Νέα

Η Εφορία θα μπαίνει σε σπίτια και θα κάνει κατασχέσεις...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ρε αφηστε της εφοριες και της μαλακιες,...μολις ρουφομουνιασετε και ρουφοκολιασετε τετοια θα ειναι ολα μια χαρα

p4.jpg
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
και που ακριβώς λέει ότι την προηγούμενη μέρα αγοράσαν τα ταμεία ομόλογα μωρή σκαταδελφή ???
ρε αντε γαμησου λεμε, να ερθεις να ζησεις και να εργαστεις στην ελαδα μωρη σκατοαδερφη γιατι δεν ερχεσαι στον παραδεισο?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
οχι ρε μαλακα, προχωραει βαζοντας φυλακη και κατασχοντας τα σπιτια του μισου πληθυσμου αφου πρωτα τους εχει καταστησει ανενεργους μπλοκαροντας το αφμ τους, ετσι προχωρανε οι συγχρονες κοινωνιες...απορω γιατι δε σε εχω αρχισει στα μπινελικια ακομα  :jerking:

για πες μας ΕΝΑ (μόνο ΕΝΑ) σπίτι που έχει κατασχεθεί ... μαλάκα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αυτοί που διορίστηκαν με βύσμα και άλλοι άξιοι μείνανε στο ράφι,αυτοί που έπαιρναν τα χιλιάδες γελοία επιδόματα και δεν έβγαζαν άχνα,αυτοί που έκλεψαν την εφορία καις ας μην έφαγαν εκατομοίρια...αυτοί πρέπει να δικαστούν η εκεί να τους αφήσουμε να υπάρχουν επειδή δεν είναι μεγάλα ονόματα?  :think:
Το αιωνιο επιχειρημα του κωλου.
Επειδή καποιοι πολιτικοι, καπου, καπως, κατι εκλεψαν, δικαιούμαι να μην φορολογούμαι ή ακομη και να ψιλοκλεβω οπου μπορω.
Ξεκινηστε από τα καπου, καπως, καποια κλεμμενα, συνεχιστε με τους εφοπλιστες, τις τράπεζες, τον βαρδινογιαννη, και μετα αν θελετε κατι, τσοντάρω κι εγω  :2funny: :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Χεστηκα για τον συνταγματολογο. Ο καθενας ευτελιζει την επιστημη του, όταν λεει τετοια πραγματα. Κι εγω επειδή σεβομαι τον εαυτο μου, φυσικα αρνουμαι να σχολιασω αυτές τις αηδιες.
οκ, οταν τρως ξεβρακωμα και καταπεφτει η κομματικη προπαγανδα το γυριζεις στο τσαμικο κι εσυ. απο κει με τον στραπονιαρη κι εσυ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
για πες μας ΕΝΑ (μόνο ΕΝΑ) σπίτι που έχει κατασχεθεί ... μαλάκα...
Όχι να κατασχεθεί απλως. Να πλειστηριασθει κιολας. Για χρεη στο δημοσιο.
ΟΥΤΕ ΕΝΑ.
Επισης να μου πουν καποιον που είναι φυλακη, για χρεη στο δημοσιο πλημμεληματικου χαρακτήρα. ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ.
Εχω προκαλεσει να μου πουν ΕΝΑ ονομα φυλακισμενου πολιτη για πλημμεληματικά χρεη στο δημοσιο, και θα διαγραφω από το σαιτ. ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
για πες μας ΕΝΑ (μόνο ΕΝΑ) σπίτι που έχει κατασχεθεί ... μαλάκα...
να σου πω, εισαι τοσο γαμημενος πουστης η το παιζεις κι ολας? παρε για τα ταμεια παρε και για την εφορια
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΛΕΜΕ ΣΚΑΤΟΠΟΥΣΤΑ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ρε αντε γαμησου λεμε, να ερθεις να ζησεις και να εργαστεις στην ελαδα μωρη σκατοαδερφη γιατι δεν ερχεσαι στον παραδεισο?

γιατί έχω τα προσόντα να εργαστώ όπου γουστάρω, όπως γουστάρω και να παίρνω όσα γουστάρω...
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
για τον συνταγματολογο του εχεις βουλωσει αλεξακο ετσι? παρε και τι κανουν τα σοβαρα κρατη οσον αφορα τη φορολογιση ακινητων και τραβα να ρουφηξεις το αυγο σου παπαρα
Τυπε μην συγκρινεις την Ελλαδα με σοβαρα κρατη, εδω θα φορολογησουν και τον αερα που αναπνεουμε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
οκ, οταν τρως ξεβρακωμα και καταπεφτει η κομματικη προπαγανδα το γυριζεις στο τσαμικο κι εσυ. απο κει με τον στραπονιαρη κι εσυ
Εσυ κανεις κομματικη προπαγανδα υπερ του Συριζα, που επικαλείσαι ολους τους συριζαιους συνταγματολόγους που απλως υποστηριζουν το κομμα τους.
Κι εσυ εισαι χειρότερος από μενα, γιατι το παιζεις δεξιος και καλα, και περνας τις θεσεις του Συριζα, ενώ εγω είμαι δεξιος και δεν το παιζω κατι άλλο.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Όχι να κατασχεθεί απλως. Να πλειστηριασθει κιολας. Για χρεη στο δημοσιο.
ΟΥΤΕ ΕΝΑ.
Επισης να μου πουν καποιον που είναι φυλακη, για χρεη στο δημοσιο πλημμεληματικου χαρακτήρα. ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ.
Εχω προκαλεσει να μου πουν ΕΝΑ ονομα φυλακισμενου πολιτη για πλημμεληματικά χρεη στο δημοσιο, και θα διαγραφω από το σαιτ. ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ.
ΛΑΚΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ, διαγραψου τωρα αν εχεις αρχιδια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
γιατί έχω τα προσόντα να εργαστώ όπου γουστάρω, όπως γουστάρω και να παίρνω όσα γουστάρω...
Γιατι δεν καθισες να κλαφτείς κι εσυ στην Ελλαδα, και να περιμενεις από τον Τσιπρα, το Μιχαλολιακο και τον Στρατό να δωσουν τη λυση?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
γιατί έχω τα προσόντα να εργαστώ όπου γουστάρω, όπως γουστάρω και να παίρνω όσα γουστάρω...
δεν ειναι εργασιακο προσον η ξεσκισμενη σουφρα σου μωρη γαμιολα , να ερθεις εδω να παρεις οσα γουσταρεις στο ν παραδεισο που περιγραφεις μωρη αδερφαρα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Το αιωνιο επιχειρημα του κωλου.
Επειδή καποιοι πολιτικοι, καπου, καπως, κατι εκλεψαν, δικαιούμαι να μην φορολογούμαι ή ακομη και να ψιλοκλεβω οπου μπορω.
Ξεκινηστε από τα καπου, καπως, καποια κλεμμενα, συνεχιστε με τους εφοπλιστες, τις τράπεζες, τον βαρδινογιαννη, και μετα αν θελετε κατι, τσοντάρω κι εγω  :2funny: :2funny:
Αυτό που πρέπει να πάρει χαμπάρι ο Έλληνας είναι ότι είναι τουλάχιστον 70% συνένοχος. Και όχι μόνο συνένοχος αλλά και φτηνιάρης.Τον χριματίζανε με κάτι ψιλά και έκανε τα στραβά μάτια.Ούτε καν τα στραβά μάτια απλά δε τον ένοιαζε.Και τώρα θυμούνται να κλείσουν φυλακή τους φταίχτες.Αλλά θέλω να ξέρω πόσοι θα μείνουν άνεργοι αν κλείσουμε τις τράπεζες,βάλουμε φυλακή τον Βαρδινογιάννη κτλπ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αυτό που πρέπει να πάρει χαμπάρι ο Έλληνας είναι ότι είναι τουλάχιστον 70% συνένοχος. Και όχι μόνο συνένοχος αλλά και φτηνιάρης.Τον χριματίζανε με κάτι ψιλά και έκανε τα στραβά μάτια.Ούτε καν τα στραβά μάτια απλά δε τον ένοιαζε.Και τώρα θυμούνται να κλείσουν φυλακή τους φταίχτες.Αλλά θέλω να ξέρω πόσοι θα μείνουν άνεργοι αν κλείσουμε τις τράπεζες,βάλουμε φυλακή τον Βαρδινογιάννη κτλπ.
Όχι απλα συνενοχος και φτηνιαρης, αλλά και ΚΑΚΟΣ και ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΟΣ συνενοχος και φτηνιαρης.
Πολύ σωστα τα λες.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Γιατι δεν καθισες να κλαφτείς κι εσυ στην Ελλαδα, και να περιμενεις από τον Τσιπρα, το Μιχαλολιακο και τον Στρατό να δωσουν τη λυση?
παροτι κι εγω εκτος ελλαδας ζω,δεν ειναι λυση να μεταναστευσουν οι μισοι για να ζουν οι αλλοι μισοι... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom