Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (22 μέλη και 285 επισκέπτες)

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Για το επιπεδο με μεσο ορο φυλης υπηρεσιων - σπιτιων - τσατσων κ πολλα παιρνουν στα 20ε 15ε κ πολλα ειναι !!!!
 

yum_yum

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αμα δουν τα 30 ευρω να μου γραψουν,με την φτωχια που θα πεσει καλα θα ειναι να παιρνουν και 15.τα 30 ευρω ηταν για ορισμενες δυνατες γκομενες πριν απο 10 χρονια στην Φυλης που η φουσκα ηταν στο απωγειο της.για να μην αρχισουμε να θυμομαστε πριν 15 χρονια που η ταριφα ηταν 3000 δραχμες,δηλαδη ουτε 9 ευρω
Αμα το πανε στα 30 γιουρια θα νεκρωσει ακομα πιο πολυ η φυλης...
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
:2funny: :2funny:

Πέστα γιατι τώρα που θα γυρίσουμε στην δραχμή δεν βλέπω να μείνει και καμία.

Τι άλλο θα ακούσουμε.

Α, χθές μια τσατσά απο το 86 Ισόγειο μου έλεγε οτι η Νατάσσα που πιάσανε με HIV δεν έχει τίποτα και ότι είναι καλά. Έχει προσλάβει δικηγόρο και αναμένεται να τους γαμήσει τα ράμματα....
Να της πεις να την προσλάβει τότε...και καλές δουλειές!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.915
Πόντοι
6.925
.....για να μην αρχισουμε να θυμομαστε πριν 15 χρονια που η ταριφα ηταν 3000 δραχμες,δηλαδη ουτε 9 ευρω

στο Μεταξι με τα 10 € φτάσαμε πάλι στα νούμερα αυτά ... αααααχ πουσαι τροικα θα σε διώξει ο Αλεξάκης ( :jerking:) και δεν θα δεις πως πέτυχε η εσωτερική μας υποτίμηση
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
αμα δουν τα 30 ευρω να μου γραψουν,με την φτωχια που θα πεσει καλα θα ειναι να παιρνουν και 15.τα 30 ευρω ηταν για ορισμενες δυνατες γκομενες πριν απο 10 χρονια στην Φυλης που η φουσκα ηταν στο απωγειο της.για να μην αρχισουμε να θυμομαστε πριν 15 χρονια που η ταριφα ηταν 3000 δραχμες,δηλαδη ουτε 9 ευρω


3000 δραχμές????
2000 στη φυλής και 1500 δραχμές στη λιοσίων!!!!
άμα γίνει το μπράφ και τυπωθούν δραχμούλες,θα γαμάμε την χούφτα μας λεβέντες μου!!!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
:2funny: :2funny:

Πέστα γιατι τώρα που θα γυρίσουμε στην δραχμή δεν βλέπω να μείνει και καμία.

Τι άλλο θα ακούσουμε.

Α, χθές μια τσατσά απο το 86 Ισόγειο μου έλεγε οτι η Νατάσσα που πιάσανε με HIV δεν έχει τίποτα και ότι είναι καλά. Έχει προσλάβει δικηγόρο και αναμένεται να τους γαμήσει τα ράμματα....

Δεύτερη φορά που το ακούω και μάλιστα η πρώτη ήταν από επίσης Ρωσσίδα του ιδίου χώρου.
Της έκαναν 4 φορές αίμα εξέταση και δεν βρήκαν ιό ούτε για πλάκα!
Η πρεσβεία της έχει κάνει διάβημα και όντως η κοπέλα θα τους σκίσει τα βάρδουλα!!!Γι'αυτό οι αρχές επικεντρώθηκαν στα πρεζόνια πέριξ της πλατείας βάθης.Οι μπουρδελιάρες είναι καθαρές και φάγαμε όλοι μα όλοι παππά!!!
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Ωραία ρε μάγκες.όταν βγει, επισκεφτείτε την!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
πες τα ρε μαγκα,ξαφινκα φταινε τα κοριτσια στα μπουρδελα για ολα.το ποσες γκομενες της διπλανης πορτας εχουν καταπιει τον αμπακο απο χυσια,και εχουν πιασει μυκητες στα βρωμομουνα τους δεν το λεει κανεις.η καποτα στα μπουρδελα ειναι υποχρεωττικη βεβαια,αλλα καλο ειναι να τα λεμε αυτα.γιατι δηλαδη,ποσες κανονικες γκομενες σας εδειξαν εξετασεις αιματος πριν τους τον δωσετε στον κωλο;

έχω κολλήσει από γκόμενα μου αλλά από πουτάνα ποτέ!!!!
Οι άτυπες πουτάνες είναι και οι χειρότερες!!!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
Ωραία ρε μάγκες.όταν βγει, επισκεφτείτε την!


όταν θα βγεί,δεν θα έχει ανάγκη να γαμηθεί για να τα πάρει.!
και να την απελάσουν,πάλι θα τους σκίσει τα πατούρια!
Το ελληνικό μας δημόσιο την πλήρωσε για 10 ζωές!!!
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
παιδες ξερω γιατι τα μπουρδελα εχθες στη φυλης ηταν κλειστα αλλα μεταξυ μας ε? μη βγει παραεξω επαναλαμβανω στη φυλης το εμαθα απο καιρια πηγη οι κοπελες θελουν να δουλευουν με 30 ευρω αντι για τα 20 που χρεωνουν μεχρι τωρα και αυτο βεβαια για λογους που εχουν να κανουν με τα τελευταια γεγονοτα ετσι αποφασισαν να απεργησουν ομαδικα
Μη βγει παραεξω,θελω να γαμαω με 5 ευρω ,ετσι αποφασισα να απεργησω ατομικα.Ζητειται σοβαροτης.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
Ίσως είχε πέσει σύρμα από το πρωί και έμειναν κλειστά μέχρι νεωτέρας. Πάντως η Φυλής όπως την ήξερα δεν είναι  >:(
ναι καμία σχέση.........και θα αργήσει να ξαναεπανέλθουν τα πράγματα... πολλές κοπέλες μου εκμυστηρεύονται
ότι σκέφτονται να γυρίσουν στις πατρίδες τους... κάποιες το έχουν κάνει ήδη 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
παιδες ξερω γιατι τα μπουρδελα εχθες στη φυλης ηταν κλειστα αλλα μεταξυ μας ε? μη βγει παραεξω επαναλαμβανω στη φυλης το εμαθα απο καιρια πηγη οι κοπελες θελουν να δουλευουν με 30 ευρω αντι για τα 20 που χρεωνουν μεχρι τωρα και αυτο βεβαια για λογους που εχουν να κανουν με τα τελευταια γεγονοτα ετσι αποφασισαν να απεργησουν ομαδικα
φίλε καμία σχέση αυτό που λές............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
:2funny: :2funny:

Πέστα γιατι τώρα που θα γυρίσουμε στην δραχμή δεν βλέπω να μείνει και καμία.

Τι άλλο θα ακούσουμε.

Α, χθές μια τσατσά απο το 86 Ισόγειο μου έλεγε οτι η Νατάσσα που πιάσανε με HIV δεν έχει τίποτα και ότι είναι καλά. Έχει προσλάβει δικηγόρο και αναμένεται να τους γαμήσει τα ράμματα....
ναι και στην εσπρέσο είχε θέμα που ζητούσε η ίδια να ξανα υποβληθεί σε τέστ.......... 
 

Επισκέπτης
ναι και στην εσπρέσο είχε θέμα που ζητούσε η ίδια να ξανα υποβληθεί σε τέστ.......... 
καλα αμα αποκαλυφθει οτι δεν εχει aids εκανε την τυχη της με τα φραγκα που θα τους παρει που την διαπομπευσαν με αυτο τον τροπο..
μακαρι να μην ειχε τιποτα, οχι για τιποτα αλλο αλλα για να δουμε την φατσα του λοβερδου οταν θα πρεπει να δωσει εξηγησεις για το κυνηγι μαγισσων που κανει εδω και 1 μηνα!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
Μα δεν βλεπεις τη γραφουν.Πες και συ κατι,που εχεις μεγαλυτερη επιρροη εδω μεσα.
κοίτα ο καθένας έχει την γνώμη του....ας γράψει ότι θέλει αλλά τουλάχιστον να ανταποκρίνονται στην αλήθεια...
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
κοίτα ο καθένας έχει την γνώμη του....ας γράψει ότι θέλει αλλά τουλάχιστον να ανταποκρίνονται στην αλήθεια...
Η παραπληροφορηση,και η αφελεια,ειναι τα εθνικα μας σπορ.Και με παγκοσμια ρεκορ.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Νέα Σμύρνη , μπράβο για την ενημέρωση αν και αρχίζω να πιστεύω ότι κανείς πια δε διαβάζει ενημερώσεις. Respect από μένα.

φιλε,την στιγμη που γραφω αυτο το ποστ 17 μελη και  30 επισκεπτες ειναι συνδεδεμενοι με το παρον θρεντ.
επομενως,μαλλον κανεις λαθος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom