Νέα

Η απομυθοποίηση μιας τρύπερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mazda6
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Γιατί ρε μάγκες ερωτεύεστε τις στριπτητζούδες χωρίς να τις γαμήσετε????
Με συγχωρείτε αλλά μου είναι αδιανόητο, σοβαροί άνθρωποι, μορφωμένοι να ερωτεύονται κάτι το ιδεατό, μία ουτοπία, που εκ των προτέρων γνωρίζουν πως δεν οδηγεί ΠΟΥΘΕΝΑ, παρα μόνο σε κανένα καλό γαμήσι και μερικές άλλες όμορφες αναμνήσεις που θα μείνουν στο τέλος.

Γιατί όχι;

Πολλοί θέλουν το παραμύθι, και δεν βγάζω έξω την ουρά μου. Εγώ καταλαβαίνω απόλυτα το γιατί... η μόνη μου ίσως αντίρρηση είναι ότι πολλοί δεν το έζησαν μικροί το παραμύθι και τους βγαίνει το απωθημένο όταν μεγαλώσουν. Τότε είναι που δε βγαίνει σε καλό νομίζω.

Το ξέρω ότι πάλι γράφω εκεί όπου δεν έχω θέση, αλλά μου φάνηκε λίγο πιο light αυτό το θρεντ, συγνώμη μάζντα και λοιποί  :cheesy:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Γιατί όχι;

Πολλοί θέλουν το παραμύθι, και δεν βγάζω έξω την ουρά μου. Εγώ καταλαβαίνω απόλυτα το γιατί... η μόνη μου ίσως αντίρρηση είναι ότι πολλοί δεν το έζησαν μικροί το παραμύθι και τους βγαίνει το απωθημένο όταν μεγαλώσουν. Τότε είναι που δε βγαίνει σε καλό νομίζω.

Το ξέρω ότι πάλι γράφω εκεί όπου δεν έχω θέση, αλλά μου φάνηκε λίγο πιο light αυτό το θρεντ, συγνώμη μάζντα και λοιποί  :cheesy:
εσύ είσαι υπό τη στενή παρακολούθηση της NSA
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Στον φιλο μου τον Μακ με πολυ αγαπη...
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Αφιερωμένο σε όλους σας μόρτες...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ήρεμα-ήρεμα
δεν είμαι τρομοκράτηηης
ήρεμα-ήρεμα
είμαι το θύμα μιας αγάπη-ηηηηςςς
:rockon: :2funny: :2funny:

δεν μπορείς να μας ξεγελάσεις...
οι πράκτορες της Νational Strip Agency σε έχουν κώλο κορδόνι.... :pipa3: :fuck2:
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
self esteem απο offspring ειναι το πανκ κομματι που ταιριαζει στους στριποβιους.

ψαξτε το ακουστε το βρειτε τι λεει, στα παπαρια μου τελικα.

Μετα τις διαφορες φασεις απορριψης η μη παμε σε μπαλλαντα.. julia απο Pavlovs dog ειναι ενα καλο κομματακι.

η μεταλλαξη (αν ερθει ποτε) θα γινει και θα συνοδευτει με με το comfotambly numb απο Pink Floyd

Απο εκει και μετα το ροκ της κλαψας και της μιχεριας αφηνει τη θεση του σε κατι πιο χαρουμενο και χορευτικο το οποιο καθε χρονο ανανεωνεται και δεν εχει νοημα να σημειωνουμε τι και πως.

Εχουμε πλεον φτασει στο αποκορυφωμα (και καμια 50αρια ετων ΑΝ ειμαστε τυχεροι) και το γυρναμε στο ελληνικο. εδω οι επιλογες ειναι παρα πολλες ,ενδεικτικα αναφερω. "παλιοπαιδο θα γινω" απο το θεο μαζω..
Καποτε ειχε βγαλει και ο πετρελης με την κοκκινου ενα τραγουδακι "παιξτο και λιγακι αδιαφορος" δεν ηταν κακο.

Εννοειται οτι οι μουσικες επιλογες του καθενος ειναι σεβαστες και ιδιαιτερες.
Προς το παρον κανω μια αποτοξινωση απο το δικο μου παρολιγον αμορε, το οποιο εννοειται οτι εχω γραμμενο στα παπαρια μου και αφου δεν το πηδηξα δεν εχει νοημα να συνεχισω να το στριμωχνω, ας μπει λιγο στον παγο και βλεπουμε..
ο βρεγμενος δεν φοβαται την βροχη, γιαυτο καειτε και λιγο, θα κανει περισσοτερο καλο........................
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Σιγά το πανκ, οι offspring  :2funny: :2funny: :2funny:

κατά τα άλα

ο βρεγμενος δεν φοβαται την βροχη, γιαυτο καειτε και λιγο, θα κανει περισσοτερο καλο........................

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

υ.γ. περσόνα  :2funny: :2funny: :2funny:
πάω ξανά στην τρύπα μου, αντιέ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Κριμα κυριοι γιατι μπορει αυτα τα κοριτσια οπως περιγραφω να ειναι αμιλικτα αρπακτικα συλογης χρηματων και εκμεταλευσης αλλα εως ενα βαθμο οφειλεται και στην διανοητικη τους αναπηρια να δουν ποιο μακρια απο αυτο.

Δεν ειναι θυμα αυτος που εχασε ή χανει μερικα λεφτα ή πεστε το οπως θελετε τα ανταλασει για καποιες υπηρεσιες.

Ειναι αυτες οι ιδιες οι οποιες ειναι δεσμιες της περιορισμενης αντιληψης που διαθετουν και της νοητικης καταστασης στην οποια βρισκονται κολημενες μην επιτρεποντας τους παιρετερο εξελιξη.


Πολυ σωστα τα εθεσες
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν έχεις καταλάβει...όχι επειδή είσαι χαζός...απλά δεν ήθελες εξ'αρχής...το εξής απλό...:

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ...ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡ ΣΟΥ....ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ "ΧΑΣΕΙΣ"...

{ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ?,ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ...ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ... }

όχι για πλάκα...

γιατί έτσι είναι η πουτάνα/η όμορφη ζωή επι γης...

Μάθε να προσαρμόζεσαι...και να αντιλαμβάνεσαι πότε γαμάς και πότε δεν γαμάς...

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΑΜΗΣΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΠΟΥ ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...

ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΨΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ....

ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...


Αυτά...και πάρ'το αλλιώς γιατί με κάνεις κ (με) λυπάμαι...για τον χρόνο που χάνω μέσα στα κωλάδικα...

ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ....ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΩ !!!!

Ευχαριστώ !!!


ΡΙΣΠΕΚΤ !!!!!!!!!!



ΕΓΡΑΨΕΣ ΦΙΛΕ !!!!
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Σκόρπιες σκέψεις ενός αμετανόητου

Ναι τα κορίτσια πάσχουν από ένα είδος ασυλοποίησης , όπως κάθε πλήθος εργαζομένων στον ίδιο επαγγελματικό χώρο και παρουσιάζουν κοινή συμπεριφορά αρπακτικού.

Τα ξεχωριστά στοιχεία της προσωπικότητας της κάθε μίας δεν είναι αντικείμενο προς μελέτη μέσα στα στριπ. Αρκεί να είναι καθαρή, χαμογελαστή και με αξιοκαυλωτική ανατομία.

Η κοινωνική και σεξουαλική συναναστροφή μαζί τους επιφυλάσσει εκπλήξεις όχι πάντα ευχάριστες, ειδικά η δεύτερη αλλά δεν παύει να είναι μία πρόκληση για τους περισσότερους  χουροπουτοθαμώνες.

Το κακό μ’ αυτό το παραμύθι είναι πως η συγγραφή του είναι συμμετοχική αλλά ο αγοραστής του είναι και εκδότης του. Δεν κάνει για επένδυση παρά μόνο για χόμπυ.

Κατηγορώντας και γενικεύοντας  δεν απομυθοποιείς, κρύβεις τις αδυναμίες σου.
Ούτε όταν τις ρίχνεις στο κρεβάτι χωρίς οικονομικό αντάλλαγμα.

Η απομυθοποίηση γίνεται όταν τις παρατάς πρώτος.


ΥΓ Υπάρχουν βέβαια και οι άλλοι που έζησαν καλλίτερα
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Χαιρομε που αυτο το νημα ειναι πλεον Ζωντανο.

Its ALIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!  :2funny:

Διοτι σε λιγοτερο απο 48 ωρες δοθηκε ως αφορμη τοσος κοσμος να γραψει τις αποψεις του να διασταυρωσει ξιφη και να συμφωνησει με συνομιλητες του.

Στο τελος δειγματα θαυμαζμου και αλλιλεγγυης εκφραστηκαν εκατερωθεν.

Τελικα το επιπεδο μας ειναι υψηλοτερο απο οτι θελουμε να παρουσιαζουμε... :rockon: :rockon: :rockon:

Αυριο και παλι σε στριπομαγαζο θα ειμαι παντως νωρις γιατι δουλευουμε την Πεμπτη. Οποιος θελει ασ στηλει ΠΜ να συναντηθουμε....

Παμε για αλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
self esteem απο offspring ειναι το πανκ κομματι που ταιριαζει στους στριποβιους.

θα προτιμήσω το Basket Case των GreenDay, σύγχρονο με αυτό που προτείνεις.

Παμε για αλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ετοιμάσου για ταξείδι, έκλεισες θέση στο πούλμαν
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Να παρω διαβατηριο μαζι μου ή θα ειμαστε εντος Ευροζωνης ???
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ναρθω και γω να κανω συνοδεια μηχανης? εχω και σειρηνα  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom