Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 98 άτομα (4 μέλη και 94 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μοναδικο ισως αξιοσημειωτο απο αυτα που ειδα οτι πετυχα στο Ιασωνος 30 υπογειο την ξανθια τσιγγανορουμανα Ντενιζ η οποια προ τριμηνου εκδιδοταν στην αλυσιδα Βριλησου 42 κ Βουλιαγμενης 68!
Απο τα ψηλα στα χαμηλα λοιπον κ απο τα πολλα στα λιγα...15 το απλο προγραμμα(δεν εχει εξτρα)αλλα προσφερθηκε να μπει κ με 10!
Αυτα τα ολιγα
Έχει σχέση μ'αυτήν ψηλέ; Μπα,μαλακία πρέπει να ρώτησα.Είπες ξανθιά  :jerking:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
μάγκες ψάχνω Μιράντα Πολωνέζα το 18χρονο μωρό. Την πέτυχα 1 φορά στη Φυλής 69 απόγευμα. Ξέρει κανένας που δουλεύει τώρα και πια βάρδια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
μάγκες ψάχνω Μιράντα Πολωνέζα το 18χρονο μωρό. Την πέτυχα 1 φορά στη Φυλής 69 απόγευμα. Ξέρει κανένας που δουλεύει τώρα και πια βάρδια?
τα ξημερωματα ηταν μετα της 00.00 παλι εκει που την πετυχες...
 

Επισκέπτης
Φωκαιας 27 ανω
Μπαρμπορα..πως μοσχαρεψε αυτη ετσι?Ειπαμε να λιγδωσει το αντερακι της αλλα αυτη το παρακανε
Κι άλλο πάχυνε; :S

Πηγα κ σε καποια στο Μεταξουργειο αλλα δεν τα αναφερω μιας κ εκει η βαρδιες ειναι 6ωρες κ στις 12 γινεται η αλλαγη οποτε πιθανοτατα δεν θα βρειτε τις ιδιες!
Ενδιαφέρον αυτό. Δεν το γνώριζα. Έχει δηλαδή τέσσερις βάρδιες τη μέρα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
καλησπερα συναγωνιστες μια μικρη ενημερωση για την τριτη βαρδια τα ξημερωματα που περασαν κ σε οσα περασα κ ειδα(δεν μπηκα σε ολα),
Φωκαίας 27Β πανω η σονια
Φωκαίας 27Β κατω βικτορια(περασα ακολουθει κριτικη σκετη απογοητευση αυτη την φορα)
Φωκαιας 27α το μιλφ αγαπη η οποια η αλλαξε κουπ η φορεσε περουκα :grin: :grin:
Φωκαιας 17β 2 κοπελες ενα μπαζο μιλφ κ μια πολυ λεπτη κοπελιτσα
Φωκαιας 17α στρογγυλοπρωσοπη ψηλη με μικρο μαλλι ξανθια με μαυρες ανταυγες(μοδα ειναι????)κ φουλ προγραμμα
Φυλης 59 κατω σαμπρινα κ τζουλια
Φυλης 59 πανω σολο σακιρα...καθομαι στον καναπε διπλα σε εναν νεαρο κ μετα απο λιγο σκαει ο φιλος του που ειχε περασει με την μαρια απο το φυλης80 απεναντι εμφανεστατα απογοητευμενος κ αρχιζει να του το λεει , τον ρωτησα κ πιασαμε κουβεντα ενω οι δυο τους με ρωτησαν αν ξερω την σακιρα κ πως ειναι μεσα , πανω που αρχισα να τους λεω σκαει για σαλοναρισμα η σακιρα λεει τιμη κ προγραμμα κ εγω συνεχισα να μιλαω στους πιτσιρικαδες , ερχεται καθεται στα ποδια μου κ με ρωταει τι λετε , της απανταω οτι τα παιδια δεν σε ξερουν κ τους ενημερωνω...να σας συστησω, παιδια απο δω η τντενιφερ λοπεζ τους λεω , σακιρα με λενε απανταει αυτη με ναζι....κ πλησιαζει στον λαιμο μου περνει μια ανασα κ μου λεει ντιζελ?(το αρωμα) , της απανταω πετραιλεο κινησης τα παιδια γελασαν κ αυτη δεν καταλαβε,της εδωσα ενα φιλι στο μαγουλο κ εφυγα τα παιδια εμειναν αλλα δεν ξερω αν περασαν...
Φυλης 61 το γνωστο διδυμο που αλλαζει συνεχεια σπιτια η μελαχρινη μαρινα κ η ξανθια αλεξια ο τσατσος ειπε οτι ειναι ξαδελφες
Φυλης 80 η μαρια κ η ανναμαρια
Φυλής 67 η κ καλα βραζηλιανα εκ ρουμανιας...
Φυλης 69β το μιραντακι
Φυλης 86β η Σοφια με ακα
Μονης Προδρομου 16α Ιωαννα αλβανακι πιπινι περασα(ακολουθεο κριτικη η δευτερη στη σειρα απογοητευση της βραδιας)
Φυλης 92β Η μικη με φουλ που σε σχεση με την προηγουμενη βδομαδα κ αυτη εχει κανει μαυρες ανταυγιες στα μαλλα...μηπως λογο κρισης καποιο κομμωτηριο της περιοχης κανει εκπτωση στις πουτανες :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Κι άλλο πάχυνε; :S
Ενδιαφέρον αυτό. Δεν το γνώριζα. Έχει δηλαδή τέσσερις βάρδιες τη μέρα;
ναι στο ειχα γραψει κ εγω οτι παχυνε...βεβαια εμεις εχουμε ενα θεμα με το τι ειναι κανονικο κ τι χοντρο  :grin: :grin:
δεν νομιζω να εχει 4 βαρδιες στο μεταξουργειο....6ωρα???? μηπως περνουν βαρεα κ ανθυηγειηνα???? ;)
 

Επισκέπτης
Φυλης 59 πανω σολο σακιρα...καθομαι στον καναπε διπλα σε εναν νεαρο κ μετα απο λιγο σκαει ο φιλος του που ειχε περασει με την μαρια απο το φυλης80 απεναντι εμφανεστατα απογοητευμενος κ αρχιζει να του το λεει , τον ρωτησα κ πιασαμε κουβεντα ενω οι δυο τους με ρωτησαν αν ξερω την σακιρα κ πως ειναι μεσα , πανω που αρχισα να τους λεω σκαει για σαλοναρισμα η σακιρα λεει τιμη κ προγραμμα κ εγω συνεχισα να μιλαω στους πιτσιρικαδες , ερχεται καθεται στα ποδια μου κ με ρωταει τι λετε , της απανταω οτι τα παιδια δεν σε ξερουν κ τους ενημερωνω...να σας συστησω, παιδια απο δω η τντενιφερ λοπεζ τους λεω , σακιρα με λενε απανταει αυτη με ναζι....κ πλησιαζει στον λαιμο μου περνει μια ανασα κ μου λεει ντιζελ?(το αρωμα) , της απανταω πετραιλεο κινησης τα παιδια γελασαν κ αυτη δεν καταλαβε,της εδωσα ενα φιλι στο στομα κ εφυγα τα παιδια εμειναν αλλα δεν ξερω αν περασαν...
Το μισό γαμήσι είναι οι φάσεις που γίνονται στα σαλόνια, γι' αυτό μπαίνω σε μαγαζιά ακόμα κι αν δεν πρόκειται να γαμήσω :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

Επισκέπτης
ναι στο ειχα γραψει κ εγω οτι παχυνε...βεβαια εμεις εχουμε ενα θεμα με το τι ειναι κανονικο κ τι χοντρο  :grin: :grin:
Σου έχω ξαναπεί ότι αν καμιά φορά πεις καμιά αδύνατη, θα σκάσω στο μπουρδέλο με τυρόπιτες μπας και πάρει κάνα γραμμάριο ;)
Ότι είχε παχύνει αρκετά από τότε που γύρισε μετά την τρίμηνη απουσία της το γνωρίζω. Μετά έχασε κάποια και ήτανε καλή.
Εννοώ μήπως πάχυνε κι άλλο αυτόν τον μήνα που έλειπε!

δεν νομιζω να εχει 4 βαρδιες στο μεταξουργειο....6ωρα???? μηπως περνουν βαρεα κ ανθυηγειηνα???? ;)
Δεν λειτουργούν 24 ώρες τη μέρα δηλαδή;

το χουμε ξαναπει δεν ειναι μονο η "ιθακη".... ;)
Έτσι ακριβώς! Ήξερε τι έλεγε ο Καβάφης κι ας ήτανε πουστάρα ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Μεσημβρία,
Κων/πόλεως 166Β, κοσμοσυρροή στην αθουσα αναμονής και επιδείξεων, μεταβολή. Αν κάποιος κύριος γνωρίζει ποιό θήλυ εκδιδόταν, ας ενημερώσει.
Αλκαμ113 Αγάπη,
Περγ27άνω Μαριάννα.
Ιδίου προφίλ αμφότερες (σοβιετικές, μεσήλικες, κιλά, βυζάρες, κωλάρες).

Γενετήσια πράξη μετά της Μαριάννας.
Η γυναίκα αυτή είναι συμπαθητική και έχει εγγενή ομορφιά, η οποία χάνεται μέσα στον υπερτροφικό λιπώδη ιστό της.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Κι άλλο πάχυνε; :S
Ενδιαφέρον αυτό. Δεν το γνώριζα. Έχει δηλαδή τέσσερις βάρδιες τη μέρα;
Ειχα να την δω απο τοτε που δουλευε στο Φ71!
Τοτε ειχε δυνατο κορμι...τωρα σαν να μου φανηκε οτι προσπαθει να μοιασει στον Βενιζελο!
Απο οσο ξερω στο Μεταξιland τα τσαρδια παντα δουλευαν 4 βαρδιες!
Αν οχι ολα σιγουρα τα περισσοτερα
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Ειχα να την δω απο τοτε που δουλευε στο Φ71!
Τοτε ειχε δυνατο κορμι...τωρα σαν να μου φανηκε οτι προσπαθει να μοιασει στον Βενιζελο!
...

Πιθανά νοσεί.
Αν είναι ορμονικό, έχει καλώς.
Αν είναι λοιμώδες, έχει κακώς.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Γενετήσια πράξη μετά της Μαριάννας.
Η γυναίκα αυτή είναι συμπαθητική και έχει εγγενή ομορφιά,η οποία χάνεται μέσα στον υπερτροφικό λιπώδη ιστό της.
το γαμησες και ψοφησε...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
μάγκες ψάχνω Μιράντα Πολωνέζα το 18χρονο μωρό. Την πέτυχα 1 φορά στη Φυλής 69 απόγευμα. Ξέρει κανένας που δουλεύει τώρα και πια βάρδια?

Άλλη η Μιράντα από Φυλ. 86 και 69 κάτω και άλλη η Μιράντα η μεταμεσονύχτια στο Φυλ. 71 άνω ? / ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom