Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
εγραψα κατι λιγο πιο πανω το σαβατο ελα σαλονικα να μας κρατας φαναρι.....
εισαι ωραιος τελικα καρνταση λαγνουλη,αλλα μην μου την πεσεις εγω δεν θα κανω τιποτα μονο ματι... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
για πιτσες δεν ειμαι σιγουρος...το σιγουρο ειναι οτι η πουτσα θα παει συννεφο...
καλα εσεις καντε οτι θελετε εγω πιτσες να εχω και να παιρνω ματι :rockon: :rockon: :rockon:
και οπως το ειπες αυτο μου αρεσε πιο πολυ πουτσες και οχι πουτσα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
καλα εσεις καντε οτι θελετε εγω πιτσες να εχω και να παιρνω ματι :rockon: :rockon: :rockon:
και οπως το ειπες αυτο μου αρεσε πιο πολυ πουτσες και οχι πουτσα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εγραψα πουτσα γιατι δεν ειμαι παθητικος....
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
αυτα κανεις μαρκελλα και μας σκλαβωνεις αμα φερεις και τσιπουρο βολιωτικο ξερεις εσυ.....
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
δεν παιζει ρολο αυτο φιλος....και ετσι θα τις εχεις τις ευκαιριες σου!!!
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
αδερφε αν δεν ημουν δεν θα ελεγα και τιποτα και εσυ που λες οτι δεν ειμαστε ισα και ομοια,σιγουρα εσυ εχεις σκασει τα κερατα σου απο λεφτα στην συγκεκριμενη και εγω πηγα πρωτη φορα,οποτε μπορεις να σκεφτεις τι θεωρει εσενα και τι εμενα.απο εσενα ζει τοσα χρονια και εμενα με ειδε πρωτη φορα.σιγουρα δεν ειμαστε ομοια γιατι δεν ειμαι τοσο χαζουλης να δινω τα φραγκα μου στην φολα μεχρι να ικανοποιηθει και να κανει καλα την δουλεια της,piece!

Αν δεν κάνω λάθος, σε μένα αναφέρεται μέχρι και το "τίποτα"...μετά τα χώνεις στον τραβεστολάγνο, σωστά ??
Φίλε μου σε ρώτησα,γιατί καλώς ή κακώς, η εμφάνιση μετράει και ειδικά στα τρανς. Στις γυναίκες επαγγελματίες,η καλή εμφάνιση του πελάτη,μπορεί να μην σχολιαστεί κάποιες φορές,με τα τραβέλια αντίθετα, θα πέσουν πάντα σχόλια θετικά.Σίγουρα η δική μας εμφάνιση παίζει ρόλο.Κι εμείς ευχαριστιόμαστε να κάνουμε κάτι με ένα πλάσμα που μας αρέσει,παρά αγγαρία με ένα μέτριο ή χάλια.Το ίδιο και για τις επαγγελματίες.Ωστόσο αν η άλλη(γκόμενα ή τραβέλι) είναι καβαλημένη και κωλόπαιδο, αρέσεις δεν αρέσεις,οι υπηρεσίες τα ίδια σκατά θα είναι,πάνω κάτω. Εμπειρικά μιλάω...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Αν δεν κάνω λάθος, σε μένα αναφέρεται μέχρι και το "τίποτα"...μετά τα χώνεις στον τραβεστολάγνο, σωστά ??
Φίλε μου σε ρώτησα,γιατί καλώς ή κακώς, η εμφάνιση μετράει και ειδικά στα τρανς. Στις γυναίκες επαγγελματίες,η καλή εμφάνιση του πελάτη,μπορεί να μην σχολιαστεί κάποιες φορές,με τα τραβέλια αντίθετα, θα πέσουν πάντα σχόλια θετικά.Σίγουρα η δική μας εμφάνιση παίζει ρόλο.Κι εμείς ευχαριστιόμαστε να κάνουμε κάτι με ένα πλάσμα που μας αρέσει,παρά αγγαρία με ένα μέτριο ή χάλια.Το ίδιο και για τις επαγγελματίες.Ωστόσο αν η άλλη(γκόμενα ή τραβέλι) είναι καβαλημένη και κωλόπαιδο, αρέσεις δεν αρέσεις,οι υπηρεσίες τα ίδια σκατά θα είναι,πάνω κάτω. Εμπειρικά μιλάω...
σε γενικες γραμμες προσεχουν εμφανιση συμπεριφορα καθαριοτητα...τα να εισαι ασχημος εφοσον πληρωνεις ξεπερνιεται ευκολα..για τα υπολοιπα δεν παιρνω ορκο :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
σε γενικες γραμμες προσεχουν εμφανιση συμπεριφορα καθαριοτητα...τα να εισαι ασχημος εφοσον πληρωνεις ξεπερνιεται ευκολα..για τα υπολοιπα δεν παιρνω ορκο :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Έχεις απόλυτο δίκιο στο θέμα καθαριότητας και ευγένειας.Απλά τα θεωρώ δεδομένα.Αν περιμένουμε καλές υπηρεσίες και συμπεριφορά από μία επαγγελματία που τραβάει(επιλογή της βέβαια) αυτό που τραβάει,θεωρώ ότι πρώτοι εμείς θα πρέπει να είμαστε σωστοί...Για το καθαριότητα άσ'το..αρωματισμένοι πάμε και ξανακάνουμε ντους μόλις φτάσουμε εκεί...
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
και ετσι πρεπει να ειναι για να εισαι σωστες επαγγελματιες....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Έχεις απόλυτο δίκιο στο θέμα καθαριότητας και ευγένειας.Απλά τα θεωρώ δεδομένα.Αν περιμένουμε καλές υπηρεσίες και συμπεριφορά από μία επαγγελματία που τραβάει(επιλογή της βέβαια) αυτό που τραβάει,θεωρώ ότι πρώτοι εμείς θα πρέπει να είμαστε σωστοί...Για το καθαριότητα άσ'το..αρωματισμένοι πάμε και ξανακάνουμε ντους μόλις φτάσουμε εκεί...
πιστεψε με ανηκεις στην μειοψηφια....εσυ και εγω μπορει να τα θεωρουμε καποια πραγματα δεδομενα αλλα οι περισοτεροι δεν....απο αυτα που ακουω κατα καιρους...
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
πιστεψε με ανηκεις στην μειοψηφια....εσυ και εγω μπορει να τα θεωρουμε καποια πραγματα δεδομενα αλλα οι περισοτεροι δεν....απο αυτα που ακουω κατα καιρους...
συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα τι να κανεις η καθε δουλεια εχει και τις δυσκολιες της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom