Νέα

«H Βούλα Βαβάτση και ο Υπουργός». Νέα 3D τσόντα Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16

η τσόντα της Τζούλιας δεν βγήκε λίγο πριν ο Τζέφρυ συμφωνήσει να μας φέρει το ΔΝΤ? ;)
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
μου εχουν πει, απο εγκυρη πηγη, οτι αυτος που ειναι πισω απο τον σειρηνακη ειναι ο κωστοπουλος...

αυτος & ο λογος που τα "μοντελα" ποιο ευκολα τα προσεγγιζει σε ταινιες πλεον...

και να είσαι βέβαιος ότι πίσω από τον Κωστόπουλο κάποιος άλλος είναι ;)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αν ειναι ο Κωστοπουλος απο πισω, τωρα εξηγειται γιατι οι τσοντες τους ειναι για πεταμα.

Οχι οτι αν δεν ηταν ετσι το θεμα, θα αλλαζε κατι, απλα τωρα δικαιολογειται λιγο παραπανω καθως η πουστρα ο Κωστοπουλος δεν εχει καθολου αισθητικη.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Αν ειναι ο Κωστοπουλος απο πισω, τωρα εξηγειται γιατι οι τσοντες τους ειναι για πεταμα.

Οχι οτι αν δεν ηταν ετσι το θεμα, θα αλλαζε κατι, απλα τωρα δικαιολογειται λιγο παραπανω καθως η πουστρα ο Κωστοπουλος δεν εχει καθολου αισθητικη.

ο Κωστόπουλος μπορεί να είναι πολλά αλλά πούστρα δεν νομίζω...έχει γαμήσει όλα τα μοντέλα από τα μέσα της δεκαετίας του 80 μέχρι σήμερα :sunglasses:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.258
Πόντοι
25.467

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Χορτασμενος ειναι ο Πετρος...δεν του εχει ληψει το γαμησι, μην τρελαθουμε.

εγω τον κακομοιρη τον πατερα της κοπελας σκεπτομαι που θα ντρεπετε να παει στο καφενειο της γειτωνιας να παιξει πρεφα και την μανα της στο φουρνο...κατα τα αλλα δεν θα εδινα ουτε ενα σεντ να δω την ταινια. Πέρνω το Ευάκι (22) ή την Τζενουλα και εχω live τσοντα in private.

τις στοντες στο μυαλο μου τις εχω συνδεσει με ηλικιες μερχι 20, με μπυρες, πιτσες, και παρεα. Δεν μου κανει κλικ πλεον. Εκτος να η πρωταγωνιστρια ειναι η Τσομπανιδου ή η Ράπτη. Εκει, μαλιστα  :rockon:



 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Χορτασμενος ειναι ο Πετρος...δεν του εχει ληψει το γαμησι, μην τρελαθουμε.

εγω τον κακομοιρη τον πατερα της κοπελας σκεπτομαι που θα ντρεπετε να παει στο καφενειο της γειτωνιας να παιξει πρεφα και την μανα της στο φουρνο...κατα τα αλλα δεν θα εδινα ουτε ενα σεντ να δω την ταινια. Πέρνω το Ευάκι (22) ή την Τζενουλα και εχω live τσοντα in private.

τις στοντες στο μυαλο μου τις εχω συνδεσει με ηλικιες μερχι 20, με μπυρες, πιτσες, και παρεα. Δεν μου κανει κλικ πλεον. Εκτος να η πρωταγωνιστρια ειναι η Τσομπανιδου ή η Ράπτη. Εκει, μαλιστα  :rockon:

...Καλά, ρε...Εκεί στα top του εξωτερικού, ορθογραφία δε σουμαθαν??
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.258
Πόντοι
25.467
Χορτασμενος ειναι ο Πετρος...δεν του εχει ληψει το γαμησι, μην τρελαθουμε.

εγω τον κακομοιρη τον πατερα της κοπελας σκεπτομαι που θα ντρεπετε να παει στο καφενειο της γειτωνιας να παιξει πρεφα και την μανα της στο φουρνο...κατα τα αλλα δεν θα εδινα ουτε ενα σεντ να δω την ταινια. Πέρνω το Ευάκι (22) ή την Τζενουλα και εχω live τσοντα in private.

τις στοντες στο μυαλο μου τις εχω συνδεσει με ηλικιες μερχι 20, με μπυρες, πιτσες, και παρεα. Δεν μου κανει κλικ πλεον. Εκτος να η πρωταγωνιστρια ειναι η Τσομπανιδου ή η Ράπτη. Εκει, μαλιστα  :rockon:

:o τη Σιλβάνα ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Χορτασμενος ειναι ο Πετρος...δεν του εχει ληψει το γαμησι, μην τρελαθουμε.

εγω τον κακομοιρη τον πατερα της κοπελας σκεπτομαι που θα ντρεπετε να παει στο καφενειο της γειτωνιας να παιξει πρεφα και την μανα της στο φουρνο...κατα τα αλλα δεν θα εδινα ουτε ενα σεντ να δω την ταινια. Πέρνω το Ευάκι (22) ή την Τζενουλα και εχω live τσοντα in private.

τις στοντες στο μυαλο μου τις εχω συνδεσει με ηλικιες μερχι 20, με μπυρες, πιτσες, και παρεα. Δεν μου κανει κλικ πλεον. Εκτος να η πρωταγωνιστρια ειναι η Τσομπανιδου ή η Ράπτη. Εκει, μαλιστα  :rockon:
μπας και μπερδεψες τις τσοντες με το τσαμπιονς λιγκ;ολυμπιακος εισαι; :grin: :grin: :grin:
ηδονιστής δε σημαινει λαίμαργος  :sunglasses: :rockon:
ο λαιμαργος ηδονιστης ειναι κι αυτος....και ο φαλακρος λαιμαργος πανηδονιστης για ευνοητους λογους.... :zfuck: :zfuck: :grin:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Χορτασμενος ειναι ο Πετρος...δεν του εχει ληψει το γαμησι, μην τρελαθουμε.εγω τον κακομοιρη τον πατερα της κοπελας σκεπτομαι που θα ντρεπετε να παει στο καφενειο της γειτωνιας να παιξει πρεφα και την μανα της στο φουρνο...κατα τα αλλα δεν θα εδινα ουτε ενα σεντ να δω την ταινια. Πέρνω το Ευάκι (22) ή την Τζενουλα και εχω live τσοντα in private.

τις στοντες στο μυαλο μου τις εχω συνδεσει με ηλικιες μερχι 20, με μπυρες, πιτσες, και παρεα. Δεν μου κανει κλικ πλεον. Εκτος να η πρωταγωνιστρια ειναι η Τσομπανιδου ή η Ράπτη. Εκει, μαλιστα  :rockon:

δεν του έχει λείψει αλλά είναι αχόρταγος! :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom