Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ειναι πολυ καλη αλλα ψυχρη στην συμπεριφορα της

trans ειναι ετσι είναι αυτά.....εγω παντος ειχα περασει καλα αλλα πολύ παζαρι σ σημειο να κουραζει κ ν βαριεσαι να την παζαρεψεις
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
trans ειναι ετσι είναι αυτά.....εγω παντος ειχα περασει καλα αλλα πολύ παζαρι σ σημειο να κουραζει κ ν βαριεσαι να την παζαρεψεις
τι πάει να πει τρανς ειναι, ετσι είναι αυτα;; όλες οι τρανς είναι ψυχρές στη συμπεριφορά; εσύ μου φαίνεται περνάς καλά μόνο αν είναι φτηνή
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
ρε τυποι βλεπει κανεις ε8νικη ελλαδος του καπουτζιδη ? πριν λιγο εδειξε μια μουναρα κρος μου εφυγαν τα σαγονια !εχουμε καμια πληροφορια? αν οχι η κοπελα 8α παει πολυ μπροστα !
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

joan.cross

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ θα ήθελα πολύ να είμαι μέσα στις ενημερώσεις
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
cm ρε βάτραχε... έλεος ρε γμτ.. αυτο που γράφεις σημαίνει κυβικά εκατοστά... τι διάολο.. παπάκι είναι;;
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
ειναι πολυ καλη αλλα ψυχρη στην συμπεριφορα της

Θα συμφωνήσω,πριν λίγες μέρες την πήρα τηλέφωνο..ευγενικός και φιλικός(εγώ), αυτή λες και μου έκανε χάρη που μου μίλαγε...Οπότε αυτομάτως την ξέγραψα...
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
Θα συμφωνήσω,πριν λίγες μέρες την πήρα τηλέφωνο..ευγενικός και φιλικός(εγώ), αυτή λες και μου έκανε χάρη που μου μίλαγε...Οπότε αυτομάτως την ξέγραψα...
έχουν πάρει τα μυαλά της αέρα επειδή ειναι μουναρα και το ξέρει . Να φανταστείς οτι αυτή άρχισε καριέρα πίσω απο το δημαρχείο πριν 3-4 χρονια . Τοτε δεν ειχε βυζι . Ηταν κροσακι τοτε και άλλαζε περουκες κάθε μέρα . Τοτε που την ήξερα ηταν ευγενική και γελαστη , τωρα δεν ξέρω .
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
έχουν πάρει τα μυαλά της αέρα επειδή ειναι μουναρα και το ξέρει . Να φανταστείς οτι αυτή άρχισε καριέρα πίσω απο το δημαρχείο πριν 3-4 χρονια . Τοτε δεν ειχε βυζι . Ηταν κροσακι τοτε και άλλαζε περουκες κάθε μέρα . Τοτε που την ήξερα ηταν ευγενική και γελαστη , τωρα δεν ξέρω .
λάθος παιδιά εγω γράφω για αυτήν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom