Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ιιιιικ!!! Ξέχασα ότι μπορεί και αυτός να παίξει σε τσόντα!!! Θέε μου σώσε μας από μια τέτοια κακοτοπιά!!! Το συγκεκριμένο πρέπει να έχει κλειδώσει γιατί νομίζω την γυρίζει τώρα άν δεν την έχει γυρίσει ήδη!!!
εκει α δεις ποσοι θα πανε να ψωνισουν.θα γεμισει η ομονοια απο ''τρελες''
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εκει α δεις ποσοι θα πανε να ψωνισουν.θα γεμισει η ομονοια απο ''τρελες''
Νομίζω πιο πολύ θα πάει με ντελίβερι σε κάτι τύπους κουστουμάτους , που καταβάση είναι ξεσκισμένες λούγκρες και γαμιόλες και να τους γαμηθεί η μάνα και ο πατέρας . Ευτυχώς είναι καμιά 300αρια μόνο , και συχνάζουν σε ένα Γκέι Μπαρ στο Σύνταγμα!!! >:( >:( >:( >:(
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Νομίζω πιο πολύ θα πάει με ντελίβερι σε κάτι τύπους κουστουμάτους , που καταβάση είναι ξεσκισμένες λούγκρες και γαμιόλες και να τους γαμηθεί η μάνα και ο πατέρας . Ευτυχώς είναι καμιά 300αρια μόνο , και συχνάζουν σε ένα Γκέι Μπαρ στο Σύνταγμα!!! >:( >:( >:( >:(
γουσταρω τη διακριτικοτητα σου
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
εκει α δεις ποσοι θα πανε να ψωνισουν.θα γεμισει η ομονοια απο ''τρελες''
Θα κανουν και συναυλία οι YMCA
URL]]
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Να παρέμβω ???


Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/387400592/ntu_s_in_the_city.rar]http://rapidshare.com/files/387400592/ntu_s_in_the_city.rar[/code[/URL]]

 
αυτό είναι απόσπασμα, εχει γυριστεί στα Μέγαρα, όσοι προλάβετε!!!  γιατι παίζει να το κλείσουνε
[/quote]
Ευχαριστώ! Το Πρόλαβα Ανοικτό!

[QUOTE="nikos278, post: 1884495"]
εκει α δεις ποσοι θα πανε να ψωνισουν.θα γεμισει η ομονοια απο ''τρελες''
[/quote]
Ζελέψανε και η Γκέι και κάνουν πορνό Γκέι ταινία.  ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
Ο Δ.Σ θα την φτιάξει αυτήν ? Η Γκέι Σκηνοθέτης ?
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
γουσταρω τη διακριτικοτητα σου
Ασε γαμώ τα μαλακισμένα τους , εκεί που είμαι χαλαρός και λέω τις μαλακίες μου , τρώω καμία φλασιά με αυτά που γίνανε και τα παίρνω στο κρανίο. Αγανάκτησα ρε φίλε όπως όλοι άλλωστε , αλλά δεν μπορώ να το χωνέψω άλλο πια ρε παιδια , αισθάνομαι πολύ μαλάκας . Και δεν υπάρχει κάποια κίνηση πολιτική ή θεσμός που να μπορώ να τον εμπιστευθώ και να ποντάρω πάνω του για ένα καλύτερο μέλλον . Και δεν μπορώ άλλο στις μηδενιστικές αντιλίψεις του όχι και της καταστροφής , χωρίς να υπάρχει κάποια ουσιαστική και εφαρμόσιμη πρόταση.σόρρυ Παιδιά αλλά πραγματικά τρελλενομαι και δεν μπορώ να κάθομαι άλλο με σταυρωμένα χέρια , και δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω . Πάλι καλά που έχουμε και το    
bourdela.tv και ξεχνιώμαστε λίγο
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Ευχαριστώ! Το Πρόλαβα Ανοικτό!
Ζελέψανε και η Γκέι και κάνουν πορνό Γκέι ταινία.  ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
Ο Δ.Σ θα την φτιάξει αυτήν ? Η Γκέι Σκηνοθέτης ?
Ο Δημαρχος βεβαια... και αυτος το σηκώνει το σακακι
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ειναι λιγο οφ τοπικ η ολη συζητηση .εχω να σου πω για να πουμε για τη τσοντα καλυτερα οτι παρολο που δε μπορουσα μερα χωρις να μην ακουσω ειδησεις η πρωι η βραδυ αρκει να μαθω τι γινεται στον κοσμο .εχω σταματησει να βλεπω τους μπασταρδους και εχει ηρεμισει λιγο η ψυχουλα μου.κανα μπλογκ και τιποτα παραπανω.ντουβλη και μονο ντουβλη
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ειναι λιγο οφ τοπικ η ολη συζητηση .εχω να σου πω για να πουμε για τη τσοντα καλυτερα οτι παρολο που δε μπορουσα μερα χωρις να μην ακουσω ειδησεις η πρωι η βραδυ αρκει να μαθω τι γινεται στον κοσμο .εχω σταματησει να βλεπω τους μπασταρδους και εχει ηρεμισει λιγο η ψυχουλα μου.κανα μπλογκ και τιποτα παραπανω.ντουβλη και μονο ντουβλη
Φίλε έχεις δίκαιο και το σταματάω εδώ. Για να ξαναπάμε στο θέμα μας , έχω να καταγγείλω τον Δημιουργό του θέματος και του Poll , για ρατσιστική αντιμετώπιση και για προκατάληψη εναντίον του Κινηματογραφικού πονήματος της κυρίας Ντούβλη!!! Όχι και Μπαζοτσόντα Κύριοι !!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ετσι πολυ σωστα .οπως παλια που εβαζα ψηφοφορια πριν το οσφπ-παο ποσο θα ερθει το σκορ 1-0 , 2-0 , 3-0 ,4-0 και ετρωγα το βρισιμο τηςς ζωης μου. το προβλημα παντως φιλοι μου εδω στο ελλαντα ειναι οτι ειμαστε 100-200 ανθρωποι που θα παραδεχτουμε οτι καναμε κατι και μας αρεσε (στη περιπτωση μας ειναι η τσοντα)και μερικοι χιλιαδες που θα μας κρινουν οι οποιοι μας εχουν προλαβει και το εκαναν πριν απο μας
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Ξερναω απο τις πατσοκοιλιες της απολυτης φωκιας
Ειδικα στο πισοκολλητο φενετε μια πουτσα να πΗδαει κολο αρκουδας
Ουτε απο μαυρο δεν αξιζει να παρεις την συγκεκριμενη τσοντα
Ακομα και η ασχημη γαμιοταν καλυτερα απο την αρκουδα των βορειων προαστειων
Που πας μορυ σαμπρελα να γυρισεις και τσοντα... ευτιχως που δεν τις βγαλανε την μαλακια που φορουσε να ξερασουμε απο τις πατσοκοιλιες και τα ξυγκια που κουβαλαει πανω της ο ενα τοννος λιπος
Η Βιβιαν πολυ καβλιαρα...αν κανει ραντεβουδακια τα σκαω για 5 λεπτα εστς μαζι της (τοσο θα κανω να χυσω και μονο που τηα βλεπω τις καβλοχειλαρες της)

Ελπιζω να μην υπαρξει τριλογια με την αρκουδα...να διωχθην κακην κακως και να στεφθει πρωταγωνιστρια η Βιβιαν,,, μονο τοτε θα αξιζει να τα σκασω στον Σειρινακη (που παρεπιμπτοντως η σκηνοθεσια ειναι αστα βραστα... δειξε τις καβλοφατσες απο τις πανελιστριες βρε ασχετε που τις γαμανε... ολο το DVD ειναι ενας πουτσος να μπενει σε ενα μουνι)

ΑΙΣΧΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :rockon: :rockon:
 

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
Μαγκες ενταξει μη το παιρνετε προσωπικα αλλα το να πας και να σκασεις 20 ευρω για να δεις τη πατσαρδα τη φακλανα τη ντουβλη σημαινει οτι εισαι μαλακας με περικεφαλαια 1.γιατι δε περιμενες μια ημερα να το κατεβασεις απο το ιντερνετ.
2.γιατι μιλαμε για τη φακλανα τη πατσαρδα την ελλεεινιδα τη ντουβλη γαμω τη τρελλα σας
Εξαιρουνται οι αγελαδολαγνοι απο τα παραπανω.

Δηλαδη αν κανει 20 η "τσοντα" της κλανιαρας της ντουβλη ποσο πρεπει να κανει mia tsonta της private , digital playground ? 1500 ευρω?

Επισης μια παραπονιεστε (σωστα) για τις ελλεεινιδες τις μπαζολες που το παιζουν ιστορια και απο την αλλη πατε και σκατε 20ευρω για τσοντα με μια κλασσικη τετοια περιπτωση τη πατσαρδα τη ντουβλη και υπερασπιζεστε και την επιλογη σας, ε τι να πω ρε πουστη μου η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζουμε.



 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Ξερναω απο τις πατσοκοιλιες της απολυτης φωκιας
Ειδικα στο πισοκολλητο φενετε μια πουτσα να πΗδαει κολο αρκουδας
Ουτε απο μαυρο δεν αξιζει να παρεις την συγκεκριμενη τσοντα
Ακομα και η ασχημη γαμιοταν καλυτερα απο την αρκουδα των βορειων προαστειων
Που πας μορυ σαμπρελα να γυρισεις και τσοντα... ευτιχως που δεν τις βγαλανε την μαλακια που φορουσε να ξερασουμε απο τις πατσοκοιλιες και τα ξυγκια που κουβαλαει πανω της ο ενα τοννος λιπος
Η Βιβιαν πολυ καβλιαρα...αν κανει ραντεβουδακια τα σκαω για 5 λεπτα εστς μαζι της (τοσο θα κανω να χυσω και μονο που τηα βλεπω τις καβλοχειλαρες της)

Ελπιζω να μην υπαρξει τριλογια με την αρκουδα...να διωχθην κακην κακως και να στεφθει πρωταγωνιστρια η Βιβιαν,,, μονο τοτε θα αξιζει να τα σκασω στον Σειρινακη (που παρεπιμπτοντως η σκηνοθεσια ειναι αστα βραστα... δειξε τις καβλοφατσες απο τις πανελιστριες βρε ασχετε που τις γαμανε... ολο το DVD ειναι ενας πουτσος να μπενει σε ενα μουνι)

ΑΙΣΧΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :rockon: :rockon:
Ειπαμε θαλασιος ελεφαντας! Οχι αρκουδα!
sea-elephants-females.jpg
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια ολοκληρη ταινια βγηκε;;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μαγκες ενταξει μη το παιρνετε προσωπικα αλλα το να πας και να σκασεις 20 ευρω για να δεις τη πατσαρδα τη φακλανα τη ντουβλη σημαινει οτι εισαι μαλακας με περικεφαλαια 1.γιατι δε περιμενες μια ημερα να το κατεβασεις απο το ιντερνετ.
2.γιατι μιλαμε για τη φακλανα τη πατσαρδα την ελλεεινιδα τη ντουβλη γαμω τη τρελλα σας
Εξαιρουνται οι αγελαδολαγνοι απο τα παραπανω.

Δηλαδη αν κανει 20 η "τσοντα" της κλανιαρας της ντουβλη ποσο πρεπει να κανει mia tsonta της private , digital playground ? 1500 ευρω?

Επισης μια παραπονιεστε (σωστα) για τις ελλεεινιδες τις μπαζολες που το παιζουν ιστορια και απο την αλλη πατε και σκατε 20ευρω για τσοντα με μια κλασσικη τετοια περιπτωση τη πατσαρδα τη ντουβλη και υπερασπιζεστε και την επιλογη σας, ε τι να πω ρε πουστη μου η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζουμε.
το μοναδικο που συμφωνω ειναι το 20ρικο.θεωρω μαλακια με το ιντερνετ να σκας 20 ευρω για οποιαδηποτε τσοντα
εμενα παντως μου αρεσε
και ζητω συγνωμη .μπορει να ειμαι αγελαδολαγνος
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Η Ντούβλη έβγαλε πολύ καλα λεφτα πάντως, με τόσα κορόιδα που υπάρχουν. Σκέφτεστε να ειχε βγάλει αυτη τη τσόντα σε άλλη χώρα? Δεν θα πούλαγε ΤΙΠΟΤΑ. Και μην ακουω μαλακιες οτι ειναι "διασημη" , στου Καμπούρη την εκπομπή ηταν με τον Μίστερ Μπούτια γκέστ και τον Σάκη Ρουβά του Πειραιά
 

piouis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πω πω την πατησα, ειχα αφησει το απογευματακι να κατεβει το βιντεο κ τωρα δεν μου πεζει.... παλι απο την αρχη. κανενα τορρεντ που να λειτουργει??
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Βίβιαν. Ό,τι καλύτερο έχει να επιδείξει το ελληνικό πορνό. Ντούβλη ανύπαρκτη.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ποιά είναι η Βιβιάν; :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom