Νέα

Η καλύτερη πουτάνα που έχετε πάει τί εθνικότητας ήταν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 561
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χώρα

  • Ρωσσία

    Ψήφοι: 6 15,8%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 12 31,6%
  • Ασιάτισσες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λατίνες

    Ψήφοι: 1 2,6%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 2 5,3%
  • Πολωνια

    Ψήφοι: 1 2,6%
  • Ελλάδα

    Ψήφοι: 9 23,7%
  • Αλβανία

    Ψήφοι: 1 2,6%
  • Άλλη χώρα

    Ψήφοι: 6 15,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    38
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ἔ, ἀν κρίνωμεν ἐκ τῆς συχνότητος τῶν ἐνημερώσεων / κριτικῶν.... :(
ε εγω το αλλαξα ηδη σε  συνταξιουχος απο μαχομενος ρεπορτερ δεν ειδες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: νοικοκυρευτηκα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: στο προσεχες μελλον θα το κανω φιλοσοφος των μπουρδελων....
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μου κανει εντυπωση δεν νομιζω να αναφερθηκε απο κανεναν ουκρανια...στην σαλονικη μια που ημουν πελατης παλιοτερα ηταν πολυ καλη στο κρεβατι,φιλοτιμη κοπελα και καυλωνε απιστευτα...ελενα αν την θυμαται κανεις βορειος...
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τωρα στην σαλονικη πρωτη δυναμη παιζει μαλλον ρωσια,πολωνια με μικρη διαφορα γενικως και λιγο τσεχια,γερμανια με την αφιξη της μαντυ,ρουμανια κλπ.πολυ παλια στις ραγες στην ανδρεου γεωργιου ηταν μια ολλανδεζα φοβερο κομματι,σημα κατατεθεν του μαγαζιου και μαλλον ιδιοκτητρια τοτε δεν ειμαι σιγουρος...ενα ξανθο μουνι...φοβερα γαμησια μαζι της...νομιζω αντιστοιχη δεν ξαναπερασε...και σε ομορφια και κλαση και επιδοσεις...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Την Κατερίνα την έβλεπα πριν 6-7 χρόνια περίπου.
μμμμμμμμμμμμμμμ,για παμε στα περαιτερω.......

Αυτην που εχω στο νου μου εγω την ειχα παρει απο τηλ γραφειου στην εφημεριδα.Ήταν κοντουλα,φυσικη ξανθια-καυλα το χρωμα της και ασπρο δερματακι.Πρασινα ματακια και πανεμορφο προσωπακι.Πολυ καλο μωρό.Εγω πρεπει να την ειχα παρει γυρω στο 2004 και μου ειχε πει ότι ηταν 20 ετων.Δεν μιλαγε και ελληνικα,ουτε αγγλικα με νοηματα συνεννοουμασταν.
Έπεσα μεσα ή λεω άλλη??
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
η καλυτερη πουτανα που εχω παει ηταν ελληνιδα προ τριετιας, την ελεγαν Αννα ηταν 21 χρ. με φωτογραφιση σε γνωστο αντρικο περιοδικο, ηταν η μεγαλυτερη καυλα πανεμορφη με φοβερη κορμαρα επαιρνε 300 την ωρα και τα αξιζε μεχρι τελευταιο sents. ειχα παει μεσω γνωστου σάυτην. το δυσαρεστο στην ολη υποθεση οτι την πετυχα τυχαια στο κεντρο της αθηνας εχει ξεπεσει στην πρεζα αλλα μιλαμε ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ, με το ζορι εσερνε τα ποδια της, την θυμηθηκα (δεν εχει αλλαξει πολυ) της μιλησα μου ειπε οτι με θυμηθηκε (αρχιδια με θυμηθηκε) και μου ειπε να της δωσω 30 ευρω να μου παρει μια πιπα.... ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
μμμμμμμμμμμμμμμ,για παμε στα περαιτερω.......

Αυτην που εχω στο νου μου εγω την ειχα παρει απο τηλ γραφειου στην εφημεριδα.Ήταν κοντουλα,φυσικη ξανθια-καυλα το χρωμα της και ασπρο δερματακι.Πρασινα ματακια και πανεμορφο προσωπακι.Πολυ καλο μωρό.Εγω πρεπει να την ειχα παρει γυρω στο 2004 και μου ειχε πει ότι ηταν 20 ετων.Δεν μιλαγε και ελληνικα,ουτε αγγλικα με νοηματα συνεννοουμασταν.
Έπεσα μεσα ή λεω άλλη??
Κι εγώ από εφημερίδα το είχα βρεί, αλλά μάλλον μιλάμε γι άλλη. Αυτή που λέω εγώ δεν ήταν κοντή. Τώρα αυτό είναι σχετικό και με το ύψος σου γιατί εγώ δεν ειμαι και το πρωτο μπόϊ(1,70) και αυτή ήταν σαν εμένα, άντε και λιγο παραπάνώ. Τα ελληνικά της ήταν πάρα πολύ καλά.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κι εγώ από εφημερίδα το είχα βρεί, αλλά μάλλον μιλάμε γι άλλη. Αυτή που λέω εγώ δεν ήταν κοντή. Τώρα αυτό είναι σχετικό και με το ύψος σου γιατί εγώ δεν ειμαι και το πρωτο μπόϊ(1,70) και αυτή ήταν σαν εμένα, άντε και λιγο παραπάνώ. Τα ελληνικά της ήταν πάρα πολύ καλά.
Αστο για αλλη μιλαμε!!!!!
Μαλλον τοτε ηταν της μοδας για τις ρωσσιδες στην ελλαδα,το κατερινα χαχα.
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
Η καλυτερη που εχω παρει εγω προσωπικα ηταν μια ασιατισα στο Λονδινο
η κοπελα δεν παιζοταν
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Ρωσσίδα μουνάρα μελαχροινή με βυζάρες και κωλάρα άπαικτη!
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το ξαναγραψα καιπριν, για να μην ανοιξω αλλο θρεντ γραψτε και τι καταγωγης ηταν η χειροτερη που εχετε παρει... προς γνωση και συμμορφωση....για να μην  :headbang: :headbang: :headbang:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Ελληνίδα από το γραφείο της Πόπης. Καλοκαίρι 2006 :rockon:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Ελληνίδα η χειρότερη στην Ρόδο!
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
ελληνιδα,τι αλλο...υπαρχουν χειροτερα μπαζα?
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Οι Ελληνίδες μπορεί να είναι σπασαρχίδες μέχρι να σου κάτσουν, μπορεί να μην είναι τίποτα θεϊκά μουνιά και να υπάρχουν αρκετά μπάζα, αλλά ρε παιδιά επιτρέψτε μου να διαφωνήσω. Στο σεξ είναι καλές. Μπορεί να μην είναι σούπερ, αλλά είναι καλές.

Και είναι άλλη αίσθηση να ακούς από μία ελληνίδα προστυχόλογα την ώρα που την  :fuck1: σε σχέση με μία ρωσίδα που δεν ξέρει να σου μιλήσει και λέει: ""Γκάμαμε γκαμπλιάρη μου"....
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οι Ελληνίδες μπορεί να είναι σπασαρχίδες μέχρι να σου κάτσουν, μπορεί να μην είναι τίποτα θεϊκά μουνιά και να υπάρχουν αρκετά μπάζα, αλλά ρε παιδιά επιτρέψτε μου να διαφωνήσω. Στο σεξ είναι καλές. Μπορεί να μην είναι σούπερ, αλλά είναι καλές.

Και είναι άλλη αίσθηση να ακούς από μία ελληνίδα προστυχόλογα την ώρα που την  :fuck1: σε σχέση με μία ρωσίδα που δεν ξέρει να σου μιλήσει και λέει: ""Γκάμαμε γκαμπλιάρη μου"....
σωστος, δεν ειναι ρε παιδια και τα χειροτερα γαμησια δα...σε μερικες ημουν χρονια πελατης κιολας και βγαζουν και :tits2: γουστα...και εχει και καλα τεμαχια...
 

Επισκέπτης
Οι Ελληνίδες μπορεί να είναι σπασαρχίδες μέχρι να σου κάτσουν, μπορεί να μην είναι τίποτα θεϊκά μουνιά και να υπάρχουν αρκετά μπάζα, αλλά ρε παιδιά επιτρέψτε μου να διαφωνήσω. Στο σεξ είναι καλές. Μπορεί να μην είναι σούπερ, αλλά είναι καλές.

Και είναι άλλη αίσθηση να ακούς από μία ελληνίδα προστυχόλογα την ώρα που την  :fuck1: σε σχέση με μία ρωσίδα που δεν ξέρει να σου μιλήσει και λέει: ""Γκάμαμε γκαμπλιάρη μου"....

εδώ που τα λέμε δεν έχεις και εντελώς άδικο...αλλά αν είναι να σου έχουν σπάσει τα αρχίδια μέχρι να τις γαμήσεις για να ακούσεις προστυχόλογα στα ελληνικά, καλύτερα να κάνεις ταχύρυθμα μαθήματα ελληνικών σε ρωσίδα! ;)
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εδώ που τα λέμε δεν έχεις και εντελώς άδικο...αλλά αν είναι να σου έχουν σπάσει τα αρχίδια μέχρι να τις γαμήσεις για να ακούσεις προστυχόλογα στα ελληνικά, καλύτερα να κάνεις ταχύρυθμα μαθήματα ελληνικών σε ρωσίδα! ;)
που να δεις σε ισπανιδα που δεν ηξερε γρι λεξη...ουτε αγγλικα...
και αλλη ρωσιδα να μου λεει αυτη ελα χυσε γκαβλιαρης...αυτην την λεξη μαλλον πρωτη την μαθαινουν μολις ξεμπαρκαρει το καραβι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom