Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
το κατέβασα αλλά μου βγάζει πρόβλημα με τα codec
ελπίζω να τα βρω - αν κάποιος ξέρει που ειναι τα πιο πρόσφατα
ας βοηθήσει
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
κατεβαινει και σε μενα θα σας ενημερωσω σε λιγο
 

vroomidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
κατεβαινει το θεμα ειναι τι κατεβενει
 

tsoutsounopoulos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
Τωτα το κατεβαζω και εγω, αμα δεν σας παιζει το video, κατεβαστε  το vlc media player, παιζει σχεδον ολα τα format των videos
 

Επισκέπτης
Exoύνε οργανωθεί καλά οι κουφάλες,δεν θέλουνε διαφυγόντα κέρδη όπως με την Τζούλια!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

aggelos_33

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ολοι το κατεβαζουμε....να δουμε στο τελος τι ταινεια θα βγει
 

aggelos_33

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
πιστευω να αξιζει η μαριαννα....τοσο τρεξιμο..αγχος να την βρουμε.........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
Βρε φιλουνάδα δεν μου απάντησες

τρικ περίμενε , προσπαθω να βρω το dvd τό γαμημένο τό κατεβαζω
καί τό σβήνουνε :headbang: :headbang: τή πουτάνα μου γαμώ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
έλεος πάλι στό σεργιάνι θά μέ βγάλης, ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗ !!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
τρικ περίμενε , προσπαθω να βρω το dvd τό γαμημένο τό κατεβαζω
καί τό σβήνουνε :headbang: :headbang: τή πουτάνα μου γαμώ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
έλεος πάλι στό σεργιάνι θά μέ βγάλης, ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗ !!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Και εγώ τα ίδια!!! :rolleyes:

Βέβαια σιγά μην τρέχω περίπτερα κ να το πληρωσώ,θα μου το δανείσεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

aggelos_33

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θελει και 1 ωρα αντε υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Me 50kbps κατεβαίνει πανάθεμα την Ντούβλη...  :tits:


Και θα είναι και καμια μούφα στο τέλος και τζάμπα θα το κατεβάζουμε μια ώρα...  :headbang:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
Και εγώ τα ίδια!!! :rolleyes:

Βέβαια σιγά μην τρέχω περίπτερα κ να το πληρωσώ,θα μου το δανείσεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
παντως οσοι λενε οτι δεν το αγοραζουν αφου δεν ειναι μαλακες να σκασουν 20 ευρω θελουν μαπες,γιατι ετσι ειναι σαν να λενε "αντε μαλακες αγοραστε το dvd κ δωστε το σε μας τους εξυπνους μεσω torrent για να το κατεβασουμε τσαμπα"
δηλαδη δεν φτανει που το κατεβαζουν τσαμπα απ'οσους το εχουν αγορασει ηδη,αλλα εχουν κ το θρασσος να θεωρησουν τους εαυτους τους εξυπνους κ τους υπολοιπους μαλακες...αν ειστε μαγκες κ το παιζετε ανετοι κ υπερανω τοτε μην μπειτε στον πειρασμο να το κατεβασετε καν...αλλα διψατε για τσοντα που να τολμησετε!αλλιως κατεβαστε το,αλλα βουλωστε το κ πειτε καλυτερα ενα ευχαριστω απο το να βριζετε τους υπολοιπους
Αυτό λέγεται αλληλεγγύη των πορνόβιων παίχτη μου - δεν έχεις διαβάσει το κομμουνιστικό μανιφέστο? :boobies:
 

aggelos_33

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παντωσ ηταν που ηταν ψωνιο η ντουβλη....τωρα με το εργο τεχνη τησ πεταει στα συνεφφα ............πορσε πιγε να αγορασει .............μεγαλη καλιτεχνης
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
τρικ περίμενε , προσπαθω να βρω το dvd τό γαμημένο τό κατεβαζω
καί τό σβήνουνε :headbang: :headbang: τή πουτάνα μου γαμώ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
έλεος πάλι στό σεργιάνι θά μέ βγάλης, ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗ !!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Θα σε κάνω σταρρρρρρρρρρρ μωρή

ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Μην μου πεις ότι έχεις ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ θα φάω τα βυζιά μου :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Ποιός είναι ο πατέρας;;;;;;;;; ο παπαΓιώργης;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom