Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (36 μέλη και 258 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εκτός από το στοιχείο με τη μαυρούλα, οι καταδρομείς έχουν και την αναφορά του αριθμού 91 ως πιθανού σημείου. Ωραίο δεν είναι που έχει εξαπολυθεί ανθρωποκυνηγητόο για ένα αβυζο πιπινάκι επειδή κάνει τρελλά νάζια?!!!!
Ελπίζω να προσδιοριστεί με ακρίβεια τοποθεσία και ωράρια ώστε να "τιμοριθι οπος του αξιζι το ατακτο πορνιδιο" !!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Εκτός από το στοιχείο με τη μαυρούλα, οι καταδρομείς έχουν και την αναφορά του αριθμού 91 ως πιθανού σημείου. Ωραίο δεν είναι που έχει εξαπολυθεί ανθρωποκυνηγητόο για ένα αβυζο πιπινάκι επειδή κάνει τρελλά νάζια?!!!!
Ελπίζω να προσδιοριστεί με ακρίβεια τοποθεσία και ωράρια ώστε να "τιμοριθι οπος του αξιζι το ατακτο πορνιδιο" !!!!
εντοπιστε το, "θελο να το τιμορισο και γο"
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Αν το βρείτε να πάω κι εγώ!Μια φορά το δοκίμασα και μου άρεσε.Φοβερή κοπελίτσα!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Όχι φίλε,αυτό είναι:
http://[URL unfurl="true"]www.motorbikestoday.com/reviews/Images/yam_fazer6_5_lge.jpg[/img[/URL]]


Η μηχανή μου!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
και γαμω τα εργαλεια...!!παρολο που ειμαι αμαξοβλακας....!!!ενα τετοιο θα το γουσταρα...!!
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Εχθές το απόγευμα κατά της 18.00 πήγα για ακάποτο παπί στην Βίκυ Διδύμου 18 αλλά έλειπε... Για ένα μήνα λέει στην πατρίδα της. Η Αλεξάνδρα σαν εναλλακτική δεν με έφτιαχνε και είπα να πάω δίπλα. Όχι όμως στο υπερυψομένο ισόγειο που δουλεύει η πιτσιρίκα από την Βουλγαρία αλλά στην είσοδο που έχει ένα διάδρομο περίπου 10 μέτρα. Εμφανίζεται η πληθωρική Μίνα. Πρόσωπο και κώλο κάτω από την βάση, αλλά τρελές βυζάρες. Ακάποτη παπί ρωτάω, παρακαλώ περάστε στο δωμάτιο απαντά. Ξεκίνησε με Ισπανική με τα βυζόμπαλά της και μετά τον πήρε στο στόμα όπου σε λίγα λεπτά τα ρούφηξε όλα! Μου άρεσε η γεύση τους μου λέει! Αν και ήταν πολύ φιλότιμη δεύτερη φορά δεν ξαναπάω.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
ειναι κανεις για βραδυνο scooting;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα απογευμα ενα περασμα απο Φυλης οπου εχουμε+λεμε
Φυλης 65 πανω η Ρενατα,την ωρα που εμπαινα ακουγε ενα ρωσικο τραγουδι στη διαπασων τραγουδωντας το(στη μουναρα της για πελατες φαινοταν και ετσι δεν κατεθεσα-4 φορες ειναι αρκετες)
Φυλης 65 κατω η Αλεξανδρα,γλυκο και καυλιαρικο 19 πιπινακι οπου για 3 φορα πηρα :knockinb:(κατεθεσα-Δεν ειχε κοσμο-Την ωρα εκεινη εμπαινε και ενα πακιστανι και εφαγε πορτα απ`την τσατσα λεγοντας οτι δεν δεχονται ξενους-ηταν λιγο μπιχλας γιατι εκατσε σε ενα σαλονι με 2 καθιστικα αδεια εκει κολλητα διπλα μου :hammer:)
Στο δωματιο παιδια δοκιμαστε ανεπιφυλακτα Αλεξανδρα απο Βουλγαρια(για οσους δεν την εχουν παρει) :rockon:
Φυλης 71 πανω ηταν η Χριστινα,πιτσιρικα,Ρουμανα,αγριο καυλακι στο δωματιο-Τα αξιζει τα λεφτα τηε και με το παραπανω- :bottom:Παρα πολυ σφιχτο μουνακι) :rockon: :rockon:
Αυτα για σημερα-Σας ενημερωσα νωρις και καλα γαμησια σε ολους σημερα Σαββατο
:headbang2: :new_shocked:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
προγραμμα μπουρδελου-Επισης μου ειπε οτι το στεκι της ειναι Φυλης 200 εκτακτως σημερα στο 71 πανω-Δυνατο Ρουμανακι υποσχομενη πορνοσταρλετιτσα
 

Επισκέπτης
προγραμμα μπουρδελου-Επισης μου ειπε οτι το στεκι της ειναι Φυλης 200 εκτακτως σημερα στο 71 πανω-Δυνατο Ρουμανακι υποσχομενη πορνοσταρλετιτσα
Σωστός! Αυτό εννοούσα.. Πρόγραμμα παρουσίας σε διάφορες σκηνές. Αυτό το θέατρο στο 200 θα εννοούσε και ο συναγωνιστής που είπε ότι πιθανώς να ήταν στο 91. Αν έχεις πιεί και κάτι, και έχεις περάσει την εμπειρία του Χριστινακίου που να θυμάσαι νούμερα....
Αν θυμηθεί κάποιος συναγωνιστής ας ρωτήσει συνήθως ποιές βάρδιες κάνει στο 200, αν και είχε ακουστεί ότι πρόσφατα την πήγαινε εμπλοκή η υπηρεσία.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πρωινες βαρδιες-Πρωτη φορα την πηρα σημερα-9/10 τελικη βαθμολογια
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Προσθέτω απλώς τις εντυπώσεις μου από www.bourdela.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,20/Itemid,189/#rev-126]Κολωνού 27α[/url] και κάποια γενικότερα σχόλια: το "επίπεδο" των κοριτσιών που συναντήσαμε ήταν αρκετά ανεβασμένο πιστεύω. Τουλάχιστον 3-4 πολύ καλές επιλογές υπήρξαν χωρίς να υπολογίσω την σταθερή αξία-Κλαούντια στο Κολωνού 30α (το μαγαζί της Κατερίνας) που μόλις έκλεινε όταν φτάσαμε. Αφαιρώ επίσης τη Βαλεντίνα στο Κολωνού 32β (& Λεωνίδου) που παρεμπιπτόντως έβαψε τα μαλιά της ξανθά. Η τύπισσα είναι πιο όμορφη από ποτέ. Από πλευράς εμφάνισης (και κυρίως σώματος) είναι σίγουρα απ' τις καλύτερες που έχουν εμφανιστεί στο Μεταξουργείο τα τελευταία χρόνια. Είναι σχεδόν εντυπωσιακή και ξανθιά τώρα πλέον δείχνει εντυπωσιακότερη. Δυστυχώς όμως από πλευράς υπηρεσιών είναι εξοργιστικά κακή. Ούτε να την ακουμπήσεις δεν αφήνει καλά-καλά. Η δε πίπα της παίζει να είναι και η χειρότερη του κόσμου. Της είχα δώσει αρκετές ευκαιρίες από τότε που δούλευε στο Ιάσωνος 20α απογευματινή βάρδια. Απλώς δεν πρόκειται να την ξαναπάρω ποτέ. Είναι πολύ κρίμα να χάνονται τέτοια φυσικά ταλέντα - θα άφηνε εποχή αν ήταν καλύτερη στο δωμάτιο.
Τέλος, respect στους εκλεκτούς συνοδοιπόρους μου στους δρόμους της πληρωμένης ηδονής panosmpos, giorgospapa και warhol.  :rockon:

Την Βαλεντινα την εχω παρει πριν 2 χρονια οταν ηταν μελαχροινη, στο γωνιακο Λεωνιδου και ΚΟλωνου. Εχει απιστευτο κορμι αλλα ειναι σαν να το κανεις με νεκρη.
Μπροστα της η Αντελα ειναι πυραυλος....
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αγαπητοί συναγωνιστές Πεμπτη βράδυ πάντως, κατα τις 3, στο Μεταξουργείο, το επίπεδο ήταν πολύ χαμηλό. Τίποτα μα τίποτα αξιόλογο. Η έρευνα έγινε Κεραμεικού, Κολωνού, Ιάσωνος 19 και στα τρία που έχει απέναντι. Της Κατερίνας και το 30Β ήταν κλειστά.
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Εχθές το απόγευμα κατά της 18.00 πήγα για ακάποτο παπί στην Βίκυ Διδύμου 18 αλλά έλειπε... Για ένα μήνα λέει στην πατρίδα της. Η Αλεξάνδρα σαν εναλλακτική δεν με έφτιαχνε και είπα να πάω δίπλα. Όχι όμως στο υπερυψομένο ισόγειο που δουλεύει η πιτσιρίκα από την Βουλγαρία αλλά στην είσοδο που έχει ένα διάδρομο περίπου 10 μέτρα. Εμφανίζεται η πληθωρική Μίνα. Πρόσωπο και κώλο κάτω από την βάση, αλλά τρελές βυζάρες. Ακάποτη παπί ρωτάω, παρακαλώ περάστε στο δωμάτιο απαντά. Ξεκίνησε με Ισπανική με τα βυζόμπαλά της και μετά τον πήρε στο στόμα όπου σε λίγα λεπτά τα ρούφηξε όλα! Μου άρεσε η γεύση τους μου λέει! Αν και ήταν πολύ φιλότιμη δεύτερη φορά δεν ξαναπάω.

Αν είναι αλήθεια ότι τα ρούφηξε όλα, τότε αυτή η κοπέλλα είναι πρόβλημα από πλευράς υγείας και για τον εαυτό της και για τους πελάτες.
Πιστεύω ότι τέτοιες πρακτικές δεν γίνονται από τις επαγγελματίες (αδειοδοτημένες) ιερόδουλες, αλλά από κοπέλλες που βρέθηκαν με τον όποιο τρόπο στο επάγγελμα και προσπαθούν να τα κονομήσουν, αδιαφορώντας πρώτα απ΄όλα για τη ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ υγεία.
Θα ήθελα τη γνώμη και άλλων μελών του site για αυτό το πολύ σοβαρό θέμα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Στ αρχιδια μας συναδελφοι ακομα καλυτερα να τα πινουν κιολας,παντως αυτα τα τρια στη Διδυμου ειναι κολασμενα μπουρδελα μονο που το μεσαιο δε μ'αρεσει γιατι μια φορα ειχα πετυχει ενα βρωμικο πουστοτσατσο και μια πατσαβουρα 50αρα και ξενερωσα
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Αν είναι αλήθεια ότι τα ρούφηξε όλα, τότε αυτή η κοπέλλα είναι πρόβλημα από πλευράς υγείας και για τον εαυτό της και για τους πελάτες.
Πιστεύω ότι τέτοιες πρακτικές δεν γίνονται από τις επαγγελματίες (αδειοδοτημένες) ιερόδουλες, αλλά από κοπέλλες που βρέθηκαν με τον όποιο τρόπο στο επάγγελμα και προσπαθούν να τα κονομήσουν, αδιαφορώντας πρώτα απ΄όλα για τη ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ υγεία.
Θα ήθελα τη γνώμη και άλλων μελών του site για αυτό το πολύ σοβαρό θέμα.

Για να μην γίνει παρεξήγηση διευκρινίζω ότι ΔΕΝ τα κατάπιε, απλά εγώ τέλειωσα στο στόμα της...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αγαπητοί συναγωνιστές, έχω την αίσθηση, οτι το ακάποτο είναι σαν την υπερβαση του ορίου ταχύτητας. Μπορεί να σε πιάσουν, μπορεί και να μην σε πιάσουν. Εμένα με πιάσαν 1 φορά στα 7 χρονια καθημερινών παραβιάσεων. Κάπως έτσι είναι και το ακάποτο. Μπορεί να είσαι τυχερός και να μην πάθεις τίποτα. Αμα το πάθεις όμως θα το πληρώσεις πολύ άσχημα. Ο καθένας πέρνει το ρίσκο του.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μεσημεριανη ατομικη επιδρομη προς αναζητηση κοντης,
αρχιζω στο 200 αδιαφορη, 134 κατω επισης, στο 134 ισογειο ψιλοχαλι, το πανω κλειστο, ευτυχως. στο 109 η κουνιαδα του achro η σαντρα ,
στο μονης πρ. η ρωσιδα απο τη δεκαετια του 90 ξεχασμενη, ειναι απο το λενινγραντ. στο 71 κατω η ευα με μια χαλια, στο πανω η μιλενα αδυνατη αδιαφορη. στο 65 πανω μια λιζα αδυνατη ξανθια ενας συναγωνηστης που την πηρε ειπε οτι ηταν φωτια, εξαρταται και ποσο καιρο εχεις να γαμησεις βεβαια. την ξερει κανεις?. στην φωκαιας το πρωτο κατεβαινοντας το νεο ισογειο ηταν η γιουλη, κορμαρα αν και ψηλη καστανοξανθα ισια μακρια μαλλια με φατσουλα πολυ καλη, αξιζει λετε? ξερω εχουν αναφερθει συναγωνηστες γι αυτη αλλα δεν εχω καταληξει.. για πειτε.
στο 59 μια νταρντανα, καταθεση εγινε στη λαρισα 65 κατω, κορμι αψογο και φατσουλα, heels πολυ καλα και δεν τα βγαζει heelover ορμα.
πιπα βαρετη, ιεραποστολικο καλο με ποδια στους ωμους, πισωκ.  μετριο, χαλια στησιμο, κριμα, ελαφρια ξεπετα γενικως, 7/10, ισως ξαναπαρω μετα την τ.
ενημερωστε για γιουλη, αν και ψηλη θα θυσιαστω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom