Νέα

Η απομυθοποίηση μιας τρύπερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mazda6
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
-Καλαίσθητους χώρους, καθαρούς με εξαερισμό και κλιματισμό, με ευγενικά γκαρσόνια που δεν σε κλέβουν στο λογαριασμό.
-Καλή μουσική που να βγαίνει από καλά ηχητικά συστήματα χωρίς παραμορφώσεις.
-Ωραίες κοπέλες να χορεύουν στη πίστα και καλά shows μουνόπρακτα, γαμόπρακτα, λεσβιακά κλπ.
-Και τελευταίο και σπουδαιότερο όμορφες, ευγενικές, χαμογελαστές κοπέλες να μας διασκεδάζουν είτε στο τραπέζι, είτε στους προσωπικούς χορούς.

:) ;) :sunglasses:
Όλα τα παραπάνω μόνο με μια λέξη περιγράφονται........ΟΥΤΟΠΙΑ,αλλά πάμε στα μαγαζιά αυτά επειδή ακριβώς μυθοποιούμε κάποιες από αυτές
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Εμένα που..μ'αρέσουν οι ακαλαίσθητοι χώροι που 'ναι βρωμικοι χωρίς εξαερισμό και κλιματισμό, τα γκαρσόνια πάντα με κλέβουν στο λογαριασμό, θέλω κακή και αντιφατική μουσική να βγαίνει από κακά ηχητικά συστήματα ΜΕ παραμορφώσεις, μέτριες κοπέλες να μην πολυχορεύουν στην πίστα αλλά να είναι στη γύρα και να κάνουν προσωπικούς χορούς και δε γουστάρω για κανένα λόγο shows μουνόπρακτα, γαμόπρακτα, λεσβιακά κλπ., πώς θα με χαρακτήριζες ?? :grin:  :grin:  :sunglasses:  :sunglasses:
Και κάτι τελευταίο και σπουδαιότερο..Μέτριες ελαφρώς αγενείς μουντρούχες ξέκωλες να με διασκεδάζουν όρθιες και να μην κάθονται στο τραπέζι για να μη με πιάνει τρελή νύστα και μην ξοδεύω κάμποσα ευρώ είναι ότι καλύτερο... :)  :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Το ξερατε οτι:
Κατω απο τις γαμηστερες σεξι μποτες μεχρι το γονατο με τον διαφανο πατο το στριπακι φοραει χοντρες μαλινες καλτσες σαν τις για για σας???

Βλεπετε οι μποτες ειναι πλαστικες και απο την ζεστη βρωμανε σαν ψοφιο σκυλι. Οποτε βαζουνε την καλτσα ωστε να μενει η μποχα μεσα και να μην βρωμανε απο χιλιομετρα μακρυα.

Το ξερατε οτι:
Οι στριπερ μαζευουν πανω το μαλι οχι για να αναδειξουν τον θεσπεσιο λαιμο τους.

Αλλα γιατι εχει πιασει τζιβα πλεον απο την απλυσια και το εχουν μαζεψει ωστε να μην αρχιζεται σαν μαλακες να παιζεται με αυτα.


Το ξερατε οτι:

Οι στριπερ επι το πλειστον εχουν ενα σπιτι μπουρδελο οπου αν το αντικρεισετε θα νομιζετε οτι ειναι βομβαρδισμενο πεδιο??

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπα καταδεχτει να βγει μαζι σας και την δειτε χωρις μακιγιαζ και σας πει οτι μαζι σας θελει να νιωθει κανονικο κοριτσι και οχι οτι δουλευει.

Το κανει γιατι ειναι τσιγκουνα το κερατα και μαζωχτρα και δεν προκειται να ξοδεψει και καληντικα για παρτι σας ειναι πανακριβα τα γαμημενα.

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπερ ντυνεται για βγει εξω δεν παιρνει τα ρουχα απο την ντουλαπα.

Τα παιρνει απο ενα σορο που εχει στιβαξει στην κρεβατοκαμαρα της απο ηδη φορεμενα ρουχα που τα ξαναφοραει αλλα βεβαια βαζει το προσωπικο της γουστο ωστε να τα συνδιασει αρμονικα και να κρυψει τους υπαρχον λεκεδες αλλα και τα κομπιασμενα κολαν και μπλουζακια.

με πόσες από αυτές έχεις κάνεις σχέση διαρκείας;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
με πόσες από αυτές έχεις κάνεις σχέση διαρκείας;
Είπε  ο άνθρωπας  με  μία  πήγε  και έχει άποψη .
Τουλάχιστον αυτός  πήγε  με  μία .
Άλλοι έγκυροι εδώ  μέσα τα ξέρουνε  από τον μπατζανακη  του  ξαδέρφου  τους  που  του  τα  λέει  ο κουνιάδος  τους  , που έχει  ένα  κουμπάρο  του  οποίου  ο μικρανεψιός  έχει  πατσατζίδικο  όπου τρώνε  οι τζούδες .
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
με πόσες από αυτές έχεις κάνεις σχέση διαρκείας;

Φιλε Περσονα αν καταλαβα καλα ο λογος της ερωτησης σου ειναι ωστε να αποδειξεις οτι λογο της μικρης εμπειριας μου ειτε με αριθμο τρυπερ ειτε σε διαρκεια αποτελει αποδειξη οτι οσα αναγραφω ειναι εξαιρεση του κανονα και δεν αντικατοπτριζουν την πραγματικοτητα.

Αν οχι ζηταω εκ των πρωτερων συγνωμη.

Παντος για να απαντησω στο ερωτημα σου μπορω να σου πω οτι απο τον Αυγουστο μεχρι και σημερα  ειχα σχεδον καθημερινη επαφη με τρυπερ.
Μιλαμε για ωρες ατελειωτες σε σημειο να περναμε 2-3 ωρες μεσα σε ενα αυτοκινητο και να συζηταμε.

Αν αναρωτιεσαι αν την γαμησα ή οχι οπως εχω ξαναπει θα σου πω οχι δεν την γαμησα.
Πριν πεις οτι για αυτο πικραθηκα και λεω τα παραπανω θα σου πω οτι δεν πικραθηκα καθολου.

Ειχα την ευκαιρια να το κανω αλλα επελεξα να μην το κανω για δικους μου λογους.
Την εβλεπα βλεπεις διαφορετικα ρομαντικα.. Ισως λαθος μου ηθελα να ζησω ενα παραμυθι.

Μεσο αυτης γνωρισα και αλλες κοπελες αλλα και φιλες της εκτος επαγγελματος που γιναν και δικες μου φιλες.

Μπορει να μην γευτικα λοιπον το μουνι της αλλα γνωρισα τον κοσμο της τον κυκλο της, την ιστορια της και το παρελθον της.

Μα ποιο σημαντικο απο ολλα τον τροπο σκεψης της.

Το οτι γραφω δεν αποτελει δειγμα αντιπροσωπευτικο, δεν κανω καποια στατιστικη ερευνα, ουτε επαγγελματιας ειμαι.

Αποτελει μια εμπειρια που ειχα και πιθανολογο οτι καποια απο τα χαρακτηριστικα θα μοιραζονται και σε αλλε κοπελες. Μιας και απο τις κοπελες που γνωρισα καποια χαρακτηριστικα τα ειχαν κοινα και περισοτερο με τον τροπο σκεψης και αντιμετοπισης των πελατων και της δουλειας τους.
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Εμένα που..μ'αρέσουν οι ακαλαίσθητοι χώροι που 'ναι βρωμικοι χωρίς εξαερισμό και κλιματισμό, τα γκαρσόνια πάντα με κλέβουν στο λογαριασμό, θέλω κακή και αντιφατική μουσική να βγαίνει από κακά ηχητικά συστήματα ΜΕ παραμορφώσεις, μέτριες κοπέλες να μην πολυχορεύουν στην πίστα αλλά να είναι στη γύρα και να κάνουν προσωπικούς χορούς και δε γουστάρω για κανένα λόγο shows μουνόπρακτα, γαμόπρακτα, λεσβιακά κλπ., πώς θα με χαρακτήριζες ?? :grin:  :grin:  :sunglasses:  :sunglasses:
Και κάτι τελευταίο και σπουδαιότερο..Μέτριες ελαφρώς αγενείς μουντρούχες ξέκωλες να με διασκεδάζουν όρθιες και να μην κάθονται στο τραπέζι για να μη με πιάνει τρελή νύστα και μην ξοδεύω κάμποσα ευρώ είναι ότι καλύτερο... :)  :)

Είμαι βέβαιος ότι εσύ θα βρεις αυτό που ζητάς!!!  :grin:

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Φιλε Περσονα αν καταλαβα καλα ο λογος της ερωτησης σου ειναι ωστε να αποδειξεις οτι λογο της μικρης εμπειριας μου ειτε με αριθμο τρυπερ ειτε σε διαρκεια αποτελει αποδειξη οτι οσα αναγραφω ειναι εξαιρεση του κανονα και δεν αντικατοπτριζουν την πραγματικοτητα.

Αν οχι ζηταω εκ των πρωτερων συγνωμη.

Παντος για να απαντησω στο ερωτημα σου μπορω να σου πω οτι απο τον Αυγουστο μεχρι και σημερα  ειχα σχεδον καθημερινη επαφη με τρυπερ.
Μιλαμε για ωρες ατελειωτες σε σημειο να περναμε 2-3 ωρες μεσα σε ενα αυτοκινητο και να συζηταμε.

Αν αναρωτιεσαι αν την γαμησα ή οχι οπως εχω ξαναπει θα σου πω οχι δεν την γαμησα.
Πριν πεις οτι για αυτο πικραθηκα και λεω τα παραπανω θα σου πω οτι δεν πικραθηκα καθολου.

Ειχα την ευκαιρια να το κανω αλλα επελεξα να μην το κανω για δικους μου λογους.
Την εβλεπα βλεπεις διαφορετικα ρομαντικα.. Ισως λαθος μου ηθελα να ζησω ενα παραμυθι.

Μεσο αυτης γνωρισα και αλλες κοπελες αλλα και φιλες της εκτος επαγγελματος που γιναν και δικες μου φιλες.

Μπορει να μην γευτικα λοιπον το μουνι της αλλα γνωρισα τον κοσμο της τον κυκλο της, την ιστορια της και το παρελθον της.

Μα ποιο σημαντικο απο ολλα τον τροπο σκεψης της.

Το οτι γραφω δεν αποτελει δειγμα αντιπροσωπευτικο, δεν κανω καποια στατιστικη ερευνα, ουτε επαγγελματιας ειμαι.

Αποτελει μια εμπειρια που ειχα και πιθανολογο οτι καποια απο τα χαρακτηριστικα θα μοιραζονται και σε αλλε κοπελες. Μιας και απο τις κοπελες που γνωρισα καποια χαρακτηριστικα τα ειχαν κοινα και περισοτερο με τον τροπο σκεψης και αντιμετοπισης των πελατων και της δουλειας τους.
ρε φιλε μου θυμιζεις εμενα πριν μερικα χρονια.δε σου ειπα κακοπροαιρετα παρε καμια βιζιτα να ισιωσεις.εσυ μου την ειπες ομως οτι λεω παπαριες.ξεκολλα οι στριπτητζουδες ειναι πουτανες απλα λιγο πιο καβαλημενες απο τις αλλες
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
ρε φιλε μου θυμιζεις εμενα πριν μερικα χρονια.δε σου ειπα κακοπροαιρετα παρε καμια βιζιτα να ισιωσεις.εσυ μου την ειπες ομως οτι λεω παπαριες.ξεκολλα οι στριπτητζουδες ειναι πουτανες απλα λιγο πιο καβαλημενες απο τις αλλες

Αγαπητε φιλε, Συγνωμη που ειπα οτι λες παπαριες.
Απλα μεσο του γραπτου λογου ειναι ευκολο να παρερμηνευσεις. :grin:

Οι στριπτιτζουδες δεν ειναι πουτανες διαφωνω !!!

Η πουτανα εχει τιμη.

Σου λεει κωλαρακι πισοκωλητο, τσιμπουκακι, στα ορθια 50 ευρο

Γνωριζεις λοιπον τι θα παρεις και σε ποια τιμη.

Ασφαλως διαφοροποιηται η ποιοτητα παρεχομένης υπηρεσιας.

Ενω η Τρυπερ σου υποσχετε και αρμεγει και εντος και εκτος καταστηματος.

Οχι ολλες υπαρχουν και οι ξηγημενες που σου λεν.
Παμε για φαγητο και μετα ενα γαμησι 250.

Αυτο μαλιστα ειναι Part time Stripper Part time πουτανα !!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
να σου πω κατι?βρισκουν εμας τους αγαπουληδες που τα σκαμε και τις κανουν τις μαλακιες τους γιατι τα τραβαει και εμας ο οργανισμος μας.υπαρχουν κατι μουνοπανακια ομως που τους σκανε κανα κατοσταρικο και τους κανουν τον κωλο χωνι.μακρια φιλαρακι,μονο για χαβαλε με παρεα λεει
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Είπε  ο άνθρωπας  με  μία  πήγε  και έχει άποψη .
Τουλάχιστον αυτός  πήγε  με  μία .
Άλλοι έγκυροι εδώ  μέσα τα ξέρουνε  από τον μπατζανακη  του  ξαδέρφου  τους  που  του  τα  λέει  ο κουνιάδος  τους  , που έχει  ένα  κουμπάρο  του  οποίου  ο μικρανεψιός  έχει  πατσατζίδικο  όπου τρώνε  οι τζούδες .

και γω έτσι τα ξέρω.
δεν είμαι αξιόπιστος;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Παντος για να απαντησω στο ερωτημα σου μπορω να σου πω οτι απο τον Αυγουστο μεχρι και σημερα  ειχα σχεδον καθημερινη επαφη με τρυπερ.
Μιλαμε για ωρες ατελειωτες σε σημειο να περναμε 2-3 ωρες μεσα σε ενα αυτοκινητο και να συζηταμε.

στο σπίτι της κοιμήθηκες;
στο σπίτι σου κοιμήθηκε;
σε φίλες της κοιμήθηκες;
στο σπίτι σου κοιμήθηκαν φίλες της;
εκτός από το αυτοκίνητο είχες επαφή σε καθημερινή βάση;

μου θυμίζεις τα πιτσιρίκια που αρραβωνιάζονται με 2 εξόδους την εβδομάδα και διακοπές σε βάθος 5ετίας και μετά μόλις παντρεύονται χωρίζουν σε μερικούς μήνες.

δε με αφορά τι έκανες και μαγκιά σου.
Κάνεις μια γενική τοποθέτηση.
Εάν ήξερες τι γνωρίζω θα ντρεπόσουν να τα γράψεις.

Οχι γιατί ξεφτιλίζεις τις στρίπερς, αλλά γιατί ξεφτιλίζεσαι σε αυτούς που γνωρίζουν τι παίζει πραγματικά πέραν των 3 ωρών σε ένα αυτοκίνητο.....

τεσπα πολλά είπαμε.
Κατα τη γνώμη μου κατέθεσε την εμπειρία σου αλλά μη γενικεύεις.
Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.
Προσωπικά γνωρίζω περίπτωση της ίδιας που ο ένας έπινε νερό στο όνομά της και ο άλλος ήθελε να την απελάσει πάραυτα.........
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
πες ρε str8 το θεϊκό με το αιώνιο ερώτημα να μπουν όλα στην θέση τους
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
στο σπίτι της κοιμήθηκες;
στο σπίτι σου κοιμήθηκε;
σε φίλες της κοιμήθηκες;
στο σπίτι σου κοιμήθηκαν φίλες της;
εκτός από το αυτοκίνητο είχες επαφή σε καθημερινή βάση;

μου θυμίζεις τα πιτσιρίκια που αρραβωνιάζονται με 2 εξόδους την εβδομάδα και διακοπές σε βάθος 5ετίας και μετά μόλις παντρεύονται χωρίζουν σε μερικούς μήνες.

δε με αφορά τι έκανες και μαγκιά σου.
Κάνεις μια γενική τοποθέτηση.
Εάν ήξερες τι γνωρίζω θα ντρεπόσουν να τα γράψεις.

Οχι γιατί ξεφτιλίζεις τις στρίπερς, αλλά γιατί ξεφτιλίζεσαι σε αυτούς που γνωρίζουν τι παίζει πραγματικά πέραν των 3 ωρών σε ένα αυτοκίνητο.....

τεσπα πολλά είπαμε.
Κατα τη γνώμη μου κατέθεσε την εμπειρία σου αλλά μη γενικεύεις.
Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.
Προσωπικά γνωρίζω περίπτωση της ίδιας που ο ένας έπινε νερό στο όνομά της και ο άλλος ήθελε να την απελάσει πάραυτα.........


στο σπίτι της κοιμήθηκες;
OXI

στο σπίτι σου κοιμήθηκε;
OXI

σε φίλες της κοιμήθηκες;
OXI

στο σπίτι σου κοιμήθηκαν φίλες της;
OXI


εκτός από το αυτοκίνητο είχες επαφή σε καθημερινή βάση;
Καμια 10 φορες για καφε (3-4 ωρες μιν)
Καμια 20 φορες για φαγητο (ποιος ξερει ποσες ωρες)
Καμια 5 φορεςς για ποτα
Καμια 1 φορες μεχρι και στο μαγαζι που δουλευει την πηρα μαζι μου ως πελατισα
Καμια 1-2 φορες για ψωνια

Το αυτοκινητο το ανεφερεα απλα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι βρισκομασταν χωρις καν να εχουμε λογο να παμε καπου.

Τωρα τι σχεση εχουν οι ερωτησεις σου δεν καθομαι καν να το ψαξω.

Εάν ήξερες τι γνωρίζω θα ντρεπόσουν να τα γράψεις.

Οχι γιατί ξεφτιλίζεις τις στρίπερς, αλλά γιατί ξεφτιλίζεσαι σε αυτούς που γνωρίζουν τι παίζει πραγματικά πέραν των 3 ωρών σε ένα αυτοκίνητο.....

τεσπα πολλά είπαμε.

Κανουμε τωρα σοβαρη σηζητηση???
Αφου γνωριζεις τοσα πολα τρισμεγιστε γιατι δεν λες και σε μας τους ξεφτιλες ???

Μαθε να διαβαζεις και να καταλαβαινεις αυτο που διαβαζεις μην κολας σε μια προταση αν ειχες αφιερωσει αρκετο χρονο θα ειχες καταλαβει οτι δεν ειμαι πιτσιρικας και οτι δεν αναφερομαι απλα σε ενα δυο σκηνικα στο αμαξι...
Τοσος κοσμος γραφει απο το πρωι εδω περα δειξε τον πρεπον σεβασμο να διαβασεις τι γραφουμε και υστερα κατεθεσε και εσυ την αποψη σου, και οχι απλα εξυπναδες.

Εμεις σε σεβομαστε ως συνομηλιτη μας παρακαλω σεβασου και εμενα αλλα και τους υπολοιπους και γραφε αναλογα.

Δεν ειναι αναγκη να ειναι ολλα τα τοπικ μαγκια κλανια και εξατμιση...

Δεν ξερω αν ειπες πολλα παντως εγω θα ειμαι διαθεσιμος να σου απαντησω σε κοσμιο υφος παντα εφοσον εχω διαθεσιμο χρονο.

Να σαι καλα και ελπιζω να μοιραστεις και με τους υπολοιπους μας τις εμπειριες σου να μαθαινουμε και εμεις.
 

Επισκέπτης
Να αναφέρω και εγώ ένα περιστατικό με τρύπερ άκρως αστείο:
Είμασταν 3 φίλοι σε ένα μαγαζάκι και ένας φίλος μου κατάφερε να διώξει στρίπερ από κοντά του!!! :2funny: :2funny:
Ήρθε η κοπέλα για αυτό το ψιλόφλιρτ και μπας και τσιμπήσει ποτάκι ή χορό και ο μπαγλαμάς κόλλησε να της λέει για προφυλακτικά με αφορμή ένα κουτάκι που είδε πεταμένο σε μία άκρη!!! :tooth: :tooth: :tooth:
Στριπτιτζού και τον βαρέθηκε!!! :booty:

Υ.Γ.Νεαρούληδες όλοι,19-23!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
εγώ απλά σου είπα αγαπητέ μάζντα6 να μη γενικεύεις.
εδώ δε θα καταθέσω τίποτα πρώτον γιατί θα πέσουν όλοι οι κομπλεξικοί να με φάνε ζωντανό... (τα γνωστά φιδέμπορας μπλα μπλα μπλα)

οπότε απλά καταγράφω τι συμβαίνει και τι γράφεις.........

χωρίς να έχεις συνανασταφεί σε επίπεδο συμβίωσης αρχίζεις και λες......

Το ξερατε οτι:
Κατω απο τις γαμηστερες σεξι μποτες μεχρι το γονατο με τον διαφανο πατο το στριπακι φοραει χοντρες μαλινες καλτσες σαν τις για για σας???

Βλεπετε οι μποτες ειναι πλαστικες και απο την ζεστη βρωμανε σαν ψοφιο σκυλι. Οποτε βαζουνε την καλτσα ωστε να μενει η μποχα μεσα και να μην βρωμανε απο χιλιομετρα μακρυα.

Το ξερατε οτι:
Οι στριπερ μαζευουν πανω το μαλι οχι για να αναδειξουν τον θεσπεσιο λαιμο τους.

Αλλα γιατι εχει πιασει τζιβα πλεον απο την απλυσια και το εχουν μαζεψει ωστε να μην αρχιζεται σαν μαλακες να παιζεται με αυτα.

Το ξερατε οτι:

Οι στριπερ επι το πλειστον εχουν ενα σπιτι μπουρδελο οπου αν το αντικρεισετε θα νομιζετε οτι ειναι βομβαρδισμενο πεδιο??

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπα καταδεχτει να βγει μαζι σας και την δειτε χωρις μακιγιαζ και σας πει οτι μαζι σας θελει να νιωθει κανονικο κοριτσι και οχι οτι δουλευει.

Το κανει γιατι ειναι τσιγκουνα το κερατα και μαζωχτρα και δεν προκειται να ξοδεψει και καληντικα για παρτι σας ειναι πανακριβα τα γαμημενα.

Το ξερατε οτι:
Οταν η τρυπερ ντυνεται για βγει εξω δεν παιρνει τα ρουχα απο την ντουλαπα.

Τα παιρνει απο ενα σορο που εχει στιβαξει στην κρεβατοκαμαρα της απο ηδη φορεμενα ρουχα που τα ξαναφοραει αλλα βεβαια βαζει το προσωπικο της γουστο ωστε να τα συνδιασει αρμονικα και να κρυψει τους υπαρχον λεκεδες αλλα και τα κομπιασμενα κολαν και μπλουζακια.

κοινώς τι μας λες;
ότι οι στρίπερς που ΔΕΝ κοιμήθηκες μαζί τους, ΔΕΝ έμεινες σπίτι τους, ΔΕ συμβίωσες μαζί τους είναι:
βρωμιάρες, μένουν σε αχούρι, είναι άπλυτες και βρωμάνε τα πόδια τους.

πάμε λοιπόν:
με αυτές που [size=18pt]συμβίωσα [/size]εγώ μοσχομυριζαν 24 ώρες το 24ωρο, λουζόνταν και μπανιαρίζονταν κάθε μέρα, είχαν καθαρίστρια στο σπίτι και ήταν τις πλείστες φορές στην πένα και τα μαλλιά τους, και τα ρούχα τους και το σπίτι τους.

[size=18pt]Ποιός λέει αλήθεια ΟΕΟ;[/size]
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Kαι συνεχιζουμε στο ιδιο μοτιβο. Σε οποιον αρεσει διαβαζει παρακατω. Οποιος το θεωρει πεζο και ακυρο ας το προσπερασει.

Εισαι λοιπον με το μωρο και χορευτε στο πριβε. Εσυ οπως παντα ετοιμος εχεις εξελιχθει στον Τριποδο Νουρεγιεφ !!!
Εκει που το πας πανω κατω μπρος πισω το στριπακι σου λεει Μουρο οκι αλλο ?
Γιατι απαντας εσυ ?
Γιατι θα χυσω και δεν εχω αλλη κιλοτα να αλαξω και ειναι ακομα νωρις.
Αααα Ενταξει λες και σταματας. Αντε Παμε για ποτακι.
Το σκυσες το πορνιδιο και με τον πουτσο σφραγισμενο στον μινερβα !!!
Που να τον βγαλεις και εξω τι εχει να γινει !!!
Χορευταρααααααααααααα Μουυυυυυυυυυυυυυυ !!!

Μεταφραση:
Οπως ειναι απο πανω σου κατι νιωθει δεν ξερει ακριβως αν ειναι εκει η λιγο δεξια μιας και μπερδευει τον πουτσο σου με τον αναπτηρα που εχεις στην τσεπη.
Αναρωτιεται αν κουβαλας μεγαλο αναπτηρα ή μικρο πουτσο.
Ρε παπαρα με το τζινακι πηγες στο στριπομαγαζο????
Επειδη νομιζεις οτι σου κανει ωραιο κωλο εβαλες το 501 και πας για χουρο ???
Και οχι και τιποτα αλλο το ξεμουνιασες στο περα δωθε το κοριτσι λες και καταπιες κανα σεισμο. Δραμαμινες θελει να συνελθει απο το περα δωθε, αλλα εχει ποιο σοβαρα προβληματα πλεον... Τι προβληματα ???

Μα το ειπαμε το ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΕΣ το κοριτσι...
Απο την πολυ τριβη δια της επαγωγης Ο κωλος της και το εσωτερικο των μοιρων της μαζι με μερος απο τα μουνοχειλα της εχουν γινει κοκκινα σαν της μαιμους.
Εχει γινει πουτανα ή πουτανα απο την τριβη και για να διασωσει οτι εχει απομινει απο τον κωλο της " Απο εκει εχει βγει και η εκφραση: Τον φυλαει τον κωλο της" σου λεει οτι δεν θελει να χυσει "αιμα ενοει και μετα δεν θα μπορει να δουλεψει".
Για 5 μερες χορο δεν ξανακανει με πελατη (Πραγματικο γεγονος) και πινει μονο ποταααα...

Μεγαλε εραστη το ξεκωλιασες το κοριτσι... στην προσπαθεια να κεντραρεις τον πουτσο σου αλλα μιας και εισαι λιγο στραβοψωλης ειχες χασει λιγο το σημαδι...
Τεσπα λεπτομερειες...
Και που να εβλεπες το θεσπεσιο μουνακι που εχεις βαλει στοχο να τρυγισεις...
Κατα κοκκινο ταλαιπορημενο με πρισμενα χειλακια και ασορτι μελανι κωλομερια...
Καυλα ετσι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom