Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
α ρε μουτρα κ τ δυο εισται για κανα οργιο εσεις γ τιποτα αλλοοοο
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
πολυ καλη θα συναντηθεις σημερα βατραχε???
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
συναντηση σημερα με

ν μην πω πολλα ξερετε την αποψη μου ........
θελω απλα ν πω ότι είναι μες την 5αδα αθηνα θες.... φιλακια

Ρε βάτραχε, για ξηγήσου...τι έγινε ? άλλαξε μυαλό και υπηρεσίες το Μελινάκι ή μόνο για ομορφιά μιλάς ??
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ρε μαν, μπορεί να κολλάει η χημεία τους
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εγω θα πω οτι ειναι εξιρετικη....απο τις κορυφαιες τρανς...τωρα...μελινα θες να την φωναξεις...ιωαννα;;;;;;;λιγη σημασια εχει...και για να προλαβω μερικους εχουμε πολυ καλη χημεια...
 

Επισκέπτης
εγω θα πω οτι ειναι εξιρετικη....απο τις κορυφαιες τρανς...τωρα...μελινα θες να την φωναξεις...ιωαννα;;;;;;;λιγη σημασια εχει...και για να προλαβω μερικους εχουμε πολυ καλη χημεια...
μαγκες εσεις που λετε για την μελινα επειδη και εγω την επισκευτικα δεν μου εδωσε σε καμια περιπτωση τετοια εντυπωση αντιθετως η μεγαλυτερη ξεπετα που εχω συναντησει ,θελω να σας ρωτησω δινει γλωσοφιλα σε εσας που την θεωρειτε τοπ??
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μαγκες εσεις που λετε για την μελινα επειδη και εγω την επισκευτικα δεν μου εδωσε σε καμια περιπτωση τετοια εντυπωση αντιθετως η μεγαλυτερη ξεπετα που εχω συναντησει ,θελω να σας ρωτησω δινει γλωσοφιλα σε εσας που την θεωρειτε τοπ??
φιλαρακι μαλλον επειδη δεν καταλαβαινεις μερικα πραγματα θα στο πω οσο πιο απλα γινεται....ΔΕΝ ΕΙΜΑΤΕ ΙΣΑ ΚΑΙ ΟΜΟΙΑ....
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
παντως παιδια κακως γινεται εδω συζητηση για την κοπελα δεν  ειναι cross!!οποτε κακως μιλαμε για αυτην την κοπελα εδω σε αυτην την σελιδα
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
μαγκες εσεις που λετε για την μελινα επειδη και εγω την επισκευτικα δεν μου εδωσε σε καμια περιπτωση τετοια εντυπωση αντιθετως η μεγαλυτερη ξεπετα που εχω συναντησει ,θελω να σας ρωτησω δινει γλωσοφιλα σε εσας που την θεωρειτε τοπ??
Καύλαρε , είσαι ωραίο παιδί ? είσαι αντρουά ? γιατί αυτές τραβάνε και τέτοια κολήματα..
 

iliketrans

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
438
Like
0
Πόντοι
1
φιλαρακι μαλλον επειδη δεν καταλαβαινεις μερικα πραγματα θα στο πω οσο πιο απλα γινεται....ΔΕΝ ΕΙΜΑΤΕ ΙΣΑ ΚΑΙ ΟΜΟΙΑ....
τραβεστο λαγνε γιατι εισαι παντα τοσο επιθετικος οταν δεν συμφωνει καποιος με την δικια σου κριτικη???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom