Νέα

Η Γαλλία στις φλόγες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eraser..
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.667
Πόντοι
3.656
Ρε τύπε, δεν ανησυχω. Αν χρειαστει να παω Κολομβια, υποθετω οτι εσυ σαν καλος φίλος θα μου δανεισεις το εναμισι χιλιαρικο που εχει το εισιτηριο, τι, οχι?
Για θύμησέ μου .... ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ .... λέει ότι η οικονομία πετάει ....


και ποιός ότι ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΣΑΧΑΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ ;;;;


Με βάση τους κανόνες της .... ΛΟΓΙΚΗΣ .... ποιός πρέπει να πληρώσει ;;;


Αυτός που λέει ότι ... πετάει ή αυτός που λέει ότι είναι ΓΤΠ ;;;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.085
Κριτικές
8
Like
32.168
Πόντοι
6.536
Αυτή η γαμημένη συμφωνία του Τιλσίτ ευθύνεται που δεν μιλάει όλη Ευρώπη Γαλλικά....

Πάντως το να κρίνουμε εμείς τους Γάλλους είναι πιο γραφικό και από την Ακρόπολη.....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.085
Κριτικές
8
Like
32.168
Πόντοι
6.536
:grouphug: Τι άλλο να πω τα είπα όλα,μόνο ότι τελευταία στιγμή καλοκαίρι του 18 θα ερχόταν Ελλάδα , αλλά αντί γιαυτο Βρήκε γκόμενο Γαλλοπουλο
Πήρε χαμπάρι νωρίς τις προτιμήσεις σου?

:cool2:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Λέει Αλλαχού Ακμπαρ.
To είπα κι εγώ πριν λίγο και δεν κάνω πλάκα :2funny:
Καθόμουν όξω στο χαγιάτι και ξαφνικά οι σκύλοι των γειτόνων άρχισαν τα γαβ γαβ, και τι είδα;
Δύο σιτεμένες Αγγλίδες γύρω στα 60 - η μία δεν άξιζε καν - φορούσε και τζιν παντελόνι - ενώ η δεύτερη με ξανθό βαμμένο μαλλί πιασμένο από ψηλά πλεξούδα - όπως η Πίπη η τσιμπουκοφακιδομύτη - με κάποια κυτταρίτιδα στα μπούτια - ήρθε να αφήσει στην εξώπορτα μια τσάντα με την Αγία Γραφή!
Hey τι λέω σαν χωριάτης - φορούσα μόνο το σώβρακο για να αερίζονται τα εργαλεία - you speak English απαντά η Πίπη - it is a gift for you no cost κι έφυγε...
Εγώ Αλλάχ Ακμπάρ, thank you απάντησα!
Από τη Βιβλική Εταιρεία είναι και το έχουν ξανακάνει παλαιότερα...
Ρε ματσούκι που χάθηκε ποιος πληρώνει τα έξοδα και γυρίζουν οι καυλόγριες, βλέπω και στο διαφημιστικό τους κάτι ΜΚΟ να λένε για πρόσφυγες και @@ρια μέντολες....
Λοιπόν για να ρίξω κανένα δελτίο μπας και φέρουν γούρι οι καυλόγριες και ρίξω κανένα κλαπέτο :zfuck:

Μου θύμισες την γιαγιά μου, που πετούσε καυτό λάδι σε Ιεχωβάδες, που έκαναν το λάθος να χτυπήσουν το κουδούνι της....

:confused:
Ρε άσε τα κογιότ δεν λες που ήρθαν 2 μουνιά (έστω και γέρικα), εγώ το πάω αλλού ως προληπτικός τζογαδόρος, τι δεν αντιλαμβάνεσαι;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.085
Κριτικές
8
Like
32.168
Πόντοι
6.536
To είπα κι εγώ πριν λίγο και δεν κάνω πλάκα :2funny:
Καθόμουν όξω στο χαγιάτι και ξαφνικά οι σκύλοι των γειτόνων άρχισαν τα γαβ γαβ, και τι είδα;
Δύο σιτεμένες Αγγλίδες γύρω στα 60 - η μία δεν άξιζε καν - φορούσε και τζιν παντελόνι - ενώ η δεύτερη με ξανθό βαμμένο μαλλί πιασμένο από ψηλά πλεξούδα - όπως η Πίπη η τσιμπουκοφακιδομύτη - με κάποια κυτταρίτιδα στα μπούτια - ήρθε να αφήσει στην εξώπορτα μια τσάντα με την Αγία Γραφή!
Hey τι λέω σαν χωριάτης - φορούσα μόνο το σώβρακο για να αερίζονται τα εργαλεία - you speak English απαντά η Πίπη - it is a gift for you no cost κι έφυγε...
Εγώ Αλλάχ Ακμπάρ, thank you απάντησα!
Από τη Βιβλική Εταιρεία είναι και το έχουν ξανακάνει παλαιότερα...
Ρε ματσούκι που χάθηκε ποιος πληρώνει τα έξοδα και γυρίζουν οι καυλόγριες, βλέπω και στο διαφημιστικό τους κάτι ΜΚΟ να λένε για πρόσφυγες και @@ρια μέντολες....
Λοιπόν για να ρίξω κανένα δελτίο μπας και φέρουν γούρι οι καυλόγριες και ρίξω κανένα κλαπέτο :zfuck:
Μου θύμισες την γιαγιά μου, που πετούσε καυτό λάδι ή νερό σε Ιεχωβάδες, που έκαναν το λάθος να χτυπήσουν το κουδούνι της....

:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.238
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
πως ηξεραν οτι ειναι εφηβος; ειχε κρεμασμενη ταυτοτητα μεγενθυμενη μπροστα στο αυτοκινητο;
δεν απαντας ομως.
αν πριν τον συλλαβουν ειχε σκοτωσει 2-3 πολιτες τι θα ελεγες τοτε;
πώς ηξερε ο εγκληματιας εφηβος οτι δεν θα του ξεφυγει το αυτοκινητο και να πεσει σε αθωους;
Η σωστή αντιμετώπιση είναι μακρυά από τα άκρα...το καλύτερο όμως είναι να σκέφτεται ο αστυνομικος πως θα αντιμετωπίσει το ο,τιδηποτε ΠΡΟΤΟΥ συμβεί για να μην κάνει ακραίες και σπαμωδικες κινήσεις όταν προκύψει κάτι,να το έχει επεξεργασθεί λίγο το σενάριο σε ώρα ηρεμίας.
Φαίνεται πολυτέλεια χρόνου όλο αυτό, όμως ειναι αυτο που θα κάνει την διαφορά σε κρίσιμη στιγμή...
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.372
Πόντοι
456
:2funny::2funny::2funny::2funny:

Και Λουτσα μηπως ειναι υπερβολικό ρε Λακη ..
Κανα μακαρονι Μαρατα σε κανα αιρμπιενμπει στο μεταξουργειο , να νιωθει και σαν το σπιτι της η κοπέλα
μολις γυρισα ,πηρα πενες ολικης Μαρατα μονο με 0,82, εχω δωρο και ενα πακετο σογιας που ελειγε σε 10 ημερες και μου το εδωσε γνωστη μου ,θα φτιαξω παστιτσιο ,με γαλα αμυγδαλου παρακαλω ,που δεν εχει λακτοζη τα πηρα απο το λιντλ που τα ειχε πριν 2 -3 εβδομαδες προσφορα 1 ευρω το λιτρο ,τσαμπα ,μας εσωσε ο Κουλης, και τωρα περιμενω να βγαλει και νεο βενζινη πας, γιατι η Rolls Roys που πηρα με τα λεφτα του μαρκετ πας καιει πολυ και δεν βγαινω ,Κουλη και ξερο ψωμι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.085
Κριτικές
8
Like
32.168
Πόντοι
6.536
μολις γυρισα ,πηρα πενες ολικης Μαρατα μονο με 0,82, εχω δωρο και ενα πακετο σογιας που ελειγε σε 10 ημερες και μου το εδωσε γνωστη μου ,θα φτιαξω παστιτσιο ,με γαλα αμυγδαλου παρακαλω ,που δεν εχει λακτοζη τα πηρα απο το λιντλ που τα ειχε πριν 2 -3 εβδομαδες προσφορα 1 ευρω το λιτρο ,τσαμπα ,μας εσωσε ο Κουλης, και τωρα περιμενω να βγαλει και νεο βενζινη πας, γιατι η Rolls Roys που πηρα με τα λεφτα του μαρκετ πας καιει πολυ και δεν βγαινω ,Κουλη και ξερο ψωμι
benedict cumberbatch wtf GIF
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
μολις γυρισα ,πηρα πενες ολικης Μαρατα μονο με 0,82, εχω δωρο και ενα πακετο σογιας που ελειγε σε 10 ημερες και μου το εδωσε γνωστη μου ,θα φτιαξω παστιτσιο ,με γαλα αμυγδαλου παρακαλω ,που δεν εχει λακτοζη τα πηρα απο το λιντλ που τα ειχε πριν 2 -3 εβδομαδες προσφορα 1 ευρω το λιτρο ,τσαμπα ,μας εσωσε ο Κουλης, και τωρα περιμενω να βγαλει και νεο βενζινη πας, γιατι η Rolls Roys που πηρα με τα λεφτα του μαρκετ πας καιει πολυ και δεν βγαινω ,Κουλη και ξερο ψωμι
Τον Αύγουστο θα ξαναέχει μαρκετ πας.
Να δώσεις την Ρολς και να ξεστραβωθείς να πάρεις μια Μπεντλεϋ που καίει λιγότερο :confused:
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.014
Κριτικές
4
Like
847
Πόντοι
376
Η σωστή αντιμετώπιση είναι μακρυά από τα άκρα...το καλύτερο όμως είναι να σκέφτεται ο αστυνομικος πως θα αντιμετωπίσει το ο,τιδηποτε ΠΡΟΤΟΥ συμβεί για να μην κάνει ακραίες και σπαμωδικες κινήσεις όταν προκύψει κάτι,να το έχει επεξεργασθεί λίγο το σενάριο σε ώρα ηρεμίας.
Φαίνεται πολυτέλεια χρόνου όλο αυτό, όμως ειναι αυτο που θα κάνει την διαφορά σε κρίσιμη στιγμή...
οπως πολυ σωστα λες χρονος.
και η προετοιμασια ειναι απλη.
του λες να σταματησει για ελεγχο.
δεν το κανει και προσπαθει να διαφυγει.εκει η προετοιμασια λεει η τον αφηνεις να φυγει η τον σταματας. τριτη επιλογη δεν υπαρχει.και καποια στιγμη θα πρεπει ο εγκληματιας να κατανοει οτι υπαρχουν ορια.
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.014
Κριτικές
4
Like
847
Πόντοι
376
Πάλι τα εξισώνεις. Δεν σκότωσε ο Α πολίτης το Β. Θα συμφωνούσα μαζί σου και δεν θα ασχολούμουν καθόλου αν είχαν σφαχτεί μεταξύ τους 10-20 Αφρικανοί.
Εδώ όμως σκότωσε ένας πάνοπλος μπάτσος ( αστυνομικός για να μην ενοχλούνται οι νοματαγείς πολίτες) ένα νέο άνθρωπο με ευθεία βολή αλλά και κότα να είχε σκοτώσει τα ίδια θα έλεγα.
Τι θα γίνει δηλαδή, όποτε κάποιος δεν πειθαρχεί θα διαγράφεται από τον χάρτη με το πρόσχημα του κοινού καλού;
Στα @@ μου τι ράτσα ήταν και που συνέβη το περιστατικό. Το πρόβλημα είναι η αστυνομική αυθαιρεσία και η προνομιακή τους διαχείριση από το νόμο παγκοσμίως.
Στα @@ μου επίσης αν καεί η μισή Γαλλία, σημασία έχει να δωθεί το παράδειγμα ότι αυτά τα μέτρα δεν περνάνε και την επόμενη φορά που θα υπάρξει νεκρός από πυρά μπάτσου θα υπάρξουν σοβαρές επιπτώσεις στο σύνολο της κοινωνίας της εκάστοτε χώρας.


1688383015852.png




Δεν απαντάω; Δύο φορές έχω πει:
Και πυρηνικά να κουβαλούσε έπρεπε να τον ακινητοποιήσουν και να τον συλλάβουν, ΟΧΙ να τον σκοτώσουν
και που ξερουν τι κουβαλαει μαζι;
και αν εχει εκρηκτικα και σκοτωσει το παιδι μου; αν χασει τον ελεγχο του αυτοκινητου και αφησει αναπηρη τη μανα μου;
το κωλοπαιδο θα είναι εξω σε λιγους μηνες και εγω θα υποφερω μια ζωη.
παρανομησες;σε πιασανε; κατσε να υποστεις τις συνεπειες.
προσπαθεις να φύγεις;
στο κεφαλι και τελος.
σπλα πραγματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.238
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Γεμάτοι γαλλοσυνη μπαχαλακηδες, Άραβες και μαύροι καίνε την Γαλλία ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
να ξαναφυγεις.
Το σαη εχει εξελιχθει σε μια μεγαλη σφηκοφωλια οσον αφορα κοινωνικα/πολιτικα/ηθικα ζητηματα. Παντα υπηρχε ανοχη προς τους αποκληρους ναυαγους της κοινωνιας αλλα πλεον εχουν καταλαβει μεγαλο εδαφος και αποτελουν πλειοψηφια.

Μονο για ενημερωση περι ιεροδουλων, και εκει με φιλτρο :coffee:
(αντε και κανα οπαδικο μπινελικι που ως γνωστον ειναι αφροδισιακο)
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.085
Κριτικές
8
Like
32.168
Πόντοι
6.536
να ξαναφυγεις.
Το σαη εχει εξελιχθει σε μια μεγαλη σφηκοφωλια οσον αφορα κοινωνικα/πολιτικα/ηθικα ζητηματα. Παντα υπηρχε ανοχη προς τους αποκληρους ναυαγους της κοινωνιας αλλα πλεον εχουν καταλαβει μεγαλο εδαφος και αποτελουν πλειοψηφια.

Μονο για ενημερωση περι ιεροδουλων, και εκει με φιλτρο :coffee:
(αντε και κανα οπαδικο μπινελικι που ως γνωστον ειναι αφροδισιακο)
Γμσ τα.....
Καλα δεν νομίζω ότι είναι τόσο πολλοί,αλλά εδώ η ασφάλεια του πληκτρολογίου κάνεις τις κότες να αισθανθούν αντράκια....
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
@Marquis_de_Sade εγώ δεν έχω υπολογιστή - βασικά δανεικός είναι - ίσα για να ρίχνω κανένα στοίχημα - με το μπακατέλ Alcatel κινητό μπαίνω στο bou...
Alcatel έγραψα;
Ρε συμπτώσεις γαλλικής εταιρείας κινητό :confused:

Τέσπα για να την κάνω - επειδή αρχίζουν σε μια ώρα τα ματς - αυτό που καίει είναι να λήξει η φασαρία το συντομότερο διότι σε ένα μήνα θα πρέπει να ετοιμάζω τις πρώτες δειγματοληψίες γαλλικών αποδόσεων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom