Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Και ένα τελευταίο απευθηνόμενος στον κύριο σιρινακη: Είμαι πολύ πιο προικισμένος από τους πρωταγωνιστές σας (μπουκια και συγχώριο όπως θα έλεγε και η Πρωταγωνήστρια σας) , παίζει να κάνω κανένα μεροκαματάκι ;
Έχεις μεγάλο μουστάκι? :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Επομενο dvd μπεζαντακου-σιανιδης-λιλας σε σκηνες παρτουζας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Γι'αυτή την τσόντα τύποι μου
μη δώσετε ούτε ρούβλι,
κουτσό μας βγήκε άλογο
και η Μαριάννα η Ντούβλη.

:'( :'( :'( :'( :'(
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
μετα απ'αυτη τη τσοντα αναθεωρω τις αποψεις μου για τις χοντρουλες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
γιατι χλαπακιαζουν τυπε
ειναι και σαν κουβαδες
κοντοχοντρες
ε τι αλλο θες αυτα φτανουν :2funny:
ε, όχι και κοντόχοντρες. Πλέον έχουν αλλάξει είναι πιο ψηλές. Τουλάχιστον στην επαρχιακή πόλη που ζω , έχει πάρα πολλά 19-20 χρονα πολύ υψηλών προδιαγραφών. Αλλά μετά απο τα 20 λες και παθαίνουν μετάλλαξη και μπαζεύουν. Μπορεί να έχουν οι ελληνίδες μια τάση για ψωμάκια, αλλά τελικά το θέμα νομίζω ότι είναι η κακή διατροφή και η Έλληψη άσκησης. Πόσες φίλες , γκόμενες , ξαδέρφες ξέρεις που να γυμνάζονται τακτικά , όπως ένας άντρας που θα πάει για κανένα 5Χ5 που και που η κάποιο Μπασκετάκι. Ακόμα και στο γαμίσι το μόνο που κάνουν είναι να ξαπλώνουν και να έχουν τα πόδια ανοιχτά!!!
 

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
ρε τη πατσαρδα τη ντουβλη αυτο που γυρισε ο σειρηνακης ηταν ελλεεινιδικη τσοντα , ημαρτον ρε !!!

Εκμεταλευτηκε η φακλανα η ελλεεινιδα το ντορο που εκανε η τζουλια η οποια οντως πρεπει να ειναι η μοναδικη ελληνιδα που εχει τα φοντα να γινει μεγαλη πορνοσταρ.
Οσο για αυτους που πηγαν και εδωσαν 20 ευρω για να αγορασουν τσοντα με την ανυπαρκτη πατσαρδα που το παιζει και καυλιαρα ας πανε στο καθρεφτη και να κοιταξουν πως ειναι η φατσα του απολυτου μαλακα.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Έλα ρε φίλε pristine που χάθηκες ;  :)
Γεια χαρά farkeli. :) Ναι έλειψα 6-7 μήνες περίπου, αλλά το 1ο thread που βρήκα χθες που μπήκα ήταν για τον περσόνα  :cheesy: - λέω εντάξει, cool είναι τα πράγματα. :2funny:

See you around... ;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εμενα γεμησε ιους απο την μπαζοτσοντα το κομπιουτερ ρε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Μακάρι ρε τσίφτη να γεμίζαμε ένα σκασμό ιούς και να'ταν καλής ποιότητας παρά αυτό.
Αντί για anal gaping και creampie είδαμε το "Μικρό σπίτι στο λιβάδι"... :uzi: :blowup: :piss:
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικά απορώ που καταφέρεστε έτσι εναντιον της κυρίας Ντούβλη!!! Πραγματικά την γουστάρω έτσι με αυτό το έκφυλο και παρακμιακό που βγάζει, έτσι μου έρχεται να την βάλω στα τέσσερα να την καρφώσω και να πάρει τις αμυγδαλές της στο χέρι. Την προτιμώ κάργα από την βρωμόκολη και κρυόκολη Τζούλια!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Πραγματικά απορώ που καταφέρεστε έτσι εναντιον της κυρίας Ντούβλη!!! Πραγματικά την γουστάρω έτσι με αυτό το έκφυλο και παρακμιακό που βγάζει, έτσι μου έρχεται να την βάλω στα τέσσερα να την καρφώσω και να πάρει τις αμυγδαλές της στο χέρι. Την προτιμώ κάργα από την βρωμόκολη και κρυόκολη Τζούλια!!!
εκτος του οτι συμφωνω να προσθεσω οτι οοοοολοι οι επικτριτες ειναι η πρωτοι που την ειδαν .απλα ειναι λογικο γιατι το σαιτ ειναι γεματο με γαμηκουλες επιπεδου :jerking: :jerking:
 

GREEK_HUNTER

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε παιδια αλλοι γαμιαδες δεν υπαρχουν ....ΙΜΑΡΤΟΝπου θαλεγε και ο Γεωργιου :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom