Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

cp_boy

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματικά απορώ που καταφέρεστε έτσι εναντιον της κυρίας Ντούβλη!!! Πραγματικά την γουστάρω έτσι με αυτό το έκφυλο και παρακμιακό που βγάζει, έτσι μου έρχεται να την βάλω στα τέσσερα να την καρφώσω και να πάρει τις αμυγδαλές της στο χέρι. Την προτιμώ κάργα από την βρωμόκολη και κρυόκολη Τζούλια!!!

Συμφωνω.....οκ δεν ηταν και οτι καλητερο εχουμε δει αλλα απο την κρυοκολη και κοκαλιασμενη τζουλια προτιμο την πατσαρδα της ντουβλη.......τουλαχιστον σου γεμιζει το ματι...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
H βιβιαν ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαα
 

Επισκέπτης
Για καντε ενα check εδω   ;)

Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/270924442/Marianna.Ntouvli.XXX.Sirina.Greek.DVDRip.XviD-Ouzo.part1.rar[/URL]
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/241158809/Marianna.Ntouvli.XXX.Sirina.Greek.DVDRip.XviD-Ouzo.part2.rar[/URL]
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/270966280/Marianna.Ntouvli.XXX.Sirina.Greek.DVDRip.XviD-Ouzo.part3.rar[/URL]
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/203529007/Marianna.Ntouvli.XXX.Sirina.Greek.DVDRip.XviD-Ouzo.part4.rar[/URL]
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/203531752/Marianna.Ntouvli.XXX.Sirina.Greek.DVDRip.XviD-Ouzo.part5.rar[/URL]
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/129735934/Marianna.Ntouvli.XXX.Sirina.Greek.DVDRip.XviD-Ouzo.part6.rar[/URL]
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/47983510/Marianna.Ntouvli.XXX.Sirina.Greek.DVDRip.XviD-Ouzo.part7.rar[/URL]
ποιο ειναι το password ρε παιδια? :helpplea:
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Αν δεν γουστάρετε την Μαριάννα Ντούβλη στην πορνό ταινία που γύρησε δικαίωμά σας είναι!!
Αλλά η Μαριάννα Ντούβλη έχει τα @@ να γυρίσει πορνό ταινία δημόσια. Οχι σαν κάτι Μοντέλα που κάνουν βίζιτες, η μπλέκουν με Ναρκωτικά, και όταν τις συλλάβουν κάνουν σαν ηλίθειες. Η Μήπως είναι ψέμματα ?
Η τζούλια είχε πάρει ένα καράβι πρέζα όταν έκανε την πορνό ταινία - Και Σιγά Την Πορνό Ταινία - σε σχέση με την Μαριάννα Ντούβλη που ήταν Νορμάλ εντελώς!!!!

Εμένα μου άρεσε η πορνό ταινία με την Μαριάννα Ντούβλη!!

Για όλους εσάς που αποκαλείτε  :jerking: εμάς που έχουμε δη την πορνό ταινία με την Μαριάννα Ντούβλη, να μου το πήτε απο κοντά αυτό!!!  Δεν μαλώνω ποτέ Ιντερνικά!!!

Καλά να περνάτε Τύποι! Johnnys!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Αν δεν γουστάρετε την Μαριάννα Ντούβλη στην πορνό ταινία που γύρησε δικαίωμά σας είναι!!
Αλλά η Μαριάννα Ντούβλη έχει τα @@ να γυρίσει πορνό ταινία δημόσια. Οχι σαν κάτι Μοντέλα που κάνουν βίζιτες, η μπλέκουν με Ναρκωτικά, και όταν τις συλλάβουν κάνουν σαν ηλίθειες. Η Μήπως είναι ψέμματα ?
Η τζούλια είχε πάρει ένα καράβι πρέζα όταν έκανε την πορνό ταινία - Και Σιγά Την Πορνό Ταινία - σε σχέση με την Μαριάννα Ντούβλη που ήταν Νορμάλ εντελώς!!!!

Εμένα μου άρεσε η πορνό ταινία με την Μαριάννα Ντούβλη!!

Για όλους εσάς που αποκαλείτε  :jerking: εμάς που έχουμε δη την πορνό ταινία με την Μαριάννα Ντούβλη, να μου το πήτε απο κοντά αυτό!!!  Δεν μαλώνω ποτέ Ιντερνικά!!!

Καλά να περνάτε Τύποι! Johnnys!!!
συμφωνω φιλε αλλα χαλαρωσε για 1 τσοντα ουτε ιντερνετικα δεν αρπαζεσαι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
συμφωνω φιλε αλλα χαλαρωσε για 1 τσοντα ουτε ιντερνετικα δεν αρπαζεσαι
ναι,αρπαζεσαι μονο οταν λενε αληθειες για τις κομπινες καποιας ποδοσφαιρικης ομαδας  ;)
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν γουστάρετε την Μαριάννα Ντούβλη στην πορνό ταινία που γύρησε δικαίωμά σας είναι!!
Αλλά η Μαριάννα Ντούβλη έχει τα @@ να γυρίσει πορνό ταινία δημόσια. Οχι σαν κάτι Μοντέλα που κάνουν βίζιτες, η μπλέκουν με Ναρκωτικά, και όταν τις συλλάβουν κάνουν σαν ηλίθειες. Η Μήπως είναι ψέμματα ?
Η τζούλια είχε πάρει ένα καράβι πρέζα όταν έκανε την πορνό ταινία - Και Σιγά Την Πορνό Ταινία - σε σχέση με την Μαριάννα Ντούβλη που ήταν Νορμάλ εντελώς!!!!

Εμένα μου άρεσε η πορνό ταινία με την Μαριάννα Ντούβλη!!

Για όλους εσάς που αποκαλείτε  :jerking: εμάς που έχουμε δη την πορνό ταινία με την Μαριάννα Ντούβλη, να μου το πήτε απο κοντά αυτό!!!  Δεν μαλώνω ποτέ Ιντερνικά!!!

Καλά να περνάτε Τύποι! Johnnys!!!

Και εγώ συμφωνώ φίλε , αλλά πανω από όλα κάνουμε την πλακίτσα μας και το χαβαλε μας . Αλλα αν ξαναπεί κανένας την Ντούβλη μπάζο , θα τον σφάξω στο γόνατο !!! Αργκκκκκκ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον παιδια εδωσα ακυρο στο dvd με την ντουβλη..με χαλαει η εικονα της μπαζολας μπριτζολοκολας να γαμιεται..εμμετος και μονο εμμετος ειναι η χοντρελο.ομως θα τιμησω τις αλλες πορνοσταρ που παιζουνε γιατι ειναι καλα κοριτσακια και υπερμουναρες.θα την δω σε καπιον φιλο.στη συλλογη μου αυτο το οργιο δεν εχει χωρο. :zfuck:
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες εμένα δεν με τρέλανε.. αλλά μάρεσε και περισσότερο απο της τΣούλιας.... ποιο νορμαλ ποιο γήινη..

στα αρνητικά (εκτος αν δεν κατεβασα το ολόκληρο) ήταν ότι δεν την πείραν 2... μαζι γκανγ μπαμ μπουμ κτλ   :fuck1: :fuck1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1::cheesy:  και ότι δεν.. τους ρουφηξε στο τέλος...

+ οτι η μία που επεζε και στον ταξιτζη δεν συμμετείχε? είδα καλα?

κριμαααα  :)   :fuck1: :tits: :cum:

 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον παιδια εδωσα ακυρο στο dvd με την ντουβλη..με χαλαει η εικονα της μπαζολας μπριτζολοκολας να γαμιεται..εμμετος και μονο εμμετος ειναι η χοντρελο.ομως θα τιμησω τις αλλες πορνοσταρ που παιζουνε γιατι ειναι καλα κοριτσακια και υπερμουναρες.θα την δω σε καπιον φιλο.στη συλλογη μου αυτο το οργιο δεν εχει χωρο. :zfuck:
Τελικά το θέλεις το σφαξιματάκι σου έτσι ε ?Πρόσεξε θα στείλω τον Jhonnys να καθαρίσει !!!  :grin: :grin: :grin:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ναι,αρπαζεσαι μονο οταν λενε αληθειες για τις κομπινες καποιας ποδοσφαιρικης ομαδας  ;)
να τη η πουτσα. αλλο 1 τσοντα και αλλο μια ομαδα.αμα βαζεις τη τσοντα με την αρωστεια τοτε παω πασο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πολλοί επισκέπτες, ... και πολλα μέλη

παρακολουθούν αυτό το θέμα  :cheesy:

Να είμαστε καλά!


...και του χρόνου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...εννοώ στην επόμενη τσόντα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
αλλά τρελλένομαι με το accant της Βίβιαν . Αλήθεια αυτες οι κοπέλες που βρίσκονται; Κανένα Τουρισμό κάνουνε ?
=====
Ειναι  εβραϊκής   καταγωγής , όπως φαίνεται  και από το όνομα .
Φιλος μου λέει, ότι το ζήτημα συζητείται ήδη εντόνως στους κύκλους της  Ισραηλιτικής κοινότητας. Αν   το συνδυάσουμε  & με οσα γράφτηκαν  για τα οικονομικά ...
Μήπως  τελικά    όντως κανόνισε ο Τζεφρυ τον  ρόλο   και την  κυκλοφορία  της τσόντας  την  ημέρα άφιξης του Ερντογάν ??!!!   :headbang: :headbang: :o :o
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ λέω να κάνουμε ένα παιχνίδι στο bourdela.tv , το Πάμε στοίχημα Τσόντα , δηλαδή να ποντάρουμε ποία θα είναι η επόμενη πορνοσταρ. Ας πούμε
Σασα Μπάστα 1.15 . Μπεζαντάκου 1.37 , Μενεγάκη 1000 , Ντόρα + Άπειρο
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εγώ λέω να κάνουμε ένα παιχνίδι στο bourdela.tv , το Πάμε στοίχημα Τσόντα , δηλαδή να ποντάρουμε ποία θα είναι η επόμενη πορνοσταρ. Ας πούμε
Σασα Μπάστα 1.15 . Μπεζαντάκου 1.37 , Μενεγάκη 1000 , Ντόρα + Άπειρο
τον φουρ φουρ ξεχασες
1.11 με χαντικαπ
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Εμένα με ενοχλεί όταν με προσβάλει κάποιος (αν και το είπε γενικά ο τύπος) δίχως να του έχω δώσει το δικαίωμα, και δίχως να με ξέρει.

Ολοι έχουμε τα δικά μας ξεχωριστά γούστα στις Γυναίκες!! Και καλά κάνουμε!!!
Εμένα μου αρέσει η Ντούβλη σαν Γυναίκα!! Μου Βγάζει κάτι το ανώμαλο! Και δεν φοβάσε να τις ρίξεις και 5-6 χαστούκια στα κωλομέρια έτσι αφράτα που είναι σε σχέση με κάποια μοντέλα που φοβάσε μην σου μήνουν στα χέρια.

Καλά να περνάμε τύποι!!
Johnnys!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εγώ λέω να κάνουμε ένα παιχνίδι στο bourdela.tv , το Πάμε στοίχημα Τσόντα , δηλαδή να ποντάρουμε ποία θα είναι η επόμενη πορνοσταρ. Ας πούμε
Σασα Μπάστα 1.15 . Μπεζαντάκου 1.37 , Μενεγάκη 1000 , Ντόρα + Άπειρο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θραυση θα κανει
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εμένα με ενοχλεί όταν με προσβάλει κάποιος (αν και το είπε γενικά ο τύπος) δίχως να του έχω δώσει το δικαίωμα, και δίχως να με ξέρει.

Ολοι έχουμε τα δικά μας ξεχωριστά γούστα στις Γυναίκες!! Και καλά κάνουμε!!!
Εμένα μου αρέσει η Ντούβλη σαν Γυναίκα!! Μου Βγάζει κάτι το ανώμαλο! Και δεν φοβάσε να τις ρίξεις και 5-6 χαστούκια στα κωλομέρια έτσι αφράτα που είναι σε σχέση με κάποια μοντέλα που φοβάσε μην σου μήνουν στα χέρια.

Καλά να περνάμε τύποι!!
Johnnys!!!!
Και φυσικα μπορεις να εκφερεις την γνωμη σου και να πεις οτι σου αρεσει ο καθενας εχει διαφορετικη γνωμη και δεν μπορει να στο επιβαλει κανεις! Να εμενα δεν μαρεσει και δεν σου λεω εσενα να μην σου αρεσει! Ασε τι λεει ο καθενας εδω  ;)
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τον φουρ φουρ ξεχασες
1.11 με χαντικαπ
ιιιιικ!!! Ξέχασα ότι μπορεί και αυτός να παίξει σε τσόντα!!! Θέε μου σώσε μας από μια τέτοια κακοτοπιά!!! Το συγκεκριμένο πρέπει να έχει κλειδώσει γιατί νομίζω την γυρίζει τώρα άν δεν την έχει γυρίσει ήδη!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom