Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (4 μέλη και 81 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σύντομη βόλτα στην περιοχή της Φυλής και πέριξ.Λίγα τα σπιτάκια που μπήκα αλλά θεωρώ άξιο αναφοράς να πληροφορήσω για το ποιες κοπέλες είδα.
Στο Διδύμου 16 σήμερα δούλευε η μιλφ Αναστασία πρώην Τατιάνα απο Φυλής 54 όροφος,Φώκαιας 17 όροφος,Φώκαιας 27 υπόγειο,Λιοσίων 79 ισόγειο,Λεωνίδου 28 όροφος και προσφάτως στο Περγάμου 27 ισόγειο κατα σειρά εμφανίσεως.Πρόκειται για μια καλοδιατηρημένη πενηντάρα κοκκινομάλα κανονικών κιλών με γαλανά μάτια.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.Δεν την έχω δοκιμάσει.Στο Διδύμου 18 υπόγειο σήμερα ήταν η Φωτεινή όχι η Γκμοχ η άλλη.Είναι υπέρβαρη με κοντά ξανθά μαλλιά και μεγάλους μαστούς.Παλιά καραβάνα με έναρξη το Αλκαμένους 117 και πιο πολύ είχε δουλέψει στο Διδύμου 20.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Στο Διδύμου 18 ισόγειο κλασσικά το μιλφ αστέρι Αλιόνα με το ίδιο πρόγραμμα.Στο Διδύμου 20 πέτυχα την Αλεξάνδρα η οποία είναι τριαντάρα και πιο πιτσιρίκα σε σχέση με τις άλλες της ίδιας οδού.Δηλώνει Ρωσίδα,είναι κοντούλα με λευκό δέρμα,όμορφα βυζάκια,ξανθά μαλλιά κανονικού μεγέθους και γαλανά μάτια.Την δοκίμασα και έμεινα ικανοποιημένος.Όμως η κοπέλα έχει κάποια μελανά σημεία και το πιο σημαντικό είναι το θέμα με τον χρόνο.Θα ανεβάσω κριτική με περισσότερες λεπτομέρειες.
Στο Φυλής 40 δούλευε καινούρια κοπέλα η Τζούλια η οποία είναι κοντή με λευκό δέρμα,κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους,κανονικών κιλών με συνηθισμένο σώμα με κυτταρίτιδα.Μέτρια προς νόστιμη.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.
Στο ύψος του Φυλής 54 ήταν σε εξέλιξη εργασίες σκαψίματος με εκσκαφικά μηχανήματα και φορτηγά που φόρτωναν το χώμα.Πολύ σκόνη,θόρυβος και γενικά έπρεπε να είσαι προσεκτικός μην πέσεις σε καμιά λακούβα,μην σου σπάσουν κανά πόδι οι εργάτες με κανά κασμά η φτιάρι η το χειρότερο μην σε παρασύρει κανένα όχημα γιατί περνούσες απο δίπλα τους και όπως διαπίστωσα δεν πρόσεχαν καθόλου τους πεζούς.Το σκάψιμο τελείωνε στην οδό Φιλιππίδου λίγο μετά το Φυλής 80.
Ο όροφος του Φυλής 54 ήταν κλειστός.Το Φυλής 66Δ αριστερά είχε καινούρια κοπέλα που έμοιαζε με την Έλενα απο Φυλής 40 και Φυλής 66Δ παλιότερα σαν αδελφή της.Ίδια σωματοδομή,ίδια μαλλιά κατσαρά μακριά μόνο που αυτή τα είχε κόκκινα και ίδια χαρακτηριστικά προσώπου.Ανακοινώθηκε πρωκτικό στο πρόγραμμα.Αν δεν έβλεπα την Έλενα αργοτερα θα σας ενημέρωνα λάθος.Αν το ήξερα οτι ήταν άλλη κοπέλα θα την είχα δοκιμάσει για να κάνω σύγκριση.
Στο Φυλής 74 υπόγειο το αριστερό ανοιχτό και δούλευε κλασσικά η Ρωσίδα Νατάσα.Η ξανθιά, ψηλή ζουμερή κοπέλα απο Ρωσία.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 59 ισόγειο ήταν 2 κοπέλες η ψηλή,όμορφη ξανθιά,μιλφ με τα πιασιματάκια και τα ωραία καπούλια η Χριστίνα μαζί με την ψηλή ξανθιά πιο νεαρότερη κοπέλα την Νάντια και αυτή με πιασιματάκια πιο αδύνατη όμως απο την Χριστίνα.Και οι 2 κοπέλες μουνάρες αλλά κάνουν κανονικό πρόγραμμα.Στον όροφο δυστυχώς η Λίνα απουσίαζε και εμφανίστηκε μια καινούρια κοπέλα κανονικών κιλών με 2-3 κιλάκια παραπάνω,λευκή με μακριά μαύρα μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους.Καινούρια κοπέλα.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 80 2 κοπέλες η πρώτη η γνωστή Άννα- Μαρία η Πόντια κοπέλα με καλά Ελληνικά νοστιμούλα μαζί με κοπέλα κανονικών κιλών με μαύρα μακριά μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα με 69.
Το Φυλής 65 όροφος κλειστό.Το Φυλής 69 ισόγειο είχε την μουνάρα την Λάουρα ψηλή κοπέλα,αδύνατη προς το κανονικό με μακριά καστανά μαλλιά.Γυμνό τσιμπούκι.Δεν την έχω δοκιμάσει.
Το Φυλής 71 όροφος είχε την Μιράντα το μπισκοτάκι την οποία επιτέλους και είδα.Πρόκειται για κοπέλα αδύνατη,λευκό δέρμα,με όμορφο σώμα και καστανά μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα πάνω.Ομολογουμένως οτι στο πρόσωπο δεν μου έκανε κλικ ιδιαίτερα.Στο σαλόνι η τσατσά δεν ανακοίνωσε κάποιο έξτρα.Ιδιαιτέρως δεν την ρώτησα αν κάνει ελεύθερο στοματικό γιατί δεν σκόπευα να περάσω.
Τα μονής Προδρόμου υπόγειο και όροφος κλειστά.Το Φυλής 92 νέο υπόγειο κλειστό καθώς και το Φυλής 71 υπόγειο.
Στο Αγκύρας 12 είχε την Άντζελα ψηλή,μιλφ,υπέρβαρη με κοντά ξανθά μαλλιά,νταρντανοειδές,αδιάφορη.Με γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Στο Φώκαιας 17 ισόγειο είχε την Μαρία κλασσικά.Κοπέλα κανονικών κιλών,με μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους και γαλανά μάτια.Πρωκτικό.
Στο Φώκαιας 19 σήμερα είχε μια κοπέλα πολύ μουνάρα πρόκειται για ψηλή κοπέλα,νεαρή,μελανουράκι.μελαμψή,με μαύρα μαλλιά καρέ,και με σέξυ μαύρα δαντελωτά εσώρουχα διαφανή που τόνιζαν και αναδείκκυαν το όμορφο σώμα της.Δεν ανακοινώθηκε στο σαλόνι κάτι εξτρά.
Στο Φώκαιας 22 υπόγειο είχε την Αλεξάνδρα κλασσικά με πρωκτικό.Στον όροφο αριστερά είχε κλασσικά την Άννα με το μουστακάκι.Απαράδεκτη η συμπεριφορά της παχουλής υπηρεσίας παρόλο που ξέρει οτι την συγκεκριμένη κοπέλα την είχα πάρει στο παρελθόν 2 φορές.Το αναφέρω εδώ και τονίζω οτι ο πελάτης πληρώνει και έχει την ελευθέρια του επιλέγειν.Με αυτή την συμπεριφορά αυτή θα χάσει πελάτες!!
Στο Φώκαιας 27 όροφος ήταν κλασσικά η Ελένη με τις βυζάρες η οποία έβαψε τα μαλλιά της πλέον ανοιχτά καστανά.Στο ισόγειο 2 κοπέλες η Βικτώρια και η Ειρήνη με το τατού στο βυζί.Γυμνό τσιμπούκι χωρίς να αναφέρει οτι η Ειρήνη κάνει και τελειωτικό αυτή την φορά στο σαλόνι.
Στο Φώκαιας 24 ήταν η κοπέλα με τα ξανθά κοντά μαλλιά η παχουλή αδιάφορη που ήταν και την προηγούμενη φόρα.
Στο Έλλης 3 ήταν η Ισαβέλλα.
Στο Αλκιβιάδου 16Β βρήκα την Έλενα απο το Φυλής 40 τελικά η οποία μου αρέσει αρκετά.Η τσατσά ανακοίνωσε πρωκτικό και παραπλανητικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα.Εγώ ξέρω βέβαια οτι η κοπέλα δεν κάνει τελειωτικό.Την ρωτάω για δεύτερη φορά και μου λέει οχι στόμα αλλά σώμα.Είναι άξιο αναφοράς το τι κατεβάζει η κούτρα της κάθε υπηρεσίας για να περάσει στο δωμάτιο ο πελάτης.Το ίδιο έκανε και σε άλλους πελάτες που μπήκαν όταν βρισκόμουν στο δωμάτιο είπε τελειώτικό στο στόμα για να διορθώσει και να πει σώμα τελικά!! Θα μας τρελλάνουν τελείως λέμε!!Με την κοπέλα πέρασα αρκετά καλά για τέταρτη φορά που την πήρα γιατί είχα αρκετή ησυχία και η κοπέλα δεν βιαζόταν.Ήταν μια πολύ καλή εμπειρία για τα δικά μου δεδομένα.Η κοπέλα τονίζω οτι αποφεύγει το πρωκτικό.
 

Επισκέπτης
Σημερα εκανα την ποιο συντομη τσαρκα ολων των εποχων. βρηκα απο το αμαξι που ειχα παρκαρει 3-4 μετρα εξω απο το στοχο μου (Φιλης 71 στο γλυκο Μιραντακι) μπηκα με βημα ταχυ , κατεθεσα και εφυγα με βημα ταχυ παλι προς το αμαξι.

Το Μιραντακι ειναι ΤΟ κουκλακι! Αγαπω!

Να το προσεχετε ρε καυλιαριδες μη μας την κανει και μεινουμε με τις Σελενες, Σοφιες/Ρομπερτες, Μαργαριτες και Ροξανες παλι!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Σύντομη βόλτα στην περιοχή της Φυλής και πέριξ.Λίγα τα σπιτάκια που μπήκα αλλά θεωρώ άξιο αναφοράς να πληροφορήσω για το ποιες κοπέλες είδα.
Στο Διδύμου 16 σήμερα δούλευε η μιλφ Αναστασία πρώην Τατιάνα απο Φυλής 54 όροφος,Φώκαιας 17 όροφος,Φώκαιας 27 υπόγειο,Λιοσίων 79 ισόγειο,Λεωνίδου 28 όροφος και προσφάτως στο Περγάμου 27 ισόγειο κατα σειρά εμφανίσεως.Πρόκειται για μια καλοδιατηρημένη πενηντάρα κοκκινομάλα κανονικών κιλών με γαλανά μάτια.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.Δεν την έχω δοκιμάσει.Στο Διδύμου 18 υπόγειο σήμερα ήταν η Φωτεινή όχι η Γκμοχ η άλλη.Είναι υπέρβαρη με κοντά ξανθά μαλλιά και μεγάλους μαστούς.Παλιά καραβάνα με έναρξη το Αλκαμένους 117 και πιο πολύ είχε δουλέψει στο Διδύμου 20.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Στο Διδύμου 18 ισόγειο κλασσικά το μιλφ αστέρι Αλιόνα με το ίδιο πρόγραμμα.Στο Διδύμου 20 πέτυχα την Αλεξάνδρα η οποία είναι τριαντάρα και πιο πιτσιρίκα σε σχέση με τις άλλες της ίδιας οδού.Δηλώνει Ρωσίδα,είναι κοντούλα με λευκό δέρμα,όμορφα βυζάκια,ξανθά μαλλιά κανονικού μεγέθους και γαλανά μάτια.Την δοκίμασα και έμεινα ικανοποιημένος.Όμως η κοπέλα έχει κάποια μελανά σημεία και το πιο σημαντικό είναι το θέμα με τον χρόνο.Θα ανεβάσω κριτική με περισσότερες λεπτομέρειες.
Στο Φυλής 40 δούλευε καινούρια κοπέλα η Τζούλια η οποία είναι κοντή με λευκό δέρμα,κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους,κανονικών κιλών με συνηθισμένο σώμα με κυτταρίτιδα.Μέτρια προς νόστιμη.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.
Στο ύψος του Φυλής 54 ήταν σε εξέλιξη εργασίες σκαψίματος με εκσκαφικά μηχανήματα και φορτηγά που φόρτωναν το χώμα.Πολύ σκόνη,θόρυβος και γενικά έπρεπε να είσαι προσεκτικός μην πέσεις σε καμιά λακούβα,μην σου σπάσουν κανά πόδι οι εργάτες με κανά κασμά η φτιάρι η το χειρότερο μην σε παρασύρει κανένα όχημα γιατί περνούσες απο δίπλα τους και όπως διαπίστωσα δεν πρόσεχαν καθόλου τους πεζούς.Το σκάψιμο τελείωνε στην οδό Φιλιππίδου λίγο μετά το Φυλής 80.
Ο όροφος του Φυλής 54 ήταν κλειστός.Το Φυλής 66Δ αριστερά είχε καινούρια κοπέλα που έμοιαζε με την Έλενα απο Φυλής 40 και Φυλής 66Δ παλιότερα σαν αδελφή της.Ίδια σωματοδομή,ίδια μαλλιά κατσαρά μακριά μόνο που αυτή τα είχε κόκκινα και ίδια χαρακτηριστικά προσώπου.Ανακοινώθηκε πρωκτικό στο πρόγραμμα.Αν δεν έβλεπα την Έλενα αργοτερα θα σας ενημέρωνα λάθος.Αν το ήξερα οτι ήταν άλλη κοπέλα θα την είχα δοκιμάσει για να κάνω σύγκριση.
Στο Φυλής 74 υπόγειο το αριστερό ανοιχτό και δούλευε κλασσικά η Ρωσίδα Νατάσα.Η ξανθιά, ψηλή ζουμερή κοπέλα απο Ρωσία.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 59 ισόγειο ήταν 2 κοπέλες η ψηλή,όμορφη ξανθιά,μιλφ με τα πιασιματάκια και τα ωραία καπούλια η Χριστίνα μαζί με την ψηλή ξανθιά πιο νεαρότερη κοπέλα την Νάντια και αυτή με πιασιματάκια πιο αδύνατη όμως απο την Χριστίνα.Και οι 2 κοπέλες μουνάρες αλλά κάνουν κανονικό πρόγραμμα.Στον όροφο δυστυχώς η Λίνα απουσίαζε και εμφανίστηκε μια καινούρια κοπέλα κανονικών κιλών με 2-3 κιλάκια παραπάνω,λευκή με μακριά μαύρα μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους.Καινούρια κοπέλα.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 80 2 κοπέλες η πρώτη η γνωστή Άννα- Μαρία η Πόντια κοπέλα με καλά Ελληνικά νοστιμούλα μαζί με κοπέλα κανονικών κιλών με μαύρα μακριά μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα με 69.
Το Φυλής 65 όροφος κλειστό.Το Φυλής 69 ισόγειο είχε την μουνάρα την Λάουρα ψηλή κοπέλα,αδύνατη προς το κανονικό με μακριά καστανά μαλλιά.Γυμνό τσιμπούκι.Δεν την έχω δοκιμάσει.
Το Φυλής 71 όροφος είχε την Μιράντα το μπισκοτάκι την οποία επιτέλους και είδα.Πρόκειται για κοπέλα αδύνατη,λευκό δέρμα,με όμορφο σώμα και καστανά μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα πάνω.Ομολογουμένως οτι στο πρόσωπο δεν μου έκανε κλικ ιδιαίτερα.Στο σαλόνι η τσατσά δεν ανακοίνωσε κάποιο έξτρα.Ιδιαιτέρως δεν την ρώτησα αν κάνει ελεύθερο στοματικό γιατί δεν σκόπευα να περάσω.
Τα μονής Προδρόμου υπόγειο και όροφος κλειστά.Το Φυλής 92 νέο υπόγειο κλειστό καθώς και το Φυλής 71 υπόγειο.
Στο Αγκύρας 12 είχε την Άντζελα ψηλή,μιλφ,υπέρβαρη με κοντά ξανθά μαλλιά,νταρντανοειδές,αδιάφορη.Με γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Στο Φώκαιας 17 ισόγειο είχε την Μαρία κλασσικά.Κοπέλα κανονικών κιλών,με μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους και γαλανά μάτια.Πρωκτικό.
Στο Φώκαιας 19 σήμερα είχε μια κοπέλα πολύ μουνάρα πρόκειται για ψηλή κοπέλα,νεαρή,μελανουράκι.μελαμψή,με μαύρα μαλλιά καρέ,και με σέξυ μαύρα δαντελωτά εσώρουχα διαφανή που τόνιζαν και αναδείκκυαν το όμορφο σώμα της.Δεν ανακοινώθηκε στο σαλόνι κάτι εξτρά.
Στο Φώκαιας 22 υπόγειο είχε την Αλεξάνδρα κλασσικά με πρωκτικό.Στον όροφο αριστερά είχε κλασσικά την Άννα με το μουστακάκι.Απαράδεκτη η συμπεριφορά της παχουλής υπηρεσίας παρόλο που ξέρει οτι την συγκεκριμένη κοπέλα την είχα πάρει στο παρελθόν 2 φορές.Το αναφέρω εδώ και τονίζω οτι ο πελάτης πληρώνει και έχει την ελευθέρια του επιλέγειν.Με αυτή την συμπεριφορά αυτή θα χάσει πελάτες!!
Στο Φώκαιας 27 όροφος ήταν κλασσικά η Ελένη με τις βυζάρες η οποία έβαψε τα μαλλιά της πλέον ανοιχτά καστανά.Στο ισόγειο 2 κοπέλες η Βικτώρια και η Ειρήνη με το τατού στο βυζί.Γυμνό τσιμπούκι χωρίς να αναφέρει οτι η Ειρήνη κάνει και τελειωτικό αυτή την φορά στο σαλόνι.
Στο Φώκαιας 24 ήταν η κοπέλα με τα ξανθά κοντά μαλλιά η παχουλή αδιάφορη που ήταν και την προηγούμενη φόρα.
Στο Έλλης 3 ήταν η Ισαβέλλα.
Στο Αλκιβιάδου 16Β βρήκα την Έλενα απο το Φυλής 40 τελικά η οποία μου αρέσει αρκετά.Η τσατσά ανακοίνωσε πρωκτικό και παραπλανητικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα.Εγώ ξέρω βέβαια οτι η κοπέλα δεν κάνει τελειωτικό.Την ρωτάω για δεύτερη φορά και μου λέει οχι στόμα αλλά σώμα.Είναι άξιο αναφοράς το τι κατεβάζει η κούτρα της κάθε υπηρεσίας για να περάσει στο δωμάτιο ο πελάτης.Το ίδιο έκανε και σε άλλους πελάτες που μπήκαν όταν βρισκόμουν στο δωμάτιο είπε τελειώτικό στο στόμα για να διορθώσει και να πει σώμα τελικά!! Θα μας τρελλάνουν τελείως λέμε!!Με την κοπέλα πέρασα αρκετά καλά για τέταρτη φορά που την πήρα γιατί είχα αρκετή ησυχία και η κοπέλα δεν βιαζόταν.Ήταν μια πολύ καλή εμπειρία για τα δικά μου δεδομένα.Η κοπέλα τονίζω οτι αποφεύγει το πρωκτικό.
για το πουτσο ειναι το μαλακισμενο η μαλλον μακαρι να ηταν για τον πουτσο και κλωτσιες ειναι και λιγο της πεφτει :jerking:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μιας και ο συνάδελφος Sotirof, ενημερώνει ΛΑΘΟΣ thread και έτσι χάνουμε την μπάλα, μεταφέρω εδώ την χτεσινή του βραδινή εξόρμηση στο Μετάξι.

Ελπίζω να μην μας γίνει σύστημα ο κατακερματισμός των ενημερώσεων.

Ευχαριστώ
Και ποιος σου ειπε εσενα οτι ενημερωνω λαθος θρεντ?Ποιος σου ειπε οτι μπορης να μεταφερης ποστ δικα μου,χωρις να με ρωτησης?Ο ρομαντισμος και μπουρδελα ειναι ενα θρεντ που αναφερετε σε μια ενημερωση ναι μεν των μπουρδελων,αλλα με διαφορετικα σχολια με διαφορετικο στυλ!!
Και ποιος εισαι που θα μιλησης για κατακερματισμο ενημερωσεων!!
 

nikpony

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι ρε μάγκες,
το πρωί σήμερα ποια ήταν αυτή στο Έλλης 3;
Μία σχετικά κοντή προς το μέτριο, όχι αδύνατη, με σπαστό λίγο μαλλί ψιλοκαστανό και καβλόφατσα...και μάλλον ελληνίδα.
Δεν μου είπε όνομα η τσατσα...σας λέει τίποτα η περιγραφή;
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Να ρωτήσω κάτι ρε μάγκες,
το πρωί σήμερα ποια ήταν αυτή στο Έλλης 3;
Μία σχετικά κοντή προς το μέτριο, όχι αδύνατη, με σπαστό λίγο μαλλί ψιλοκαστανό και καβλόφατσα...και μάλλον ελληνίδα.
Δεν μου είπε όνομα η τσατσα...σας λέει τίποτα η περιγραφή;
Nομίζω λέγεται Βάλια.Την είχα πετύχει προημερών αλλά δεν πέρασα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να ρωτήσω κάτι ρε μάγκες,
το πρωί σήμερα ποια ήταν αυτή στο Έλλης 3;
Μία σχετικά κοντή προς το μέτριο, όχι αδύνατη, με σπαστό λίγο μαλλί ψιλοκαστανό και καβλόφατσα...και μάλλον ελληνίδα.
Δεν μου είπε όνομα η τσατσα...σας λέει τίποτα η περιγραφή;
Nομίζω λέγεται Βάλια.Την είχα πετύχει προημερών αλλά δεν πέρασα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
βόλτα βράδυ σαββάτου....εγώ την παρέα την συνάντησα στις 22.15 οπότε αναφέρω μόνο όσα μπήκα εγω......

Φυλής 40 Τζούλια κοκκινόξανθη χοντρούλα , φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 54β η ξανθιά πορνό Σούζι και η Ναταλι χοντρή κοντή μελαχρινή , απλό πρόγραμμ
Φυλής 66δ Νατάσα μελαχρινή ατσούμπαλη με φούλ
Φυλής 66α η ξανθιά μουνάρα Ντενίσα με το καυλάκι Νικολέτα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Χριστίνα αρχοντικό ξανθό μίλφ με ακα , Νάντια  κοπέλα με πιασηματάκια και ωραίο κώλο απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 πάνω Τζέσικα λεπτή μελαχρινή ίσια μαλλιά , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Μαρία η γνωστή και μια μελαχρινή ακόμα , απλό και παρτούζα.
Φυλής 84α Αννα το λεπτό ξανθό πιπίνι με τα πλαστικά βυζιά(φ80 , φωκαίας 22 κλπ)με απλό πρόγραμμα και συνεννόηση για έξτρα μέσα στο δωμάτιο.
Φυλής 84β Ιρένα η μελαχρινή μουνάρα σήμερα ανακοινώθηκε μετά απο καιρό φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 84β 2ος όροφος Χριστίνα , το ρουμανάκι που πήδηξα προχθές , σήμερα ανακοινώθηκε φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 86α Μικαέλα η μελαχρινή λεπτή άβυζι απλό πρόγραμμα , Αντριάννα μελαχρινή με πιασίματα και μεγάλα πεσμένα βυζιά , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα ξανθό λεπτό πιπίνι με ακα , Κατερίνα η μελαχρινή άβυζι απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Σάρα ξανθιά με ωραίο κώλο και μικρά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Χριστίνα η γνωστή ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Λάουρα καστανή μουνάρα με ακα.
Φυλής 71α Μιράντα το μπισκοτάκι ,ξανά με άκα.
Φυλής 71β Μπιάνκα η μελαχρινή με το πανέμορφο πρόσωπο ,απλό τελειωτικό στο στήθος .
Φυλής 92α το πιπινοκαυλάκι Μπάρμπαρα , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109α Λάουρα η ξανθιά κοπελίτσα με ακα
Φυλής 109β Αννα(πίτσος)μελαχρινή πολύ λεπτή , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134 Αννα μελαχρινή πολύ λεπτή στραβά πόδια , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Σοφία μελαχρινή κοντή με στητό βυζί , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 136 Μιχαέλα η ψηλή ξανθιά νταρντάνα απλό πρόγραμμα , Κατερίνα(Λολίτα) μελαχρινή λεπτή , απλό πρόγραμμα.
η παρέα λόγο ώρας έφυγε καρφί για το Λιβανέζικο για φαλάφελ κοτόπουλο(κλεινει στις 00.00) μετά το φαΐ η μισή ομάδα πήρε τον δρόμο για τα κωλόμπαρα της Τρούμπας...... άλλοι έφυγαν και εγώ επέστρεψα φυλής για να αγωνιστώ, οι στόχοι ήταν λοκαρισμένοι απο προχθές.
Φωκαίας 27Β πάνω Γαβριέλα η μελαχρινή τούμπανο ,απλό πρόγραμμα (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 67 δυό ξανθιές με φούλ και παρτούζα , Αντίνα και Αλίσια που δεν είναι άλλη απο την γνωστή Αντριάννα(φωκαιας 19) όπου μέτα απο περιπλάνηση σε διάφορα στουντιο(ν. Φιλαδέλφεια , Συγγρού 144 , Κροκεον κλπ ,τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)           
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
βόλτα βράδυ σαββάτου....εγώ την παρέα την συνάντησα στις 22.15 οπότε αναφέρω μόνο όσα μπήκα εγω......
συμπληρωνω...

διδυμου 16α,αναστασια
διδυμου 18α,φωτεινη
διδυμου 18β,αλιονα :pipa2:
διδυμου 20, :think:
διδυμου 8 αριστερο,γιαζμιν
διδυμου 8 δεξι,αντινα
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Πάλι μπράβο στα παιδιά!! Εγώ διαβάζοντας τις κριτικές και τις ενημερώσεις, σπάνια έχω περάσει άσχημα σε μπουρδέλο! Ξέρεις ποια θα βρεις, τι κάνει πάνω κάτω και καθορίζεις πολλές επιλογές σου από τις απόψεις των επισκεπτών! Να 'στε καλά! Ευχαριστούμε!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σύντομη βόλτα στην περιοχή της Φυλής και πέριξ.Λίγα τα σπιτάκια που μπήκα αλλά θεωρώ άξιο αναφοράς να πληροφορήσω για το ποιες κοπέλες είδα.
Το Φυλής 66Δ αριστερά είχε καινούρια κοπέλα που έμοιαζε με την Έλενα απο Φυλής 40 και Φυλής 66Δ παλιότερα σαν αδελφή της.Ίδια σωματοδομή,ίδια μαλλιά κατσαρά μακριά μόνο που αυτή τα είχε κόκκινα και ίδια χαρακτηριστικά προσώπου.Ανακοινώθηκε πρωκτικό στο πρόγραμμα.Αν δεν έβλεπα την Έλενα αργοτερα θα σας ενημέρωνα λάθος.Αν το ήξερα .
Νατασσα την λενε συμφωνα με δηλωση της!!
 

Επισκέπτης
Φυλής 67 δυό ξανθιές με φούλ και παρτούζα , Αντίνα και Αλίσια που δεν είναι άλλη απο την γνωστή Αντριάννα(φωκαιας 19) όπου μέτα απο περιπλάνηση σε διάφορα στουντιο(ν. Φιλαδέλφεια , Συγγρού 144 , Κροκεον κλπ ,τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)           
ειναι μια ψυλη αλβανιδα που ειχε κανει και περασμα απο φυλης 71 πριν κανα 2 χρονια?
 

gkroverakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ναι και γω θελω να την τιμηρησω καποια στιγμη αλλα λογω ΠΟΛΥ αρνητικων κριτικων δισταζω  :-

δεν πεζει χειροτερη τανα μαγκες-καλυτερα να πιειτε κ να φατε κανα σουβλακι...-εκτος αν αρκειστε μονο στην διησδηση απο μακρια....χαχααχαχχαχαχα-μαυρο στο παλτο ρεεεεεε :s&m_3:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Και ποιος σου ειπε εσενα οτι ενημερωνω λαθος θρεντ?Ποιος σου ειπε οτι μπορης να μεταφερης ποστ δικα μου,χωρις να με ρωτησης?Ο ρομαντισμος και μπουρδελα ειναι ενα θρεντ που αναφερετε σε μια ενημερωση ναι μεν των μπουρδελων,αλλα με διαφορετικα σχολια με διαφορετικο στυλ!!
Και ποιος εισαι που θα μιλησης για κατακερματισμο ενημερωσεων!!

Καυλιάρη, πάρτο αλλιώς, γιατί θα βρείς!
Θα κάνω ότι γουστάρω, αφού δεν έχεις το CopyRight.

Μόνος σου λες, ότι το άλλο θρέντ είναι πιο σουρεάλ, με αρκετά σχόλια και "καλλιτεχνικές" πινελιές.

Στην δική σου αναφορά, τίποτα από όλα αυτά ΔΕΝ υπάρχουν!
Είναι μια απλή καθημερινή αναφορά.
Λιτή και λακωνική.

Επίσης, θα μπορούσες να παραδειγματιστείς από τον συνάδελφο N.Smirny76, που γράφει και στα δύο θρεντ, με σκοπό και να ενημερώσει, αλλά και να κάνει το κομμάτι του.

Άσε την μαγκιά-κλανιά, και αν θες, ενημέρωσε και τα λοιπά μέλη, χωρίς να χρειάζεται να ψάχνουν όλο το σαιτ για να δουν που έχεις εκδώσει την ημερήσια αναφορά σου.

Ξύδι
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καυλιάρη, πάρτο αλλιώς, γιατί θα βρείς!
Θα κάνω ότι γουστάρω, αφού δεν έχεις το CopyRight.

Μόνος σου λες, ότι το άλλο θρέντ είναι πιο σουρεάλ, με αρκετά σχόλια και "καλλιτεχνικές" πινελιές.

Στην δική σου αναφορά, τίποτα από όλα αυτά ΔΕΝ υπάρχουν!
Είναι μια απλή καθημερινή αναφορά.
Λιτή και λακωνική.

Επίσης, θα μπορούσες να παραδειγματιστείς από τον συνάδελφο N.Smirny76, που γράφει και στα δύο θρεντ, με σκοπό και να ενημερώσει, αλλά και να κάνει το κομμάτι του.

Άσε την μαγκιά-κλανιά, και αν θες, ενημέρωσε και τα λοιπά μέλη, χωρίς να χρειάζεται να ψάχνουν όλο το σαιτ για να δουν που έχεις εκδώσει την ημερήσια αναφορά σου.

Ξύδι
Εσυ κανης τον μαγκα αλλα δεν βλεπω καμια εκτενη αναφορα σου στη ενημερωση,καλα ειχε πη ο χιλνικ οτι θα παρετε τα @@ του,τοτε που του τα πριζατε!!
Δηλαδη θεωρης χαζο τον κοσμο που μπαινη στο σαιτ και δεν ξερη να διαβαζη στους οικους ανοχης?
 

Επισκέπτης
λοιπον μετα απο καιρο βγηκα απο το σπιτι με σκοπο να γαμησω σε μπουρδελο!! οχι οτι δεν γαμαω σε μπουρδελα αλλα συνηθως παω κανα μεταξουργειο μετα την δουλεια ή καμια φυλης αμα με φερει ο δρομος με την δουλεια (κατι το οποιο ευτυχως συμβαινει συχνα)..

γυρισα την φυλης και το μεταξι σχεδον ολα..
στη φυλης δεν ειδα τιποτα το καινουριο ολες κλασικα στις βαρδειες τους. ελειπαν ομως η ζακλιν, η μικυ(ηρθε μετα τις 1το βραδυ), η γιαννα, η ρωξανη (φ19), η αννουλα η μολδαβεζα. ενω καμποσα σπιτια ηταν κλειστα..
στο μεταξουργειο τωρα εντυπωσιαστικα απο:

  • [li]μια ταυλανδεζα (μαλλον οχι αλλα εμοιαζε) στο κολωνου 32β η οποια ηταν μουναρα μελαχρινη σχιστοματα με απιστευτη συμμετρια στο σωμα της, εκανε απλο προγραμμα και γινοταν λαικο προσκυνημα.. δεν μπηκα γιατι πραγματικα ημουν τοσο καβλωμενος μαζι της που δεν μπορουσα να κανω υπομονη να τελειωση με τον προηγουμενο συναγωνιστη δεν ξερω αν γαμιεται καλα αλλα απο εμφανιση εσκιζε η κοπελα[/li]
    [li]την κατατια της σοφιας απο φωκαιας 25πανω που ενω ηταν μια πολλα υποσχωμενη νεα παρουσια καταντησε στο μεταξουργειο να τσιμπουωνει πακια.. και παραθετω μια κριτικη που ειχα γραψει για αυτην οταν την ειχα παρει πρωτη φορα που ηταν ΑΛΛΟΣ ανθρωπος καμια σχεση με την σπασαρχιδω που ειναι τωρα www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fwkaias-25a/#jr_review_25730]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fwkaias-25a/#jr_review_25730[/li[/URL]]

  • [li]το ποσο μουναρα παραμενη η τζενη το γυφτακι στο ιασ 37. αυτη αμα δεν ηταν τοσο σπασαρχιδω θα δουλευε φυλης και θα της γαμουσε ολες γιατι ειναι πραγματικα τσιγγανικη καβλα[/li]
    [li]τα 2 τραβελια στην γιατρακου πραγματικα καβλες εχω παρει την μια σε ενα ερηπιο εκει απο πισω συντομα θα παρω και τις αλλες[/li]
    [li]και τελος ξενερωσα που ειδα την καταντια της κολοκυνθους 38 που εχει κοψει τα φουλ κια εχει κατι μπαζα με 10αρικα και το αποκορυφωμα? πανω δουλευε μια ΜΑΥΡΗ.. κριμα γιατι το σπιτακι αυτο μας εχει χαρισει πολλες στιγμες ηδονης[/li]

τωρα στην βολτα εκανα 3 καταθεσεις που πραγματικα νομιζω οτι εκανα 3 καλες επιλογες..
1) αννα φ25.. ημουν μονος στο σαλονι και μου τριβοτανε και ξαφνικα μπαινει ενας αλλο συναγωνιστης και μας τραβαγε να κανουμε παρτουζα, οπως και εγινε.. πραγματικα η κοπελα στην παρτουζα κενταει τα κανει ΟΛΑ.. αξιζει και για παρτουζα αλλα και για κανονικο γαμησι. με dp και χυσιμο στο προσωπο!!
2)μικυ απο φυλης 92β. πραγματικα απο τις καλυτερες αυτη τη στιγμη τα λογια ειναι περιττα.. γυρισε απο ρουμανια ανανεωμενη!!
3)αλιονα φ84 επειδη ομως δεν εχυσα με καμια απο τις 2 πηγα στην αλιονα. η γυναικα τα δουλευει τα λεφτα της γλυψιμο παντου, δεν κανω πλακα εκτος απο πλατη ΠΑΝΤΟΥ. απο προσωπο μεχρι κωλο, πατουσες, παλαμες, αρχιδια κτλ τελειωμα στο στομα της οπου αμα δεν στραγγιξει δεν σε αφηνει να βγεις... πραγματικα μια κοπελα που τιμαει τα λεφτα της...


βεβαια τωρα που γλυκαθηκα θα παω και σημερα για 1 ή 2 καταθεσεις.
σιγουρα θα παρω την βικυ απο φωκαιας 27 γιατι εχω να την παρω απο μεσα δεκεμβρη και θελω να την γαμαω να γελαει και να μιλαει ρωσσικα!!
μετα υποψηφιες ειναι
α) ταιλανδεζα απο κολωνου
β) μια αδυνατουλα γλυκουλα που δινει κωλαρακι και δουλευε στο φ74 και πριν 2-3 μερες στο μ.π. το βαπορι
γ) την μπαρμπαρα απο φ92 (πρωην λαουρα νομιζω) με τα ιχα!!! την ειδα εχτες και ηταν μπουκιτσα αν και μαλλον εχτες ηταν ψιλομουδιασμενη στις 4.30 το πρωι αλλα ακομα καλυτερα!!!
δ) μιραντα απο φ71 (αν ηταν αυτη που ειδα χτες στις 4 το πρωι)
ε) το κλασσικο αουτσαιντερ που το βλεπεις και μπαινεις χωρις 2η σκεψη και σου γαμαει ολο το πλανο της τσαρκας!!!

παιδια θελω να κανω και μια ερωτηση μια καρινα και καλα αγγλιδα με τατουαζ ολο το χερι που διαβασα εδω και τη ψαχνω απο τοτε και δεν την εχω βρει μπορει καποιος συναγωνιστης που ξερει να με βοηθησει??

τελος θα γραψω και για καποιες κοπελες που μου καναν καλο κρεβατι δεν εγραψα κατι στο σαιτ και πρεπει να αναφερθουν
α) τζοαννα απο ιασωνος 46. αυτη ακολουθει την αντιθετη πορεια απο την σοφια αυτη οσο παει γινεται και καλυτερη. ακαποτο
β) συλβια απο μ.π. υπογειο. φουλ
γ) ζακλιν προσπαθει να σε κανει να περασεις καλα, και οι καμπυλες της την βοηθανε!!!
δ) φωτεινουλα απο ιασωνος. καχεκτικη? ναι! κοντη? ναι! ασχημη? ναι!.. αλλα το γαμησι της και την εξυπηρετικοτητα της δεν την εχουν πολλες αξιζει να ακουγεται στο σαιτ γιατι ειναι καλη πουτανα και καλη καρδια, πραγμα που εμενα μου το εχει αποδειξη!!
ε) κινεζα απο φ22πανωδεξια την προηγουμενη πεμπτη το πρωι δουλευε στο φ22 μια κινεζα 35-40.. καλη πιπα καλο γαμησι και δνε ειπε σε ΤΙΠΟΤΑ οχι!!
στ) γιαννα απο φ27 οτι και να πουμε ειναι λιγο
ζ) μπαρμπαρα απο φ27πανω. αυτη δεν την εχω γαμησει προσφατα αλλα η κοπελα δεν εχει γινει τοσο σαπια οσο λετε, την ειδα και πραγματικα ηταν πολυ γοητευτικη


μεγαλες απογοητευσεις?
α) καρμεν απο διδ8.. σιγα το γαμησι! απλα τπτ αλλο...
β) καμινης που μας κανει και κατεβαινουμε να γαμησουμε και ειναι ολα κλειστα
γ) μονικα απο φ25. εχει κανει πελατεια, βαριεται και οσο παει κανει και χειροτερα γαμησια.. για εμενα τελειωσε, οχι γιατι εκανε κατι κακο απλα η κοπελα δεν προσπαθει καν.. πραγματικα περασα ωραια μαζι της (6 παρτουζες και 5-6 φορες μονοι μας) αλλα τελος και καλα θα κανει να αλλαξει σπιτι ή χωρα γιατι εκει καιγεται!!
δ) κολοκυνθους 38 για τους λογους που εγραψα παραπανω
ε) αννουλα απο φ71 που ενω της εχω κανει 3 καταθεσεις πιο παλια οποτε με βλεπει με κραζει που δεν περναω!!
στ) ρωξανη απο φ19 που ενω ελεγαν ολοι οτι ειναι σαπια και εμενα μου εκανε καλα γαμησια τωρα και με εμενα ειναι επιπλακι
ζ) σοφια σελενα απο φ25 φ84 φ86 που τωρα δουλευουν μεταξι με 10 και 15 ευρω ενω ειναι πολυ ομορφα κοριτσια και τα 2 αλλα καταφεραν να αποδειξουν οτι οι μπουρδελιαριδες εχουν μνημη. και επεισης καταφεραν να φανε ακυρο απο τους ελληνες μπουρδελιαριδες οι οποιοι εχουν χρυσοπληρωσει απειρες σαν και αυτες τα τελευταια 20-25 χρονια αλλα αυτες ξεπερασαν τα εσκαμενα στο θεμα ξεπετοσυνης και επιπλοσυνης παραθετω κριτικη δικη μου με αυτες που της ειχα παρει παρτουζα (τρομαρα μου) www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:13810/#jr_review_26563]http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:13810/#jr_review_26563[/url] και οσοι δεν βαρεθηκαν και διαβασαν την κριτικη ειδανε τελικα πως τους κοπηκαν τα γελακια γιατι μπορει να μας πιανουνε μαλακες μια φορα αλλα τελικα κατεληξαν εκει που ανικουν να μην κανουν ραντεβου ουτε στο μεταξουργειο!!


το ξερω οτι κουρασα αλλα ηταν καποια πραγματα που ειχα στο μυαλο μου ηθελα να τα γραψω και τα εγραψα ολα μαζι.. δεν γραφω ενημερωσεις γιατι γραφουν αλλοι και εγω δεν εχω ουτε την μνημη αλλα δεν ξερω και ονοματα τοσα πολλα οποτε η ενημερωση ειναι δυσκολη. απλα γραφω τις εμπειριες μου απο καταθεσεις κατι το οποιο ειναι πιο ακριβο και εξισου συμαντικο με μια ενημερωση (για εμενα)
αμα θυμηθω κατι που πρεπει να αναφερθει και το ξεχασα θα το γραψω σε μελλοντικο ποστ

και φιλε προφεσορχ κανεις γαματες ενημερωσεις και ετσι οπως τις γραφεις μας βγαινει η πιστη να τις διαβασουμε. αναμεσα σε καθε σπιτι πατα ενα enter γιατι ειναι κριμα τοσο κοπο που κανεις να χανεται και να γινεται τοσο δυσαναγνωστο!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
sotirof & amadeus gr μην μαλώνετε είστε και οι 2 άξιοι και μπαρουτοκαπνισμένοι μπουρδελιάρηδες! :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom