Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
εννοειται οτι το πιστευω ρε αφου ολοι την κραζουνε μεσα εδω κ ολοι θα πανε να δωσουνε το εικοσαρικακι....
 

alekos13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
οχι, απλα κυκλοφορησαν κατι λινκς αλλα ηταν μουφες και εκανα εντιτ
 

alekos13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
χαχα μπα, χαλλλλλλλλλλλλαρα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Μόλις επέστρεψα από ένα γυρο σε όλα τα περίπτερα του κέντρου.

Δυστηχός ΟΛΑ τα ντιβιντι τα αγόρασε ο παπαΓιώργης

Το μεσημερι θα κυκλοφορίσει η δευτερη εκδοση, πιστευω να προλάβω
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
εγω πηρα το dvd της ντουβλης,αλλα μου βγαζει μηνυμα στο windows media player "το συστημα σας εχει ρυθμιστει στην περιοχη DVD1.Για αναπαραγωγη αυτου του dvd ρυθμιστε το συστημα σας στην περιοχη 2."πως γινεται αυτο?ξερει κανεις?
παντως οσοι λενε οτι δεν το αγοραζουν αφου δεν ειναι μαλακες να σκασουν 20 ευρω θελουν μαπες,γιατι ετσι ειναι σαν να λενε "αντε μαλακες αγοραστε το dvd κ δωστε το σε μας τους εξυπνους μεσω torrent για να το κατεβασουμε τσαμπα"
δηλαδη δεν φτανει που το κατεβαζουν τσαμπα απ'οσους το εχουν αγορασει ηδη,αλλα εχουν κ το θρασσος να θεωρησουν τους εαυτους τους εξυπνους κ τους υπολοιπους μαλακες...αν ειστε μαγκες κ το παιζετε ανετοι κ υπερανω τοτε μην μπειτε στον πειρασμο να το κατεβασετε καν...αλλα διψατε για τσοντα που να τολμησετε!αλλιως κατεβαστε το,αλλα βουλωστε το κ πειτε καλυτερα ενα ευχαριστω απο το να βριζετε τους υπολοιπους
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω πηρα το dvd της ντουβλης,αλλα μου βγαζει μηνυμα στο windows media player "το συστημα σας εχει ρυθμιστει στην περιοχη DVD1.Για αναπαραγωγη αυτου του dvd ρυθμιστε το συστημα σας στην περιοχη 2."πως γινεται αυτο?ξερει κανεις?
παντως οσοι λενε οτι δεν το αγοραζουν αφου δεν ειναι μαλακες να σκασουν 20 ευρω θελουν μαπες,γιατι ετσι ειναι σαν να λενε "αντε μαλακες αγοραστε το dvd κ δωστε το σε μας τους εξυπνους μεσω torrent για να το κατεβασουμε τσαμπα"
δηλαδη δεν φτανει που το κατεβαζουν τσαμπα απ'οσους το εχουν αγορασει ηδη,αλλα εχουν κ το θρασσος να θεωρησουν τους εαυτους τους εξυπνους κ τους υπολοιπους μαλακες...αν ειστε μαγκες κ το παιζετε ανετοι κ υπερανω τοτε μην μπειτε στον πειρασμο να το κατεβασετε καν...αλλα διψατε για τσοντα που να τολμησετε!αλλιως κατεβαστε το,αλλα βουλωστε το κ πειτε καλυτερα ενα ευχαριστω απο το να βριζετε τους υπολοιπους
πολυ σωστος ο φιλος.και να σου πω φιλε θεωρω κουτο να δωσω 20 ευρω να το παρω αλλα δε θα σε προσβαλω κιολλας αμα μου το προσφερεις τσαμπα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω πηρα το dvd της ντουβλης,αλλα μου βγαζει μηνυμα στο windows media player "το συστημα σας εχει ρυθμιστει στην περιοχη DVD1.Για αναπαραγωγη αυτου του dvd ρυθμιστε το συστημα σας στην περιοχη 2."πως γινεται αυτο?ξερει κανεις?
παντως οσοι λενε οτι δεν το αγοραζουν αφου δεν ειναι μαλακες να σκασουν 20 ευρω θελουν μαπες,γιατι ετσι ειναι σαν να λενε "αντε μαλακες αγοραστε το dvd κ δωστε το σε μας τους εξυπνους μεσω torrent για να το κατεβασουμε τσαμπα"
δηλαδη δεν φτανει που το κατεβαζουν τσαμπα απ'οσους το εχουν αγορασει ηδη,αλλα εχουν κ το θρασσος να θεωρησουν τους εαυτους τους εξυπνους κ τους υπολοιπους μαλακες...αν ειστε μαγκες κ το παιζετε ανετοι κ υπερανω τοτε μην μπειτε στον πειρασμο να το κατεβασετε καν...αλλα διψατε για τσοντα που να τολμησετε!αλλιως κατεβαστε το,αλλα βουλωστε το κ πειτε καλυτερα ενα ευχαριστω απο το να βριζετε τους υπολοιπους
πως το εκανες αυτο ρε φιλε,πως γινεται να το εχεις ρυθμισει σε region 1.πρεπει να ειναι πολυ παλιο το dvd-rom σου συνηθως ειναι free-region.βαλτε στο επιτραπεζιο ντιβιντι να μας πεις υποθεση.οσους εχω ρωτησει λενε οτι η ντουβλη τα κανει ΟΛΑ.και κωλοξεσκισμα για οσους γουσταρουν σιχαμερα.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
η ντουβλη τα κανει[video] ΟΛΑ.και κωλοξεσκισμα [/video]για οσους γουσταρουν σιχαμερα.

Άμα δίνει και κώλο ξεκινάω και β΄γύρω αναζήτησης

Γουστάρω ένα κορίτση του κολεγίου να κωλοξεσκίζεται (ταξικό αποθυμένο) :2funny:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Δωστε τη Ντουβλη στο λαο!!!!
Βαλτε ενα λινκ καποιος ρε παιδεεεεεεεεες
ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ!!!!!!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Το 'πιασες το νοημα,ψηλε!  ;)
 

milonakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει λεσβιακή σκηνή, δεν δίνει κώλο...
Το κανει με 2 διαφορετικους, και μετα και με τους 2 μαζί (πηδημα και πίπα)...
Την χύνουν στις βυζάρες της...
Όσοι γουστάρουν τοπ-μοντελ και θεϊκά κορμια μπορεί και να ξενερώσουν...
Τα δινει ολα ομως, καμια σχεση με το παγοβουνο την Τζουλια...
Πολυ δυνατη η Βιβιαν Ιωακειμ στην αρχη μεσα στην τουαλετα, μεγαλο ταλεντο η μικρη, τα ρουφαει ολα, θα κανει καριερα..
Υπαρχει στο τελος και μια σκηνη με την υπηρετρια της Ντουβλη, που την πηδανε δυο...
Σε γενικες γραμμες, αξια η μαριάννα...
Το τι λέειο  το στόμα τςη βέβαια δεν περιγραφεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom