Νέα

Η γρίπη των χοίρων... - Ιός της "νέας" γρίπης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 439
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα το κάνετε το εμβόλιο για τον ιο Η1Ν1;

  • Ναι

    Ψήφοι: 2 40,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 3 60,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

Επισκέπτης
Αρχηγέ εδώ την Ελληνική δεν την κατέχεις καλώς!
Κωλόμπαρα αποκαλούνται τα ιδρύματα αυτά γιατί σου πιάνουν το κώλο το δικό σου και όχι γιατί συχνάζουν κωλομπαράδες! ;) ;)

Έλα ρε αρχηγέ...... και την είχα την απορία!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Είμαι γιατρός.
Θα τα πω χύμα: Θεωρώ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΛΑΚΑ όποιον δεν πάει να κάνει το εμβόλιο για τον ιό Η1Ν1
ΙΔΙΩΣ με το "άθλημα" που έχουμε ακολουθήσει (μπούρδελινκ).

Όσοι πιστεύουν ότι θα μείνουν ανάπηροι, ότι το προωθούν οι εβραίοι, οι μεγάλες φαρμακευτικές, οι αμερικάνοι, ο Ραμσφελντ, ο Μπους, ο Σατανάς, οι Ελ, οι Μεγάλοι Μύστες και δεν ξέρω ποιος άλλος ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΠΕΣ.

Πηγαίντε κάντε το ΤΩΡΑ για να μην τρέχετε. Ιδίως αν έχετε παιδιά, έγκυες στην οικογένεια Ή αν είσαστε παχύσαρκοι.

Το εμβόλιο είναι πιο ασφαλές από το να πάρετε μια ασπιρίνη. Μην ακούτε τους κρετίνους στην Τηλεόραση, τον περιπτερά ¨που ξέρει κάποιον που ο μπατζανάκης του παρέλυσε όταν το έκανε", τον μανάβη "που φοβάται πιθανές επιπλοκές σε 30 χρόνια από τώρα". Ακούστε τους σοβαρούς ανθρώπους, τους ΛΟΙΜΟΞΙΟΛΟΓΟΥΣ και πηγαίντε κάντε το.

Αυτά για να γαμάμε χωρίς φόβο και με πολύ πάθος  :grin:

:fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:
:think: Εσύ τόκανες??  >:(
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Είμαι γιατρός.
Θα τα πω χύμα: Θεωρώ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΛΑΚΑ όποιον δεν πάει να κάνει το εμβόλιο για τον ιό Η1Ν1
ΙΔΙΩΣ με το "άθλημα" που έχουμε ακολουθήσει (μπούρδελινκ).

Όσοι πιστεύουν ότι θα μείνουν ανάπηροι, ότι το προωθούν οι εβραίοι, οι μεγάλες φαρμακευτικές, οι αμερικάνοι, ο Ραμσφελντ, ο Μπους, ο Σατανάς, οι Ελ, οι Μεγάλοι Μύστες και δεν ξέρω ποιος άλλος ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΠΕΣ.

Πηγαίντε κάντε το ΤΩΡΑ για να μην τρέχετε. Ιδίως αν έχετε παιδιά, έγκυες στην οικογένεια Ή αν είσαστε παχύσαρκοι.

Το εμβόλιο είναι πιο ασφαλές από το να πάρετε μια ασπιρίνη. Μην ακούτε τους κρετίνους στην Τηλεόραση, τον περιπτερά ¨που ξέρει κάποιον που ο μπατζανάκης του παρέλυσε όταν το έκανε", τον μανάβη "που φοβάται πιθανές επιπλοκές σε 30 χρόνια από τώρα". Ακούστε τους σοβαρούς ανθρώπους, τους ΛΟΙΜΟΞΙΟΛΟΓΟΥΣ και πηγαίντε κάντε το.

Αυτά για να γαμάμε χωρίς φόβο και με πολύ πάθος  :grin:

:fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:  :fuck1:

στείλε μου μια διεύθυνση ιατρείου να ξέρω ποιόν θα γαμήσω άμα κάτι πάει στραβά.
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
[glow=red,2,300]ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΣ "Το πανδημικό εμβόλιο είναι ασφαλέστατο" [/glow]  

www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artId=299387&dt=15/11/2009]http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artId=299387&dt=15/11/2009[/url]


Από την σελίδα του Παγκόσμιου Οργανισμού Υγείας (ξέρουν καλύτερα από τον μπακάλη της γειτονιάς)

[glow=red,2,300]Are pandemic vaccines safe?

Outcomes of studies completed to date suggest that pandemic vaccines are as safe as seasonal influenza vaccines. Side effects seen so far are similar to those observed with seasonal influenza vaccines. [/glow]

[glow=red,2,300]]

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
[glow=red,2,300]ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΣ "Το πανδημικό εμβόλιο είναι ασφαλέστατο" [/glow]  

www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artId=299387&dt=15/11/2009]http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artId=299387&dt=15/11/2009[/url]


Από την σελίδα του Παγκόσμιου Οργανισμού Υγείας (ξέρουν καλύτερα από τον μπακάλη της γειτονιάς)

[glow=red,2,300]Are pandemic vaccines safe?

Outcomes of studies completed to date suggest that pandemic vaccines are as safe as seasonal influenza vaccines. Side effects seen so far are similar to those observed with seasonal influenza vaccines. [/glow]

[glow=red,2,300]]

αααααααααααααααααααααααααααααα

αφού το λέει ο Κρεμαστινός ησύχασα τώρα...

Υ.Γ.
πρέπει να έχει μεγάλη σημασία γι αυτόν η ζωή μου......

αααααααααααααααααααααχαχααχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχα

ρε κατι μαλάκες με πιστοποίηση ISO.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
στείλε μου μια διεύθυνση ιατρείου να ξέρω ποιόν θα γαμήσω άμα κάτι πάει στραβά.
Μιας και την έχω πατήσει του λόγου μου θα σε στείλω εκεί που ξέρω εγω.
Worry not.
Ακόμα δε σε πήραν χαμπάρι οι κουμπάροι να σε απελάσουν??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Ναι το έχω κάνει.
Γράφω με πλοκάμι τώρα, αλλά κατά τα άλλα όλα καλά.

Η διεύθυνση του Ιατρείου μου με PM και κινητό σε όποιο θέλει για να μου τα χώσει αν βγάλει και αυτός πλοκάμι μετά το εμβόλιο.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Ακούστε τους σοβαρούς ανθρώπους, τους ΛΟΙΜΟΞΙΟΛΟΓΟΥΣ και πηγαίντε κάντε το.

Ποιούς ακριβώς λοιμωξιολόγους συνάδελφε; Εγώ που άκουσα τη Γιαμαρέλου και τον Τριχόπουλο δεν τους είδα τόσο ένθερμους! Μια γρίπη είναι επι τέλους! Ανατολικό ζήτημα το κάναμε!!

Σημ. Η λοίμωξη με ωμέγα έτσι;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ποιούς ακριβώς λοιμωξιολόγους συνάδελφε; Εγώ που άκουσα τη Γιαμαρέλου και τον Τριχόπουλο δεν τους είδα τόσο ένθερμους! Μια γρίπη είναι επι τέλους! Ανατολικό ζήτημα το κάναμε!!

Σημ. Η λοίμωξη με ωμέγα έτσι;;

αφού το λέει αυτός ο τεράστιος επιστήμονας ο Παγκόσμιος οργανιμσός Υγείας.
τι να λέμε τώρα.
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Φωτεινέ παντογνώστη 1personanongrata σου στέλνω και το βιογραφικό του Καθηγητή κ.Κρεμαστινού που είναι πραγματικά πολύ λίγος μπροστά σου:

www.kremastinos.gr/%C2%C9%CF%C3%D1%C1%D6%C9%CA%CF.php]http://www.kremastinos.gr/%C2%C9%CF%C3%D1%C1%D6%C9%CA%CF.php[/url]

Ένας απλός καθηγητάκος, ιατρούλης, ψιλοβραβευμένος από την κωλοΑκαδημία, και πρώην υπουργάκος είναι μωρε.

[size=16pt]ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!![/size]

:jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
-"Γιατρέ μπορώ να έχω και μια δεύτερη γνώμη?"
-"Βεβαίως, ξαναπεράστε αύριο"
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
1 εμβόλιο λόγω δουλειάς το 2002.
2 εμβόλια λόγω στρατού το 2003.
Αυτοάνοσο νόσημα αρχές του 2004  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ευτυχώς τους έγραψα στα αρχίδια μου έκτοτε και ζω μια χαρά.
Χου ρε γαμώσκυλα με τα εμβόλια σας  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom