Νέα

Η πιο όμορφη πουτάνα που έχετε πηδήξει ποτέ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Θα πας μπροστα γιατι βλεπω οτι εχεις σεβασμο στους παλιοτερους

Στη διαθεση σου λοιπον και στο μελλον για καθε πληροφορια
Να σαι καλά άρχοντα. Φυσικά και σας σέβομαι όλους και κοιτώ να μαθαίνω όσα περισσότερα μπορώ απο εσάς γιατί εμπιστεύομαι την πείρα σας. Φυσικά και πρέπει να σεβόμαστε τους νέους και τους παλιούς στον χώρο , γιατί και εσύ πριν λίγα χρόνια ήσουν νέος  στον χώρο και εγώ σε λίγα χρόνια παλιός θα είμαι  στον χώρο και άλλοι θα ναι οι νέοι. Έτσι πάει η ρουφιάνα η ζωή.. Κάνει κύκλους..
Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Εννοείται πως δεν θα σκάσω 200, 120 και πολλά της είναι. Αν δω ότι κάνει τότε μπορεί να ζητήσω επέκταση χρόνου. Δεν θα ασχοληθώ μαζί της αυτό τον μήνα, μάλλον τον άλλον,  γιατί τώρα  είμαι σε επαφές με μια άλλη Ελληνίδα παρακαλώ  , γνωστή σου... που είχες περάσει καλά μαζί της τελευταία..
άμα λέμε αυτή που κατάλαβα που έχει και ωραία μάτια ναι προχώρα εγγύηση  τα τιμά τα λεφτά της
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Να σαι καλά άρχοντα. Φυσικά και σας σέβομαι όλους και κοιτώ να μαθαίνω όσα περισσότερα μπορώ απο εσάς γιατί εμπιστεύομαι την πείρα σας. Φυσικά και πρέπει να σεβόμαστε τους νέους και τους παλιούς στον χώρο , γιατί και εσύ κάποτε νέος ήσουν στον χώρο και σε λίγα χρόνια θα μαι και εγώ
παλιός στον χώρο και άλλοι θα ναι οι νέοι στον χώρο. Έτσι πάει η ρουφιάνα η ζωή..
Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.
εγώ από το 2008 στη φάση του αγοραίου σεξ βέβαια για να είμαι ειλικρινής ποιο πολλυ από μπουρδελα ξέρω και λίγο στούντιο τώρα το ριξα στα εσκορτ γιατί στα 30 μου δε με καλύπτει το ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε μέσα σε δέκα λεπτά στα μπουρδελα και ας είναι μουναρα η άλλη ζητάω παραπάνω και σαφώς αυτό το παραπάνω το περνεις με ένα εσκορτ που είναι καλό στη δουλειά του και τιμά τα λεφτά του πελάτη
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Όταν πας γράψε κριτικι να καυλωσουμε με λεπτομέρειες  :heavymetalbig:
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
άμα λέμε αυτή που κατάλαβα που έχει και ωραία μάτια ναι προχώρα εγγύηση  τα τιμά τα λεφτά της
Αυτήν λέμε. Είναι φοβερή η ρουφιάνα.. έχει και τα ματάκια της , έχει και τα τούτα της.. τα χει  , τα χει..
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
από αυτές που είναι ακόμα ενεργές θα πω και την Αλίσα από τριγγετοαλυσίδα, αλλά να αναφέρω επίσης ότι το επίπεδο υπηρεσιών της είναι πολύ μέτριο.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.388
Πόντοι
786
Sheila Grant από city tours, Ρομίνα η παλιά από Βριλησσού και Λάουρα από Κασσάνδρας όσον αφορά τα στούντιο.

Και λίγο παλιότερα απο τότε η Αντριάνα η Γερμανίδα ήταν πολύ ωραία στις αρχές ειδικά πριν βάλει βύζαντες και πάρει κάποια κιλά
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.388
Πόντοι
786
από αυτές που είναι ακόμα ενεργές θα πω και την Αλίσα από τριγγετοαλυσίδα, αλλά να αναφέρω επίσης ότι το επίπεδο υπηρεσιών της είναι πολύ μέτριο.

Την κοντή την Ρουμάνα λές; Πολύ καλή στα κυβικά της και αφασιακή. Αλλά όχι τύπου καλλονή, πάντως σίγουρα καυλονή.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.388
Πόντοι
786
Ελα ρε σιγα, μεχρι προπερσι ηταν

Και πιο πρόσφατα ήταν που δούλευε. Είχε βάλει κιλά και είχε μπαταλέψει αρκετά. Μέχρι προ τριετίας ήταν πιο κομπλέ. Το θέμα κιλά αλλάζει βέβαια όταν θέλει κάποια. Για να μην ξεχνιόμαστε, μια λίγο παλιότερη φωτό της:

URL]]
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
245
Like
220
Πόντοι
21
Αννουλα το μελαχρινο κουκλι απο κασσανδρας 4 πανω κ μετα φραντζη κ την φαιη φιλη της ευας φυσικοθεραπευτρια κρητικια κροτιδα δουλευε κ pr σε κλαμπ στην γλυφαδα την ειχε βγαλει κανα 1μιση χρονο η ευα κ ο μαριος στο κλαρι δεν την εβρισκες διαθεσιμη με τιποτα καταφερα μια φορα κ την πηρα ηθελα κ αλλες ρε πουστη μου...Εχει γυρισει κ ερασιτεχνικο με sirina..Mιλαμε για μουναρο  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :wanker: :wanker:
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Την κοντή την Ρουμάνα λές; Πολύ καλή στα κυβικά της και αφασιακή. Αλλά όχι τύπου καλλονή, πάντως σίγουρα καυλονή.

ναι αυτή λέω αν και υστερεί στο ύψος είναι πολύ ψηλά για τα δικά μου γούστα στο εμφανισιακό κομμάτι
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Αν κ δεν έχω πολλές εμπειρίες στο χώρο, η Μαράια στο Αριστοτέλους 6 είναι η καλύτερη επιλογή μου μέχρι τώρα.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Δεν ηξερες τη Μονικα ρε τύπε?

Καποτε ηταν σε στουντιο με 50 ευρω

Τωρα θελεις 200αρι
Βεβαια λεγεται οτι σαν ανεξαρτητη εχει ανεβασει υπηρεσιες
χαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
35
Like
1.037
Πόντοι
7.775
Προλαβε κανεις να παει με μια Kate ανεξαρτητη βρετανιδα που ειχε ερθει το 2016 για λιγο το καλοκαιρι στην Αθηνα? Μετα εξαφανιστηκε απο προσωπου γης. Μακραν οτι πιο θεικο ειχα συναντησει.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
873
Like
923
Πόντοι
86
Προλαβε κανεις να παει με μια Kate ανεξαρτητη βρετανιδα που ειχε ερθει το 2016 για λιγο το καλοκαιρι στην Αθηνα? Μετα εξαφανιστηκε απο προσωπου γης. Μακραν οτι πιο θεικο ειχα συναντησει.

ΦΙΛΕ μου αυτη η ΚΑΤΕ μαλον ηταν η ιδια πουεμενε στα Χανια για αρκετο καιρο και καποια στιγμη πριν 3 χρονια εφυγε απο εδω και πηγε Αθηνα...... ηταν οντως το ποιο θειικο πλασμα που ειχα δει... χαρακτιριστικο της τα πολυ μεγαλα κρεμαστα μουνοχειλα.. αν λεμε την ιδια τοτε εχω απιστευτες φασεις να σας πω με αυτην....
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.452
Like
4.945
Πόντοι
456
Santos Brazil 1994 ,σαν δόκιμος ....Θ Ε Α ...Agida το όνομα της ! 100 usd όταν οι άλλες είχαν ταρίφα 50 usd .....δεν πρόκειται να ξανα@@μήσω τέτοιο μου@ί !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom