Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 340K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μα στο ξαναλέω, δεν θέλω να ψηφίσω κόμμα που θα μπεί στην βουλή. Ψάχνω ένα μικρό που θα πάρει την ψήφο μου μαζί με τα αρχίδια μου. Δεν στοχεύω να μπει στην βουλή ο κάθε άσχετος αλλά να δυσκολευτούν να μπούν οι ήδη εκλεγμένοι, και ακόμα καλύτερα να πάρουν τα αρχίδια μου. Να χάσουν την γαμημένη την καρέκλα.

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ...Ένα χύμα κόμμα στην τύχη, όχι Συνασπισμό ή ΛΑΟΣ που μπορεί μετά, αφού θα με έχουν ΚΟΡΟΪΔΕΨΕΙ, να τακιμιάσουν με ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ, και να ξαναφάω στη μάπα τους γνωστούς άχρηστους...

Και, προς Θεού, ΟΧΙ ΑΚΥΡΟ, ΛΕΥΚΌ,  ΑΠΟΧΗ... :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

DMW

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε, μπράβο για τη σελίδα που μας παρέθεσες. Τα λέει όλα !!! Την έχω στείλει στους πάντες. Στείλτε την και εσείς παντού, μπας και βάλουμε μυαλό και τους μαυρίσουμε και τους δύο , μπλε και πράσινους στις εκλογές. Και μην πιστεύετε τις αηδίες περί τούρκων, αλβανών, ισπανών, αμερικάνων, ισραηλινών, εξωγήινων, κομμουνιστών, κλπ. Μου θυμίζουν τις αηδίες του Μπους περί ασύμετρων απειλών και του Θεού που θα σώσει την Αμερική. Αλλά εμείς δεν είμαστε αμερικανάκια!!!! Να μαυρίσουμε και τους δύο επιτέλους για μια φορά!!!!.... 

Τα είπες όλα σε μια φράση φίλε μου...Δεν Είμαστε Αμερικανάκια!!!!

 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
Βασικά παιδία εγώ πιστεύω ότι ζούμε σε πλήρως ακυβερνησία εδώ και 33 χρόνια. όλοι φταίνε από τον πρώτο που πετάει τον ψήφο του για Ν.Δ. ή ΠΑΣΟΚ δεν έχει σημασία το ίδιο μπουρδέλο είναι και οι δυο. είτε το όνομα αφού είναι Κωστάκης  ή Γιωργάκης ή ακόμα ο προηγούμενος Κωστάκης.
Το μόνο που ξέρουν όλοι καλά είναι το πώς θα φάνε λεφτά και πώς θα κάνουν αραχτή. Ξέρετε πόσοι χαίροντα τώρα με όλα αυτά αποζημιώσεις εκατομμυρίων που θα φάνε…… μόνο κάτι ψίχουλα θα φτάσουν στο κόσμο. Είτε αυτός που θα τα δόση είναι μπλε ή πράσινος θα φροντίσει το χειρότερο για όλους.
Κρίμα στον απλό κοσμάκη.
Εγώ ένα και μόνο ένα προτείνω
ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ      Ή    ΛΕΥΚΗ ΨΗΦΟ
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Η ρομαντικές και απολιτίκ σκέψεις ανήκουν σε μια άλλη εποχή
σήμερα είναι επιτακτική η ανάγκη να εξουσιάζουν κόμματα εξουσίας και ακόμα πιο επιτακτική να κρίνονται και να ελέγχονται καθημερινά με συμμετοχή, πάλη, δράση και αντίδραση του κόσμου.
Τα πολυκομματικά κοινοβούλια εξυπηρετούν συμφέροντα και κουτάλες.
Μια πολυκομματική κυβέρνηση ούτε ακούει ούτε σέβεται τον λαό.
Η σημερινή καταστροφή της Ελλάδας έχει και όνομα και επώνυμο.
Το ίδιο και η χτεσινή (εννοώ πριν από 3,5 χρόνια)
Παρ' όλα αυτά η στροφή προς τα μικρότερα κόμματα και στην αποχή από τις κάλπες εξυπηρετεί καλύτερα την εξουσία
γιατί με αυτόν τον τρόπο κανείς δεν δεσμεύεται και για τίποτα ....
Δεσμεύσεις λοιπόν από τα κόμματα εξουσίας και καθημερινή συμμετοχή στον έλεγχο της.
Αν έξω από του Μαξίμου χτες βράδυ βρίσκονταν χίλια άτομα - και όχι αραχτοί στους καναπέδες μας -την ώρα που το ανδρείκελο έκανε δηλώσεις... να είστε σίγουροι ότι θα είχε ακουστεί εστω και μια ....ΣΥΓΝΩΜΗ !!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
O Κωστακης φορεσε το μπουφανακι(συμβουλες επικοινωνιολογων) λες και ειναι ο Μπους μετα τις 11/9,
ρε ουστ εδω ειναι ΕΛΛΑΔΑ,πραξεις θελουμε...δεν ειμαστε Αμερικανακια.
Μα τι περιμενουμε απο ανεπαγγελτους πολιτικους!!!!
Ο νεποτισμος στην πολιτικη της Ελλαδας βασιλευει βασιλευει.
Ο Βυρωνας μιλουσε λες και εβγαζε λογο στην ακαδημια Αθηνων...και ο Βουλγαρακης δεν καηκε η Ολυμπια ...μονο η μιση!!!
Χειροτεροι και απο τους πασοκους...αυτοι επαιρναν μιζες αλλα κατι αγοραζαν(αεροπλανα,πυροσβεστικα),οι ΝΔ μονο μιζες απο ομολογα...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εγώ ένα και μόνο ένα προτείνω
ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ      Ή    ΛΕΥΚΗ ΨΗΦΟ

[size=18pt]ΟΧΙ!!![/size]

Είναι βούτυρο στο ψωμί τους!!!

Ψήφο σε κάθε απίθανο κόμμα, μόνον έτσι τους κόβουμε τα ποσοστά :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..η αποδειξη οτι παλι αυτοι θα βγουν, διοτι ξερουν οτι η ανθρωπινη φυση εχει απεριοριστες αντοχες, ειναι το γεγονος οτι όποτε παρακολουθω στα καναλια πυροπαθεις να βγαινουν στον αερα και να εχουν λογο, χρησιμοποιουν λεξιλογιο οπως (ελεος, βοηθηστε μας, καντε κατι ρε παιδια) και στην αισχατη οπως (ντροπη, αισχος, θα επρεπε να ντρεπονται) κλπ κλπ..

κανενας, ακομη και μεσα στην αλλοφροσυνη του, δεν εριξε δυο-τρια καντηλια ή πεντε-εξη χριστοπαναγιες (ετσι τουλαχισοτν να ακουστουν για την ιστορια), αποδειξη οτι ο ανθρωπος εχει αντοχες ακομη, ωστε να συνεχισουν να τον πηδανε..
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
κανενας, ακομη και μεσα στην αλλοφροσυνη του, δεν εριξε δυο-τρια καντηλια ή πεντε-εξη χριστοπαναγιες (ετσι τουλαχισοτν να ακουστουν για την ιστορια), αποδειξη οτι ο ανθρωπος εχει αντοχες ακομη, ωστε να συνεχισουν να τον πηδανε..
πατερ ευλογησον και η βρηξιον.....  :think: :think: :think:  :)
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
[move] ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ [/move]
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
..η αποδειξη οτι παλι αυτοι θα βγουν, διοτι ξερουν οτι η ανθρωπινη φυση εχει απεριοριστες αντοχες, ειναι το γεγονος οτι όποτε παρακολουθω στα καναλια πυροπαθεις να βγαινουν στον αερα και να εχουν λογο, χρησιμοποιουν λεξιλογιο οπως (ελεος, βοηθηστε μας, καντε κατι ρε παιδια) και στην αισχατη οπως (ντροπη, αισχος, θα επρεπε να ντρεπονται) κλπ κλπ..

κανενας, ακομη και μεσα στην αλλοφροσυνη του, δεν εριξε δυο-τρια καντηλια ή πεντε-εξη χριστοπαναγιες (ετσι τουλαχισοτν να ακουστουν για την ιστορια), αποδειξη οτι ο ανθρωπος εχει αντοχες ακομη, ωστε να συνεχισουν να τον πηδανε..
Πάτερ μου ο άνθρωπος πράγματι έχει αντοχές & ανοχές που ξεπερνούν κατά πολύ το δικό μας το μυαλό
Απλά το ζητούμενο είναι η επόμενη μέρα και γι αυτήν πρέπει να φροντίσουμε από τώρα ....

 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
123
Like
8
Πόντοι
1
Οι πρωθυπουργοι μας:

1955 Κων.Καραμανλής (Θείος)
1965 Γεωρ. Παπανδρέου (Παππούς)
1975 Κων.Καραμανλής (Θείος)
1985 Ανδρ. Παπανδρέου (Πατέρας)
1995 Ανδρ. Παπανδρέου (Πατέρας)
2005 Κων.Καραμανλής (Ανηψιός)

Ευτυχώς που δεν έχουμε βασιλεία όπου ο βασιλιάς δίνει την θέση του στον διάδοχό του...
εε ναι λοιπόν ... τόσα χρόνια αυτό που καταφέραμε σαν λαός είναι να διώξουμε το βασιλικό τζάκι (και πολυ καλά κάναμε) και στην θέση του να εδραιώσουμε δύο τζάκια από όπου θα εκλέγουμε τους αρχηγούς μας.
Είμαστε λαός ηλιθιών.. Δοξάστε μας



 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Κοιτάξτε, ακούω να λένε διάφοροι όχι σε λευκό-αποχή γιατί είναι προς όφελος του 1ου κόμματος κλπ. Σωστό αυτό. Εγώ εδώ και καιρό (προ πυρκαγιών) είχα αποφασίσει να το ρίξω σε κάποιο κόμμα στυλ Βεργή- Λεβέντη κλπ.
Η ουσία όμως είναι πως Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ένα από τα 2 μεγάλα θα βγει! Αυτό δεν το γλυτώνουμε (λόγω εκλογικού νόμου) άρα και όσοι μας πάμε με μικρό κόμμα τους μεγάλους εξυπηρετούμε (Εκτός αν πιστεύει κάποιος πως θα πάρει ο Βεργής 10% και θα βγάλει αριθμό βουλευτών). Ο μόνος λόγος για να αποθαρρύνω κάποιον από την αποχή ή το λευκό-άκυρο (άλλη μαλακία αυτό- τα βάζουν στην ίδια μοίρα: το άκυρο μπορεί να σημαίνει πως κάποιος έκανε μαλακία ή χαβαλέ ενώ το λευκό είναι πολιτική άποψη, την οποία όμως της αντιμετωπίζουν ως άκυρη!) είναι το ό,τι δεν θα επηρεάσει τα ποσοστά των κομμάτων στο τέλος. Ενώ θα γούσταρα πολύ να δω ΠΑΣΟΚ-ΝΔ με 20% ή και λιγότερο. (Και ας βγουν στο τέλος, απλά να φανεί και ποσοστιαία πόσοι τους εμπιστεύονται ακόμα, ποιοί τέλος πάντων είναι οι «πελάτες» τους).
Από την άλλη η αποχή μπορεί να σημαίνει «δεν εμπιστεύομαι κανέναν σας» αλλά μπορεί και να σημαίνει «βαρέθηκα να πάω να ψηφίσω».
Εγώ με κάποιον τρόπο θέλω να δείξουμε πως είμαστε ενεργοί πολίτες, ακολουθούμε τη διαδικασία, αλλά δεν μας κάνετε κύριοι. Και γιαυτό δεν είμαι υπέρ των απλά μικρότερων κομμάτων (εκτός φυσικά αν κάποιος τους εμπιστεύεται- αλλάζει το πράγμα εκεί), γιατί μπορεί πχ ο Καρατζαφέρης, η το ΚΚΕ, ο Συνασπισμός να θεωρήσει πως αυτοί που τους ψήφισαν, τους αποδέχονται κιόλας.
Ενώ αν πάρει 2% ο Λεβέντης πχ θα θεωρήσει κανένας μας πως έχει τόσους οπαδούς; (Εκτός ίσως από τον ίδιο τον Λεβέντη! :2funny:)
Επαναλαμβάνω: ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ πως αλλάζει το αποτέλεσμα ίσως όμως θα ταρακουνήσει κάποιους, ίσως όχι. ΑΛΛΑ σίγουρα θα με κάνει να αισθανθώ πως δεν είμαστε ΤΟΟΟΟΣΟ πρόβαατα και έστω και λίγο διαμαρτυρηθήκαμε ενεργά…
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ μου ο άνθρωπος πράγματι έχει αντοχές & ανοχές που ξεπερνούν κατά πολύ το δικό μας το μυαλό
Απλά το ζητούμενο είναι η επόμενη μέρα και γι αυτήν πρέπει να φροντίσουμε από τώρα ....

οχι λαθος.. η επομενη μερα ειναι ΕΝΑ απ τα ζητουμενα. ενα αλλο, μεγαλο, ειναι το σημερα.
εσυ μπορεις να κατσεις νηστικος καμια δεκαετια, αν σου πουν οτι μετα θα τρως καθε μερα ?
εγω οχι, θελω και το σημερα.
το αυριο ειναι το παραμυθι που σου σκανε για να ΜΗ φας σημερα, ενω τρωνε αυτοι..
και μην ξεχνας, το καθε αυριο οταν ερχεται, παλι δεν θα ειναι το σημερα για σενα. παλι θα σου πουν ''κατσε σημερα νηστικος για να μπορεις να φας αυριο..'' κλπ κλπ
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Οι πρωθυπουργοι μας:

1955 Κων.Καραμανλής (Θείος)
1965 Γεωρ. Παπανδρέου (Παππούς)
1975 Κων.Καραμανλής (Θείος)
1985 Ανδρ. Παπανδρέου (Πατέρας)
1995 Ανδρ. Παπανδρέου (Πατέρας)
2005 Κων.Καραμανλής (Ανηψιός)

Ευτυχώς που δεν έχουμε βασιλεία όπου ο βασιλιάς δίνει την θέση του στον διάδοχό του...
εε ναι λοιπόν ... τόσα χρόνια αυτό που καταφέραμε σαν λαός είναι να διώξουμε το βασιλικό τζάκι (και πολυ καλά κάναμε) και στην θέση του να εδραιώσουμε δύο τζάκια από όπου θα εκλέγουμε τους αρχηγούς μας.
Είμαστε λαός ηλιθιών.. Δοξάστε μας
Και ακόμα δεν είδαμε τον πλέον ηλίθιο απ' όλους...Τον εγγονό τον γιωργάκη...Αλλά θα τον δούμε και αυτόν έτσι όπως πάει το πράγμα σε λίγο καιρό...Έτσι,για να δούμε ότι υπάρχει και πιο πάτος από τον πάτο που πιάσαμε με τον Καραμανλή και με τον Σημίτη πιο πριν.
Α ρε Κωνσταντίνε Παλαιολόγε γιατί δεν άφησες διαδόχους να σωζοντουσαν εις τας ευρώπας????
Θα σου έλεγα τώρα αν είχαμε Μοναρχία η Δημοκρατία...Αλλά βρήκαν τον Δανό,καμία σχέση με την Ελλάδα και λέμε σαν έξυπνος λαός,τον ξένο Βασιλιά θα ταϊζουμε?Φάτε τώρα Μεταπολιτευτική Δημοκρατία να τη χαίρεστε...Τα ίδια σκατά με τη χούντα...
Πέρα από αυτά ,για μενα οποιος δεν πάει να ψηφίσει,η ριχνει λευκό ή ακυρο είναι χαζός ή αδιάφορος τουλάχιστον...Να πάτε να ψηφίσετε μικρά εξωκοινοβουλευτικά κόμματα όσοι είστε αηδιασμένοι από αυτη τη κατάσταση,όπως είμαι κ εγώ όπως είναι και η πλειοψηφία του ελληνικού λαού...ΛΑΟΣ,ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ,ΛΕΒΕΝΤΗΣ,ΒΕΡΓΗΣ,ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ και ότι άλλο μη επικίνδυνο για την Ελλάδα κόμμα, να πάρει πάνω απο 3% κ να μπεί στη βουλή...Τους τωρινούς να τους μαυρίσουμε ...Οσα κομματοσκυλα και αν έχουν να μη μπορέσει κανένας να βγει αυτοδύναμος και αν είναι δυνατόν για μια φορά να πέσουν και οι 2 μεγάλοι μαζί κάτω από το 50%...Το μόνο που μπορεί να γίνει χειρότερο είναι να μπουκάρουν οι Τούρκοι....Όλα τα άλλα τα είδαμε.Πιάσαμε πάτο...Άντε μπας και δούμε καμιά αλλαγή,έστω και από τις στάχτες....Γιατί και ο Φοίνικας από τις στάχτες του αναγεννήθηκε...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Δύο γενιές πίσω στην παραγωγικότητα και 50 χρόνια πίσω στην Οικονομική Ανάπτυξη θα μας στοιχίσει αυτή η ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΜΦΟΡΑ,σύμφωνα με τους ξένους αναλυτές-ανταποκριτές!!!Έχετε αντιληφθεί τι μας περιμένει μόλις τελειώσουν όλα αυτά???Μιλάμε για νέο '22 πια...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
123
Like
8
Πόντοι
1
...........Να πάτε να ψηφίσετε μικρά εξωκοινοβουλευτικά κόμματα όσοι είστε αηδιασμένοι από αυτη τη κατάσταση,όπως είμαι κ εγώ όπως είναι και η πλειοψηφία του ελληνικού λαού...ΛΑΟΣ,ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ,ΛΕΒΕΝΤΗΣ,ΒΕΡΓΗΣ,ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ και ότι άλλο μη επικίνδυνο για την Ελλάδα κόμμα, να πάρει πάνω απο 3% κ να μπεί στη βουλή...Τους τωρινούς να τους μαυρίσουμε ...Οσα κομματοσκυλα και αν έχουν να μη μπορέσει κανένας να βγει αυτοδύναμος και αν είναι δυνατόν για μια φορά να πέσουν και οι 2 μεγάλοι μαζί κάτω από το 50%...Το μόνο που μπορεί να γίνει χειρότερο είναι να μπουκάρουν οι Τούρκοι....Όλα τα άλλα τα είδαμε.Πιάσαμε πάτο...Άντε μπας και δούμε καμιά αλλαγή,έστω και από τις στάχτες....Γιατί και ο Φοίνικας από τις στάχτες του αναγεννήθηκε...
Για μενα φιλε dugujau η μονη λυση ειναι να ψηφισω καποιον εκτος των δυο μεγάλων που όμως να εχει την ικανοτητα να μπει στην βουλη. Αλλιως αν αυτος που ψηφίσω δεν μπει, η ψηφος μου πάλι στους μεγάλους θα παει. Ετσι μονο, ισως να βγαλουμε πεντακομματικη ή και εξακομματική (..εδω είναι που ονειρευτηκα) βουλη και δουμε καμμια ασπρη μερα.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Αυτό σκέφτομαι κι εγώ...Ένα χύμα κόμμα στην τύχη, όχι Συνασπισμό ή ΛΑΟΣ που μπορεί μετά, αφού θα με έχουν ΚΟΡΟΪΔΕΨΕΙ, να τακιμιάσουν με ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ, και να ξαναφάω στη μάπα τους γνωστούς άχρηστους...

Και, προς Θεού, ΟΧΙ ΑΚΥΡΟ, ΛΕΥΚΌ,  ΑΠΟΧΗ... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Το κάνω παράθεση για να το ξαναδιαβάσουμε.

Οι 9/10 βουλευτές του ΛΑΟΣ και του Συν, αν τους υποστηρίξει κάποιο από τα 2 μεγάλα κόμματα θα ταχθούν με αυτό.
ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ.
Και το θέμα δεν τελειώνει στις εκλογές, η νέα κυβέρνηση έχει να αντιμετωπίσει και προβλήματα που ήδη υπήρχαν. Του χρόνου όταν τα οπωροποκηπευτικά θα είναι στο θεό, μην αναρωτηθείτε : οι πληγείσες περιοχές της Ηλείας έχουν πάρα πολλούς παραγωγούς και ας ετοιμαστούμε και για φαινόμενα μελλοντικής κερδοσκοπίας κάτω απ' το μανδύα "της συμφοράς".

Για όσους είμαστε τόσο μπουρδέλο κράτος και λαός, τι να πω. Δε μας θέλετε ? Σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δε θα μπορέσουμε. Αλλά μην εμφανίζεστε σαν τον Αλιάγα χθες που έλεγε ότι γίναμε ρεζίλι και μιλάει η Γαλλία για μας και τι ντροπή κλπ κλπ. Όλοι οι πολιτισμένοι Έλληνες με το θλιμμένο (ή εξοργισμένο, ανάλογα) ύφος που συμπαραστέκονται κράζοντας. Μην πάρετε τους δρόμους. Αλλά ας δείξουμε όλοι ψυχραιμία και συμπαράσταση με σωστό τρόπο.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Έπιασαν άλλους 2 εμπρηστές στον Πύργο...αφού έφαγαν το ξύλο της αρκούδας τους παρέδωσαν στην αστυνομία...είναι αλβανοί,μόνιμοι κάτοικοι Αθηνών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom