Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 432 άτομα (44 μέλη και 388 επισκέπτες)

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Παρα μα παρα μα παρα πολυ ρομαντικη πορνομερα σημερα...Βρεθηκαμε κατα τις 7+ στο ρομαντικο ζαχαροπλαστειο Στανη με Προεδρο, Ακορεστο, Χοελοβερ, Ιπποτη, Μπιλλυ7, Μαθιου και Μιλεπετροζα, αραξαμε εκει κανα μισαωρο και χωριστηκαμε στα 2..Η ομαδα κατευθηνθηκε προς 2η βαρδια Φυλης και εγω με Μιλεπετροζα και το σμηναρχο Μαθιου ξεκινησαμε την μαγευτικη πτηση μας στα στουντιο της Αθηνας(θα ακολουθησει ενημερωση απο Μαθιου στο αντιστοιχο θρεντ)...Συνεχησαμε Φυλης 3η βαρδια και στο τελος για επιδορπιο ενα μικρο ρομαντικο περιπατο στο Μεταξι οπου επανηλθαμε αποτομα στην πραγματικοτητα, καθως η τσεπη μας(η δικη μου και του Μιλεπετροζα) μονο Μεταξι σηκωνει... :'( ...Η αληθεια ειναι οτι το επιδορπιο μου πεσε λιγο βαρυ, καθως δεν ειναι και οτι πιο ευχαριστο μετα την Αννα απο Κασσανδρας, τη Λαουρα και τη Ντορινα απο Κωσταντινουπολεως κλπ κλπ να τρως στη μαπα τις συριγγες, τα χυσια, τη βρωμια, τα Πακια, τη Βραζιλιανα του Στρατηλατη και την Κατερινα του SPEED....  :tooth:
Τελος παντων, Φυλης 3η βαρδια ειδαμε τα εξης....

ΦΥΛΗΣ

66Α Νικολετα ξανθια κοντουλα παρα πολυ ομορφη, απλο
66Δ Τανια προστυχο προμιλφ με καστανα μπουκλες μακρια μαλλια ωραιο σωμα, ακα
74(αριστερα) Αλεξια υπερβολικα αδυνατη αβυζη μετρια φατσα, απλο(νομιζω)
74(δεξια) Κλειστο
59(πανω) Κλειστο
59(κατω) Σονια αδιαφορη μικρη σχετικα, ακα
61 Κλειστο
80 Μαρια η καυλιαρα ψηλη μελαχρινη, απλο (την πετυχαμε νωριτερα στο στουντιο Ιερα Οδο 44 και φυσικα επαθε σοκ που μας ξαναειδε  :tooth: )
65Α Κλειστο
65Β Τζουλια ομορφο μελαχρινο πιπινι, ακα
67 Αλισια προστυχη αδυνατη ξανθια, κωλο
69Α Κλειστο
69Β Αννα καστανομαλλα ομορφουλα μελαχρινη απο 69Α
71Α Κλειστο
71Β Κλειστο
71Γ Κλειστο
92Β Κλειστο
92Α Κλειστο
Μονης Προδρομου(πανω) Κορινα, καλουτσικη μελαχρινη, ακα (την πηρα πριν 3-4 μερες στο Μεταξι Κολωνου 32Α με 10ρικακι..)
Μονης Προδρομου(κατω) Κλειστο
86Β Μαργαριτα, καλουτσικη αδυνατη μελαχρινη, κωλο
86Α Μονικα ομορφη ξανθια αδυνατη αβυζη, απλο
84Β Κλειστο
84Α Κλειστο

ΦΩΚΑΙΑΣ

17Α Εμμυ αδιαφορη μελαχρινη, κωλο και Μιχαελα(νομιζω) καινουργια αδιαφορη πολυ αδυνατη αβυζη ακα τελειωτικο
17Β Κλειστο
19 Αννα μελαχρινη αδιαφορη και Ρωξανη καλουτσικη με ωραια λιγο πεσμενα βυζια, ακα τελειωτικο
25Α Αννα νταρντανα γεματη, Φουλ τα παντα ολα ρουφαει τα παντα σαν αγγουρι που μας ειπε και η τσατσα  :tooth: :tooth:
25Β Μονικα νιαου ομορφουλα αδυνατη μελαχρινη, ακα
27Α Αγαπη ξανθο σκληρο γκιλφακι που ο Στρατηλατης της εβαλε 10 στην εμφανιση   :tooth: , απλο
27Β(κατω) Κλειστο
27Β(πανω) 2 εντυπωσιακες Σοκολατες, Τζοη και Τζενη, απλο
24 Κατερινα, ξανθο σκληρο μιλφ, ακα
22 Κλειστα και τα 3
τον πιτσιλιστη ξεχασες
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Παρα μα παρα μα παρα πολυ ρομαντικη πορνομερα σημερα...Βρεθηκαμε κατα τις 7+ στο ρομαντικο ζαχαροπλαστειο Στανη με Προεδρο, Ακορεστο, Χοελοβερ, Ιπποτη, Μπιλλυ7, Μαθιου και Μιλεπετροζα, αραξαμε εκει κανα μισαωρο και χωριστηκαμε στα 2..Η ομαδα κατευθηνθηκε προς 2η βαρδια Φυλης και εγω με Μιλεπετροζα και το σμηναρχο Μαθιου ξεκινησαμε την μαγευτικη πτηση μας στα στουντιο της Αθηνας(θα ακολουθησει ενημερωση απο Μαθιου στο αντιστοιχο θρεντ)...Συνεχησαμε Φυλης 3η βαρδια και στο τελος για επιδορπιο ενα μικρο ρομαντικο περιπατο στο Μεταξι οπου επανηλθαμε αποτομα στην πραγματικοτητα, καθως η τσεπη μας(η δικη μου και του Μιλεπετροζα) μονο Μεταξι σηκωνει... :'( ...Η αληθεια ειναι οτι το επιδορπιο μου πεσε λιγο βαρυ, καθως δεν ειναι και οτι πιο ευχαριστο μετα την Αννα απο Κασσανδρας, τη Λαουρα και τη Ντορινα απο Κωσταντινουπολεως κλπ κλπ να τρως στη μαπα τις συριγγες, τα χυσια, τη βρωμια, τα Πακια, τη Βραζιλιανα του Στρατηλατη και την Κατερινα του SPEED....  :tooth:
Τελος παντων, Φυλης 3η βαρδια ειδαμε τα εξης....

ΦΥΛΗΣ

66Α Νικολετα ξανθια κοντουλα παρα πολυ ομορφη, απλο
66Δ Τανια προστυχο προμιλφ με καστανα μπουκλες μακρια μαλλια ωραιο σωμα, ακα
74(αριστερα) Αλεξια υπερβολικα αδυνατη αβυζη μετρια φατσα, απλο(νομιζω)
74(δεξια) Κλειστο
59(πανω) Κλειστο
59(κατω) Σονια αδιαφορη μικρη σχετικα, ακα
61 Κλειστο
80 Μαρια η καυλιαρα ψηλη μελαχρινη, απλο (την πετυχαμε νωριτερα στο στουντιο Ιερα Οδο 44 και φυσικα επαθε σοκ που μας ξαναειδε  :tooth: )
65Α Κλειστο
65Β Τζουλια ομορφο μελαχρινο πιπινι, ακα
67 Αλισια προστυχη αδυνατη ξανθια, κωλο
69Α Κλειστο
69Β Αννα καστανομαλλα ομορφουλα μελαχρινη απο 69Α
71Α Κλειστο
71Β Κλειστο
71Γ Κλειστο
92Β Κλειστο
92Α Κλειστο
Μονης Προδρομου(πανω) Κορινα, καλουτσικη μελαχρινη, ακα (την πηρα πριν 3-4 μερες στο Μεταξι Κολωνου 32Α με 10ρικακι..)
Μονης Προδρομου(κατω) Κλειστο
86Β Μαργαριτα, καλουτσικη αδυνατη μελαχρινη, κωλο
86Α Μονικα ομορφη ξανθια αδυνατη αβυζη, απλο
84Β Κλειστο
84Α Κλειστο

ΦΩΚΑΙΑΣ

17Α Εμμυ αδιαφορη μελαχρινη, κωλο και Μιχαελα(νομιζω) καινουργια αδιαφορη πολυ αδυνατη αβυζη ακα τελειωτικο
17Β Κλειστο
19 Αννα μελαχρινη αδιαφορη και Ρωξανη καλουτσικη με ωραια λιγο πεσμενα βυζια, ακα τελειωτικο
25Α Αννα νταρντανα γεματη, Φουλ τα παντα ολα ρουφαει τα παντα σαν αγγουρι που μας ειπε και η τσατσα  :tooth: :tooth:
25Β Μονικα νιαου ομορφουλα αδυνατη μελαχρινη, ακα
27Α Αγαπη ξανθο σκληρο γκιλφακι που ο Στρατηλατης της εβαλε 10 στην εμφανιση   :tooth: , απλο
27Β(κατω) Κλειστο
27Β(πανω) 2 εντυπωσιακες Σοκολατες, Τζοη και Τζενη, απλο
24 Κατερινα, ξανθο σκληρο μιλφ, ακα
22 Κλειστα και τα 3


α. καταπληκτική επιλογή η "Προεδρική κρέμα"! Σε ρηχό πιάτο, με κανέλλα! Πολλά respect στον Πρόεδρο!

β. η κορυφαία της 3ης βάρδιας (σε εμφάνιση), ήταν η Τζούλια! Πολύ ωραία παρουσία!

γ. φυλής 66Δ: η Νικολέττα:

  "σε ένα ακρωτήρι καθισμένος ακροαζόμουν
   μια σειρήνα που καβάλα σε δελφίνι,
   έβγαζε τόσο αρμονικιά, γλυκιά πνοή,
   που τ' άγριο κύμα ημέρεψε και κάμποσα άστρα
   πέσαν από τις σφαίρες τους ξετρελαμένα
   για το τραγούδι της σειρήνας [size=13pt]Νικολέττας[/size]"

   William S.  "Όνειρο Καλοκαιρινής Νύχτας"


δ. ήταν πολύ ρομαντικός ο περίπατος στο Μετάξι!
  ειδικά όταν η Βραζιλιάνα ή "Λευκός Πελέ" βγήκε στο σαλόνι με φόντο την σημαία της πατρίδας της κρεμασμένη στον τοίχο.
  η στιγμή θύμισε ρομαντικό καλοκαιρινό ηλιοβασίλεμα στην Copacabana!

 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
α. καταπληκτική επιλογή η "Προεδρική κρέμα"! Σε ρηχό πιάτο, με κανέλλα! Πολλά respect στον Πρόεδρο!

β. η κορυφαία της 3ης βάρδιας (σε εμφάνιση), ήταν η Τζούλια! Πολύ ωραία παρουσία!

γ. φυλής 66Δ: η Νικολέττα:

  "σε ένα ακρωτήρι καθισμένος ακροαζόμουν
   μια σειρήνα που καβάλα σε δελφίνι,
   έβγαζε τόσο αρμονικιά, γλυκιά πνοή,
   που τ' άγριο κύμα ημέρεψε και κάμποσα άστρα
   πέσαν από τις σφαίρες τους ξετρελαμένα
   για το τραγούδι της σειρήνας [size=13pt]Νικολέττας[/size]"

   William S.  "Όνειρο Καλοκαιρινής Νύχτας"


δ. ήταν πολύ ρομαντικός ο περίπατος στο Μετάξι!
  ειδικά όταν η Βραζιλιάνα ή "Λευκός Πελέ" βγήκε στο σαλόνι με φόντο την σημαία της πατρίδας της κρεμασμένη στον τοίχο.
  η στιγμή θύμισε ρομαντικό καλοκαιρινό ηλιοβασίλεμα στην Copacabana!

respect στον ρομαντικο σμηναρχο  :rockon: :rockon:
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
ρε κομαντα , κανενα καλο μαυρακι παιζει?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αν και για μενα η Νικολετα ειναι η νο1 στη Φυλης(σε ομορφια παντα..)
Αρκετα καλη και στο δωματιο. Καθεται 15 λεπτο χωρις να πει τπτ. Η τσατσα ανακοινωσε και μισάωρο με 50 ευρωπουλα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Αρκετα καλη και στο δωματιο. Καθεται 15 λεπτο χωρις να πει τπτ. Η τσατσα ανακοινωσε και μισάωρο με 50 ευρωπουλα.
τοσα της λειπουνε :birdman:
τι λεει εστρωσε γιατι ωραιο μουνι αλλα οταν την ειχα παρει στις αρχες ηταν πολυ τυπικη
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τοσα της λειπουνε :birdman:
τι λεει εστρωσε γιατι ωραιο μουνι αλλα οταν την ειχα παρει στις αρχες ηταν πολυ τυπικη
Ειναι αγαπουλα μεσα ρε. Εχει χαδακια και φιλακια αν και δαγκωνει κιολας. Τί βυζια ορθια εχει παντως ρε, σε παροτρυνει και να τα ζουλας. Αλλαξαμε και 3 Στασεις αλλά ολο μου ελεγε δωσε δωσε δωσε και εγω ημουν λιωμα στην κουραση. Κανα 5 λεπτο περασε μετα για να σταματησει η ταχυπαλμία!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
μια χαρα ειναι τωρα  ;)
οχι αεροπλανικα γαμησια πολυ gfe κλπ κλπ, παλι τυπικη ειναι αλλα εχει και μια Α συμμετοχη..
και αυτο για το χρονο ισχυει, και σε μενα σημαδια βιασυνης δεν εδειξε
στην αρχη ειχε μια Γ συμμετοχη :tooth: :tooth: :tooth:
Ειναι αγαπουλα μεσα ρε. Εχει χαδακια και φιλακια αν και δαγκωνει κιολας. Τί βυζια ορθια εχει παντως ρε, σε παροτρυνει και να τα ζουλας. Αλλαξαμε και 3 Στασεις αλλά ολο μου ελεγε δωσε δωσε δωσε και εγω ημουν λιωμα στην κουραση. Κανα 5 λεπτο περασε μετα για να σταματησει η ταχυπαλμία!
εσυ εισαι και ομορφαντρας ρε :birdman:
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
:rockon: μπραβο αλανια για τις πληροφοριες  :helpplea:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ρε κομαντα , κανενα καλο μαυρακι παιζει?

Λοιπον, γαζελες θα βρεις στα εξης καταστηματα:

Μαγνησιας 11
Φωκαίας 27Β (οπως σου ειπε ο BMW, δεν εχω προσωπικη αποψη)
Κολωνου 47 οροφο
Ιασωνος 31 υπογειο
Ιασωνος 36
Κολοκυνθους 38 ισογειο

Αν υπαρχουν κι αλλα καταστηματα που προσφερουν μαυρη σαρκα ας προστεθουν στη λιστα.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ ρομαντικη η παραθεση σου σμηναρχε...
αν και για μενα η Νικολετα ειναι η νο1 στη Φυλης(σε ομορφια παντα..)
ανυπομονουμε να διαβασουμε την ενημερωση σου για στουντιο τωρα...

Αυτό με τα κονδυλώματα που είπαν 2 συναγωνιστές?
Ισχύει?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Χειρογλυκανε υπαρχει πιθανοτητα. Εχει σημαδακια μεσ το μουνι, δεν ξερω ομως αν ειν αλλεργια ή αρρωστια. Θενξ για πληροφοριες, γαμαει το φρεντακι με 1 ευρω απο τη μελαχροινουλα!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Εχει κανενα νοημα να κανουμε σημερα βολτα στη Φυλης μιας και ειναι Πεμπτη και ο αρχιδας ο Καμινης κατεβαζει την αστυνομια ? ή ειναι καλυτερη η κατασταση?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
2η βαρδια συνηθως ειναι κλειστα Πεμπτες λογω αστυνομιας..  :jerking: :jerking:
Αν θες πηγαινε, αλλα συνηθως μετα τις 9-10 ανοιγουν νομιζω...
Ευχαριστω, με εσωσες απο αδικο κοπο να κατεβω!
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές  μετά από μια βόλτα που έκαναν πέρασα και έκανα ην κατάθεση  στην Μπάρμπαρα  από τη μου  είπε ότι την κοπανά για ένα τρίμηνο για την πατρίδας της Άλο ένα στανταρακι  την κοπανά από Ελλάδα                                                                                                                               
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ετσι μου βγαινει και θα το πω..περασα απο βαλερια σημερα στην αλκαμενους..η κοπελα χρεωνει ενα ευρω το λεπτο,εκατσα κοντα στα εικοσι λεπτα οποτε μπορειτε να κανετε την αναγωγη.Μου ειπε οτι ξερει οτι περασα την τριτη αλλα δεν τη βρηκα και οταν τη ρωτησα πως το ξερει μου ειπε οτι πηρε και ρωτησε..Ομως εχω παρει το μαθημα μου πια..ποτε μη πιανετε κουβεντα με μια ιεροδουλη μετα το σεξ γιατι ποτε δεν ξερετε τι θα προκυψει μετα,οταν τελειωνετε να φευγετε χωρις κουβεντες και χωρις πολλα πολλα..
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ετσι μου βγαινει και θα το πω..περασα απο βαλερια σημερα στην αλκαμενους..η κοπελα χρεωνει ενα ευρω το λεπτο,εκατσα κοντα στα εικοσι λεπτα οποτε μπορειτε να κανετε την αναγωγη.Μου ειπε οτι ξερει οτι περασα την τριτη αλλα δεν τη βρηκα και οταν τη ρωτησα πως το ξερει μου ειπε οτι πηρε και ρωτησε..Ομως εχω παρει το μαθημα μου πια..ποτε μη πιανετε κουβεντα με μια ιεροδουλη μετα το σεξ γιατι ποτε δεν ξερετε τι θα προκυψει μετα,οταν τελειωνετε να φευγετε χωρις κουβεντες και χωρις πολλα πολλα..

:think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom