Νέα

«H Βούλα Βαβάτση και ο Υπουργός». Νέα 3D τσόντα Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
ρε παιδες ουτε ενα ευρω δεν εδινα για αυτες τις μαλακιες.και αυτη τη βουλα πρωτη φορα την ακουσα.η μονη που αξιζε ηταν η τζουλια επειδη ηταν γνωστη πουτανιτσα.μονο για αυτο
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
προ ολιγου ειδα στο kanoni.tv την βουλιτσα και δηλωνω ευθαρσως πως μου αρεσε
ειναι ανετη μπροστα στο φακο και γραφει ομορφα
βγαζει ενεργητικοτητα χωρις να ειναι ατσουμπαλη
εχει σεξυ φωνη και οι κραυγες της ειναι καυλωτικες
και απο ομορφια δεν παει πισω
για μενα η καλυτερη απ' οσες εχει παρουσιασει ο Σειρηνακης
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Βούλα Βαβαβα...λτο και στον κώλο στην επόμενη τσόντα!
Μέσος όρος:    4.4
Γυναίκες ηθοποιοί:  6.0 
Άντρες ηθοποιοί:  6.0 
Σενάριο/Σκηνοθεσία:  2.0 
Ποιότητα εικόνας/ήχου:  3.0 
Γενική βαθμολογία:  5.0 

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;

  από Αλιντισσα
05-12-2010


Link κριτικής
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή
4 στους 6 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Η Carla έδειξε ζήλο στην αρχή για τις πούτσες Ζαφείρη και Δημήτρη αλλά μετά κουράστηκε πολύ .Προς το τέλος της πρώτης σκηνής εκεί που τους πήρε ταυτόχρονα έκανε πολύ κοιλιά η τσόντα και ομολογώ βαρέθηκα λίγο.
Η Βούλα γαμιέται καλά ,ωραία παρουσία και πιστεύω οτι ο Σειρηνάκης θα την αξιοποιήσει σε καλύτερη παραγωγή στο μέλλον.Θα προτιμούσα να την γαμήσει ο Ζαφείρης που πηδάει πιο "βρώμικα".
Ο Γιατρός κλασσικά τις μαλακίες του..τον βαριέμαι αφόρητα..
Αυτό που μου έμεινε τελικά ήταν η πολύ φθηνή παραγωγή και η προχειρότητα και φυσικά η Βούλα που είναι ανερχόμενο αστεράκι.Μέσα σε 2 μέρες πρέπει να το γύρισαν πάντως.Τα γυαλιά 3d τα έβαλα λίγο αλλά δεν άλλαξε και πολύ το τοπίο οπότε τα έβγαλα.
Τέλος να πω οτι δεν συμφωνώ καθόλου με τα κατεβάσματα(παρόλο που το έχω κανει κι εγώ παλιότερα..)και καλό θα είναι να στηρίξουμε sirina αν θέλουμε να συνεχίσει να βγάζει τσόντες.


Αλίντισσα τη Βούλα για την οποία πρώτος είχα ανοίξει θρεντ μπάζο την ανέβαζες μπάζο την κατέβαζες, τώρα βλέπω να σου αρέσει :o και κάτι ακόμα τι σου έταξε ο Σειρηνάκης και τον στηρίζεις? μήπως αντί για τη Βούλα δούμε εσένα στην επόμενη τσόντα? :think: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Gonzo λέμε το πορνό βεριτέ δλδ όταν οι πρωταγωνιστες μιλάνε στην κάμερα σα να σε βάζουν να συμμετεχεις κι εσύ. Είναι το τρεντ εδώ και 5 χρόνια στο πορνό. Δεν υπάρχει ιδιαίτερο σενάριο αλλά δεν πρέπει να το μπερδευουμε με το wall to wall που είναι απλά συραφη σεξ σκηνών. Για να το πω με παραδείγματα gonzo είναι οι ταινίες της Bang Bross,τα πιο πολλά της Evil Angel, του Jules Jordan κλπ
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
POV point of view είναι όταν δεν βλέπουμε τον άντρα ηθοποιό αλλά μόνο το πέος του να μπαίνει ή σε στοματικό , οι κοπέλες κινηματογραφουνται ολόκληρες φυσικά , είναι σα να κρατάς ΕΣΥ την κάμερα όσο το βλέπεις και να γαμας. Πιο απλά σ αυτό δε θα δείτε ποτέ αντρική κωλοτρυπίδα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ωραια η βουλιτσα...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Tην ειδα και εγω και παλι απογοητευση απο μια ελληνικη παραγωγη

1)Ειναι  δυνατον ολοκληρη ταινια μονο 2 σκηνες???και απο τις 2 σκηνες μονο σε μια ειναι ελληνιδα αμα θελαμε να δουμε την carla cox(που σιγα το ονομα σε παλαιοτερη θυμαμαι ειχανε την angel dark)βλεπαμε μια ξενη ταινια
2)Τελειως fake σκηνικα ειδικα εκει με την βουλα τι μαλακιες ειναι αυτες οπως και το στορυ ο αλλος αστεγος με σκισμενο τζιν ελεος φτηνοδουλειες χιλιες φορες να το γυριζανε σε φυσικο σκηνικο
3)Η βουλα ωραια παρουσια ειδικα εκει που ειναι ντυμενη σαν γραμματεας τοτε επρεπε να την γυριζανε στο γραφειο και θα ητανε 10 φορες καλυτερη η σκηνη αλλα οι μαλακες στην σιρινα δεν εχουν ιδεα απο τσοντες

και αυτο που λενε ολοι περιμενουμε να την δουμε σε επομενη ταινια..δεν προκειται να γινει γιατι οπως  εχει φανει ολες οι ελληνιδες ειναι μονο μια ταινια κ τελος
τωρα πχ δεν μπορουσε να παιξει Και η βιβιαν ιωακειμ στην πρωτη σκηνη αντι για την ξενη??

 

Επισκέπτης
Sotomoto64...1) Δεν έχω γράψει στο θρεντ σου κανένα ποστ.(που παρεμπιπτόντως μας έχεις ζαλίσει με δαύτο)
2)Την άποψή μου για την Βούλα την εχω πει σε αυτό το θρεντ πριν δω καν την τσόντα και φυσικά το έμπειρο μάτι μου με επιβεβαίωσε ..για του λόγου το αληθές...δες παρακάτω..

Σκυλί μαύρο,χάλια είναι.Στην τσόντα πιστεύω θα τα καταφέρει καλά.

00828968145017248544.jpg
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
εγω ειδα μονο το κομματι των 30 λπετων που ανεβασαν με τη βουλα..καλη ηταν για τσοντα
 

Επισκέπτης
Tι έγινε Sotomoto64 κατάπιες την γλώσσα σου?Μερικοί τύποι εδώ μέσα είστε πιο αναξιόπιστοι κι απο τις κουτσομπολοφυλλάδες.
Ακου λέει ..μπάζο την ανέβαζα στο θρεντ του...μπάζο την κατέβαζα...
ούτε καν εγραψα εντωμεταξύ :headbang:
αλιντισσα τι ωρα θα σαι απο τα γραφεια του κομματος να περασω να γραφτω;
:2funny: :2funny: :2funny:(Άσε ούτε 3% δεν πιάνουμε λένε οι στατιστικές)
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Tι έγινε Sotomoto64 κατάπιες την γλώσσα σου?Μερικοί τύποι εδώ μέσα είστε πιο αναξιόπιστοι κι απο τις κουτσομπολοφυλλάδες.
Ακου λέει ..μπάζο την ανέβαζα στο θρεντ του...μπάζο την κατέβαζα...
ούτε καν εγραψα εντωμεταξύ :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:(Άσε ούτε 3% δεν πιάνουμε λένε οι στατιστικές)

δεν έγραψες στο θρεντ μου εσύ η Αλίντισσα-κλώνος, αλλά η μαμάκα σου η Λουκρητία :birdman: τις πονηριές και τις πουτανιές αλλού τσούλα :birdman: και για πες μου πως είμαι αναξιόπιστος όταν πρώτος εγώ είχα γράψει ότι η Βούλα θα ήταν καλή για τσόντα του Σειρήνα :-* :birdman:

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Η πρώτη κγόμενα που γαμιέται είναι μεγάλη κάβλα. Τώρα για την Βούλα, ωραίο κορίτσι είναι, φαίνεται να γαμιέται με πάθος, αλλά την πίπα δεν την κατέχει, πάρα πολύ χέρι και μόνο τον πουτσοκέφαλο του Κύπριου έβαζε μέσα...
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Sotomoto64  επιβεβαιώνεις την αναξιοπιστία σου λέγοντας οτι η Λουκριτία είναι κλώνος μου κι www.bourdela.com/forum/index.php?topic=33144.675]εγώ η Ευα Λάσκαρη[/url]. :2funny:

ρε μαλάκο εγώ είπα ότι εσύ είσαι κλώνος της Λουκρητίας και όχι το ανάποδο και το Εύα Λάσκαρη το είχα γράψει χιουμοριστικά, αλλά δίκιο έχεις... περιμένει κανείς από Ελλεηνίδα να έχει αίσθηση του χιούμορ :uglystupid: :birdman:
 

piouis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες αν εχει κανεις τα links μπορει να μου τα στειλει με ενα pm ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom