Νέα

Η ανεργία και η εκμετάλλευση θερίζουν τη νεολαία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια η επαγγελματικη σας κατασταση αυτη τη περιοδο ?

  • Άνεργος ψάχνομαι

    Ψήφοι: 6 50,0%
  • Δουλευω κανονικα (700-1200ευρω το μήνα)

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Δουλευω φουλ (1200 ευρω και βαλε το μήνα)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ψευτοδουλευω (700 ευρω και κάτω το μήνα)

    Ψήφοι: 2 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Στις εκλογές λοιπόν...κοιτάξτε να στείλετε τα 2 μεγάλα κόμματα στο διάολο....
 

Επισκέπτης
Τη νεολαία ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ , ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :

1)Παιδιά Καρχαριών με έτοιμες μπίζνες, εκατομμύρια.
2)Γόνοι καθηγητάδων ΑΕΙ που θα κληρονομήσουν έδρες, καταξίωση, δίκαιωμα για τρελές χρεώσεις υπηρεσιών τους κτλ
3)Κομματόσκυλα
4)Πουτάνες των 3 ανωτέρω κατηγοριών που θα μοιραστούν τις αβάντες ως γκόμενες,ερωμένες ,γυναίκες
[size=20pt]
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ[/size]

[size=30pt]
ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ.[/size]
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τη νεολαία ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ , ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :

1)Παιδιά Καρχαριών με έτοιμες μπίζνες, εκατομμύρια.
2)Γόνοι καθηγητάδων ΑΕΙ που θα κληρονομήσουν έδρες, καταξίωση, δίκαιωμα για τρελές χρεώσεις υπηρεσιών τους κτλ
3)Κομματόσκυλα
4)Πουτάνες των 3 ανωτέρω κατηγοριών που θα μοιραστούν τις αβάντες ως γκόμενες,ερωμένες ,γυναίκες
[size=20pt]
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ[/size]

[size=30pt]
ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ.[/size]
εσυ τι εισαι απο αυτα ρε θαμωνα των εξαρχειωνε?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
ΦΙΛΕ ΛΑΚΗΣ33,ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΒΑΤΖΕΣ Κ ΚΟΝΕ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΔΩ!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ!!!ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΥΓΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΠΑΣΟΚ-ΝΔ,ΜΙΑ ΨΟΦΙΑ ΑΝΟΔΟ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ  :2funny: :2funny:,
ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ!!!!
ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ ΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΟΠΟΤΕ  ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Επισκέπτης
Τη νεολαία ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ , ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :

1)Παιδιά Καρχαριών με έτοιμες μπίζνες, εκατομμύρια.
2)Γόνοι καθηγητάδων ΑΕΙ που θα κληρονομήσουν έδρες, καταξίωση, δίκαιωμα για τρελές χρεώσεις υπηρεσιών τους κτλ
3)Κομματόσκυλα

4)Πουτάνες της ανωτέρω κατηγορίας που θα μοιραστούν τις αβάντες ως γκόμενες,ερωμένες ,γυναίκες
[size=20pt]
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ[/size]

[size=30pt]
ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ.[/size]
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τη νεολαία ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ , ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :

1)Παιδιά Καρχαριών με έτοιμες μπίζνες, εκατομμύρια.
2)Γόνοι καθηγητάδων ΑΕΙ που θα κληρονομήσουν έδρες, καταξίωση, δίκαιωμα για τρελές χρεώσεις υπηρεσιών τους κτλ
3)Κομματόσκυλα
4)Πουτάνες των 3 ανωτέρω κατηγοριών που θα μοιραστούν τις αβάντες ως γκόμενες,ερωμένες ,γυναίκες
[size=20pt]
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ[/size]

[size=30pt]
ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ.[/size]

Μονο που μη τα παρουν στην κρανα οι τελειωμενοι και τους παρουν παρεα μαζι τους τους ανωτερω εκλεκτους. Και ο νοων νοειτο
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Τη νεολαία ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ , ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :

1)Παιδιά Καρχαριών με έτοιμες μπίζνες, εκατομμύρια.
2)Γόνοι καθηγητάδων ΑΕΙ που θα κληρονομήσουν έδρες, καταξίωση, δίκαιωμα για τρελές χρεώσεις υπηρεσιών τους κτλ
3)Κομματόσκυλα
4)Πουτάνες των 3 ανωτέρω κατηγοριών που θα μοιραστούν τις αβάντες ως γκόμενες,ερωμένες ,γυναίκες
[size=20pt]
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ[/size]

η πρώτη κατηγορία πάντα έτσι ήταν (το κεφάλαιο πάει στο κεφάλαιο)
η δεύτερη κατηγορία τώρα με την ιδιωτικοποίηση της παιδείας ευτυχώς θα πεθάνει (μακάρι να μπει ο ιδιώτης στα ΑΕΙ, και όχι το κάθε βύσμα να κονομάει από μούφα επιτροπές από τους φόρους μας)
και τρίτων τα κομματόσκυλα πλέον πάνε (μια γνωστή μου παλιά χωρίς κανένα πτυχίο τίποτα απολύτως είχε μπει υπάλληλος στην Βουλή και ξυνόταν και κονόμαγε!)
το τέταρτον πάντα κάποια θα το δώσει για φράγκα (από καταβολής κόσμου. το θέμα είναι να φάμε και εμείς  :jerking:)

[size=30pt]
ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ.[/size]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δουλευα παλια.. πριν 2 χρονια σε εταιριες με ερευενες και με ερωτηματολογια..

ξερετε, αυτες που βγαζει το μεγκα μετα της δημοσκοπήσεις MRB,FOCUS,KAPA RESEARCH κλπ
προσωπικα ειχα δουλεψει στης πρωτες δυο.. οταν ειχα παει πρωτη φορα να κανω αιτησεις για προσληψη η υφισταμενοι ηταν ολοι ευγενικοι, ψαχνανε θυματακια ,εγω βεβαια ουτε καν 20 χρονων τοτε , μικρος ημουν και οπως καταλαβαινετε εψαχνα και εγω ενα χαρτζηλικη .
Την πρωτη φορα ειχα παει στην φοκους, εκει επρεπε να συμπληρωσεις ερευνες και ερωτηματολογια, δουλεια της πλάκας, ουτε ενσημα, ουτε ασφάλιση, ουτε τιποτα.. οσα ερωτηματολογια συμπληρωνες τοσα σου σκαγανε σε χρημα..
φερνανε κατι χαρτια, οτι η ταδε πολιτικη ερευνα  σε πληρωνει 1.5 ευρω το κομματι, δηλαδη το ερωτηματολογιο
εγω πηγαινα σαν μαλακας συνεχεια, καθομουν 4-5 ωρες και επρηζα τον κοσμο, με βριζανε καμια φορα επειδη περναμε και μασημερια  :2funny: :2funny:, αλλα εμενα στα τετοια μου, εγω να βαλω μεροκαματο ηθελα.
Αλλα ηταν απατεωνες, ειχα συμπληρωσει τον πρωτο μηνα 100 ερωτηματολογια, ηταν να παρω 150 ευρω διοτη τα αλλα ειχαν μεγαλυτερη τιμη, και μου δωσανε 70 ευρω  :jerking: :jerking: :jerking:  :headbang:

και σε επιταγη παρακαλω  :2funny: :2funny:

ξαναπηγα και ενα μηνα, και αυτην την φορα χειροτερα 40 ευρω, συμπληρωμενες 10 βαρδιες,

προισταμενοι να φερονται ασχημα, να σε διακοπτουν οταν εσυ μιλαγες με πολιτες στο τηλ,αλλα σαν κακομοιρης που ειχα παει χωρις φραγκο στην τσεπη δεν μπορουσα να αντιδρασω.. την εκανα , ειχα στεναχωρηθει γιατι ειχα καποια σχεδια, να βγαζω ενα 300αρι το μηνα να μαζευρω κανα φραγκο , και να κανω και γω κατι, παπαρια..


ετσι ειναι και στα διαφημιστικα, ετσι ειναι παντου, στα διαφημιστικα που ταζανε 20 ευρω το 5 ωρο, ειχα κανει το μηνα 8 βαρδιες

2 η 8 16 50 ευρω πηρα  :2funny: :2funny: :2funny:

εκ τοτε απελπιστηκα και σταματησα να ψαχνω  :birdman: διοτη δεν ειχε νοημα πλεον, να μην βγαζω ενα 300-400αρι το μηνα και δεν ζηταγα πολλα, διοτη οι περισσοτεροι νεοι που μιλαω μεχρι να μπει το πασοκ στην εξουσια ειχαν απαιτησεις ελεγες τωρα σε καποιον να παει να δουλεψει για 20-30 ευρω και σου λεγε < ποιος εγω? τι λες ρε, 50 ευρω και πανο>  ,βλεπετε υπηρχε περιφανεια στον λαο μεχρι μια περιοδο τωρα τιποτα..  δεν ξερω τι παιζει γενικά, μεγαλο μερος της νεολαιας δουλευει σε κλαμπ, δημοσιες σχεσεις, εαν μπει κανεις στο fb και τσεκαρει πολλα προφιλ νεων παιδιων στην ηλικια μου το 80 τς εκατο ασχολειτε με την νυχτα, διοτη εχει καποια λεφτα και ειναι και ευκολη δουλεια, αρα δεν θελουμε να κουραστουμε  ;)

τελοσπαντων, δεν απελπιστηκα , εψαχνα συνεχεια τροπους ,και ολο σε απατεωνες επεφτα, δουλειες με ΥΨΗΛΟ εισοδημα, ξερετε μωρε αυτες οι δουλεις πυραμιδα HERBALIFE,amway κλπ.. αλλα αποφασησα να σωσω το τομαρι μονος μου...


εκ τοτε ειμαι ελευθερος επαγγελματιας  :birdman: στο ιντερνετ ασχολουμαι και συγκεκριμενα με το χρηματιστιριο και το trading, ειμαι μανουλα σε αυτα  :rolleyes:  επεισης και με δυο τρεις αλλες ασχολιες που αποφερουν ζεστο χρημα εαν εισαι λιγο τυχερος..  :birdman:

μεχρι να τελειωσω την σχολη, αυτα θα κανω, μετα εχει ο θεος ποιος ξερει.. ισως μπορεσω να παω στο λας βεγκας και να παιξω διπλα στους θρυλους του ποκερ  :rockon: ισως βρω δουλεια με το αντικειμενο της σχολης , ισως ποιος ξερει..

αλλα η συμβουλη μου ειναι πως βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει και απευθυνομαι στους νεους , δεν ειναι η ζωη να εισαι υπαλληλος μεχρι  να βγεις στην συνταξη  ;) ψαξτε το  ;)
 

Επισκέπτης
δουλευα παλια.. πριν 2 χρονια σε εταιριες με ερευενες και με ερωτηματολογια..

ξερετε, αυτες που βγαζει το μεγκα μετα της δημοσκοπήσεις MRB,FOCUS,KAPA RESEARCH κλπ
προσωπικα ειχα δουλεψει στης πρωτες δυο.. οταν ειχα παει πρωτη φορα να κανω αιτησεις για προσληψη η υφισταμενοι ηταν ολοι ευγενικοι, ψαχνανε θυματακια ,εγω βεβαια ουτε καν 20 χρονων τοτε , μικρος ημουν και οπως καταλαβαινετε εψαχνα και εγω ενα χαρτζηλικη .
Την πρωτη φορα ειχα παει στην φοκους, εκει επρεπε να συμπληρωσεις ερευνες και ερωτηματολογια, δουλεια της πλάκας, ουτε ενσημα, ουτε ασφάλιση, ουτε τιποτα.. οσα ερωτηματολογια συμπληρωνες τοσα σου σκαγανε σε χρημα..
φερνανε κατι χαρτια, οτι η ταδε πολιτικη ερευνα  σε πληρωνει 1.5 ευρω το κομματι, δηλαδη το ερωτηματολογιο
εγω πηγαινα σαν μαλακας συνεχεια, καθομουν 4-5 ωρες και επρηζα τον κοσμο, με βριζανε καμια φορα επειδη περναμε και μασημερια  :2funny: :2funny:, αλλα εμενα στα τετοια μου, εγω να βαλω μεροκαματο ηθελα.
Αλλα ηταν απατεωνες, ειχα συμπληρωσει τον πρωτο μηνα 100 ερωτηματολογια, ηταν να παρω 150 ευρω διοτη τα αλλα ειχαν μεγαλυτερη τιμη, και μου δωσανε 70 ευρω  :jerking: :jerking: :jerking:  :headbang:

και σε επιταγη παρακαλω  :2funny: :2funny:

ξαναπηγα και ενα μηνα, και αυτην την φορα χειροτερα 40 ευρω, συμπληρωμενες 10 βαρδιες,

προισταμενοι να φερονται ασχημα, να σε διακοπτουν οταν εσυ μιλαγες με πολιτες στο τηλ,αλλα σαν κακομοιρης που ειχα παει χωρις φραγκο στην τσεπη δεν μπορουσα να αντιδρασω.. την εκανα , ειχα στεναχωρηθει γιατι ειχα καποια σχεδια, να βγαζω ενα 300αρι το μηνα να μαζευρω κανα φραγκο , και να κανω και γω κατι, παπαρια..


ετσι ειναι και στα διαφημιστικα, ετσι ειναι παντου, στα διαφημιστικα που ταζανε 20 ευρω το 5 ωρο, ειχα κανει το μηνα 8 βαρδιες

2 η 8 16 50 ευρω πηρα  :2funny: :2funny: :2funny:

εκ τοτε απελπιστηκα και σταματησα να ψαχνω  :birdman: διοτη δεν ειχε νοημα πλεον, να μην βγαζω ενα 300-400αρι το μηνα και δεν ζηταγα πολλα, διοτη οι περισσοτεροι νεοι που μιλαω μεχρι να μπει το πασοκ στην εξουσια ειχαν απαιτησεις ελεγες τωρα σε καποιον να παει να δουλεψει για 20-30 ευρω και σου λεγε < ποιος εγω? τι λες ρε, 50 ευρω και πανο>  ,βλεπετε υπηρχε περιφανεια στον λαο μεχρι μια περιοδο τωρα τιποτα..  δεν ξερω τι παιζει γενικά, μεγαλο μερος της νεολαιας δουλευει σε κλαμπ, δημοσιες σχεσεις, εαν μπει κανεις στο fb και τσεκαρει πολλα προφιλ νεων παιδιων στην ηλικια μου το 80 τς εκατο ασχολειτε με την νυχτα, διοτη εχει καποια λεφτα και ειναι και ευκολη δουλεια, αρα δεν θελουμε να κουραστουμε  ;)

τελοσπαντων, δεν απελπιστηκα , εψαχνα συνεχεια τροπους ,και ολο σε απατεωνες επεφτα, δουλειες με ΥΨΗΛΟ εισοδημα, ξερετε μωρε αυτες οι δουλεις πυραμιδα HERBALIFE,amway κλπ.. αλλα αποφασησα να σωσω το τομαρι μονος μου...


εκ τοτε ειμαι ελευθερος επαγγελματιας  :birdman: στο ιντερνετ ασχολουμαι και συγκεκριμενα με το χρηματιστιριο και το trading, ειμαι μανουλα σε αυτα  :rolleyes:  επεισης και με δυο τρεις αλλες ασχολιες που αποφερουν ζεστο χρημα εαν εισαι λιγο τυχερος..  :birdman:

μεχρι να τελειωσω την σχολη, αυτα θα κανω, μετα εχει ο θεος ποιος ξερει.. ισως μπορεσω να παω στο λας βεγκας και να παιξω διπλα στους θρυλους του ποκερ  :rockon: ισως βρω δουλεια με το αντικειμενο της σχολης , ισως ποιος ξερει..

αλλα η συμβουλη μου ειναι πως βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει και απευθυνομαι στους νεους , δεν ειναι η ζωη να εισαι υπαλληλος μεχρι  να βγεις στην συνταξη  ;) ψαξτε το  ;)

τι σπουδάζεις τύπε; σίγουρα είσαι των θετικών επιστημών... :rockon: :rockon: :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τι σπουδάζεις τύπε; σίγουρα είσαι των θετικών επιστημών... :rockon: :rockon: :rockon:
τει αθηνας, τουριστκων επιχ  ;)

καλη σχολη, εχει μια επαγγελματικη προοπτικη, αν και θελει ξενες γλώσσες , μονο αγγλικα ξερω,τωρα για γερμανικα θα δω..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
είναι και άλλες κατηγορίες που ευνοούνται χωρίς να το αξίζουν εκτός απ'αυτές που αναφέρει ο Λάκης

...ας πούμε πολλοί αθλητές (με διάκριση στον χαρτοπόλεμο στο δημοτικό σχολείο , το οποίο δεν κατάφεραν να βγάλουν) μπαίνουν πχ στην ιατρική σχολή και παράλληλα στο δημόσιο και μετά υπηρετούν στο ναυτικό όπου είναι 29 έξω και μία μέσα...

επίσης χθές άκουσα ότι ο Βουδούρης διόρισε κάποιους του δημοτικού στο δημόσιο , όπως και ο Μπένυ το ίδιο πρόσφατα...

συμπέρασμα : πολλοί ανάξιοι έχουν ευνοηθεί και ευνοούνται ακόμα και σήμερα στο γκρέτσια
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
αλλα η συμβουλη μου ειναι πως βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει και απευθυνομαι στους νεους , δεν ειναι η ζωη να εισαι υπαλληλος μεχρι  να βγεις στην συνταξη  ;) ψαξτε το  ;)
εμπορας ρε μουνια  :birdman:
 

Επισκέπτης
εκ τοτε ειμαι ελευθερος επαγγελματιας  :birdman: στο ιντερνετ ασχολουμαι και συγκεκριμενα με το χρηματιστιριο και το trading, ειμαι μανουλα σε αυτα  :rolleyes:  επεισης και με δυο τρεις αλλες ασχολιες που αποφερουν ζεστο χρημα εαν εισαι λιγο τυχερος..  :birdman:

μεχρι να τελειωσω την σχολη, αυτα θα κανω, μετα εχει ο θεος ποιος ξερει.. ισως μπορεσω να παω στο λας βεγκας και να παιξω διπλα στους θρυλους του ποκερ  :rockon:

τύπε πολύς κόσμος έχει ονειρευτεί να γίνει επαγγελματίας τζογαδόρος.
τα πιο γλυκά και ξεκούραστα λεφτά.
αρκετοί καήκανε, αλλά ένα 5 % τα κατάφερε, εκ των οποίων ένα 1-2 % έβγαλε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ

σου εύχομαι να είσαι μέσα σ αυτούς, απλά να ξέρεις ότι θέλει πολλή προσοχή  :ak:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τύπε πολύς κόσμος έχει ονειρευτεί να γίνει επαγγελματίας τζογαδόρος.
τα πιο γλυκά και ξεκούραστα λεφτά.
αρκετοί καήκανε, αλλά ένα 5 % τα κατάφερε, εκ των οποίων ένα 1-2 % έβγαλε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ

σου εύχομαι να είσαι μέσα σ αυτούς, απλά να ξέρεις ότι θέλει πολλή προσοχή  :ak:
ρε μαν.. ειναι περιπλο το θεμα , θα στο αναλυσω αλλη φορα  :rolleyes: :rolleyes:

ολα ειναι στον χαρακτηρα και στον ανθρωπο  ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom