Νέα

Η απομυθοποίηση μιας τρύπερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mazda6
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τωρα εγω γιατι δεν καταβαινω τι ενοεις??

δεν ειμαι αρκετα εξυπνος ή ειμαι μικρος??

Γιατι πρεπει αναγκαστικα να περναμε λουκι ρε Μακ δεν γινεται να ειμαστε σε νορμαλ κατασταση ειλικρινα ευχομαι να μπορουσαμε να ειμαστε δυπλα δυπλα να δεις οτι δεν ειναι ετσι οπως νομιζεις.

Τεσπα...

γιατί δεν είναι εύκολο...και γιατί δεν απευθύνομαι σ'εσένα,δεν βλέπεις σε ποιόν παραθέτω ?

είσαι πολύ έξυπνος...και είμαι πολύ μικρός...

στο έχω ξαναπεί,πρέπει να σταματήσεις να νομίζεις οτι η γη γυρίζει γύρω απο εσένα..κ οτι όλοι μιλούν για σένα...

μπορεί να μιλάω για πάρτη μου...μέσα απ'τα ποστ μου..κ να το καταλαβαίνουν μόνο όσοι θέλω εγώ...
 

Επισκέπτης
ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ....

[youtube=750,550]6Hyhq5iwew8[/youtube]
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Πες ρε συ Μακ και αν δεν θες απο εδω στειλε πΜ.
Τοσες γραμμες εχουμε ανταλαξει γραψε 2 ακομη για παρτυ μου να μου εξηγησεις.
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
πωωωωω

ελεος..

εγω θελω(αλλη) μια στριπερ που να τα πληρωνει ολα και να της τα κανει ολα ο αντρας της και εγω μονο να τη γαμαω.

να πηγαινει για ψωνια με τον αντρα της και μετα να τη γαμαω εγω.
να πηγαινει για φαγητο με τον αντρα της και μετα να τη γαμαω εγω
να πηγαινει για ποτο με τον αντρα της και μετα να τη γαμαω εγω.
να πηγαινει σε στριπ με τον αντρα της και μετα να τη γαμαω εγω.
να πηγαινει βολτα με την πεθερα και τον αντρα της και μετα να τη γαμαω εγω.

ας μου πει ενας οτι γινεται....

ρε πουστη μου μια φορα πηγα για φαγητο με στριπερ ετσι σε πρωτη φορα μετα το μαγαζι και πληρωσε αυτη.... ντοοοοοιν! :uglystupid:
μεχρι και ξενοδοχειο πληρωνουν, το μαλι παντα μοχσοβολαει παντεν προ βε η χερμπαλ εντ εσενσις... :2funny: και ναι μπορει να μη μενουν σε λουξ σπιτια αλλα θα σε βαλουν να βγαλεις τα παπουτσια πριν μπεις για να μη φερεις σκονη μεσα. ρε συ μαζντα, δεν ειναι ολες οι γκομενες ετσι, βασικα καμια σχεση παιζει να ειναι μονο η δικια σου ετσι :2funny:
 

Επισκέπτης
Πες ρε συ Μακ και αν δεν θες απο εδω στειλε πΜ.
Τοσες γραμμες εχουμε ανταλαξει γραψε 2 ακομη για παρτυ μου να μου εξηγησεις.

Δεν έχεις καταλάβει...όχι επειδή είσαι χαζός...απλά δεν ήθελες εξ'αρχής...το εξής απλό...:

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ...ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡ ΣΟΥ....ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ "ΧΑΣΕΙΣ"...

{ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ?,ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ...ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ... }

όχι για πλάκα...

γιατί έτσι είναι η πουτάνα/η όμορφη ζωή επι γης...

Μάθε να προσαρμόζεσαι...και να αντιλαμβάνεσαι πότε γαμάς και πότε δεν γαμάς...

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΑΜΗΣΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΠΟΥ ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...

ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΨΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ....

ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...


Αυτά...και πάρ'το αλλιώς γιατί με κάνεις κ (με) λυπάμαι...για τον χρόνο που χάνω μέσα στα κωλάδικα...

ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ....ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΩ !!!!

Ευχαριστώ !!!
 

Επισκέπτης
ρε πουστη μου μια φορα πηγα για φαγητο με στριπερ ετσι σε πρωτη φορα μετα το μαγαζι και πληρωσε αυτη.... ντοοοοοιν! :uglystupid:
μεχρι και ξενοδοχειο πληρωνουν, το μαλι παντα μοχσοβολαει παντεν προ βε η χερμπαλ εντ εσενσις... :2funny: και ναι μπορει να μη μενουν σε λουξ σπιτια αλλα θα σε βαλουν να βγαλεις τα παπουτσια πριν μπεις για να μη φερεις σκονη μεσα. ρε συ μαζντα, δεν ειναι ολες οι γκομενες ετσι, βασικα καμια σχεση παιζει να ειναι μονο η δικια σου ετσι :2funny:

1.Είναι φθηνά στο ciao...γι'αυτό πλήρωσε..:grin: :cheesy:

2.Πληρώνουν ξενοδοχείο γαμηστρώνα...στο Hilton πάντα εγώ πρέπει να πληρώνω...:P

3.To μαλλί δεν είναι πάντα λαμπερό...:cheesy:

4.Εγώ βγάζω κ τις κάλτσες...για να μην μυρίζουν..μου κάνουν κ ποδόλουτρο...;)

5.Kαι οι δικές μου σαν του μάζντα είναι...εκτός απ'τις ρουμάνες...:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Οκ Μακ θα τα μελετησω αυτα που εγραψες θα τα σκευτω και θα σου απαντησω.


Οσο για την εξελιξη μαζι σου ειμαι συμφωνω...

Παντως προς ολους οσους γραφουν οτι δεν ειναι ολλες ετσι θα απαντησω για πολοστη και τελευταια φορα...

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΕς ΕΤΣΙ, ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗς ΚΑΠΟΙΕς ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΚΟΙΝΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ.

ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΛΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ...ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΑΝ???
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Η ΟΥΣΙΑ....
 

Επισκέπτης
ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΛΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ...ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΑΝ???
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Η ΟΥΣΙΑ....

Είναι η ουσία...

Δεν είναι τυχαίο...το :

"η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά..." ---> (άσχετο που η άλλη μισή είναι τα λεφτά)!

Επίσης,όταν είσαι ακατάστατος,βρωμιάρης κλπ...δεν σέβεσαι τον εαυτό σου...όταν δε πρόκειται για γκόμενα...απλά αποχωρείς...χωρίς κουβέντα...όσο κ αν τα σκατά είναι ελκυστικά...το μόνο που θα πάθεις,είναι να λερωθείς...(απλά δεν σου συμβαίνει συχνά να κολυμπάς,περπατάς,γαμάς κλπ μαζί ή μέσα στα σκατά...κ σου αρέσει το πρωτόγνωρο θέαμα/feeling)!..
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Είναι η ουσία...

Δεν είναι τυχαίο...το :

"η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά..." ---> (άσχετο που η άλλη μισή είναι τα λεφτά)!

Επίσης,όταν είσαι ακατάστατος,βρωμιάρης κλπ...δεν σέβεσαι τον εαυτό σου...όταν δε πρόκειται για γκόμενα...απλά αποχωρείς...χωρίς κουβέντα...όσο κ αν τα σκατά είναι ελκυστικά...το μόνο που θα πάθεις,είναι να λερωθείς...(απλά δεν σου συμβαίνει συχνά να κολυμπάς,περπατάς,γαμάς κλπ μαζί ή μέσα στα σκατά...κ σου αρέσει το πρωτόγνωρο θέαμα/feeling)!..

RESPECT
 

Επισκέπτης
[youtube=200,150]8EWqLyx_6qI[/youtube]        [youtube=200,150]Un1MJc8uucE[/youtube]


Kαι επειδή είμαι αλάνι που δεν κολάει πουθενά...


ΑΓΑΠΑΜΕ...&&&&&& ΑΣ ΠΟΝΑΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
πρόσθεσε στο τέλος του post μου...οτι όλα τα σκατά είναι ίδια...ανεξαρτήτου οσμής,χρώματος κ λοιπών χαρακτηριστικών...;)

Μου αρεσεις γιατι εισαο αινιγματικος και συνχρονος ενσωματονεις και πολυμεσα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δεν έχεις καταλάβει...όχι επειδή είσαι χαζός...απλά δεν ήθελες εξ'αρχής...το εξής απλό...:

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ...ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡ ΣΟΥ....ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ "ΧΑΣΕΙΣ"...

{ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ?,ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ...ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ... }

όχι για πλάκα...

γιατί έτσι είναι η πουτάνα/η όμορφη ζωή επι γης...

Μάθε να προσαρμόζεσαι...και να αντιλαμβάνεσαι πότε γαμάς και πότε δεν γαμάς...

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΑΜΗΣΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΠΟΥ ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...

ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΨΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ....

ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...


Αυτά...και πάρ'το αλλιώς γιατί με κάνεις κ (με) λυπάμαι...για τον χρόνο που χάνω μέσα στα κωλάδικα...

ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ....ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΩ !!!!

Ευχαριστώ !!!

νομίζω ότι μετά από αυτό το πόστ όλα τα άλλα είναι περιττά.Τιτανομεγιστοτεράστιο respect που έλεγε και ένας φίλος! :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Διαωάζω  τα post. 
Όσο και να  μη  θέλω να  ξαναμπω  στο τριπάκι που  προσπαθώ  να  θάβω στο  πίσω  μέρος  του  κεφαλιού  μου , για  να  μη  με  κυριεύει  θεριεύοντας  ανεξέλεγκτο , δεν  μπορώ  θα  γράψω  2 γραμμές .
Αφού συνειδητοποιήσουμε  μια βασική  παραδοχή , ότι δηλαδή το  πουτανηλίκι είναι αλκοολίκι που  δεν κόβεται , μπορούμε  να πάμε  παρακάτω .

Τα  πράγματα  στη  ζωή  δεν  είναι  ιδεατά  για  να  είναι μαύρο άσπρο.
Υπάρχουν  εκατομμύρια  αποχρώσεις . Όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι .
Ο  καθένας  έχει τον τρόπο του . Το θέμα  είναι  να  ξέρει  τι θέλει .
Όταν  ξέρει  τι  θέλει , ξέρει μέχρι που θα  πάει .
Μπορεί να  βάζει όρια .
Όταν  υπάρχουν όρια , όλοι περνάνε καλά .
Τα  πράγματα  είναι γήινα , όχι ιδεατα . Ξέρεις  ποιος  είσαι , ξέρεις  τι θέλεις , το ίδιο και ο άλλος .
Οπότε  δεν  χρειάζονται μύθοι . Ούτε κακές  μάγισσες , ούτε  νεράιδες ,ούτε  δράκοι , ούτε  πρίγκηπες .
Το πολύ  πολύ  κανένα  δημοτικό τραγούδι σαν του  καπεταν Ζαχαριά , καμιά  ιστορία  σαν  του  Pat Garret και  του  Billy the  Kid , με  στομωμένη  κιθάρα  και νότια  βαρύτονη  φωνή στο ψιλοφαλτσέτο .

Αλλά  για  να  μαστε  εδώ  και να  ξοδεύουμε  τόσες  ώρες , μάλλον  αποδεχόμαστε  τη  λογική  του  μύθου . Γιατί σε  ποιον δεν αρέσει να είναι ο κιμπαρης  που  βγάζει γούστα .
Οπότε  μην  προσπαθείτε  να  απομυθοποιήσετε  κάτι  που  για  σας  είναι ακόμη  φαντασιακό . Πατήστε  στη  γή  και  ξαναπροσπαθήστε .

Καλημέρα  σας  με  ένα  παλιό τραγούδι  του Johny Cash , όπως  το είπανε  οι Social Distortion .

Love Is A Burning Thing
And It Makes A Fiery Ring
Bound By Wild Desire
I Fell Into A Ring Of Fire

CHORUS:
I Fell Into A Burning Ring Of Fire
I Went Down, Down, Down
And The Flames Went Higher

And It Burns, Burns, Burns
The Ring Of Fire
The Ring Of Fire

I Fell Into A Burning Ring Of Fire
I Went Down, Down, Down
And The Flames Went Higher

And It Burns, Burns, Burns
The Ring Of Fire
The Ring Of Fire

The Taste Of Love Is Sweet
When Hearts Like Ours Meet
I Fell For You Like A Child
Oh, But The Fire Went Wild

CHORUS
I Fell Into A Burning Ring Of Fire
I Went Down, Down, Down
And The Flames Went Higher
Cool New Version of Johnny Cash
And It Burns, Burns, Burns
The Ring Of Fire
The Ring Of Fire

I Fell Into A Burning Ring Of Fire
I Went Down(down), Down(down), Down(down)
And The Flames Went Higher Higher Higher

And It Burns, Burns, Burns
The Ring Of Fire
The Ring Of Fire

And It Burns, Burns, Burns

The Ring Of Fire

The Ring Of Fire
Oh Yeah!
The Ring Of Fire
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πολύ σύντομα....

=> pouranger... προτιμώ το original από J. Cash. Μόνο και μόνο ότι το έβαλες σε ροκιά, δηλώνει anger!  :2funny:

=> Zero... συμφωνώ, σαν τον φτωχό και μόνο cowboy

=> Mc... νομίζω ότι και ο mazda πρέπει να έρθει μαζί μας...αχ..πόσο μεγάλο θα γίνει το πούλμαν για να χωρέσουμε όλοι???

=> persona... δεν χωνεύεσαι με τίποτα, με τίποτα όμως!  :grin:

=> mazda... ότι και να σου πούνε, αυτή την στιγμή δεν καταλαβαίνεις Αλλάχ. Του χρόνου θα λες ότι όλοι τελικά είχαν δίκιο και εσύ δεν άκουγες. Είναι γνωστό το έργο.

Φιλικά παίδες και πάμε για άλλα (ακούς Mazda?)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom