Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
τραβεστο λαγνε γιατι εισαι παντα τοσο επιθετικος οταν δεν συμφωνει καποιος με την δικια σου κριτικη???
ειμαι παντα ανοιχτος στην κριτικη δεν εχω προβλημα..αν μιλησουμε συγκεκριμενα για την ιωαννα-μελινα με μερικους συμφωνουμε οτι διαφωνουμε...για να επιμενω τοσο πολυ εγω και ο βατραχος κατι σημαινει...τον βατραχο μαλιστα τον σεβομαι γιατι θεωρω οτι γνωριζει περισοτερα πραγματα...απλα μερικες φορες αντιδρω ασχημα με το υφακι μερικων...και θατονισω κατι...οταν μου στελνουν π.μ για να με ρωτησουν κατι στο τελος παντα γραφω οτι εγω μπορει να περασα καλα δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα περασεις και εσυ καλα...ελπιζω να σε καλυψα...
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
εγω αλλα βλεπω απο εσενα,...και το υφακι απο που το καταλαβαινεις???οποιος λεει την κριτικη του αμα δεν σου αρεσει εσενα  απαντας λες και λεει ψεμματ α αυτος και αληθεια μονο εσυ....για ηρεμησε λιγακι
και οταν επιμενει καποιος στην κριτικη αντιλεγοντας στην κρητικη σε καθε αλλων που μπαινει και λειει μια κρητικη κατι αλλο δειχνει
ο βατραχος το εχει πει και τον παραδεχομαι οτι ειναι καψουρης μαζι της  αλλα δεν κανει σαν και εσενα χαλαρωσε λιγακι
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
ειμαι παντα ανοιχτος στην κριτικη δεν εχω προβλημα..αν μιλησουμε συγκεκριμενα για την ιωαννα-μελινα με μερικους συμφωνουμε οτι διαφωνουμε...για να επιμενω τοσο πολυ εγω και ο βατραχος κατι σημαινει...τον βατραχο μαλιστα τον σεβομαι γιατι θεωρω οτι γνωριζει περισοτερα πραγματα...απλα μερικες φορες αντιδρω ασχημα με το υφακι μερικων...και θατονισω κατι...οταν μου στελνουν π.μ για να με ρωτησουν κατι στο τελος παντα γραφω οτι εγω μπορει να περασα καλα δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα περασεις και εσυ καλα...ελπιζω να σε καλυψα...
και τι εισαι παντα ανοιχτος στην κρητικη μας δινεις εσυ το δικαιωμα???δεν το καταλαβαινω αυτο που λες..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εγω αλλα βλεπω απο εσενα,...και το υφακι απο που το καταλαβαινεις???οποιος λεει την κριτικη του αμα δεν σου αρεσει εσενα  απαντας λες και λεει ψεμματ α αυτος και αληθεια μονο εσυ....για ηρεμησε λιγακι
και οταν επιμενει καποιος στην κριτικη αντιλεγοντας στην κρητικη σε καθε αλλων που μπαινει και λειει μια κρητικη κατι αλλο δειχνει
ο βατραχος το εχει πει και τον παραδεχομαι οτι ειναι καψουρης μαζι της  αλλα δεν κανει σαν και εσενα χαλαρωσε λιγακι
μια ωραια γυναικα η τρανς μπορεις να την πεις θεα μπορεις να την μωρο μπορεις και να την πεις αλογο...και τα 3 σημαινουν το ιδιο...ανλογα με το πνευματικο επιπεδο του καθενος μπορει να εκφραστει..οταν με ρωτησες γιατι ειμαι επιθετικος το υφος της ερωτησης σου ειχε καμια σχεση με το υφος του αλλου συναγωνιστη που ρωτουσε εμενα και τον βατραχο;;;;;;;ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ..
 

Επισκέπτης
Καύλαρε , είσαι ωραίο παιδί ? είσαι αντρουά ? γιατί αυτές τραβάνε και τέτοια κολήματα..
αδερφε αν δεν ημουν δεν θα ελεγα και τιποτα και εσυ που λες οτι δεν ειμαστε ισα και ομοια,σιγουρα εσυ εχεις σκασει τα κερατα σου απο λεφτα στην συγκεκριμενη και εγω πηγα πρωτη φορα,οποτε μπορεις να σκεφτεις τι θεωρει εσενα και τι εμενα.απο εσενα ζει τοσα χρονια και εμενα με ειδε πρωτη φορα.σιγουρα δεν ειμαστε ομοια γιατι δεν ειμαι τοσο χαζουλης να δινω τα φραγκα μου στην φολα μεχρι να ικανοποιηθει και να κανει καλα την δουλεια της,piece!
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
αδερφε αν δεν ημουν δεν θα ελεγα και τιποτα και εσυ που λες οτι δεν ειμαστε ισα και ομοια,σιγουρα εσυ εχεις σκασει τα κερατα σου απο λεφτα στην συγκεκριμενη και εγω πηγα πρωτη φορα,οποτε μπορεις να σκεφτεις τι θεωρει εσενα και τι εμενα.απο εσενα ζει τοσα χρονια και εμενα με ειδε πρωτη φορα.σιγουρα δεν ειμαστε ομοια γιατι δεν ειμαι τοσο χαζουλης να δινω τα φραγκα μου στην φολα μεχρι να ικανοποιηθει και να κανει καλα την δουλεια της,piece!
σωστος ο φιλος....
πντως σιγουρα δεν ειστε ισια και ομοια με τον λαγνο σορυ λαγνουλης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αδερφε αν δεν ημουν δεν θα ελεγα και τιποτα και εσυ που λες οτι δεν ειμαστε ισα και ομοια,σιγουρα εσυ εχεις σκασει τα κερατα σου απο λεφτα στην συγκεκριμενη και εγω πηγα πρωτη φορα,οποτε μπορεις να σκεφτεις τι θεωρει εσενα και τι εμενα.απο εσενα ζει τοσα χρονια και εμενα με ειδε πρωτη φορα.σιγουρα δεν ειμαστε ομοια γιατι δεν ειμαι τοσο χαζουλης να δινω τα φραγκα μου στην φολα μεχρι να ικανοποιηθει και να κανει καλα την δουλεια της,piece!
νομιζεις πως σε γουσταρει οταν σε βλεπει και περναει καλα μαζι σου αλλα αυτο θελει να πιστευεις εσυ που την εχεις ντισει με τα καλυτερα 50αρικα.ελπιζω να σε καλυψα και μην νευριαζεις λες και ειπαμε για την γκομενα σου,αλλα τοσα φραγκα που εχεις δωσει γκομενα σου την θεωρεις.
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
νομιζεις πως σε γουσταρει οταν σε βλεπει και περναει καλα μαζι σου αλλα αυτο θελει να πιστευεις εσυ που την εχεις ντισει με τα καλυτερα 50αρικα.ελπιζω να σε καλυψα και μην νευριαζεις λες και ειπαμε για την γκομενα σου,αλλα τοσα φραγκα που εχεις δωσει γκομενα σου την θεωρεις.
οχι γκομενα μπορει φιλεναδα ισως.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
σ ευχαριστω φιλε μου και δεν εχω καθολου υφακι οπως θεωρει ο φιλος μας.
το υφακι το καταλαβαινεις οταν μιλας προσωπο με προσωπο με τον αλλον οχι απο εδω και απο μια κριτικη ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
απο την πλευρα της κοπελα ετσι μην τρελαθουμε κι ολας και νομιζουν μερικοι μερικοι οτι εχουν κατικιδιο τρανς.
απορω δηλαδη ο φιλος που εχει περασει τοσο καλα μαζι της πιος ειναι επιτελους?ποσο ομορφος ειναι δηλαδη και ποσο ανδρας.ολοι εδω μεσα εχουν πει τα χειροτερα και ερχομαι κ εγω που την συναντησα προσφατα να το επιβεβαιωσω.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
θα κανω μια γενικη τοποθετηση...1σε καμια γυναικα η τρανς δεν ειμαι χορηγος...2οταν πληρωνεις για να γαμησεις δεν περιμενεις να σου συμπεριφερθει το ατομο που εκδιδεται σαν να εισαι ο γκομενος της...3κανετε οι περισοτεροι το εξης...σηκωνετε το τηλεφωνο και κλεινετε ραντεβου με τρανς η ψωνιζετε απο την πιατσα....εγω ..οταν μου αρεσει μια τρανς την κανω φιλη στο fb...ανταλασουμε μυνηματα κανω λαικ στις φωτο που ανεβαζει...οποτε ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΜΑΙ...ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΠΑΓΟς ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ...για αυτο λεω οτι ολοι δεν ειμαστε ιδιοι εδω μεσα...
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
χαλαουριτα λαγνουλη ηρεμησε
ενταξει εσυ εισαι ξεχωριστος
εχουμε δει και δικια σου κριτικη που πηγαινες για πιτσες και τετοια και γελαγε ολο το σαιτ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
χαλαουριτα λαγνουλη ηρεμησε
ενταξει εσυ εισαι ξεχωριστος
εχουμε δει και δικια σου κριτικη που πηγαινες για πιτσες και τετοια και γελαγε ολο το σαιτ
οταν ηρθε 2ημερο στο σπιτι μου που εισουν;;;μηπως να σου θημησω τι με ρωτουσες;;;;;;;  γραψε στο θρεντ της μαρκελλας και αντε παρατα μας...μαλλον εχεις μνημη χρυσοψαρου...και να στο πω και αλλιως ;;;;μαλλον ειμαι πιο παιδαρος απο σενα...αντε γεια
 

Επισκέπτης
θα κανω μια γενικη τοποθετηση...1σε καμια γυναικα η τρανς δεν ειμαι χορηγος...2οταν πληρωνεις για να γαμησεις δεν περιμενεις να σου συμπεριφερθει το ατομο που εκδιδεται σαν να εισαι ο γκομενος της...3κανετε οι περισοτεροι το εξης...σηκωνετε το τηλεφωνο και κλεινετε ραντεβου με τρανς η ψωνιζετε απο την πιατσα....εγω ..οταν μου αρεσει μια τρανς την κανω φιλη στο fb...ανταλασουμε μυνηματα κανω λαικ στις φωτο που ανεβαζει...οποτε ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΜΑΙ...ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΠΑΓΟς ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ...για αυτο λεω οτι ολοι δεν ειμαστε ιδιοι εδω μεσα...
[/quote εισαι ωραιος.δηλαδη οπιος κανει λικε στο φβ κι ας ειναι και κουασιμοδος περναει καλα?δεν το ηξερα αυτο ευχαριστω παντως για την συμβουλη.εχω και εγω μια οταν βαρατε  :wanker: να χρησημοποιειται και τα 2 χερια. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom