Νέα

Η απομυθοποίηση μιας τρύπερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mazda6
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ο χορός τελειώνει και σε ρωτά αν θες και άλλον? ΝΑΙ απαντάς και ξεκινά ξανά.
Βογκάει πλέον στην άκρη του αυτιού σου, σε κοιτάει ολο πάθος και ενω κρέμεσαι απο τα χείλη της..
Τα χείλη της πλησιάζουν τα δικα σου. Σε φιλάει στη αρχη πεταχτα υστέρα πιέζει τα χείλια της πάνω στα δικά σου.
Πριν το καταλάβεις οι γλώσσες σας χορεύουν μαζί.

Ναι είναι δίκη σου πλέον. Είσαι ο κυρίαρχος !!!

Σκεφτεται και λεει αμα τον αφησω να φυγει τωρα δεν τον βλεπω να κερνα κανα ποτο. Μαλον στο μπανιο θα παει να το παιξει μονος του ας του παρω οτι εχει και δεν εχει.
Βογγαει η ερημη τι κανει ειπαμε εχει αναψει απο το τριψε τριψε αλλα εσυ εκει πιστευεις οτι την εχει κανει πυραυλο...
Ξαφνικα σκεφτεται οτι πρεπει να κανει κατι για να ξανα ερθεις και να την προτιμησεις.
Ολλες κανουνε χορους οποτε πρεπει να κανει κατι παραπανω οποτε τι να κανει επαγγελματιας ειναι σου ριχνει κανα φιλακι εξαλου και ο μπαμπης ο λαικατζης καλα φιλουσε και ας ειχε μια εσανς πρασσου. Αλλα ειπαμε εχουμε φαει τσιχλιτσα :)

Μπραβο μαλακα μολις καταφερες να χαλασεις οσα χρηματα οσα θα γαμαγε 8 φορες σε μπουρδελο ή 5 φορες σε στουντιον ή 1 φορα σε City Tour. Με καπου τοσα θα μπορουσες να ριξεις και μια γκομενα εξω σε κερασματα και φαγητο να γαμησεις κυριος και πιθανων να ειναι και ποιο ομορφη στο φως της ημερας.

Εσυ ομως επελεξες μια αξεστη χωριατισσα που ξερει να μετραει μεχρι το 30 μετα βιας που δεν μπορει να μιλησει καλα καλα ουτε την ιδια της την γλωσσα και το επιπεδο συζητησης της ειναι υπο του μηδενος.

Το χειροτερο ειναι οτι εδωσες την υποσχεση στον εαυτο σου οτι και αυριο εκει θα εισαι μιας και δεν εχεις καταθεσει ολλον τον μισθο σου ακομα.

Αλλα ειπαμε εσυ εισα παλικαρι και μαγκας μπροστα στην αγαπη τι ειναι το χρημα??
 

Επισκέπτης
το πρωτο ποστ ηταν λες και διαβαζα αρλεκιν  :rolleyes:
μετα οκ, το σωσε  :P
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
19
Like
1.519
Πόντοι
6.835
είναι πολύ πιθανό
πάντως αν σκεφτείτε πόσοι εχουμε ακουμπήσει την ίδια γυναίκα μέσα στο ίδιο βράδυ σε τέτοια μαγαζιά, καταλαβαίνετε ότι ο mazda6 τα λέει πολύ σωστά
και τα άπλυτα ρούχα?  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αλλα ειπαμε εσυ εισα παλικαρι και μαγκας μπροστα στην αγαπη τι ειναι το χρημα??

εβδομάδα όμορφων ιστοριών έχουμε?

που να ακούσετε και την άλλη που κυκλοφορεί

:2funny:
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Το ξερατε οτι:
Κατω απο τις γαμηστερες σεξι μποτες μεχρι το γονατο με τον διαφανο πατο το στριπακι φοραει χοντρες μαλινες καλτσες σαν τις για για σας???

Βλεπετε οι μποτες ειναι πλαστικες και απο την ζεστη βρωμανε σαν ψοφιο σκυλι. Οποτε βαζουνε την καλτσα ωστε να μενει η μποχα μεσα και να μην βρωμανε απο χιλιομετρα μακρυα.

Το ξερατε οτι:
Οι στριπερ μαζευουν πανω το μαλι οχι για να αναδειξουν τον θεσπεσιο λαιμο τους.

Αλλα γιατι εχει πιασει τζιβα πλεον απο την απλυσια και το εχουν μαζεψει ωστε να μην αρχιζεται σαν μαλακες να παιζεται με αυτα.


Το ξερατε οτι:

Οι στριπερ επι το πλειστον εχουν ενα σπιτι μπουρδελο οπου αν το αντικρεισετε θα νομιζετε οτι ειναι βομβαρδισμενο πεδιο??

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπα καταδεχτει να βγει μαζι σας και την δειτε χωρις μακιγιαζ και σας πει οτι μαζι σας θελει να νιωθει κανονικο κοριτσι και οχι οτι δουλευει.

Το κανει γιατι ειναι τσιγκουνα το κερατα και μαζωχτρα και δεν προκειται να ξοδεψει και καληντικα για παρτι σας ειναι πανακριβα τα γαμημενα.

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπερ ντυνεται για βγει εξω δεν παιρνει τα ρουχα απο την ντουλαπα.

Τα παιρνει απο ενα σορο που εχει στιβαξει στην κρεβατοκαμαρα της απο ηδη φορεμενα ρουχα που τα ξαναφοραει αλλα βεβαια βαζει το προσωπικο της γουστο ωστε να τα συνδιασει αρμονικα και να κρυψει τους υπαρχον λεκεδες αλλα και τα κομπιασμενα κολαν και μπλουζακια.

 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Το ξερατε οτι:
Κατω απο τις γαμηστερες σεξι μποτες μεχρι το γονατο με τον διαφανο πατο το στριπακι φοραει χοντρες μαλινες καλτσες σαν τις για για σας???

Βλεπετε οι μποτες ειναι πλαστικες και απο την ζεστη βρωμανε σαν ψοφιο σκυλι. Οποτε βαζουνε την καλτσα ωστε να μενει η μποχα μεσα και να μην βρωμανε απο χιλιομετρα μακρυα.

Το ξερατε οτι:
Οι στριπερ μαζευουν πανω το μαλι οχι για να αναδειξουν τον θεσπεσιο λαιμο τους.

Αλλα γιατι εχει πιασει τζιβα πλεον απο την απλυσια και το εχουν μαζεψει ωστε να μην αρχιζεται σαν μαλακες να παιζεται με αυτα.


Το ξερατε οτι:

Οι στριπερ επι το πλειστον εχουν ενα σπιτι μπουρδελο οπου αν το αντικρεισετε θα νομιζετε οτι ειναι βομβαρδισμενο πεδιο??

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπα καταδεχτει να βγει μαζι σας και την δειτε χωρις μακιγιαζ και σας πει οτι μαζι σας θελει να νιωθει κανονικο κοριτσι και οχι οτι δουλευει.

Το κανει γιατι ειναι τσιγκουνα το κερατα και μαζωχτρα και δεν προκειται να ξοδεψει και καληντικα για παρτι σας ειναι πανακριβα τα γαμημενα.

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπερ ντυνεται για βγει εξω δεν παιρνει τα ρουχα απο την ντουλαπα.

Τα παιρνει απο ενα σορο που εχει στιβαξει στην κρεβατοκαμαρα της απο ηδη φορεμενα ρουχα που τα ξαναφοραει αλλα βεβαια βαζει το προσωπικο της γουστο ωστε να τα συνδιασει αρμονικα και να κρυψει τους υπαρχον λεκεδες αλλα και τα κομπιασμενα κολαν και μπλουζακια.
+1000  :rockon:
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Δεν γραφω αλλα νομιζω ειπα αρκετα.

Εγω παντως δεν ηξερα τιποτα απο αυτα που εγραψα.
Οτι γραφω δεν ειναι μουσια και λογια τριτων αλλα προσωπικες εμπειριες δικες μου.

Οταν ξαναπατε σε καποιο απο αυτα τα μαγαζια πιείτε ενα ποτο στην υγειά μου .
 

Επισκέπτης
Εχείς δει την ταινία:
Demi Moore -The Striptease;;; :think:

 

Επισκέπτης
Το ξερατε οτι:
Κατω απο τις γαμηστερες σεξι μποτες μεχρι το γονατο με τον διαφανο πατο το στριπακι φοραει χοντρες μαλινες καλτσες σαν τις για για σας???

Βλεπετε οι μποτες ειναι πλαστικες και απο την ζεστη βρωμανε σαν ψοφιο σκυλι. Οποτε βαζουνε την καλτσα ωστε να μενει η μποχα μεσα και να μην βρωμανε απο χιλιομετρα μακρυα.

Το ξερατε οτι:
Οι στριπερ μαζευουν πανω το μαλι οχι για να αναδειξουν τον θεσπεσιο λαιμο τους.

Αλλα γιατι εχει πιασει τζιβα πλεον απο την απλυσια και το εχουν μαζεψει ωστε να μην αρχιζεται σαν μαλακες να παιζεται με αυτα.


Το ξερατε οτι:

Οι στριπερ επι το πλειστον εχουν ενα σπιτι μπουρδελο οπου αν το αντικρεισετε θα νομιζετε οτι ειναι βομβαρδισμενο πεδιο??

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπα καταδεχτει να βγει μαζι σας και την δειτε χωρις μακιγιαζ και σας πει οτι μαζι σας θελει να νιωθει κανονικο κοριτσι και οχι οτι δουλευει.

Το κανει γιατι ειναι τσιγκουνα το κερατα και μαζωχτρα και δεν προκειται να ξοδεψει και καληντικα για παρτι σας ειναι πανακριβα τα γαμημενα.

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπερ ντυνεται για βγει εξω δεν παιρνει τα ρουχα απο την ντουλαπα.

Τα παιρνει απο ενα σορο που εχει στιβαξει στην κρεβατοκαμαρα της απο ηδη φορεμενα ρουχα που τα ξαναφοραει αλλα βεβαια βαζει το προσωπικο της γουστο ωστε να τα συνδιασει αρμονικα και να κρυψει τους υπαρχον λεκεδες αλλα και τα κομπιασμενα κολαν και μπλουζακια.

γτ τετοια χολη καλε;
οι μποτες αυτες ως επι το πλειστον παραγονται απο man made υλικα (και καλα κανουν  :rolleyes: ), λογικο δεν ειναι να φοραει καλτσες γτ τοσες ωρες θα την χτυπησουν;

τωρα πώς βγηκε το συμπερασμα που τσουβαλιαζει ολες τις στριπερ σε βρωμιαρες κι απλυτες, δεν το καταλαβα...
(προφανως δεν ειμαι στριπερ χαχαχα, απλα απορια εκφραζω...)
 

Επισκέπτης
Και αυτό απόλυτα εξακριβωμένο ........
ε αμα θελει αργοτερα να κανει αλλη δουλεια, μιας και δε θα θελει να ειναι στριπερ μια ζωη (ασε που αμα μεγαλωσει δε θα θελουν και οι υπολοιποι!), κακο ειναι που ειναι οικονομα και τα μαζευει;
 

Επισκέπτης
Συμπέρασμα:μάλλον μας πιάνουν λίγο μαλάκες στα στριπτιτζάδικα!!! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
γτ τετοια χολη καλε;
οι μποτες αυτες ως επι το πλειστον παραγονται απο man made υλικα (και καλα κανουν  :rolleyes: ), λογικο δεν ειναι να φοραει καλτσες γτ τοσες ωρες θα την χτυπησουν;

τωρα πώς βγηκε το συμπερασμα που τσουβαλιαζει ολες τις στριπερ σε βρωμιαρες κι απλυτες, δεν το καταλαβα...
(προφανως δεν ειμαι στριπερ χαχαχα, απλα απορια εκφραζω...)

Ε οχι και χολη αν καποιος εχει αγαπησει αυτα τα πλασματα ειναι ο υποφενομενος.
Επειδη αναφερθηκες στις καλτσες παρε και μια οικονα:
menshikingsocks1.jpg


Sexyyyyyyyy

Ειπα εγω οτι ολλες ειναι βρωμιαρες και απλυτες.
Οχι ολλες απλα οι περισσοτερες. Δεν χρειαζεται να εισαι λαγονικο αν χρησιμοποεις τις αισθησεις σου και οχι το κατω κεφαλι θα καταλαβεις τι ενοω.
Παντως εγω μπορω να εχω αποψη μιας και εχω εμπειρια εσυ με τι επιχειρηματα αντιτιθεσε στα λεγομενα μου?
 

Επισκέπτης
Εγώ προσωπικά το λαδωμένο μαλλί και το άπλυτο κορμί 2-3 φορές που έχω πάει το αισθάνθηκα,αποτέλεσμα να μην ξανα πάω ακόμα!!! :P
 

Επισκέπτης
Ε οχι και χολη αν καποιος εχει αγαπησει αυτα τα πλασματα ειναι ο υποφενομενος.
Επειδη αναφερθηκες στις καλτσες παρε και μια οικονα:
menshikingsocks1.jpg


Sexyyyyyyyy

Ειπα εγω οτι ολλες ειναι βρωμιαρες και απλυτες.
Οχι ολλες απλα οι περισσοτερες. Δεν χρειαζεται να εισαι λαγονικο αν χρησιμοποεις τις αισθησεις σου και οχι το κατω κεφαλι θα καταλαβεις τι ενοω.
Παντως εγω μπορω να εχω αποψη μιας και εχω εμπειρια εσυ με τι επιχειρηματα αντιτιθεσε στα λεγομενα μου?

σεξυ μπορει να μην ειναι, αλλα cute ειναι! ε δοκιμασε εσυ να χορευεις, ολη νυχτα με κοθορνους και μετα ελα πες αν βολευει ή οχι η καλτσουλα..

αντιτιθεμαι μοναχα στο απολυτο τσουβαλιασμα σου. ειναι ΟΛΕΣ ετσι..
 

Επισκέπτης
σεξυ μπορει να μην ειναι, αλλα cute ειναι! ε δοκιμασε εσυ να χορευεις, ολη νυχτα με κοθορνους και μετα ελα πες αν βολευει ή οχι η καλτσουλα..

αντιτιθεμαι μοναχα στο απολυτο τσουβαλιασμα σου. ειναι ΟΛΕΣ ετσι..
Στριπτιτζού είσαι κοπέλα μου και τοσό πάθος;! :grin: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom