Νέα

HORECA 18 ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥΝΟΕΚΘΕΣΕΙΣ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
τυπε μπορεις να πιεις και 200 καφεδες αν θες,αντικειμενικα και αλλες τοσες μπυρες.
κατι ψευτοχιπστερ barista στην ipanemo εκαναν τον χειροτερο καφε :vomit: :vomit: :vomit:
:S :S :S

Με 3,50.€ που είχε ο καφές στην έκθεση δεν νομίζω να έπινες και τόσους,χαχαααχαα
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.071
Με 3,50.€ που είχε ο καφές στην έκθεση δεν νομίζω να έπινες και τόσους,χαχαααχαα

Καφέ δεν πλήρωνες στην έκθεση. Εγώ ήπια 10 εσπρεσακια ένα φρέντο και κάτι ελληνικούς. Μόνο προϊόντα πλήρωνες όχι καφέδες
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Ναι δεν λέω στα περίπτερα της έκθεσης,αλλά στο
καψιμι
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
τυπε μπορεις να πιεις και 200 καφεδες αν θες,αντικειμενικα και αλλες τοσες μπυρες.
κατι ψευτοχιπστερ barista στην ipanemo εκαναν τον χειροτερο καφε :vomit: :vomit: :vomit:
:S :S :S


τυπε αμα εχει τσαμπα καφε και μπυρα να περιμενουμε καθε χρονο να πηγαινουμε εκει τις ελλεϊνιδες για βολτα    :grin: :grin: :grin:
 

ANALoga

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
80
Πόντοι
0
μα για αυτο τον λογο βρισκονται εκει για να πρσελκυσουν τα βλεματα και να πας κοντα τους να σου μιλησουν για το τι κανουν ή πουλανε. καποιε φορες ενας φιλος επερνε τηλεφωνα ;)
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
902
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
οκ εγω σχολιαζω το οτι "Εχει γκομενακια" δεν εχει κανενα απολυτως νοημα αν αυτα δεν ειναι για "προσβασιμα" απο εμας... οχι μονο στην εκθεση αλλα οπουδηποτε.. δελεαρ πρεπει να αποτελουν οι γκομενες που θελουν  να τις πηδηξουμε.. να βλεπουμε βλεπουμε και απο το ιντερνετ χωρις να τους δινουμε και αξια

προσωπικα ουτε στο εροτικα παω γιατι δεν πιστεψα ποτε οτι οι γυναικες που ειναι εκει ειναι ανοιχτες στη γνωριμια με τον επισκεπτη (ειδικα αυτης της εκθεσης) η οτι επιδιωκουν κατι τετοιο...

οποτε απεχω και καταθετω τα λεφτα μου μονο εκει που με θελουνε... και οχι εκει που με θελουνε για πελατη... σας προτεινω να κανετε ολοι το ιδιο
εξηγησε μου λιγο την τελευταια γραμμη μαν μου
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
902
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
Πηγαινω χορεκα καθε χρονο.Παλια ειχε κατι μοντελα..Παθαινες στιγμιαιο εγκεφαλικο...Και τωρα παιζουν αρκετα καβλομουνα γλαστρες..Φευγεις καβλωμενος απο εκει μεσα και χορτασμενος απο τσαμπα καφεδες και φαγητο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom