Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μαγκες καλημερα εχω μινι μαρκετ παρελαβα το dvd .ο εφημεριδας μου ειπε οτι ολλα περι ουρων στο συνταγμα και δευτερη εκδοση ειναι μαλακιες οπως με της τσουλιας παραμυθιαζουν το κοσμο να τρεχουν τα κοροιδα .πιστευω οτι μεχρι το βραδυ θα τοχουμε δει στο τσαμπα
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
μαγκες καλημερα εχω μινι μαρκετ παρελαβα το dvd .ο εφημεριδας μου ειπε οτι ολλα περι ουρων στο συνταγμα και δευτερη εκδοση ειναι μαλακιες οπως με της τσουλιας παραμυθιαζουν το κοσμο να τρεχουν τα κοροιδα .πιστευω οτι μεχρι το βραδυ θα τοχουμε δει στο τσαμπα



Ετσι. Και νωριτερα αν ασχοληθει να το ριπαρει καποιος. Αλλα ποιος θα το ανεβασει στο ιντερνετ χωρις να το περασει ενα δυο χερακια.. :bigdick: :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μαγκες καλημερα εχω μινι μαρκετ παρελαβα το dvd .ο εφημεριδας μου ειπε οτι ολλα περι ουρων στο συνταγμα και δευτερη εκδοση ειναι μαλακιες οπως με της τσουλιας παραμυθιαζουν το κοσμο να τρεχουν τα κοροιδα .πιστευω οτι μεχρι το βραδυ θα τοχουμε δει στο τσαμπα
Ρε μεγάλε έχεις κερδος απο της πωλησεις?
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι οτι η τσοντα τουλαχιστων ειναι γεγονος! Εγω μεχρι και χτες ειχα αρχισει να εχω τις αμφιβολιες μου για το αν θα υπαρξει ή οχι η τσοντα αφου τοσο καιρο απο φημη σε φημη μας ειχαν. Μια με τη τζουλια, μια με τη ντουβλη...και μια για τη συνεχεια του πορν μοντελ 2. Εφοσον κυκλοφορησε ολα τα υπολοιπα ειναι θεμα χρονου! Υπομονη! Οποιος δεν αντεχει, παει και την αγοραζει...και οποιος δεν αντεχει(οικονομικα) να την αγορασει κανει υπομονη μεχρι να κυκλοφορησει ευρεως(τορρεντ,στριμ κτλ).
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Παντως το site ακομα την τζουλια εχει στην αρχικη.Τι εγινε δεν τα βρήκαν η ακομα κοιμουνται οι mod???
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σωστος ο Σειρηνάκης πάντως. Σήμερα έβγαλε νέο κομάτι που αρχίζει και η έκθεση. Λογικό. Αλλά 20 δεν βλεπει από εμένα ούτε αν κερδίσω το τζόκερ.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καλημέρα σας.Κανα link μετη τσόντα να κατεβάσω υπάρχει ρε παιδιά;Δέν παίζουν λεφτά για να αγοράσω.... :tits:

ολοι στο κατεβασμα θα ειμαστε αδερφε... οι λεφταδες ας πανε στα περιπτερα!  :rockon:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
trik,,, δέν άφηνης τά real-estate νά άσχοληθούμε , μέ ζουμερά θέματα?????
ΜΕΓΑ ΚΕΡΔΟΣ !!!!!!!!! :think: :think:

Φιλουνάδα βάζεις το φιλίδονο κορμή σου να βάλω κατι λίρες να κλέισουμε τον Σειρηνάκη.

Ο Ρέβης είναι πατριώτης μου θα μας στη-ρίξει

υγ. με τον Ιαν υπηρετήσαμε μαζί στη λεγεώνα, θα τον κάνω τελέφωνο και θα σε ξεσκίσει άργια, όχι όπως την Τζούλια

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
Φιλουνάδα βάζεις το φιλίδονο κορμή σου να βάλω κατι λίρες να κλέισουμε τον Σειρηνάκη.

Ο Ρέβης είναι πατριώτης μου θα μας στη-ρίξει

υγ. με τον Ιαν υπηρετήσαμε μαζί στη λεγεώνα, θα τον κάνω τελέφωνο και θα σε ξεσκίσει άργια, όχι όπως την Τζούλια

trik........ είμαι στενή , θά πονέσω!!!!!!!!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
trik........ είμαι στενή , θά πονέσω!!!!!!!!!!!

Σε ποιά τρύπα είσαι στενή;;;;;;;;;;

Πόσες λίρες θέλεις να ανοίξεις;;;;;;;;;;;;

Σαν την Ντούβλη είσαι και εσύ, "για το παιδίσου" θα εκτεθείς
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Πωπω ξεφτυλιστηκε η τσοντα με αυτες τις παπαριες που γυριζονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom