Νέα

«H Βούλα Βαβάτση και ο Υπουργός». Νέα 3D τσόντα Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
καλα ρε που ζειτε η ταινια εχει κατεβει στο γαματο.με το γραφο με ελληνικα μην το διαγραψουν αντε βουρ

εχει ανοιξει το παλιο καλο γαματο? ή ειναι καποιος κλωνος? :P
μονο το gamato.me Βρισκω...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
mounitsa ελα να το δουμε σπιτι μου :2funny:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
καποιος να εξηγησει στη Βουλα οτι σκαμπιλια στο πουτσο ριχνεις πριν χυσει οχι ομως στο χυσιμο :rolleyes:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
πατσαβουρα ολκης.χαλια φατσα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καποιος να εξηγησει στη Βουλα οτι σκαμπιλια στο πουτσο ριχνεις πριν χυσει οχι ομως στο χυσιμο :rolleyes:

Τα ειπαμε και στις κριτικες τυπε μου  :grin:
Η κοπελα ειναι μεν καυλωτικη παρουσια αλλα...
δεν το εχει
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
κι ομως εγω νομιζω οτι το χει απλως το κανει για να φανει πιο dirty slut :)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κι ομως εγω νομιζω οτι το χει απλως το κανει για να φανει πιο dirty slut :)

Ξενερωτες κραυγες που συγκινουν μονο οσους εχουν βιτσιο
με το συγκεκριμενο στυλακι (το παιδικο)
Ακυρα στησιματα (σαν αγγουρι).
1 φορα θα την τιμουσα... αλλα μονο 1
και οχι για πανω απο 150 την ωρα  :sunglasses:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Ξενερωτες κραυγες που συγκινουν μονο οσους εχουν βιτσιο
με το συγκεκριμενο στυλακι (το παιδικο)
Ακυρα στησιματα (σαν αγγουρι).
1 φορα θα την τιμουσα... αλλα μονο 1
και οχι για πανω απο 150 την ωρα  :sunglasses:

...15Ο ναναι οι ώρες της...που θα πλήρωνα για αυτή την Τουρκογύφτισσα...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εγω εγραψα κριτικη αλλα ακομα να την ¨σηκωσουν" οι αρμοδιοι
την εθαψα την ταινια παντως...δεν αξιζει ουτε ενα ευρω...αυτοι κανουν την πλακα τους με σεναρια ανυπαρκτα και απο εμας εχουν την απαιτηση να τα σκαμε

βρε ουσττ!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω εγραψα κριτικη αλλα ακομα να την ¨σηκωσουν" οι αρμοδιοι
την εθαψα την ταινια παντως...δεν αξιζει ουτε ενα ευρω...αυτοι κανουν την πλακα τους με σεναρια ανυπαρκτα και απο εμας εχουν την απαιτηση να τα σκαμε

βρε ουσττ!
σιγα...ολοι την θαψαμε....
 

Επισκέπτης
1.png


Η δική μου ταινία είναι καλύτερη από της Τζούλιας και της Ντούβλη, εγώ είμαι πιο αυθόρμητη. Οι άλλες ταινίες δεν ήταν τόσο αισθησιακές. Πριν το dvd είχα βγάλει αρκετά video με τον σύντροφό μου, αλλά όχι σαν… εξάσκηση! Με έψηνε πολύ η εμπειρία να κάνω sex μπροστά στον φακό, μου αρέσει να προκαλώ. Μου αρέσει η ιδέα ότι... θα με δει τόσος κόσμος και μάλιστα τρισδιάστατη! Αυτή τη στιγμή είμαι ελεύθερη κι ωραία αλλά. Όταν πάντως είχα φίλο και το είχα συζητήσει μαζί του και του άρεσε πολύ η ιδέα να παίξω σε ερωτική ταινία.
Είναι μια δουλειά που όσο αισχρή και αν φαίνεται τουλάχιστον, αυτό που βλέπεις, αυτό παίρνεις. Έχω βρεθεί να πηγαίνω να κάνω casting για μοντέλο ή συνεντεύξεις για άλλες δουλειές και εμμέσως πλην σαφώς να θέλουν να πάνε μαζί μου για να μου δώσουν τη δουλειά" αποκαλύπτει η sexy Βούλα ενώ συνεχίζει: "Πάντα ο άντρας πρέπει να κάνει την πρώτη κίνηση. Αν όμως υπάρχει κάποιος που μου αρέσει θα του το δείξω.
Θα παίξω πονηρά βλέμματα, θα γλείψω λίγο το καλαμάκι ή το παγάκι από το ποτό μου, θα χαϊδεύω λίγο το πόδι μου προς τα πάνω μέχρι να το αντιληφτεί. Δεν είμαι από αυτές που περιμένουν. Αν μου αρέσει κάποιος το κάνω μαζί του από την πρώτη μέρα".


 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
η ταινια ειναι μια 3d μαλακια θυμησε λιγο the kopanoi αλλα εκει τουλαχιστον παιζανε ηθοποιαρεσ και ειχε και γελιο ελεοσ πια ρε σειρηνακη ελεοσ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
1.png


Η δική μου ταινία είναι καλύτερη από της Τζούλιας και της Ντούβλη, εγώ είμαι πιο αυθόρμητη. Οι άλλες ταινίες δεν ήταν τόσο αισθησιακές. Πριν το dvd είχα βγάλει αρκετά video με τον σύντροφό μου, αλλά όχι σαν… εξάσκηση! Με έψηνε πολύ η εμπειρία να κάνω sex μπροστά στον φακό, μου αρέσει να προκαλώ. Μου αρέσει η ιδέα ότι... θα με δει τόσος κόσμος και μάλιστα τρισδιάστατη! Αυτή τη στιγμή είμαι ελεύθερη κι ωραία αλλά. Όταν πάντως είχα φίλο και το είχα συζητήσει μαζί του και του άρεσε πολύ η ιδέα να παίξω σε ερωτική ταινία.
Είναι μια δουλειά που όσο αισχρή και αν φαίνεται τουλάχιστον, αυτό που βλέπεις, αυτό παίρνεις. Έχω βρεθεί να πηγαίνω να κάνω casting για μοντέλο ή συνεντεύξεις για άλλες δουλειές και εμμέσως πλην σαφώς να θέλουν να πάνε μαζί μου για να μου δώσουν τη δουλειά" αποκαλύπτει η sexy Βούλα ενώ συνεχίζει: "Πάντα ο άντρας πρέπει να κάνει την πρώτη κίνηση. Αν όμως υπάρχει κάποιος που μου αρέσει θα του το δείξω.
Θα παίξω πονηρά βλέμματα, θα γλείψω λίγο το καλαμάκι ή το παγάκι από το ποτό μου, θα χαϊδεύω λίγο το πόδι μου προς τα πάνω μέχρι να το αντιληφτεί. Δεν είμαι από αυτές που περιμένουν. Αν μου αρέσει κάποιος το κάνω μαζί του από την πρώτη μέρα".



...ΚΛΑΣΙΚΗ, ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ, ΓΥΦΤΟΕΛΕΗΝΙΔΑ....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
1.png


Η δική μου ταινία είναι καλύτερη από της Τζούλιας και της Ντούβλη, εγώ είμαι πιο αυθόρμητη. Οι άλλες ταινίες δεν ήταν τόσο αισθησιακές. Πριν το dvd είχα βγάλει αρκετά video με τον σύντροφό μου, αλλά όχι σαν… εξάσκηση! Με έψηνε πολύ η εμπειρία να κάνω sex μπροστά στον φακό, μου αρέσει να προκαλώ. Μου αρέσει η ιδέα ότι... θα με δει τόσος κόσμος και μάλιστα τρισδιάστατη! Αυτή τη στιγμή είμαι ελεύθερη κι ωραία αλλά. Όταν πάντως είχα φίλο και το είχα συζητήσει μαζί του και του άρεσε πολύ η ιδέα να παίξω σε ερωτική ταινία.
Είναι μια δουλειά που όσο αισχρή και αν φαίνεται τουλάχιστον, αυτό που βλέπεις, αυτό παίρνεις. Έχω βρεθεί να πηγαίνω να κάνω casting για μοντέλο ή συνεντεύξεις για άλλες δουλειές και εμμέσως πλην σαφώς να θέλουν να πάνε μαζί μου για να μου δώσουν τη δουλειά" αποκαλύπτει η sexy Βούλα ενώ συνεχίζει: "Πάντα ο άντρας πρέπει να κάνει την πρώτη κίνηση. Αν όμως υπάρχει κάποιος που μου αρέσει θα του το δείξω.
Θα παίξω πονηρά βλέμματα, θα γλείψω λίγο το καλαμάκι ή το παγάκι από το ποτό μου, θα χαϊδεύω λίγο το πόδι μου προς τα πάνω μέχρι να το αντιληφτεί. Δεν είμαι από αυτές που περιμένουν. Αν μου αρέσει κάποιος το κάνω μαζί του από την πρώτη μέρα".



σωστη η τυπισσα  :rockon: :rockon: :rockon:
αλλα πανω απο 20 ευρω δεν εχω ...  :2funny: :2funny: :2funny:
αν θελει ειμαι μεσα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom