Νέα

Η Ελλάδα ΔΕΝ ανήκει μόνο στους Έλληνες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james070
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μας «απειλεί» το αλβανικό σύνθημα «Η Ελλάδα δεν ανήκει μόνο στους Έλλη

  • Ναι,αφού προέρχεται από ιδρυτική διακύρηξη αλβανικού κόμματος

    Ψήφοι: 11 42,3%
  • Όχι, αφού ο χειρότερος εχθρός του Έλληνα είναι ο κακός του εαυτός

    Ψήφοι: 15 57,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
σταμάτα ρε ν ασχολείσαι με πουστάκια.
όλα τα μουνιά που στο παίζουν ελλαδάρα έχουν επιχειρήσεις στα Σκόπια, φτιάχνουν τα δόντια τους στη Βουλγαρία και πάνε διακοπές στην Τουρκία.
και γαμαν και στην ρουμουνία.... :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
σταμάτα ρε ν ασχολείσαι με πουστάκια.
όλα τα μουνιά που στο παίζουν ελλαδάρα έχουν επιχειρήσεις στα Σκόπια, φτιάχνουν τα δόντια τους στη Βουλγαρία και πάνε διακοπές στην Τουρκία.
Δεν τους ξέρω,πόσοι στην πόλη καταγωγής μου τρέχουνε Βουλγαρία κ Σκόπια για σεξ κ ψώνια!!! :rolleyes:

Όμως στο όνομα ούτε βήμα πίσω,γελοίοι!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
σταμάτα ρε ν ασχολείσαι με πουστάκια.
όλα τα μουνιά που στο παίζουν ελλαδάρα έχουν επιχειρήσεις στα Σκόπια, φτιάχνουν τα δόντια τους στη Βουλγαρία και πάνε διακοπές στην Τουρκία.
και τα μπασταρδια που δουλευουν για κινεζους στη κυπρο και το παιζουν προικοθηρες σε κυπριες πλουσιες που δε βλεπονται τι ειναι;;; :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν τους ξέρω,πόσοι στην πόλη καταγωγής μου τρέχουνε Βουλγαρία κ Σκόπια για σεξ κ ψώνια!!! :rolleyes:

Όμως στο όνομα ούτε βήμα πίσω,γελοίοι!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ψάξε στο νετ για Οχρίδα..... πολλοί έλληνάρες κάνουν επενδύσεις και διακοπές εκεί γύρω.....
 

Επισκέπτης
Η Ελλαδα ανηκει και μονο ανηκει στους Ελληνες και στις Ελληνιδες και πουθενα αλλου και ΟΧΙ στους καραγκιοζηδες τους Αλλοδαπους. Σε ποιον δεν του αρεσει αυτα που γραφω και ειναι φιλος και ειναι υπερ των αλλοδαπων η ειναι αλλοδαπος ας παει να γαμ????????????
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η Ελλαδα ανηκει και μονο ανηκει στους Ελληνες και στις Ελληνιδες και πουθενα αλλου και ΟΧΙ στους καραγκιοζηδες τους Αλλοδαπους. Σε ποιον δεν του αρεσει αυτα που γραφω και ειναι φιλος και ειναι υπερ των αλλοδαπων η ειναι αλλοδαπος ας παει να γαμ????????????
πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
τρομάξανε οι αλλοδαποί τώρα.... μη σε χαλάει....φεύγουν μόνοι τους για να πεθάνετε από την πείνα μονάχοι.
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
τρομάξανε οι αλλοδαποί τώρα.... μη σε χαλάει....φεύγουν μόνοι τους για να πεθάνετε από την πείνα μονάχοι.

βουλωσε το ρε μοναρχιδο σκουπιδι :uglystupid:
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
εμεις φταιμε που δεν τους γαμαμε να αφανισουμε την κωλορατσα τους ολα αυτα τα λιμα που εχουν βρωμισει την χωρα μας θελουν και κομμα οι πεταμενοι
 

Επισκέπτης
1000 Φορες να πω μια βολτα στο Αδη παρα να γινω φιλαρακι με τους αλλοδαπους . Θα ηθελα καποιος να μου λυσει μια απορια που εχω. Αυτοι που ειναι φιλοι και υπερ των Αλλοδαπων γιατι τους αγαπανε τοσο πολυ. Μηπως εχουν γνωρισει το οθωμανικο δικαιο απο πισω?.
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
1000 Φορες να πω μια βολτα στο Αδη παρα να γινω φιλαρακι με τους αλλοδαπους . Θα ηθελα καποιος να μου λυσει μια απορια που εχω. Αυτοι που ειναι φιλοι και υπερ των Αλλοδαπων γιατι τους αγαπανε τοσο πολυ. Μηπως εχουν γνωρισει το οθωμανικο δικαιο απο πισω?.
ακριβως αδερφε μαλλον τους γαμανε καλα και τους σεβοντε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εμεις φταιμε που δεν τους γαμαμε να αφανισουμε την κωλορατσα τους ολα αυτα τα λιμα που εχουν βρωμισει την χωρα μας θελουν και κομμα οι πεταμενοι
τι περιμένετε τόσο καιρό ρε θρασύδειλα πουστάκια;
όλο λόγια στο νετ είστε.....

ψες πάλι δυό αλβάνια λύσαν τις διαφορές τους με όπλα και ο ένας πήγε χώμα.
εσεις γιατί δεν τις λύνετε στο δρόμο;
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
τι περιμένετε τόσο καιρό ρε θρασύδειλα πουστάκια;
όλο λόγια στο νετ είστε.....

ψες πάλι δυό αλβάνια λύσαν τις διαφορές τους με όπλα και ο ένας πήγε χώμα.
εσεις γιατί δεν τις λύνετε στο δρόμο;
αλλοδαπο εισαι η γιουσουφακι τους; πολλα γινοντε που δεν μαθαινοντε
 

Επισκέπτης
Συντομα αδελφια θα ξεκινησει μια νεα Ελληνικη επανασταση ειναι θεμα χρονου. Ολοι η περισσοτεροι Ελληνες ειναι εξαγριομενοι. Οι Αλλοδαποι το μονο που εχουν προσφερει στην χωρα μας ειναι φτωχεια, ανεργια, εγκληματικοτητα, δολοφονιες, δυστηχια , πονο και ολα τα κακα του κοσμου.
 

Επισκέπτης
Εγω φιλαρακι ποτε μου δεν προκειτε να συκωσω χερι σε Ελληνα η Ελληνιδα. Τις διαφορες μας τις βρισκουμε με πολιτισμενους τροπους και οχι με τα οπλα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αλλοδαπο εισαι η γιουσουφακι τους; πολλα γινοντε που δεν μαθαινοντε


ααααααααααααααχχαχαχααχχαχαχαχαχαχαα
ναι.
πολλάαααααααααααααααααααααααα 
στο μετάξι ρίχνετε κάνα μπούτσο και μετά πάλι σπιτάκι στην αγκαλιά της μαμας.
μόλις δείτε αλβάνι και ρωσσοπόντιο αρχίζει το ποδοβολητό...
σε κάτι αδέσποτα ινδοπάκια κάνετε τους τσαμπουκάδες σας.......
να παρακαλάτε αναρχιδάκια να μην αποφασίσει η αλβανορωσσική μαφία να σας καθαρίσει...
Ηδη οι ελληνάρες νονοί κάνουν παρέα στον HellasSat.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω φιλαρακι ποτε μου δεν προκειτε να συκωσω χερι σε Ελληνα η Ελληνιδα. Τις διαφορες μας τις βρισκουμε με πολιτισμενους τροπους και οχι με τα οπλα.
ναι μόνο που τα αλβανορώσσια τις διαφορές τους θα τις λύσουν μαζί σου με μια σφαίρα στο δόξα πατρί.
και μετά πάααααααααααααλι στο γνωστό νεοελληνικό ευγενές σπορ του κλαψομουνιάσματος.......
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Συντομα αδελφια θα ξεκινησει μια νεα Ελληνικη επανασταση ειναι θεμα χρονου. Ολοι η περισσοτεροι Ελληνες ειναι εξαγριομενοι.
Τσίφτη, στείλε μας PM να μας ειδοποιήσεις όταν ξεκινήσει ο Αγών, έτσι? :boobies:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τσίφτη, στείλε μας PM να μας ειδοποιήσεις όταν ξεκινήσει ο Αγών, έτσι? :boobies:
μαλάκα τ αλβάνια τους έχουν και μαντρωμένους εδώ μέσα και γελάνε...
έτσι και αποφασίσουν να βγουν όξω χωρίς καμμιά διμοιρία από πίσω θα κόψουν εισιτήριο για τον hellasSat κατευθείαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom