Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (28 μέλη και 250 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[size=14pt]Περαστικά στον Φαρκέλι.
Προσοχή παιδια ειδικά οσοι κανετε μοναχικές τσάρκες.
Καλό είναι να μην έχετε πανω σας πιστωτικες και πολλά χρήματα.
Επίσης ΜΗΝ ντυνεστε εξεζητημένα οταν κανετε τσάρκα. Ενα παλιοπαντελόνι,μια αθλητική φόρμα, ένα φτηνό  μπουφαν και παπουτσια - ανωνυμα- της  σειράς, για να μην προκαλείτε τα βλέμματα στους πεινασμένους...[/size]
:thumbsup:
Επίσης:
1.Αν υπάρχει το παλαιό κινητό (έστω με διαφημιστική κάρτα 3 ευρώ), να αφήνουμε το κανονικό στο σπίτι.
2.Όχι ολιγωρία.Βγαίνουμε από το μπουρδέλο και κόβουμε πέρα αμέσως προς ξέφωτο η μεγαλύτερο δρόμο.
3.Στα σφαγεία χρησιμοποιούν μία μικρή ράβδο που διοχετεύει ηλεκτρικό ρεύμα στα ζώα.Υπάρχουν τέτοια στο εμπόριο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Στη συνέχεια μου την έπεσαν τρεις Αιγύπτιοι στο Ιάσωνος 1 και μου τα πήραν όλα. Πορτοφόλι, τραπεζικές κάρτες και κινητό, που είχα βγάλει και φωτογραφίες (για αυτό δεν θα έχει απόψε φωτογραφίες η ενημέρωση μου... σορρυ)

Κρατούσαν και λεπίδα και έκανα πίσω. Έφαγα μερικές (κεφάλι, μέση πόδια) και γλύτωσα τα χειρότερα γιατί κρατούσαν και λεπίδα

   

το θέμα της εγκληματικότητας σε εκείνες τις περιοχές είναι σοβαρό και μεγάλο. Προσωπικά αποφευγω περιοχές όπως Μεταξουργείο, Ψυρρή (τα στενά), Αχαρνών, Δημαρχείο Αθηνων κ.α. κάτι που με λυπεί αρκετά. Θυμάμαι πριν λίγα μόλις χρόνια που εφευγα απο τα Εξάρχεια και κατέβαινα με τα πόδια μόνος μου χωρίς να φοβάμαι έως το σταυροδρόμι Πειραιώς και Πέτρου Ράλλη για να πάρω ταξι, αργά το βράδυ. Πλέον ούτε που σκευτομαι να περπατήσω μόνος μου.

όσον αφορα τις τσάρκες, μόνο υπο το φώς της ημέρας και πολύ προσεκτικά. Ευτηχώς τώρα που ανοίγει και ο καιρός και αργεί να νυχτώσει πηγαίνω και το απόγευμα.

ελπίζω τα λευτα που σου πήρανε να τα φάνε σε γιατρούς και φάρμακα, όπως και φυσικά να μήν ξαναδιαβάσουμε για τέτοιο περιστατικό.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
:thumbsup:
Επίσης:
1.Αν υπάρχει το παλαιό κινητό (έστω με διαφημιστική κάρτα 3 ευρώ), να αφήνουμε το κανονικό στο σπίτι.
2.Όχι ολιγωρία.Βγαίνουμε από το μπουρδέλο και κόβουμε πέρα αμέσως προς ξέφωτο η μεγαλύτερο δρόμο.
3.Στα σφαγεία χρησιμοποιούν μία μικρή ράβδο που διοχετεύει ηλεκτρικό ρεύμα στα ζώα.Υπάρχουν τέτοια στο εμπόριο.

4. Αν πρέπει κάποια στιγμή να περάσουμε από σκοτεινή περιοχή (δηλαδή χωρίς φώτα, με εγκαταλελειμμένα κτήρια όπως στο μετάξι), κατεβαίνουμε και περπατάμε στο οδόστρωμα, έτσι ώστε να έχουμε φως από τους προβολείς των αυτοκινήτων.
5. Δεν κυττάζουμε ποτέ φάτσες περαστικών και ποτέ δεν απαντάμε σε ερωτήσεις (εκτός και αν έξω από το σπιτάκι μας ρωτήσουν αν ήταν καλή η κοπέλα).
 

courbas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά .ξερεί κανείς αν σταμάτησε η dora απ το φω 17β ,πρωινή βάρδια ;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
3.Στα σφαγεία χρησιμοποιούν μία μικρή ράβδο που διοχετεύει ηλεκτρικό ρεύμα στα ζώα.Υπάρχουν τέτοια στο εμπόριο.
Αρχηγε για να κάνεις τέτοια κινηση  πρεπει να είσαι πολυ ζόρικος γιατι ξαφνικά θα βρεθείς αντιμέτωπος με αρκετούς αδίστακτους μαχαιροβγάλτες ;)
Γαμάτε όσο προλαβαίνετε γιατί σε λίγο και η Φυλής θα είναι απροσπέλαστη εξαιτίας  των γαμημένων  προδοτών που έχουν φέρει εδω μέσα όλο το λυσσασμένο Μαγκρέμπ...

Σημερα το απόγευμα στα γρήγορα
Φωκ.27 αδυνατη αδιάφορη φορώντας ίδια ρούχα με την Αλμπίνα
Φωκ. 27 υπόγειο η γεματούλα που παίζει συνηθως εκεί
Φωκ.25 άνω,Αντριάννα
Φωκ.25 κάτω,μαλακιστήρι Μονικά και ο λόγος της σημερινης εξόρμησης Σορένα.
Κατάθεση στη Σορένα που πέρα απο αυτά που είπε και ο amadeus.gr ,ειναι ενα  απο αυτά τα κοριτσια που θα μας θυμιζουν πάντα  οτι πρέπει να ευχαριστούμε το κομμουνισμο γιατι με ενα 20άρικο εμεις οι Ελληνες γευόμαστε επιδερμίδες που πολύ δυσκολα βρίσκουμε στις γυναίκες της χώρας μας.

Η Ελβίρα η μικρή Ουκράνα με το Κλεοπατρέ μαλλί απο Φωκ.27 ξέρει κανείς άραγε που βόσκει?
 

Επισκέπτης
Αντε γεια!
 

Συνημμένα

  • L F Nu ajagut.jpg
    L F Nu ajagut.jpg
    256,5 KB · Εμφανίσεις: 76

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Η Ελβίρα η μικρή Ουκράνα με το Κλεοπατρέ μαλλί απο Φωκ.27 ξέρει κανείς άραγε που βόσκει?

Τύπε, ίσως είναι αυτή;

Ιάσωνος 1Γ πάνω αριστερά Η γνωστή πια σε όλους μας Ελβίρα από Φωκαίας. Ένας συναγωνιστής μόλις την είδε έκανε σα τρελλός και παρά λίγο να της τον χώσει μπροστά μας. Πρέπει να την είχε πηδήξει καμιά 100 φορές γιατί της έκανε κάτι νοήματα αφού αυτή δε καταλαβαίνει γρι ελληνικά
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
καλησπέρα συναγωνιστές  :rockon:
Καταρχήν να δηλώσω την λύπη μου και την συμπαράσταση μου στον φίλο Φαρκέλι. Μουνελάνε τον γλωσσόφαγες  :2funny: (αστειεύομαι)
Η δική μου πρόταση διαφέρει. Στα τόσα μέλη σίγουρα υπάρχουν και κάποιοι΄φίλοι που είναι μπάτσοι. Αν δεν είναι κόπος θα μπορούσε ένας τέτοιος φίλος να στείλει ένα πμ στον Φαρκέλι, να κανονίσουν να βρεθούν και μαζί με κάποιον επιπλέον συνάδελφο του να πάνε μαζί καμία βολτούλα προς τα εκεί και να ξηγηθούν τσαμπουκάλεμα και ληστεία στους ληστές. Αφού τα αποβράσματα έχουν μαχαίρια είναι πολύ επικίνδυνο να μπλέξουν συναγωνιστές μαζί τους, χωρις τα απαραίτητα προσόντα.

Ποια αστυνομία? Για κάτι τέτοιο μας βλέπω να πηγαίνουμε...
www.britannica.com/EBchecked/topic/218844/Freikorps]http://www.britannica.com/EBchecked/topic/218844/Freikorps[/url]
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
το θέμα της εγκληματικότητας σε εκείνες τις περιοχές είναι σοβαρό και μεγάλο. Προσωπικά αποφευγω περιοχές όπως Μεταξουργείο, Ψυρρή (τα στενά), Αχαρνών, Δημαρχείο Αθηνων κ.α. κάτι που με λυπεί αρκετά. Θυμάμαι πριν λίγα μόλις χρόνια που εφευγα απο τα Εξάρχεια και κατέβαινα με τα πόδια μόνος μου χωρίς να φοβάμαι έως το σταυροδρόμι Πειραιώς και Πέτρου Ράλλη για να πάρω ταξι, αργά το βράδυ. Πλέον ούτε που σκευτομαι να περπατήσω μόνος μου.

όσον αφορα τις τσάρκες, μόνο υπο το φώς της ημέρας και πολύ προσεκτικά. Ευτηχώς τώρα που ανοίγει και ο καιρός και αργεί να νυχτώσει πηγαίνω και το απόγευμα.

ελπίζω τα λευτα που σου πήρανε να τα φάνε σε γιατρούς και φάρμακα, όπως και φυσικά να μήν ξαναδιαβάσουμε για τέτοιο περιστατικό.
εγω θα ελεγα να μην ξαναπατήσουμε οθτε στο μεταξοθργειο οθτε στη φθλης σε κανενα πορδελλο !!!
απεργια στα πορδελλα !!
για να δοθμε τι θα καμοθν μετα !! ποιοθσ θα ληστεβοθν μετα? τα αρχιδια τοθ καραμπελα θα παροθν!!
και στην τελικη αμα λαχει τοσα μονια κικλοφορανε οξω αγαμητα!αιντε να βγοθμε να εξασκησοθμε και την τεχνη τοθ καμακιοθ οπωσ παλια εκαμαν !!
για πηγαινετε ενα βραδακι προσ κεραμικο στα μαγαζια η στο μπορναζι στα κλαμπσ και στα καφετεριεσ!!γινεται μοθνοπανικοσ απο πιπιολεσ!
βρε αισττττττττ σιχτιρρρρρρρρ οθσττττττ απο δωθε μπρρρρρρρ!!!
 

Επισκέπτης
παιδες σημερα στο κωλοκυνθους 38 πηρα την φλωρα πολυ ωραιο μουνακι βεβαια θελει δουλεια ακομα αλλα προσπαθει πολυ μεσα...

οσο για τις κλοπες παιδες σημερα ειχε τοσους μπατσους που ενιωθα πιο ασφαλεις και απο το σπιτι μου φαινεται πως η αστυνομια αποφασησε να προστατευει τους πολιτες σε αυτες τις περιοχες υψηλου κινδυνου.
στα + οτι δεν μου ειπαν τιποτα για το παρανομα παρκαρισμενο αμαξι μου ενω ηταν σταματιμενοι ακριβως απεναντι και εποπτευαν τον πεζοδρομο, εντοπισα τουλαχιστον 5-6 στην ιασωνος μεχρι την λεωνιδιου!!!!
τα σωστα να τα λεμε!!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
archwn τη φλωρα που ηταν περσυ λες και εφυγε? ενδιαφερον...
 

Επισκέπτης
Η Ελβίρα η μικρή Ουκράνα με το Κλεοπατρέ μαλλί απο Φωκ.27 ξέρει κανείς άραγε που βόσκει;
Καλώς τον poppop!
Που χάθηκες και γιατί είσαι ακόμα "ειδοποιούμενος";

Η μικρή Ελβίρα εργάζεται στο Ιάσωνος 1Γ=ισόγειο.Στο 1Γ είναι ένα μπουρδέλο και είναι ισόγειο.Επίσης έχει θεαθεί στο 1Β δεξιά.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τύποι, έχω να πω ότι είμαι περήφανος γι' αυτό το κομμάτι του site που δουλεύει ρολόι.
Μια ερώτηση έκανε ο συναγωνιστής poppop και μέσα σε 7 ώρες του απαντήσαμε τρεις.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πάρε και κανένα καλάσνικοφ μαζί σου,  είδικά σ΄ εκείνο το σημείο που είναι η Ελβίρα, μάλλον θα σου χρειαστεί. Καλό βόλι
Επικινδυνη αποστολή ρε πούστη για να ρίξεις ενα τεμάχιο..
Ας το έχεις μαζί σου και κρίνεις...
Σωστό κι αυτό
Καλώς τον poppop!
Που χάθηκες και γιατί είσαι ακόμα "ειδοποιούμενος";
Με εχουν πρασινίσει για τιμωρία τα Πασόκια του bou.com :grin:.
Δουλειές και το γεγονός οτι εκτός απο μια Αννα στο Φυλ.136 δε πήγα σε κάτι καινούριο και αξιοσχολίαστο
Τύποι, έχω να πω ότι είμαι περήφανος γι' αυτό το κομμάτι του site που δουλεύει ρολόι.
Μια ερώτηση έκανε ο συναγωνιστής poppop και μέσα σε 7 ώρες του απαντήσαμε τρεις.
Συναγωνιστές του bou.com τυπε μου.Αλληλεγγυη και ομαδικό πνεύμα που σπάνια συναντάς στη χώρα μας :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom