Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (5 μέλη και 106 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Περιοχή Λιοσίων, Βέργας 6 άνω-Μαρίνα:
[size=14pt]Η γνωστή σκατοκαργιόλα απατεώνισσα Μαρίνα από Φώκαιας 27 ισόγειο πριν χρόνια.
Μεσήλικη κανονικού πάχους με πεταχτό κώλο.Ξανθιά συνήθως η καστανόξανθη. [/size]
Μεταμεσονυχτια βολτα με το μελος warhol στις αρχες καλοκαιριου...Παμε μου ελεγε τη ξερω,ειναι σουπερ το μιλφ,κανει τα παντα,γλυφει παντου,γλυφει κολους,τη χυνεις στο προσωπο κλπ.κλπ...Περασε πρωτος και η αληθεια ειναι οτι εκανε ενα 20 λεπτο να βγει...περιμενα στο αλλο δωματιο...ηρθε [size=14pt]η Μαρινα.[/size]..Και ξεκιναει το δραμα μου...ηθελα προκαταρκτικα,δεν εκανε,ηθελα να της χαιδεψω τα ποδια ,δε με αφηνε,της επιανα τα βυζια μου κατεβαζε τα χερια,με το ετσι θελω ξεκιναει πιπα χωρις προφυλακτικο και τη διακοπτω,στραβωνει,της ζηταω παλι να μου τον παιξει με τα ποδια της...αρνηται...ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ...ημουν και μετα απο ποτα...ΤΗΣ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΜΕ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ...
ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...
[size=16pt]ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ,ΒΡΙΖΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ.[/size]
Η ΤΣΑ2 ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΟΥΡΧΟΛ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ...ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ 20αρικο....
ΕΝΑ ΞΕΝΕΡΩΜΑ....Ο ΓΟΥΡΧΟΛ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ...ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΑ....Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΝΤΕΛΟ ΕΒΕΡ....!!!
Τα ίδια και χειρότερα είχε κάνει σε μένα πριν χρόνια στο Φώκαιας 27 ισόγειο.Απαξιωτική δόλια συμπεριφορά εμπαιγμού!
Στο τέλος αρνήθηκε να επιστρέψει τα 20 ευρώ με ένα ξιπασμένο απαξιωτικό υφάκι.

"Ξεφτιλισμένο άντρα" δεν με αποκάλεσε.[size=16pt]Για καλή της τύχη...[/size]
 

Επισκέπτης
jockerx...
λες για το ιασωνος 37 οτι πανε μονο πακηδες...
χωματιανου στη μικαελα και κνιδου στην αλλη την ασχημη που πας εσυ τι νομιζεις οτι πανε...ουρα κανουνε οι πακηδες...μην τρεφεται ψευδαισθησεις,ολα περνουν ξενους παντου...
Φιλιά και ελεύθερο στοματικό σε πάκηδες όπως κάνουν στο Μετάξι, η Μιχαέλα και η Έλενα;...[size=14pt]ποτέ![/size]
Εκτός αυτού και η Μιχαέλα και η Έλενα διώχνουν τους πάκηδες τον τελευταίο καιρό.Και αυτό γίνεται αντικείμενο προστριβής με τις τσατσάδες.

Προσοχή ξεπέτα αλέρτ. Φωκαίας 19 πρωί Αντριάνα το νούμερο. Ψηλή αδύνατη... με ξανθά μαλλιά και ολίγον σκυλέ φάτσα
Σκέτη απάτη. Γυμνό τσιμπούκι = αερόπιπα και τελικώς μια λαμακία...

Στην Φωκαίας 19. Το πρωί!
Τα λεφτά να πηγαίνουν στα φιλότιμα και ευγενικά κορίτσια, όχι στις απατεώνισσες που παίζουν μαλακία στους πελάτες...
Πρέπει να πέτυχες την μεσήλικη Αντριάννα-UNISEF από Φυλής 71κάτω,67 και πριν 1,5-2 έτη Φυλής 40.Με ακάποτο και κώλο.
Είναι κυκλοθυμική, ψυχάκιας.Γράψε την εδώ:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Λοιπόν, μια τσάρκα στα γρήγορα προς εντοπισμό και δοκιμή Τατιάνας Ρωσιδο-Μιλφ και Άννας Πολωνέζας.

Φυλ. 69 κάτω: η Μπιάνκα η Ισπανίδα
Φυλ. 67: η Αντίνα με τα φουλ
Φυλ. 80: Το Χρισιτνάκι
Φυλ. 66 νέο: η Έλενα το Bismarck
Φυλ. 74: Κλειστό
Φωκ. 17 κάτω: η Μπιάνκα το πιπίνι από Φ.69 Απογεύματα
Φωκ. 25 άνω: η Άννα η Πολωνέζα. 1η Δοκιμή. Ευχάριστη & χαμογελαστή παρουσία στο δωμάτιο, ωραία πίπα περίτεχνη, παραλίγο να τις τα δώσω στο στόμα. Ωραίο σφριγηλό σωματάκι, μικρό στήθος με μεγαλούτσικες ρόγες. Μια ευχάριστη συνεύρεση, θα έλεγα.
Όμως, ήθελα και άλλο. Ήθελα άλλη μια δοκιμή. Εφόσον λοιπόν αμφιταλαντεύτηκα στις επιλογές μου: Λάουρα από Φωκ. 25, Χριστινάκι από Φ.80 και Μπιάνκα από Φωκ. 19. Άρα ο κλήρος έπεσε στην Μπιάνκα, μια που δεν την είχα δοκιμάσει τότε που σαν κορμάκι ήταν κουφέτο και τώρα με τα έξτρα που κάνει ήθελα να δώ τι παίζει.
Λοιπόν, Φωκ. 17: Μπιάνκα και ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή, μιλήσαμε λίγο να σπάσει ο πάγος και με ρώτησε πως το θέλω το στοματικό. Της απαντάω ότι απλώς θέλω να ξαπλώσει και θα τα αναλάβω όλα εγώ. Παρόλο που πήρε μερικά κιλάκια παραπάνω, κρατάει ακόμα την νεανική της φρεσκάδα. Αφού λοιπόν χόρτασα την νεανική της ήβη, την πήρα ιεροποστολικά, απλά, αργά, βασανιστικά, μέχρι να την φωνάξει ο "Καθιστός Ταύρος" (τσα2) με την βελούδινη φωνή της. Δεν πτοήθηκε, αλλά με χαδάκια περίμενε υπομονετικά να τελειώσω. Μου ευχήθηκε καλό απόγευμα και εξήλθε.

Το ρεζουμέ: και οι 2 κορασίδες αξίζουν το 20αρικο, για μια φορά σίγουρα.
Αλλά παίζουν τόσα πολλά εκεί γύρο, που δεν ξέρω πότε θα ξαναπάω.
Στον βωμό της ενημέρωσης πρέπει να κάνουμε και άλλες "θυσίες".    
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
φίλε αμαντεους σε εμένα η Μπιάνκα 2 φορές που την πήρα ήταν το απόλυτο κομοδίνο  :think:
σε θεωρώ τυχερό είναι τρελό καυλάκι για τα γούστα μου  :rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
φίλε αμαντεους σε εμένα η Μπιάνκα 2 φορές που την πήρα ήταν το απόλυτο κομοδίνο   :think:
σε θεωρώ τυχερό είναι τρελό καυλάκι για τα γούστα μου  :rockon:

Μην νομίζεις, δεν έκανε παπάδες μέσα, αλλά αφού την "περιποιήθηκα" λιγάκι, την έφερα στα νερά μου.  ;)
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Περιοχή Λιοσίων, Βέργας 6 άνω-Μαρίνα:
[size=14pt]Η γνωστή σκατοκαργιόλα απατεώνισσα Μαρίνα από Φώκαιας 27 ισόγειο πριν χρόνια.
Μεσήλικη κανονικού πάχους με πεταχτό κώλο.Ξανθιά συνήθως η καστανόξανθη. [/size]Τα ίδια και χειρότερα είχε κάνει σε μένα πριν χρόνια στο Φώκαιας 27 ισόγειο.Απαξιωτική δόλια συμπεριφορά εμπαιγμού!
Στο τέλος αρνήθηκε να επιστρέψει τα 20 ευρώ με ένα ξιπασμένο απαξιωτικό υφάκι.

"Ξεφτιλισμένο άντρα" δεν με αποκάλεσε.[size=16pt]Για καλή της τύχη...[/size]
εμενανε μοθ αρεσε και περασα καλα!!!
τα καμαμε ολα και χαρηκαμε πολθ!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Φιλιά και ελεύθερο στοματικό σε πάκηδες όπως κάνουν στο Μετάξι, η Μιχαέλα και η Έλενα;...[size=14pt]ποτέ![/size]
Εκτός αυτού και η Μιχαέλα και η Έλενα διώχνουν τους πάκηδες τον τελευταίο καιρό.Και αυτό γίνεται αντικείμενο προστριβής με τις τσατσάδες.
Πρέπει να πέτυχες την μεσήλικη Αντριάννα-UNISEF από Φυλής 71κάτω,67 και πριν 1,5-2 έτη Φυλής 40.Με ακάποτο και κώλο.
Είναι κυκλοθυμική, ψυχάκιας.Γράψε την εδώ:

και με την ανριαννα τα εκαμα ολα και πισω και μπροσ για αρκετη ωρα και ειδικα οταν ηταν με την κθρια τσατσαν Εβα
τι ωραια ποθ ηταν!!!!!!!
ρε σθ μηπωσ γενικα δεν σε γοθσταροθν οι ποθτανεσ ??
η μια σοθ ξινιζει και η αλλη σοθ βρωμαει!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση τωρα το μεσημερι από φυλης
59 κατω η μαρινελα-σαντρα(ετσι αποκαλειται τωρα πραγματι)
59 πανω η σορενα
80 η χριστινα από φυλης 69α
86β νέο ξανθο λεπτο κοριτσακι,για τους λατρεις των σεξι κοντοπουτανων νομιζω είναι μια χαρα εμφανισιακα
71α η ελιζα του piatsa,πληθωρικο ξανθο κοντοπουτανο που σαφως δεν ταιριαζει με το λυγεροκορμο παρουσιαστικο του piatsa o oποιος σαφως ενδεικνυται για λεπτα σεξι κορμια
92 υπογειο η τζουλια με την λαουρα,στανταρ διδυμο
Μονης προδρομου νταιανα,καστανομελαγχροινο πληθωρικο αφρατο γαλακτομπουρεκο που θελεις να φας και ας υπερχειλιζει η κρεμα
109α μιχαελα,νεα μελαγχροινη κοπελα με πληθωρικο αξιοπρεπες σωμα
109β η αγαπημενη μου ανκα με καστανο μαλλι
Φωκαιας
19 δυο κοριτσια,η αντριαννα με το πρωκτικο από Φυλής 67 και 71β καθως και η γυρολογος ρωξανη με το πεσμενο αλλα μεγαλο στηθος,προσωπικα μ αρεσει πολύ το στηθος της γιατι κανει αντιθεση με το λεπτο κορμι της.Η κραυγη του συναγωνιστη μεσα στο δωματιο καθως τελειωνε με την αντριαννα ηταν πραγματικα συγκινητικη..
25α η αννα ,μελαγχροινη ωραια κοπελα που κινεζοφερνει,ο heelover επιβαλεται να την επισκεφτει,προσεξα οτι ο amadeus την τιμησε με θετικες εντυπωσεις και σαφως μπαινει στη λιστα με τις επομενες επιλογες μου οποτε τη ξαναδω.Επειδη ο amadeus την περιγραφει στην σημερινη ενημερωση ως αννα η πολωνεζα να πουμε οτι δεν προκειται για την αννα τη πολωνεζα απο φυλης 86α την καστανη με τ ωραιο προσωπο και το σχετικα μεγαλο στηθος
25β λαουρα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
19 δυο κοριτσια,η αντριαννα με το πρωκτικο από Φυλής 67 και 71β καθως και η γυρολογος ρωξανη με το πεσμενο αλλα μεγαλο στηθος,προσωπικα μ αρεσει πολύ το στηθος της γιατι κανει αντιθεση με το λεπτο κορμι της.

Συμφωνώ με την περιγραφή για την Ρωξάνη, θα πήγαινα αρκετές φορές αν δεν ήταν κάτω του μετρίου στο δωμάτιο
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
η αντριαννα τα περνει στο στομα??
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Ώρα 13:00 και επηρεασμένος από μία παλιά επίσκεψη στο Φυλής 86 πάνω που είχα δει τότε την ακόμη ξανθιά Άννα (Πολωνή), αποφάσισα να την στριμώξω κι΄ εγώ σήμερα στο Φωκαίας 25 πάνω και μετά τις θετικές κριτικές που γράφτηκαν γι΄ αυτήν από άξιους συναγωνιστές. Η υπηρέτρια εκεί είναι μια αδύνατη μελαχρινή,  μαλακισμένη και ψιλοκακίστρο αλλά δε τρέχει και τίποτα, αυτή θα γαμίσουμε στο τέλος τέλος !!! Τώρα η Άννα έχει βάψει μαύρα τα μαλλιά και είναι κατά τα λεγόμενα της 30ντάρα αλλά φαίνεται πολύ μικρότερη. Εγώ τη κάνω για 22-23. Τεσπα ήρθε μέσα χαμογελαστή και με καλή διάθεση για παιχνιδάκια. Καλή πίπα (κάνει άνευ ή με, όπως γουστάρει κανείς) και @@ρούφηγμα. Ιεραποστολικό αρκετά καλό χωρίς βιασύνες και μου φάνηκε ρηχός ο πάτος της (μήπως είχε κανένα ταμπόν?). Σε κάθε περίπτωση είναι άξια της εικοσαρούμπας
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Aφου διαβασα την ενημερωση του αμαντεους το μεσημερι,περασα και ξανατιμησα την Αννα τη πολωνεζα..με θυμηθηκε απο τη τελευταια φορα που ηταν στο 84 μεταμεσονυχτια...πολυ καλη,φιλικοτατη.περιποιητικη..δεν αφηνει ομως δαχτυλα στο μουνακι της...φορουσε μαυρες καλτσες μεχρι το γονατο...Τωρα οσο κινεζοφερνει αυτη αλλο τοσο η τσα2 ευα ειναι γιαππωνεζα....!!!πιο κλασσικη πολωνικη φατσα δε γινεται...!!!

Φυλης 71 κατω...Αννα η ρωσσιδα....γυναικαρα.
Φυλης 69 κατω...Μπιανκα προφανως ρουμανα με λατινικη ομορφια σιγουρα ο επομενος στοχος μου.
Φυλης 134 πανω...Μαρια.πολυ αδυνατη,ξανθια με γαλανα ματια..ισως καινουρια στο χωρο.
Πιπινου 65..Αδιαφορη μελαχροινη με κατι κακομοιροπαρακαλια για να περασω μαζι της.
Φυλης 200...Θεοδωρα,,ξανθια μιλφ ολιγον πλαδαρη.
Αγαθουπολεως 54...Υπερτροφαντη ξανθια νταρντανα.
Ξανθιππης 2 Τωρα: Ειρηνη η αλβανιδα απο διδυμου 8,κολωνου 30,,εχει φτιαξει σε εμφανιση..μαπα υπηρεσσιες.
Κων 206...Αδιαφορη,ντροπαλη,αδυνατη κοπελα με τη γνωστη απαισια υπηρεσια.
Ρεμουνδου 21 μεσημερι...Ντορα το πιπινι(δε μου μιαζει για αθιγγανη,,,κλασικη ρουμανοφατσα)..
Περγαμου 27 κατω...Γκιλφ Βικυ..ποιος παει μαζι της ηθελα να ξερα...αλλα μαλλον πολυ μισοαιωνοβιοι...
Κων 166 τωρα::ΕΥΑ η ουκρανη με τα ξανθια εκστενσιον...καλες χωρις εξτρα υπηρεσιες αλλα με τη κλασσικη σοβιετικη ψυχροτητα...Η αγαπημενη μου Ελενη επιστρεφει σε 1 μηνα οπως ειπε η τσα2.
Ιασ 37 κατω...Αδριαννα η μολδαβη...ωραια παρουσια εμφανιζεται γυμνοστηθη...αλλα μετριες τπηρεσσιες.
Ιασ 37 πανω..η ψευτορωσσιδα Μαρια με τα μακρυα ξανθα εκστενσιον....ΜΑΚΡΥΑ απο τη φολα...!!!
Ιασ 19 κατω...Ναταλυ δε την εχω ξαναδει..καινουρια απο οτι ειπε η τσα2...ωραια,αδυνατη ξανθια αλλα καπως φοβισμενη θα εργαζεται μεχρι 23...
Φυλης 109 κατω..Η ΑΝΚΑ ΔΙΠΛΟΒΑΡΔΙΕΣ.....!!!
Φυλης 109 πανω...Μορφη ο τσα τσος σαν τον φρεντ κρουγκερ..ηταν και κνιδου 18 ενα φεγγαρι...μικαελλα αδιαφορη για τα γουστα μου.

Παντως αν παρω παραλαιζερ που λεει ο τζοκερ το πιο πιθανο ειναι να το εχω χρησιμοποιησει σε πολλες τσατσογριες και οταν βρεθω στην αναγκη να εχει τελειωσει η μπαταρια....

Τις σιχαινομαι τις περισσοτερες με το τροπο που προσπαθουν να σε πεισουν να μπεις στο δωματιο...κουραστικες....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Βραδινη ενημερωση από φυλης
54α η αγαπη που ηταν χτες στο 66δ,λεπτη mlf ρωσιδα,ενδιαφερουσα
54β ντενισα
66δ καστανομελαγχροινο νταρντανοκοριτσο,ισως να τη λενε αλεξια
65α αλεξανδρα,η σχετικα ψιλη ρουμανα με το πρωκτικο,γνωστη από μονης προδρομου και φωκαιας με αναφορες για ξεπετα αν και στο σαλονι τιποτα δεν προδικαζει τετοια εξελιξη
65β δυο κοριτσια,η γυρολογος ρωξανη και η μαρια του hardcora,και παρτουζα
67 αντινα με πρωκτικο,εχει φτιαξει πολύ στο σωμα και από το σαλονι που την ακουγα στο δωματιο δε μου φανηκε αδιαφορη
69α χριστινα
69β μπιανκα
71α η ελιζα του piatsa,διπλοβαρδια και αυτή
84α ζωη
92Α υπογειο το διδυμο λαουρας-τζουλιας από το πρωι
Μονης προδρομου νταιανα επισης από το πρωι
Φωκαιας
19 φλοριντα
25α αντριανα,νεα μελαγχροινη πολύ γλυκια παρουσια με πρωκτικο παρακαλω
25β δυο κοπελες,η μονικα,σταθερα εκει και η καστανοξανθη αντριαννα με τα ωραιο στηθος που δουλευει στην αλυσιδα 84-86
27Β και αχαρνων γωνια κατω,ελιζα,ωραιο χυμωδες πληθωρικο μωρο που εχω ξαναδει,οποιος την εχει παρει ας ενημερωσει
Διδυμου 8β η ξανθια mlf κατερινα από αγ μελετιου
Αγκυρας
12α ναταλι,η ξανθια παχυσαρκη mlf
12β λιλιαν
Aχαρνων 85 ντινα,μελαγχροινη ωραια κοπελα μου φανηκε με καλο σωμα,λεω μου φανηκε γιατι ειναι πολυ σκοτεινο το σαλονι και δεν μπορεις να δεις καλα,ισχυει οντως το εικοσαρικο στο απλο προγραμμα
Ρεμουνδου
20 η ελενα,η γνωστη βουλγαρα ξανθια ελενα που δουλευε τα πρωινα σταθερα εκει με 25 ευρω,από τις αγαπημενες μου επιλογες αλλα δεν μπηκα,ισως για να της δειξω ότι όταν λειπεις για αρκετο διαστημα από τη δουλεια μερικες φορες ο πελατης εχει ανακαλυψει άλλες επιλογες
21 κατω η νικολετα του nikospireas αν δε κανω λαθος  με κακη κριτικη αν και σαν μωρο μελαγχροινο και πληθωρικο εμφανισιακα αξιζει
Περγαμου 27Α πανω αλικη
Τροφωνιου
11 πανω σιλβια κοντουλα mlf με λευκη επιδερμιδα και πλαδαρο σωμα χωρις να είναι αντιαισθητικο όμως
11 κατω μελινα, η ξανθια mlf στανταρ εκει
13 κατω ειρηνη,η μελαγχροινη κλασσικη ελληνιδα μπαροβια των 45+
13 πανω αντζελα,δεν την ειδα αλλα πρεπει να είναι η ξανθια gilf που δουλευε στη βεργας,τελος
Κωνσταντινουπολεως 166Β υπογειο ευα η ξανθια λεπτη ρουμανα που όπως την ακουγα από το δωματιο οσο ημουν στο σαλονι πρεπει να είναι εκπληκτικη μεσα,δεν μου αρεσουν οι λευκες καλτσοδετες της και είναι και αυτος το πιστευετε η’όχι ενας λογος που δεν μπηκα,θελω το κορμι να είναι ολογυμνο στο δωματιο
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Η ΑΝΝΤΙΝΑ φιλε εχει οντως κανει απιστευτο σωμα(βοηθανε και τα 20ποντα) αλλα παραμενει μπαζο μεσα και τα φωνητικα ειναι τοσο ψευτικα που ειναι σαν να τα εχει ηχογραφησει
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Xlink....της βγαζει τις καλτσοδετες η ευα..ετσι εγινε και με μενα...οπως σημερα και με την αννα τη πολωνη....μπορεις να δωσεις περιγραφη της Ελιζας απο το 27??
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως μπερδεύτηκες στην αναφορά σου για το 65β, συνήθως εκεί πετυχένεις την νέλλη με τον κοντό πουστάκο.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Η ελιζα ειναι γυρω στο 1,70 με 1,72 κοντο καστανο μαλλι με αφελειες ,σωμα οχι λεπτο αλλα πληθωρικο
Η Eυα μεσα αξιζει?
Υ.Γ. Δεν δουλευε η νελη,ισχυει το διδυμο που ανεφερα στο 65β
Ναι brad περγαμου 27Α εννοω το διορθωσα
Spider μου χεις μιλησει για την ελενα,θα την δοκιμασω αυριο κιολας αν μπορεσω,ευχαριστω
Φυλης 134 πανω...Μαρια.πολυ αδυνατη,ξανθια με γαλανα ματια..ισως καινουρια στο χωρο.
υπαρχει κριτικη μου για τη κοπελα στο ισογειο του 134,καλη ειναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom