Νέα

Η Γωνιά Των Αναγνωστών : Η Εκρηκτική Ziena.F Αποκαλύπτει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Η Γωνιά Των Αναγνωστών :
/p/blog-page_10.html
Η Εκρηκτική Ziena.F Aποκαλύπτει
/2012/02/zienaf.html



Η Ziena.f είναι μια  κοπέλα που η εμφάνισή της στον Κυβερνοχώρο , παρομοιάζεται με την γέννηση μιας Θεάς . Μια «Θεάς των Φετίχ»  τολμώ να πω μιας και  το νήμα της στο πασίγνωστο φόρουμ  , στο οποίο αποφάσισε να συμμετάσχει , αυτή την στιγμή που μιλάμε αριθμεί πάνω απο 35.000 αναγνώσεις .
Ο λόγος ;
Μα φυσικά τα τέλεια , θεσπέσια , σέξυ της πόδια τα οποία μοιράστηκε με τους οπαδούς της διαδικτυακής αυτής κοινότητας  και κυριολεκτικά , έκανε χιλιάδες φετιχιστές ποδολάγνους αναγνώστες να «παραμιλάνε».
Είχα την ευκαιρία , ώς μέλος του συγκεκριμένου Forum , αφενός μεν να εκφράσω τον απεριόριστο θαυμασμό μου , αφετέρου δε να τολμήσω να της ζητήσω μια συνέντευξη .
Το όνειρό μου έγινε πραγματικότητα μιας και η «Θεά» ήταν γενναιόδωρη μαζί μου και σας παρουσιάζω  με μεγάλη μου χαρά την συνέντευξη



Ερωτηση
Ziena F ! Είσαι ενεργό μέλος , στην περίφημη διαδικτυακή κοινότητα    η οποία φιλοξενεί φετιχιστές και λάτρεις των γυναικείων ποδιών και υποδημάτων . Το νήμα το οποίο φιλοξενεί τις δικές σου φωτογραφίες έχει σπάσει κάθε ρεκόρ μιας και κατά γενική ομολογία των θαυμαστών σου ( μεταξύ αυτών και εγώ ) απεικονίζουν τα πιο σέξυ , καλλίγραμμα , πόδια . Ήθελα να μου πείς λίγα λόγια για εσένα, τα ενδιαφέροντά σου , την συμμετοχή σου σε αυτή την κοινότητα και φυσικά να μου πείς πώς βλέπεις όλο αυτό το ξεσηκωμό που έχεις προκαλέσει με τα "εκρηκτικά" σου πόδια .

Απάντηση
Eυχαριστώ κι από εδώ για τα καλά σου λόγια :cheesy:
Είμαι 19, σπουδάζω φωτογραφία και γενικά ασχολούμαι με τα καλλιτεχνικά.
Το greekfoot το γνώρησα πριν 2-3 χρόνια όταν πρωτοέμαθα για την ποδολαγνεία. Η εγγραφή μου έγινε πολύ αυθόρμητα ένα βράδυ που χάζευα τις φωτογραφίες του site, τώρα μπορώ να χαζεύω και τις δικές μου χαχα. Γενικά πάντως είμαι ενεργό μέλος, και σχολιάζω και chat-άρω :p
Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει ο ξεσηκωμός που προκάλεσα και σε ποια δεν θα άρεσε άλλωστε? :p Με κολακεύουν τα όμορφα κοπλιμέντα για τα πόδια μου, π.χ. πως λες σε μια αλλη κοπέλα 'Α!! πως αδυνάτισες έτσι!?', σ'εμένα λες 'Α!! τι ωραία πόδια έχεις!!' χαχα




Ερώτηση 
Τώρα που γνωρίζεις τι επιρροή έχουν τα πόδια σου σε μια μεγάλη μερίδα αντρών , τώρα που έχεις μια πλήρη εικόνα πόσο κίνκυ φαντασιώσεις έχουν όταν τα βλέπουν ανέμελα να παίζουν με το πεδιλάκι κάνοντας dangling , πώς αισθάνεσαι και πώς θα αντιδρούσες αν για παράδειγμα στο τραίνο παρατηρούσες καποιον να να τα θαυμάζει ; Θα προκαλούσες ή θα κρυβόσουν ;

Απάντηση :
Μου έχει τύχει πολλές φορές να δω κάποιους (και κάποιες :p) να τα κοιτάνε, βέβαια φοράω 5 δαχτυλίδια οπότε είναι λογικό να καρφώνονται. Δεν νιώθω καθόλου άβολα και φυσικά δεν κρύβομαι! Αντιθέτως! Μια φορά στο μετρό καθόταν ένα παιδί απέναντι και κοίταζε τα πόδια μου...τον είδα και επίτηδες έκανα το dangling μου χαχα, μετά κοιταχτήκαμε, έπεσε ένα όμορφο χαμόγελο και σηκώθηκα γιατί έφτασα στη στάση μου :p



Ερώτηση
Ήθελα μια άποψη απο μια σύγχρονη κοπέλα η οποία είχε το θάρρος να συμμετάσχει ενεργά σε μια φετιχιστική κοινότητα . Πώς βλέπεις τα φετίχ και τα κινκυ παιχνίδια ; Θεωρείς ότι πράττει σωστά η μεγάλη μερίδα των ανθρώπων που τα εξασκούν κρυφά απο τους μόνιμους συντρόφους τους ; Εσύ πώς θα αντιμετώπιζες ένα άντρα που θα σου ζητούσε κάτι κίνκυ .

Απάντηση :
Μου αρέσει να δοκιμάζω καινούρια πράγματα και να πειραματίζομαι, οπότε αν κάποιος μου ζήταγε κάτι πιο kinky από αυτά που έχω κάνε φυσικά και θα το δοκίμαζα.
Προσωπικά, μιλάω ανοιχτά για το φετίχ μου, οι περισσότεροι αν όχι όλοι οι φίλοι μου το γνωρίζουν και εννοείται οι σύντροφοί μου. Νομίζω πως δεν χρειάζεται να κρύβεις το η τα φετίχ σου ειδικά από το σύντροφό σου, ίσα ίσα που μπορεί κι ο άλλος να έχει φαντασιώσεις και φετίχ και να ντρέπεται να το πει οπότε ευκαιρία να αποκαλυφθείται κι οι 2 :p. Εμένα πάντως μου λένε για τα φετίχ τους η τις φαντασιώσεις τους...μάλλον είμαι τυχερή σ'αυτόν τον τομέα :p



Ερώτηση
Τι άποψη εχεις για την Γυναικεία Κυριαρχία ; Είσαι έτοιμη να έχεις τον δικό σου υποτακτικό; Έχεις κάνει σκέψεις ότι θα ήθελες να γίνεις η Αφέντρα κάποιου που θα περιμένει στα γόνατα να σε "υπηρετήσει" με κάθε δυνατό τρόπο που φαντάζεσαι ;  ή μήπως  απλώς σου αρέσει να περιποιούνται τα υπέροχα πόδια σου ; Πού έχεις το όριο ;

Απάντηση :
Η αλήθεια είναι ότι δεν το 'χω πολύ με το κυριαρχικό ύφος, ίσως επείδη δεν έχω γνωρίσει ακόμα κάποιον που να μου το βγάλει αυτό.
Αυτό που μου αρέσει είναι η αίσθηση όταν κάποιος πειράζει τα πόδια μου, είτε μασαζάκια και χαδάκια, είτε γλυψιματάκια. Ότι αναλογεί στην κάθε περίσταση και στιγμή :p
Είναι πρόκληση να ξεπερνάς τα όριά σου, ανάλογα βέβαια με την κατάσταση, οπότε εδώ δεν μπορώ να απαντήσω με σιγουριά... :)



Ερώτηση 
Ποιόν διάσημο άντρα ( ή και γυναίκα !!! ) θα ήθελες να έχεις στα πόδια σου να τα λατρεύει και τι άλλα φετίχ θα μεταχειριζόσουν ;

Απάντηση :
Τον Enrique Iglesias!!! Γιατί είναι κι αυτός ποδολάτρης!!! :D:D Για γυναίκες δεν το 'χω σκεφτεί :p. Όσο για τα φετίχ...ότι προκύψει    χιχι.


Ερώτηση
Τι είναι το πιο προκλητικό και κίνκυ πράγμα που έχεις κάνει με τα πόδια σου ;

Απάντηση :
Αυτό εξαρτάται από το τον ορισμό του kinky για τον καθένα.. :p
Εκτός απο τα μασαζάκια κλπ έχω δοκιμάσει και trampling και γλύψιμο με θεατές στο αυτοκίνητο :p.

Ερώτηση 
Πώς θα αισθανόσουν αν ανακάλυπτες ότι υπάρχει ζήτηση για τα φορεμένα πεδιλάκια ή γοβάκια σου ; Θα σε ενοχλούσε ; Θα τα προσέφερες στον θαυμαστή σου και τι θα αισθανόσουν για κάτι τέτοιο ;

Απάντηση :
Ξέρω ότι υπάρχει ζήτηση για φορεμένα παπούτσια μου και κάλτσες/καλσόν, έχω δεχτεί αρκετά μηνύματα γι'αυτά . Δεν με ενοχλεί καθόλου. Έχω δώσει καλτσάκια μου σ'ένα παιδί αλλά κι αυτός μου είχε πάρει 2 ζευγαράκια δώρο :p

Ερώτηση
Ανακαλύπτεις ότι το αφεντικό σου ή άλλο πρόσωπο εξουσίας , έχει φετίχ με τα πόδια . Εσύ γνωρίζεις την δύναμη που έχουν τα δικά σου πόδια . Θα χρησιμοποιούσες το φετίχ του για να τον χειραγωγήσεις ;

Απάντηση :
Χμμ... Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο, αλλά δεν νομίζω, δεν μου αρέσει να εκμεταλλεύομαι καταστάσεις.

Ερώτηση 
Ποιά είναι τα αγαπημένα σου υποδήματα και τί είδους ; Γοβάκια ; Πέδιλα ; κάτι άλλο ;

Απάντηση :
ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ!!!!! :p
Λατρεύω και τα τακούνια, κατά προτίμηση πέδιλα, αλλά είμαι πιο πολύ της άνεσης, άσε που οι σαγιονάρες μου επιτρέπουν να dangl-άρω χαχα :p

Ερώτηση 10η
Κλείσε εσύ με ότι επίλογο θές . Σκέψεις σου , επιθυμίες σου , ότι θές

Όταν γράφτηκα στο greekfoot δεν είχα φανταστεί ότι θα ερχόταν η μέρα που θα έκανα κάτι τέτοιο!!
Σας εύχομαι πολλά πατουσοπαιχνίδια!!! Καλή συνέχεια :cheesy:


Σημείωση Kinky Admin
Ειλικρινά Ziena.f είμαι πραγματικά χαρούμενος που είχα την ευκαιρία να συνομιλήσουμε διαδικτυακά μαζί .
Μπορεί να μην σε έχω συναντήσει αλλά η ιδέα και μόνο ότι μια Σέξυ , Φετιχίστρια Θεά , κυκλοφορεί κάπου ανάμεσα ..... είναι πραγματικά παραπάνω απο ερωτική και σέξυ .

Διαβάστε Επίσης  Σχετικά Θέματα .
Feet Worship -  Ποδολαγνεία
/2011/08/feet-worship.html
Αυτό που Θέλουν Οι Κυριαρχικές Γυναίκες
/2011/12/blog-post.html
Ποιά Γυναίκα Είναι Η Ονειρεμένη Αφέντρα ;
/2011/08/blog-post_11.html
Γυναικεία Κυριαρχία – Female Domination
/2011/08/female-domination.html
Η Εξέλιξη Μιας Σχέσης Γυναικείας Κυριαρχίας
/2011/11/femdom-relationship.html
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Λες κ οι αλλες γυναικες δεν εχουν ποδια  :jerking:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Καλά , εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα .  :S
Δεν είπε κανείς ότι οι άλλες γυναίκες έχουν καρούλια .
Μια συνέντευξη είναι σύνελθε :jerking:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Που είσαι μωρή τσουλάρα;  :boobies:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
ρε τυπε τσουλι σαν λουκανικα φρανκφουρτης ειναι τα δαχτυλα της :S κοντα κ χοντρα :S μπλιαχ,σοβαρα μιλαω :S
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Που είσαι μωρή τσουλάρα;  :boobies:

Καλώς τον μαλάκα ! Αντε γαμήσου  :thefinge: :thefinge:

ρε τυπε τσουλι σαν λουκανικα φρανκφουρτης ειναι τα δαχτυλα της :S κοντα κ χοντρα :S μπλιαχ,σοβαρα μιλαω :S

Εντάξει , δεν σου αρέσουν , δεκτό . Εμένα πάντως μου αρέσουν και τα πιπίλαγα χαλαρά και για ώρες .... :lheel: :lheel:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μαν, πλάκα κάνω δεν έχω κάτι μαζί σου.  :cheesy:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.563
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
...οι Ελληνες υπηρξαν 3 φορες ποιο φτωχοι απο οτι αλλα ηταν ΑΝΘΡΩΠΟΙ αν καποιος δεν ειχε να φαει ολο και καποιος απο τη γειτονια θα του εδεινε ενα πιατο φαι...βλεπουμε ανθωπο να πεθαινει διπλα μας και κοιταμε απο την αλλη μη μας χαλασει η διαθεση
Πολύ σωστή διαπίστωση, μόλις πριν ένα χρόνο και κάτι, που δείχνει άνθρωπο σκεπτόμενο και ευαίσθητο.
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το παρακάτω είναι γραμμένο από το ίδιο άτομο...

τι εγινε τυπε στραβοστραπονιαστηκες και ηρθες με νευρα :think:
 

Επισκέπτης
Πολύ σωστή διαπίστωση, μόλις ενάμιση χρόνο πριν, που δείχνει άνθρωπο σκεπτόμενο και ευαίσθητο.
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το παρακάτω είναι γραμμένο από το ίδιο άτομο...
καλα τα λες για μενα στον τυπο τον τσουλι τι λες? δεν βλεπεις καμια διαφορα απο την αρχη μεχρι τωρα???
Φιλε τζουρα στην αρχη ειπα να ειμαι σοβαρος και με κραξανε μεχρι και οι πετρες μετα ειπα να κανω την πλακα μου και βαρεθηκα, και τελος ειπα να δειχνω αυτα που με ενοχλουν που ειναι η προπαγανδα και το θρασσος
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
καλα τα λες για μενα στον τυπο τον τσουλι τι λες? δεν βλεπεις καμια διαφορα απο την αρχη μεχρι τωρα???
Φιλε τζουρα στην αρχη ειπα να ειμαι σοβαρος και με κραξανε μεχρι και οι πετρες μετα ειπα να κανω την πλακα μου και βαρεθηκα, και τελος ειπα να δειχνω αυτα που με ενοχλουν που ειναι η προπαγανδα και το θρασσος
Εγώ θα σε ρωτήσω κάτι απλό.
Το να ειρωνεύεστε έναν άνθρωπο για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις είναι σωστό;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλα τα λες για μενα στον τυπο τον τσουλι τι λες? δεν βλεπεις καμια διαφορα απο την αρχη μεχρι τωρα???
ο τυπος μειλ τσουλι τωρα τελευταια ειναι πολυ ευεξαπτος τυπε :grin:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Έχεις πρόβλημα.  :jerking:
μεγάλε το 51 είναι ετος γέννησης ή ηλικία?
Τυχαιος αριθμος.
22 στα 23 ειμαι εγω.
Νταξ θα ντρεπομουν να ειμαι 60 ετων και να γραφω οπως γραφω.
Οπως ξαναέγραψα σου συνιστώ ν' αρχίσεις να ντρέπεσαι από τώρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom