Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (13 μέλη και 109 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
amadeus...φυλης 71-λαουρα,αυτο της ευας εννοεις?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Εμένα πάντως στο Φυλής 54 με έψηνε να τη πηδήξω ακάποτα λέγοντας ότι είχε πιστοποιητικό γιατρού (μάλλον από τη νοσηλεία της στο νοσοκομείο όπως ειπώθηκε πριν) και κάτι τέτοιες μαλακίες. Ήθελε να πιάσει  σταθερή πελατεία μ΄ αυτόν τον τρόπο.

Τύπε έχω ακούσει ενώ περίμενα την κοπέλα να βγει από το δωμάτιο, να λέει κάτι του στυλ "γάμησε ελεύθερα, αλλά μετά θα μεγαλώσεις το παιδί".
Νομίζω από τις κορυφαίες ατάκες που έχω ακούσει. (Φω22 κάτω, περίπου ένα χρόνο πριν, ίσως και περισσότερο)
 

BASILIS BEGLERIS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ειμαι καταρχας καινουργιος στο σαιτ μπορει καποιος να μου πει λιγο πως ειναι εμφανισιακα η αννα κ πως ειναι η χριστινα απο φυλης 69 καθως ειχα παρει την χριστινα πριν λιγο καιρο κ σημερα πηγα με την αννα αλλα δεν ξερω γιατι αλλα νομιζω οτι ηταν η χριστινα.....! :idiot:οποτε δωστε μια περιγραφει ρε παιδια γιατι εχω σκαλοσει ασχημα!
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
παιδια ειμαι καταρχας καινουργιος στο σαιτ μπορει καποιος να μου πει λιγο πως ειναι εμφανισιακα η αννα κ πως ειναι η χριστινα απο φυλης 69 καθως ειχα παρει την χριστινα πριν λιγο καιρο κ σημερα πηγα με την αννα αλλα δεν ξερω γιατι αλλα νομιζω οτι ηταν η χριστινα.....! :idiot:οποτε δωστε μια περιγραφει ρε παιδια γιατι εχω σκαλοσει ασχημα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: λυθηκα λεμε!!!με την αννα πηγες. η αννα ηταν σημερα πρωι  ;)
 

BASILIS BEGLERIS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
βασικα 3 η 4 νομιζω πηγα !

εξωτερικα ειναι πολυ διαφορετικες?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
βασικα 3 η 4 νομιζω πηγα !

εξωτερικα ειναι πολυ διαφορετικες?
ε αμα τις ξερεις,τις ξεχωριζεις. ;) τωρα αν δεν εχεις παει πολλες φορες μπορει και να τις μπερδεψεις.οτι ωρα και να πηγες η αννα ηταν.δεν εχει ερθει ακομα η απογευματινη.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Την πολυ καβλημέρα μουυυυυυυυυ. Τί λεει τυπε μπολντε ανιχνευσες τπτ καλο τελευταια στα αγαπημενα σου σπιτακια;
Τυποι μου αν εχετε καποια καλη προταση για απογευματινο κουλοθρι ή τελος παντων για ξηγημενο κοριτσι θα ημουν ευγνωμων και θα δοκιμασω.
Δεν ανιχνευθηκε ΤΙΠΟΤΑ καλο τελικά. Παρολα αυτα εχω να κανω προταση για παρακμιακες καταστασεις. Στο νεο υπογειο(φυλης68, 70?? )εκδιδετο πολυ μετριο ρουμανακι με μικρό βυζί, μετρια φατσα και 2-3 χαλασμενα δοντια.Σωματακι καλο λεπτο. Τον καταπινε ακαποτα, ωραίο μουνακι σε αισθηση και δινει και κωλαράκι.Τελείωμα με καιμακι στο στόμα. Αρκετα καλη με καλα φιλια-δαγκωματα σε αυτια και λαιμό,όλα εγιναν σε fast forward βεβαια γιατι ηταν η γνωστη κοντη ξιπασμένη κωλόγρια που στο 7λεπτο φωνάζει.
Δοκιμασα και άλλες 2 κοπελες, αλλά ανάξιες αναφοράς.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν ανιχνευθηκε ΤΙΠΟΤΑ καλο τελικά. Παρολα αυτα εχω να κανω προταση για παρακμιακες καταστασεις. Στο νεο υπογειο(φυλης68, 70?? )εκδιδετο πολυ μετριο ρουμανακι με μικρό βυζί, μετρια φατσα και 2-3 χαλασμενα δοντια.Σωματακι καλο λεπτο. Τον καταπινε ακαποτα, ωραίο μουνακι σε αισθηση και δινει και κωλαράκι.Τελείωμα με καιμακι στο στόμα. Αρκετα καλη με καλα φιλια-δαγκωματα σε αυτια και λαιμό,όλα εγιναν σε fast forward βεβαια γιατι ηταν η γνωστη κοντη ξιπασμένη κωλόγρια που στο 7λεπτο φωνάζει.
Δοκιμασα και άλλες 2 κοπελες, αλλά ανάξιες αναφοράς.
ενδιαφερον τυπε
μηπως ειχε και καμια δυσμορφια ή κανα περιεργο χαρακτηριστικο? :grin:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Δεν ανιχνευθηκε ΤΙΠΟΤΑ καλο τελικά. Παρολα αυτα εχω να κανω προταση για παρακμιακες καταστασεις. Στο νεο υπογειο(φυλης68, 70?? )εκδιδετο πολυ μετριο ρουμανακι με μικρό βυζί, μετρια φατσα και 2-3 χαλασμενα δοντια.Σωματακι καλο λεπτο. Τον καταπινε ακαποτα, ωραίο μουνακι σε αισθηση και δινει και κωλαράκι.Τελείωμα με καιμακι στο στόμα. Αρκετα καλη με καλα φιλια-δαγκωματα σε αυτια και λαιμό,όλα εγιναν σε fast forward βεβαια γιατι ηταν η γνωστη κοντη ξιπασμένη κωλόγρια που στο 7λεπτο φωνάζει.
Δοκιμασα και άλλες 2 κοπελες, αλλά ανάξιες αναφοράς.
Μάλλον τη Κατερίνα λες που είναι ξανθιά αδύνατη λίγο καμπουρογαμόσταυρη με μαυρισμένο δόντι μπρος. Μου έριξε χαμόγελο και φάνηκαν τα σάπια δόντια. Όλα πρέπει να τα κάνει αυτή, μη κάνει και κανένα ακάποτο γαμίσι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μάλλον τη Κατερίνα λες που είναι ξανθιά αδύνατη λίγο καμπουρογαμόσταυρη με μαυρισμένο δόντι μπρος. Μου έριξε χαμόγελο και φάνηκαν τα σάπια δόντια.
συνεχισε τυπε....
κοντευω :2funny:
μιλαμε για πολυ καυλα η γκομενα
απογευμα παιζει?
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
μάγκες κατά τις 7 πριν απο λίγο πέρασα από Καλύμνου 48 για να  :knockinb: τη Μαρίνα τη μιλφ(γκέισα) αλλά είχε μια ξανθιά Μαρίνα ψιλοστρουμπουλή!..ξέρει κανείς τι ώρες μέρες είναι η γκέισα?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Χθες το απογευμα την πετυχα απολυτε. Τα μικρα βυζακια της ειναι και πεσμένα και επισης εχει και λιγο τριχα στο μουστακι  :2funny: :2funny:
Την Ρωτησα απο που ειναι για να δω αν θα μου πει το προφανες(αλβανίδα) ή καμια παπαριά οτι ειναι Ελληνιδα, αλλα αυτη το γαμησε τελειως και μου ειπε ρουμάνα  :grin: .
Καλά δεν θελω να ξερω τί μπορει να κανει με 10-20 ευρω παραπάνω  :zfuck: :zfuck:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Χθες το απογευμα την πετυχα απολυτε. Τα μικρα βυζακια της ειναι και πεσμένα και επισης εχει και λιγο τριχα στο μουστακι  :2funny: :2funny:
Την Ρωτησα απο που ειναι για να δω αν θα μου πει το προφανες(αλβανίδα) ή καμια παπαριά οτι ειναι Ελληνιδα, αλλα αυτη το γαμησε τελειως και μου ειπε ρουμάνα  :grin: .
Καλά δεν θελω να ξερω τί μπορει να κανει με 10-20 ευρω παραπάνω  :zfuck: :zfuck:
καλα το μουστακι θα μπορουσε να μην το ειχε τυπε :2funny:
θα φροντισω να την τσεκαρω δικε μου
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
το προφανες(αλβανίδα) ή καμια παπαριά οτι ειναι Ελληνιδα, αλλα αυτη το γαμησε τελειως και μου ειπε ρουμάνα  :grin: .
Καλά δεν θελω να ξερω τί μπορει να κανει με 10-20 ευρω παραπάνω  :zfuck: :zfuck:
Άσε, ξαδέλφη του Αλ-Μπάνο είναι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Άσε, ξαδέλφη του Αλ-Μπάνο είναι
αλμπανιαν λαγκερ τυπε? :think:
2721708-Nightlife-Butrint.jpg

τελικα ρε τυποι ειναι ρομουνα ή η νεα φουρειρα?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Χθες το απογευμα την πετυχα απολυτε. Τα μικρα βυζακια της ειναι και πεσμένα και επισης εχει και λιγο τριχα στο μουστακι  :2funny: :2funny:
Την Ρωτησα απο που ειναι για να δω αν θα μου πει το προφανες(αλβανίδα) ή καμια παπαριά οτι ειναι Ελληνιδα, αλλα αυτη το γαμησε τελειως και μου ειπε ρουμάνα  :grin: .
Καλά δεν θελω να ξερω τί μπορει να κανει με 10-20 ευρω παραπάνω  :zfuck: :zfuck:

Τατουάζ τύπε;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μινι ενημερωση τωρα από φυλης
54α λαουρα η ψιλολίγνη μελαγχροινη κοπελα που δουλευει εδώ και μερικες μερες εκει
66α τατιανα,μελαγχροινο μετριου αναστηματος,λεπτο αλλα ολιγον στραβοκανικο
66δ αγαπη,νεα παρουσια,ξανθια με λεπτο αξιοπρεπες σωμα ,προμιλφ μου φανηκε,ενδιαφερον
59 σορενα
109α η ξανθια μαρια από φωκαιας 22 ,όχι η καστανη κοπελα που δουλευει συχνα εκει
134 τζεσικα
134α κατερινα το μινιον μελαγχροινο κοντοπουτανο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom