Νέα

Η Εφορία θα μπαίνει σε σπίτια και θα κάνει κατασχέσεις...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Εαν ηταν ολα αυτα τα χρονια σωστες οι κυβερνησεις λες ο ελληνας να ηταν ετσι, δεν νομιζω... δλδ θελετε αυτοι που κλεψαν τα πολλα να μηνουν ατιμωρητοι και ο λαος που τα τελευταια χρονια πληρωνει αυτα που εφαγαν οι παλιοτερες γενιες να πληρωνει και τα γαμισιατικα του πασοκ και της νδ ε αυτο μονο στην ελλαδα γινετε...να φαγαμε σαν λαος δεκα φραγκα και τωρα να γυρναμε πισω 20 και αυτοι που ολα αυτα τα χρονια εφαγαν 500 να μην πληρωσουν τιποτα. Αρε μαλακες ελληνες ποσο για το πουτσο λαος ειμαστε που τους ανεχομαστε ακομα  :S
Λέω ότι αν ψάχνεις ενώχους δε θα τους βρείς μόνο στο κοινοβούλιο αλλά και στις απλές Ελληνικές οικογένειες.Είναι ανάμεσα μας και μπορεί να είναι και συνγκενείς μας. Σε μια χώρα που η κυβέρνηση βγαίνει με εκλογές ο λαός φταίει όσο και ο κυβερνήτης του. Αν έχει ο Ελληνας τα αρχίδια και το μεγαλείο που τόσο ποια διατυμπανίζει ας βγάλει μια κυβέρνηση σωστή από τις τάξεις του.Ας μην πάρει ούτε μια ψήφος ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ από δαύτους.Αν κάποιος έχει δικαίομα να είναι ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟς είναι ο 15χρονος νεος σήμερα που θα πληρώνει για πάντα τις μαλακίες των γωνιών και των παππούδων του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
στα @@ μου κι αν με πιστευεις και αν δε με πιστευεις. Ουτε τη νομοθεσια που υπαρχει δεν πιστευεις? Ουτε το τι συμβαινει γυρω σου δεν πιστευεις, η Ιακωβιδου του μπουρδελα κομ εχεις καταντησει κακομοιρη να το ξερεις
Παμε παλι.
ΔΕΝ υπαρχει ουτε ενας φυλακισμένος για πλημμεληματικα χρεη στο δημοσιο.
Οσοι συλλαμβάνονται, ειτε παιρνουν αναβολες, ειτε κανουν ρυθμισεις, οι ποινες μεχρι 3 ετη αναστελλονται αυτόματα, αν εχουν λευκο ποινικο μητρωο αναστελλονται ούτως ή αλλως ανεξαρτήτως ποινης, και σε κάθε περιπτωση το ανωτατο οριο είναι 5 ετη, εξαγορασιμο.

Αρα λοιπον, ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.
 

slight

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως στο σπίτι κυκλοφορώ γυμνός, τι θα με συλλάβουν και γι'αυτό;
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Πάντως στο σπίτι κυκλοφορώ γυμνός, τι θα με συλλάβουν και γι'αυτό;
Μόνο αν στέκεσαι όλη μέρα με το τσουτσούνι όρθιο μπροστά στην ανοιχτή μπαλκονόπορτα που κοιτάει κατευθείαν στο δομάτιο του 6χρονου αγοριού που μένει απέναντι. :2funny:
 

Επισκέπτης
παροτι κι εγω εκτος ελλαδας ζω,δεν ειναι λυση να μεταναστευσουν οι μισοι για να ζουν οι αλλοι μισοι... :grin:
Στην αλβανια γινεται αυτο, ολοι σχεδον οι αντρες και αρκετες γυναικες δουλευουν σε αλλες χωρες κυριος στην ελλαδα, και οσοι μενουν πισω γυναικες ,γεροι και παιδια περιμενουν να να τους στειλουν λεφτα για να ζησουν. Ετσι θελουν να κανουν την ελλαδα οι νεοδημοκρατες  :headbang:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Στην αλβανια γινεται αυτο, ολοι σχεδον οι αντρες και αρκετες γυναικες δουλευουν σε αλλες χωρες κυριος στην ελλαδα, και οσοι μενουν πισω γυναικες ,γεροι και παιδια περιμενουν να να τους στειλουν λεφτα για να ζησουν. Ετσι θελουν να κανουν την ελλαδα οι νεοδημοκρατες  :headbang:
Μην μπερδευεσαι.
Αυτό θελετε ΕΣΕΙΣ, όχι εμεις.
Που ονειρεύεστε να γινουν όλα πουτανα με κοκκινους και μαυρους φασιστες.
Αλλά δεν θα σας περασει.
 

Επισκέπτης
Λέω ότι αν ψάχνεις ενώχους δε θα τους βρείς μόνο στο κοινοβούλιο αλλά και στις απλές Ελληνικές οικογένειες.Είναι ανάμεσα μας και μπορεί να είναι και συνγκενείς μας. Σε μια χώρα που η κυβέρνηση βγαίνει με εκλογές ο λαός φταίει όσο και ο κυβερνήτης του. Αν έχει ο Ελληνας τα αρχίδια και το μεγαλείο που τόσο ποια διατυμπανίζει ας βγάλει μια κυβέρνηση σωστή από τις τάξεις του.Ας μην πάρει ούτε μια ψήφος ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ από δαύτους.Αν κάποιος έχει δικαίομα να είναι ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟς είναι ο 15χρονος νεος σήμερα που θα πληρώνει για πάντα τις μαλακίες των γωνιών και των παππούδων του.
Ερχεσαι στα λογια μου οι νεδημοκρατες δοκιμαστηκαν και απετυχαν για το πασοκ δεν το συζηταω, αρα δινεις την ψηφο σου στο συριζα και λες τουλαχιστον να δω τι θα βγει και οχι να με ξανα ψηφιζεις ωδ οπως κανει ο αλεξ  :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ερχεσαι στα λογια μου οι νεδημοκρατες δοκιμαστηκαν και απετυχαν για το πασοκ δεν το συζηταω, αρα δινεις την ψηφο σου στο συριζα και λες τουλαχιστον να δω τι θα βγει και οχι να με ξανα ψηφιζεις ωδ οπως κανει ο αλεξ  :jerking:
Ετσι ειπατε και το 2009 με τον ΓΑΠ και ιδου τα αποτελέσματα.
Και μην μου πεις ότι το 2009 ψηφισες Συριζα!
 

Επισκέπτης
Μην μπερδευεσαι.
Αυτό θελετε ΕΣΕΙΣ, όχι εμεις.
Που ονειρεύεστε να γινουν όλα πουτανα με κοκκινους και μαυρους φασιστες.
Αλλά δεν θα σας περασει.
Τραβα κοιμησου γιατι εχεις χειρωνακτικη εργασια αυριο το πρωι  :jerking: :grin:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
Ναι ριξτε ΣΥΡΙΖΑ... Μαθετε πρωτα ποιος ειναι ο πατερας του Τσιπρα,και τι δουλειες εκανε, και μετα πανε ριξε...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Ερχεσαι στα λογια μου οι νεδημοκρατες δοκιμαστηκαν και απετυχαν για το πασοκ δεν το συζηταω, αρα δινεις την ψηφο σου στο συριζα και λες τουλαχιστον να δω τι θα βγει και οχι να με ξανα ψηφιζεις ωδ οπως κανει ο αλεξ  :jerking:
Να στο θέσω έτσι.Εγώ δεν έχω βρει κανέναν που να με αντιπροσωπέυει ούτε ιδεολογικά ούτε πολιτικά.Ο καθένας δίνει την ψήφο του όπου θέλει γιαυτό και ευθηνόμαστε εμείς για την κατάντια μας. Να δώσεις την ψύφο σου σε ένα κόμμα που με μαθηματική ακρίβεια ή θα χειρωτερέψει την κατάσταση ή θα ιοθετήσει ότι και οι προηγούμενοι και με το που βγεί θα αλλάξει εντελώς την κοματική του γραμμή? Πιστεύεις ότι ο Τσίπρας δεν εξαγωράζεται?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Με αφορμη αυτην την χουντικη αποφαση εσεις πως θα τους υποδεχοσαστε  αν σας χτυπουσαν την πορτα?
images


οπως ο λακης τυπε :rockon:
 

Επισκέπτης
Να στο θέσω έτσι.Εγώ δεν έχω βρει κανέναν που να με αντιπροσωπέυει ούτε ιδεολογικά ούτε πολιτικά.Ο καθένας δίνει την ψήφο του όπου θέλει γιαυτό και ευθηνόμαστε εμείς για την κατάντια μας. Να δώσεις την ψύφο σου σε ένα κόμμα που με μαθηματική ακρίβεια ή θα χειρωτερέψει την κατάσταση ή θα ιοθετήσει ότι και οι προηγούμενοι και με το που βγεί θα αλλάξει εντελώς την κοματική του γραμμή? Πιστεύεις ότι ο Τσίπρας δεν εξαγωράζεται?
Τυπε ξερεις τι πιστευω σιγουρα οτι πρεπει να σηκωθω 6 το πρωι αυριο για να παω στην δουλεια.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Μην μπερδευεσαι.
Αυτό θελετε ΕΣΕΙΣ, όχι εμεις.
Που ονειρεύεστε να γινουν όλα πουτανα με κοκκινους και μαυρους φασιστες.
Αλλά δεν θα σας περασει.
ποιοι ειστε εσεις ρε νουμερο? το 13% που κυβερνα παρανομα? το δευτερο κομμα? Ολα τα χαρισματα του Αδωνι και της Ιακωβιδου μαζι εχεις αποκτησει  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom