διδύμου 18Α, Βάλια, μέτριο εμφανισιακά και στο δωμάτιο μίλφ, Ελληνικής καταγωγής η οποία συνήθως βρίσκεται στο Έλλης 3 τα πρωϊνά. Σήμερα όμως στο Έλλης 3 είχαμε την Ισαβέλλα που ανέλαβε και την πρωϊνή βάρδια εκτός της απογευματινής. Για όσους δεν την ξέρουν είναι γεματούλα αλλα εμφανίσιμη, πολύ ευγενική και απο όσο ξέρω με πολύ καλές εντυπώσεις.

Διδύμου 20 κοκκινομάλα, εμφανίσιμη Ρωσσίδα Καρίνα. Θα με άρεσε αν την γνώριζα στην Φολέγανδρο γιατι έχει και χίππι φάτσουλα αλλα στο μπουρδέλο όχι...

Ρεμούνδου 20 Όμορφη ξανθιά Ρωσσίδα Έλενα. Ψηλή, αδύνατη με ωραίο πρόσωπο. Κάπου στα εικοσιφέυγα με τριάντα.

Αλκαμένους 113 Μαρία, τρελοκοτσιδού. Το ψιλομετάνιωσα που δεν πέρασα γιατι είναι πάντα εγγύηση, αλλα δεν πειράζει, άλλη φορά.

Αλκαμένους 117 Εμφανίσιμη (αδύνατη με ωραίο σώμα) ξανθιά προ-μίλφ της οποίας το όνομα αγνοώ. Θα την έχουμε στα υπόψιν αν και κάνει ακάποτο (παρόλο που η τσατσά μας διαβεβαίωσε οτι έχει χαρτιά).

Περγάμου 27Α Ξανθιά μεγαλώσομη μίλφ Μαριάννα με καλές κριτικές αλλα δεν μου αρέσει. Δίπλα στο Περγάμου 27Β παίζουν οι επίσης μιλφ Εύα και Φωτεινή που δεν μου αρέσουν επίσης....

Φυλής 69Α Μέτριας εμφάνισης ψηλή, γεματούλα, μελαχροινή κοπελίτσα. Δέν θυμάμαι όνομα, δεν μου έκανε εντύπωση, κάνει και ακάποτο, την έκανα σχεδόν αμέσως.

Φυλής 109Α Όμορφη ξανθούλα με ηλιοκαμένο δέρμα που μου θύμισε τραγουδίστρια καουντρι. Θα πέρναγα αλλα δεν υπάρχουν λεφτά για πειράματα. Αν κάποιός όμως έχει πληροφορίες για απόδοση στο δωμάτιο με ενδιαφέρει.

Μαγνησίας 1Α (& 3ης Σεπτεμβρίου) μετριότατης εμφάνισης ξανθιά gilf, την έκανα αμέσως. Μόνο για μυημένους....

Καλύμνου 36Α Ψηλή καστανομάλα με χαριτωμένο σώμα. Δεν εκανε βόλτα στο σαλόνι αλλα βγήκε στην πόρτα της κουζίνας. Δεν μου άρεσε ο χώρος, έφυγα.

Καλύμνου 48A Πήγαινα για σπέσιαλ μιλφ Μελίνα αλλα δεν μου άνοιξαν παρόλο που είχε ανοιχτό φωτάκι.

Καλύμνου 48Β Υπεργεμάτη μελαχροινή μιλφ με εκχειλίζον στήθος. Μακράν ότι χειρότερο σε εμφάνιση είδα σήμερα....

Αγκύρας 12Α Ρωσσίδα Άντζελα σε σταθερά πρωϊνή βάρδια. Δίπλα να πώ την αμαρτία μου ήταν μια ξανθιά αλλα δεν την θυμάμαι καθόλου... :idiot: :idiot: :idiot:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
παιδια κανα στανταρακι απο φυλλης επιπεδου μιραντα-μπισκοτακι και τζουλιαννα-ιλονα απο φυλλης 71 υπαρχει? γιατι πολλες μετριοτητες τον τελευταιο καιρο ολο οι ιδιες και οι ιδιες που δεν ειναι και καλες .τελικα σκεφτομαι να ξαναρχισω τα studio που εχει πιο πολλες δοκιμασμενες επιλογες
Προσωπικά σου προτείνω τη Γαβριέλλα από Φωκαίας 27 (συνήθως υπόγειο αλλά ανέβα κ στον όροφο)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom