Νέα

Γυναίκες, πεταμένα λεφτά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
799
Πόντοι
301
Οι γυναίκες που τραβάμε στη ζωή μας είναι καθρέπτης του εαυτού μας.
Ακομα κι αν δεν το παραδεχομαστε μπορεί να αποκαλυπτουν μια πτυχη του εαυτου μας που απωθουμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Φτυνουν τον κερατα που ισως πανευκολα τους γαμαγε τις γυναικες επειδη η ΑΛΛΗ πηγε και γαμηθηκε? Οσο στον δικο του κωλο δεν μπαινει.... Δεν τον κανει για φτυσιμο μια γυναικα που απλα γαμηθηκε η και μια καραπουταναρα ακομα που γαμιεται κατα συρροη.... ειναι σαν να ντρεπεσαι εσυ που ο γειτονας σου ειναι πουστης. Δεν ξερω αν το λεω αρκετα καλα να το καταλαβεις...
οχι δεν παει ετσι, γιατι τον γειτονα σου δεν τον επελεξες εσυ, ουτε ειναι σωνει και καλα φιλος σου ή του συναφιου σου.

αντιθετα την συζυγο σου την επελεξες εσυ, ΕΙΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ, αρα η ρετσινια πχ πουτανα που λες παει και εσενα "ο αντρας της πουτανας, ο κερατας" και σε ξεγελασε δηλαδη σε εξαπατησε δηλαδη εισαι κοροιδο και το λιγοτερο που εχεις να κανεις απο αξιοπρεπεια ειναι να χωρισεις.

απορω τετοιες αποψεις πως τις εκφραζετε καποιοι, δηλαδη στα νησια φιτζι ζειτε ή στην αλασκα με τους εσκιμωους? σε αλλη κοινωνια μεγαλωσατε? τι σας ελεγαν συγγενεις και φιλοι οτι οκ και να παει η γυναικα σου με αλλον και να σ εφωναζουν κερατα δεν τρεχει τιποτα?

προσωπικα καποιος μπορει να ειναι και μαζοχιστης ή να γουσταρει κραξιμο, ξευτιλα κλπ αλλα οταν βγαινει και τα εκφραζει αυτα δημοσια θα τα ακουει. πριν 50 χρονια διωκονταν απο τον νομο η μοιχεια, ε μη λεμε οτι πρεπει να την αποδεχτουμε, δεν ειναι με τους κανονες του γαμου. αν θες και εσυ και η αλλη να ειστε πολυγαμικοι συμφωνα με την φυση πολυ σωστα καντε ελευθερη σχεση, αλλα μην μπλεκετε τοτε με γαμους, ειναι υποκρισια και ψεμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι γυναίκες που τραβάμε στη ζωή μας είναι καθρέπτης του εαυτού μας.
δηλαδη εγω που εχω παει με 4 παρθενες και καναμε σεξ 15 χρονια,
αλλα και με 200 ιεροδουλες,
ποιος ειναι τελικα ο καθρεφτης μου? οι πουτανες ή οι παρθενες?
και φυσικα με πολλες ενδιαμεσες κατηγοριες.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Συναγωνιστη θα διαφωνησω λιγο. Λες κατωτερος, νικημενος κλπ... Σκεφτηκες την περιπτωση να θελει να σου κανει αγαλμα? Γιατι με το να εχει μια πουτσα να ασχολειται η αλλη δεν του ζαλιζει τα αρχιδια? Αυτος που εσυ λες (υπαρχει αυτη η κατηγορια), ειναι ο αντρας που εχει επενδυσει τα παντα σε μια γυναικα, που δεν κοιταει αλλου δεν βγαινει με φιλους κλπκλπ. Εχει καταστρεψει τη ζωη του στηριζομενος στο οτι η αλλη θα το εκτιμησει και δεν θα γαμηθει. Ποιος το κανει αυτο? Αν καποιος πιστευει στα παραμυθια οκ. Ας μιλησω για το πως το βλεπω εγω ομως μιας και ο καθενας φυσικα εχει την αποψη του. Γαμας λοιπον οτι κινειται σε πιο μικρη ηλικια (ποιοτητα οσο γινεται). Ερωτευεσαι, πιστευεις στα παραμυθια, την πατας, θωρακιζεσαι. Αν δεν το κανεις υπαρχει προβλημα. Καποια στιγμη στη ζωη θελεις να κανεις οικογενεια και παιδια. Βρισκεις αυτη που σαφως ειναι ομορφη ( ετσι κι αλλιως θα αλλαξει αυτο ειτε στα ματια σου ειτε στην πραξη) και κυριως αυτη που θα γινει καλη μανα. Δεν το ξερεις ποτε σιγουρα, ειναι τοστοιχημα. Σαφως και τα πρωτα χρονια ζεις τον ερωτα κλπκλπκλπ, αλλα... Αυτο θα αλλαξει. Και βεβαια θα ερθει ολη η φθορα του γαμου, η συνηθεια και οτι αλλο ακολουθει, οι παντρεμενοι τα ξερουμε καλα. Για μενα και εφ οσον υπαρχουν παιδια, το καλο ειναι να αγαπας και να σε αγαπαει σαν ανθρωπο η συντροφος σου ωστε να ειστε σωστοι απεναντι στα παιδια. Ουτε καυγαδες ουτε τιποτα. Ομιρφη συμβιωση, κανενα σεξ αραια και που κλπ. Απο εκει και κατω φυσικα και ριχνεις τα γαμησια σου με διαφορες που δεν θα απειλησουν το γαμο σου (το φροντιζεις. Αγοραιες, παντρεμενες κλπ) αλλα, για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο δεν ασχολεισαι και με το τι θα κανει η αλλη. Η μονογαμια στη ζωη δεν υπαρχει η ειναι εξαιρετικα σπανια. Οποτε απο την αρχη ξερεις οτι θα γαμηθεις και θα γαμηθει. Οι παντρεμενες δεν φευγουν απο το γαμο γιατι εχουν την ασφαλεια, την καλη συμπεριφορα σε ενα καλο γαμο κλπκλπ. Ελα ομως που μετα απο ενα δυο παιδια δεν την εχεις ξαναγαμησει οπως καποτε. Τουλαχιστον εγω αυτο επαθα... Ε οχι ρε τη μανα των παιδιων μου... Χαχαχα. Οποτε κι αυτη αν υποκυψει στην πρεσα κανενος 25αρη-30αρη (εσυ ησουν αυτος κσποτε) και τη γαμησει οπως εσυ καποτε, θα αλλαξει η ψυχολογια της. Αν μεινει σπιτι μανα και κυρα και αγαμητη η κακογαμημενη (εσυ ριχνεις αλλου τα καλα τεμαχια) τον ηπιες. Μουτρα, γκρινια, τσακωμοι κλπ ειναι αναποφευκτοι. Αν εχει που και που την εξοδο της, ενα καλο ξεσκισμα κλπ ειστε ολοι χαρουμενοι. Τουλαχιστον ομως ελπιζεις να εχεις υπολογισει σωστα και να μην ειναι κανενα καραπουτανο να γαμιεται καθε μερα και να παρατησει τα παντα. Αν λοιπον ειναι καλη μανα οπως ειπα πιο πανω, εχει πολλα να χασει (και εσενα που σε αγαπαει αλλα ο ερωτας εχει παει βολτα αλλου και ειναι αμφιδρομο) , υα βρει ενα πιτσιρικα η ενα παντρεμενο στη δικη σου φαση(πιο δυσκολο αυτο, συνηθως πιτσιρικα σε φαση yolo) και θα ριχνει που και που το ξεκαυλωμα της οπως βεβαια κι εσυ και ολα θα ειναι μελι γαλα. Ουτε γκρινιες ουτε καυγαδες και οι δυο μαζι σε ενα κοινο στοχο που ειναι τα παιδια. Εσυ μονο σεβασμο και καλη συμπεριφορα οπως και αυτη απεναντι σου. Αυτα απαιτουνται. Οχι το να μη βρει κι αυτη τα περιστασιακα γαμησια της. Εκτος και αν εσυ εισαι ο απολυτα μονογαμικος και μπορεις να απαιτεις το ιδιο. Αν η γυναικα δεν ειναι τριμπαζο και φακλανα (πως την παντρευτηκες ρε παιδι μου.. πιωμενος ησουν) θα εχει τις επιτυχιες της και σιγουρα υα περασει και αυτη καλα. Εκτις αν οι παντρεμενοι νομιζουνε οτι γυμναστηρια, μποτοξ,πλαστικες κλπ τα κανουν μονο για εμας. Και για να μην προλαβουν καποιοι τα περι χορηγων, ξερω πολλες περιπτωσεις πιυ συμμετεχουν ισαξια και δυνατα στο κοινο ταμειο η και πολυ πιο δυνατα. Αυτονομες και ανεξαρτητες. Εγω λοιπον ετσι το βλεπω και ολοι ειναι χαρουμενοι, ευχαριστημενοι και ισαξιοι. Ουτε κατωτεροι ουτε ανωτεροι. Σκεψου λοιπον οτι την ωρα που εσυ χυνεις οπου βρεις τη γυναικα καποιου, αυτος μπορει να χυνει μια αλλη η του κολλητου σου που λεει ο λογις, η απλα να βλεπει μπαλα με φιλαρακια χωρις να του σπανε τα @@ και να πινει μπυρες στην υγεια του αγνωστου φιλου, γαμια της γυναικας του. Τι κατωτερος κλπ. Αυτα ειναι κομπλεξ για να νομιζουν καποιοι οτι ειναι ξαλυτεροι γαμιαδες κλπκλπ. Μπορει ο αλλος και πιο μαγκας να ειναι, και πιο καλος γαμιας κλπ. Αλλα δεν τη γαμαει οπως πριν τι να κανουμε...

Eφοσον ο φιλος, μου εδωσε την εντυπωση οτι το βλεπει ανταγωνιστικα (εγω κατι τετοιο καταλαβα)
παει να πει οτι τον ανταγωνιζεται. Σε αυτη την περιπτωση υπερτερει ως απλος γαμιας.
Οτι γαμαει και τιποτα αλλο. Οχι καλυτερα η χειροτερα. Αυτο δεν το εξεταζουμε ποτε.
Τωρα...το αν ο κερατας εχει ζωη αλλου και βαριεται την γυναικα του οποτε και χαιρεται
να του την γαμανε, ειναι δεκτο αλλα αλλο καπελο.
Οπως ειναι κι αλλο καπελο το οτι η γυναικα μπορει να μητρομανα η καραπουτανος
που στυβει ψωλες παρολο που ο ανδρας της ειναι αστερι και μορτης οποτε τι να κανει;
την γραφει και την τρωει στην μαπα κανοντας την ζωη του λογω παιδιων
η την εχει χεσμενη γαμωντας αλλες για να του πλενει τις καλτσες και στον πουτσο του.
Επισης μπορει να θελει να του την γαμανε για να φτιαχνεται.
Εμας δεν μας νοιαζει τιποτα.
Σημασια εχει και εκει πρεπει να εστιασετε οτι η παντρεμενη
ειναι εντελως ακαταλληλη για κατι πλην ψωλοφαγιας.
Απλως οι ανδρες το καταλαβαινουν σιγα σιγα αυτο και με τις εμπειριες τους.
Η φυση η αν θες η κοινωνια, ειτε λαθος ειτε σωστα, οταν η γυναικα ξενογαμιεται
την ονομαζει πουτανα ενω τον ανδρα οταν ξενογαμαει τον ονομαζει μορτη.
Για ποιον λογο να πειραξω αυτη την κατασταση που ειναι υπερ μου;
γαμαω και ουτε με νοιαζει τιποτα. Τοσο απλο ειναι.

:rockon:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Kαλα, οκ.
Τα εχουμε πει πολλες φορες.
Εγω οποια μπορω να στυψω την στυβω και την καταγαμαω μεχρι ξεφτιλας
κι οποια δεν μπορω την γραφω στα παπαρια μου.
Εχω και καβα τα μπουρδελα και (ξανα) στα παπαρια μου.
Εσυ κατσε να περιοριζεσαι. Δικαιωμα σου.

:hi:
Δεν γινεται να πιστευεις σε δυο θεους τυπε.
Ειτε εισαι μπουρδελιαρης κατα αναγκην και τρεφεσαι απο μπουρδελα μεχρι να βρεις γκομενα,ειτε εισαι βετερανος κσι ασχολεισαι αποκλειστικα με τα μπουρδελα και τον αγοραιο ερωτα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν γινεται να πιστευεις σε δυο θεους τυπε.
Ειτε εισαι μπουρδελιαρης κατα αναγκην και τρεφεσαι απο μπουρδελα μεχρι να βρεις γκομενα,ειτε εισαι βετερανος κσι ασχολεισαι αποκλειστικα με τα μπουρδελα και τον αγοραιο ερωτα.

Στην συγκεκριμενη φαση, ο Θεος μου ειναι η παρτη μου.
Εγω θελω ηδονη παρε δωσε για να τις κραταω οσο θελω η οσο παει.
Δεν δινω δεκαρα αν δεν βαραει η αλλη καμψεις. Μονο γαμησι και φουμαρο.
Εχω καταληξει ετσι μετα απο ωριμη σκεψη.
Ολα τα υπολοιπα, με το που φτανουν στον εγκεφαλο μου καταστρεφονται.

:hi:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Στην συγκεκριμενη φαση, ο Θεος μου ειναι η παρτη μου.
Εγω θελω ηδονη παρε δωσε για να τις κραταω οσο θελω η οσο παει.
Δεν δινω δεκαρα αν δεν βαραει η αλλη καμψεις. Μονο γαμησι και φουμαρο.
Εχω καταληξει ετσι μετα απο ωριμη σκεψη.
Ολα τα υπολοιπα, με το που φτανουν στον εγκεφαλο μου καταστρεφονται.

:hi:
Φιλε επιλογη σου δεν το κατακρινω αυτο.
Απλα εμεις οι μπουρδελιαριδες οι φανατικοι μονο μπουρδελα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.233
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Εχω καταληξει ετσι μετα απο ωριμη σκεψη.
Ποια ώριμη σκέψη, ρε μαν; Έχεις βγάλει θεωρία για το πώς να απαξιώνουμε τον μισό πληθυσμό του πλανήτη. Την περίπτωση να έχεις αρμονικές σχέσεις με το άλλο φύλο τη σκέφτηκες ποτέ;
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Φιλε επιλογη σου δεν το κατακρινω αυτο.
Απλα εμεις οι μπουρδελιαριδες οι φανατικοι μονο μπουρδελα
Μπορεις και μπουρδελα και γκομενα. Δεν είναι ανάγκη να ασχολείσαι μόνο με ένα. Θέλει ποικιλία...
 

αγγελος(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
22
Like
39
Πόντοι
0
γυναικες πεταμενα λεφτα ο τιτλος και σκεφτομαι αν ειναι οντος ετσι αυτο που ξερω στα σιγουρα και αφορα εμενα ειναι οτι εχω να συναντησω κατι πραγματικα αξιολογο εδω και μερικα χρονια ,να νιωσω πεταλουδες στο στομαχι ρε παιδι μου πως το λενε να την δω και να παθω την πλακα μου.Νομιζω εχει να κανει και με τον χρονο οσο μεγαλωνω ανεβενει ο πηχης ,και μιλαω για εκτος βουρδελ.μηπως εχουμε γεμισει πατσολες αδερφια :think: γιατι τοτε πραγματικα ειναι πεταμενα λεφτα.ΑΥΤΕΣ η καργιες πρεπει να πληρωνουν για να μας εχουν με καθε τροπο και εμεις απλα να διαλεγουμε ποια θα ειναι η τυχερη.:zfuck:
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Επισης ο ανδρας δεν χρειαζεται να ειναι απαραιτητα κουκλος και τεκνο...αλλα να εχει ενα καλο κορμι/μποι και φυσικα μια αρρενωπότητα.Αμα εισαι 100 κιλλα με μπακα και κουνιεσαι σαν σαπιοκοιλιας τι περιμενεις?Τα μουνια να τρεχουν απο πισω σου?Οχι δα.Απο την αλλη τα εχουμε ξανα πει απειρες φορες.Ο ανδρας χρειαζεται στατους,κυρος,καλη δουλεια και φυσικα κυκλο.Οποιος τα εχει αυτα θα εχει να κανει και πιο συχνα με γκομενες κλπ.Οσοι δεν εχουν τιποτα απο αυτα αναγκαστικα πουτανες η με τιποτα 4,5,6 βαρια βαρια 7 αν η αλλη δεν εχει κατι καλυτερο.Επισης εχει αρκετες γκομενες που δεν κοιτανε εμφανιση απο ενα σημειο και μετα διοτι οι εμφανισιμοι που τραβιοντουσαν η τα ειχαν τις εκαναν χοντρομαλακιες με κερατα κλπ.Αρκετες απο αυτες ριχνουν τα στανταρ τους και κοιτανε και πιο καλα παιδια,ηρεμα κλπ που ξερουν οτι εχουν λιγοτερες πιθανοτητες να τις κανουν μαλακια.
αυτό ακριβώς....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι ανδρες δεν βαφονται ουτε κανουν πλαστικες.Το κολαν και τα μπουτια που κολλανε ακριβως με την ομορφια του προσωπου?Εγω σημερα ειδα βαρια βαρια 3 με 4 7αρια...ομορφουλες κοπελιτσες αλλα τιποτα το σπουδαιο που θα με κανει να πω ωρεεε μαλακα τι μουνι ειναι αυτο...!Επισης ο ανδρας δεν χρειαζεται να ειναι απαραιτητα κουκλος και τεκνο...αλλα να εχει ενα καλο κορμι/μποι και φυσικα μια αρρενωπότητα.Αμα εισαι 100 κιλλα με μπακα και κουνιεσαι σαν σαπιοκοιλιας τι περιμενεις?Τα μουνια να τρεχουν απο πισω σου?Οχι δα.Απο την αλλη τα εχουμε ξανα πει απειρες φορες.Ο ανδρας χρειαζεται στατους,κυρος,καλη δουλεια και φυσικα κυκλο.Οποιος τα εχει αυτα θα εχει να κανει και πιο συχνα με γκομενες κλπ.Οσοι δεν εχουν τιποτα απο αυτα αναγκαστικα πουτανες η με τιποτα 4,5,6 βαρια βαρια 7 αν η αλλη δεν εχει κατι καλυτερο.Επισης εχει αρκετες γκομενες που δεν κοιτανε εμφανιση απο ενα σημειο και μετα διοτι οι εμφανισιμοι που τραβιοντουσαν η τα ειχαν τις εκαναν χοντρομαλακιες με κερατα κλπ.Αρκετες απο αυτες ριχνουν τα στανταρ τους και κοιτανε και πιο καλα παιδια,ηρεμα κλπ που ξερουν οτι εχουν λιγοτερες πιθανοτητες να τις κανουν μαλακια.
Φιλε νομιζω οτι ζεις σε αλλη εποχη.
Αυτα που λες γινονταν τη δεκαετια του 80 αντε το αργοτερο μεχρι το 95 απο εκει και περα εχπυν αλλαξει πι εποχες κατα πολυ.
Δεν θα κατσω να σου αναλυσω πως και τι αλλα η αναλυση σπυ είναι σωστη μεχρι το 1995,σημερα 2021 ειναι παντελως ακυρη.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μην ψαχνεται να βρειτε το λαθος πανω σας οσοι δεν μπορειτε να ρηξετε γκομενα,απλα εσεις ειστε φυσιολογικοι ενω αυτες οχι οποτε για να τις ρηξετε οπως θελετε θα πρεπει να γινεται και εσεις μη φυσιολογικοί.
Αυτα που λενε καποιοι κυρος στατους καλη δουλεια κλπ ειναι για να εισαστε θυματα η να το πουμε αλλιως σπονσορες.
Αν θελετε με σπονσοριλικι να έχετε γκομενα τότε καλα να παθαιτε που θα σας τα τρωει τσαμπα.
Οι ελληνιδες αλλα και σε πολλες χωρες της ευρωπης και της β.αμερικης εχουν μεταλλαχθει.
Η λεγομενη αυτη ελευθερια τις εκανε περα απο χαζες αλλα και θυματα του εαυτου τους.
Εχουν χασει σε μεγαλο ποσοστο τη θυληκοτητα τους αλλα και τον γυναικειο χαρακτήρα τους.
Π.χ παλια εψαχναν να βρουν μεσα απο τις γυναικες να βρουν μια ωραια ενω τωρα ψαχνουν μεσα απο τις ωραιες να βρουν μια γυναικα.
Θυματακια και λυπηση ειναι μιας και την ελευθερια τους την εχουν πληρωσει με το χασιμο της θηλυκότητας τους οι περισσοτερες.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Η χαρα του κομπλεξικου ειναι αυτο το θεμα.
Το αλλο που ανοιξε ενας συναγωνιστης ,που λεει για τα κακως κειμενα των ελλεηνων γιατι σβηστηκε;
Οπως ειχε πει και ο κυρ Αριστος
"Αν δεν υπηρχαν οι γυναικες,τα λεφτα δεν θα ειχαν αξια"(καπως ετσι τλσπ)
Για ενα καλο ζευγαρι βυζια ,γινονται ολα στον τουτο ματαιο κοσμο.
Φωνή βοώντος εν τη ερήμω αδερφέ.
Μερικοί εδώ βλέπουν τη γυναίκα μόνο σαν ένα κομμάτι κρέας για να χωσουν μέσα το παλαμαρι τους...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
αγαπητε τρελε οντως ισχυει οτι πολλα εννιαρια κλπ πανε με σιχαματα μονο και μονο επειδη εχουν λεφτα αλλα δεν το κανουν ολες..οποτε επειδη τις καριολες τις εχουμε μονο για πηδημα παντα θα υπαρχει χωρος και για εμας..απο την αλλη και συμφωνω μαζι σου πρεπει να φτιαξουμε και εμεις λιγο τον εαυτο μας αλλα και τους τροπους μας..να δεις μνμ πχ που μου δειχνει η δικια μου απο τους αγαμητους πως τη προσεγγιζουν να σου πεσουν τα μαλλακια..μιλαμε κανουν μπαμ οτι ειναι αγαμητοι,αξεστοι και τελειωμενοι ακομα που και καποιοι απο αυτους ειναι και ομορφοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δνε εχεις δικιο οι ελληνιδες εχουν κανει αλματα τα τελευταια χρονια ειναι πολυ ομορφες..
Αθηναίε γενικά χαίρεις εκτίμησης εκ μέρους μου και συμφωνώ πάνω κάτω με τις απόψεις σου.Και σε αυτό που έγραψες συμφωνώ.
Όντως υπάρχουν αγάμητοι,αξεστοι και τελειωμενοι με ωραία εξωτερική εμφάνιση,αλλά έκανα το συγκεκριμένο σχόλιο διότι μέλη όπως ο Sasha4ever,o Sad Man παρουσιάζουν σαν κανόνα ότι οι όμορφες θέλουν διακαώς και τα φτιάχνουν μόνο με χάλιες,επειδή κατα πάσα πιθανότητα στερούνται οι ίδιοι ωραίας εξωτερικής εμφάνισης και θα ήθελαν μια γκομενάρα να τους προσέξει με κάθε κόστος.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Φιλε νομιζω οτι ζεις σε αλλη εποχη.
Αυτα που λες γινονταν τη δεκαετια του 80 αντε το αργοτερο μεχρι το 95 απο εκει και περα εχπυν αλλαξει πι εποχες κατα πολυ.
Δεν θα κατσω να σου αναλυσω πως και τι αλλα η αναλυση σπυ είναι σωστη μεχρι το 1995,σημερα 2021 ειναι παντελως ακυρη.
Ζαν τι ακριβως δεν εγραψα σωστα για πες μου?Ξερεις κανεναν φυσιολογικο ανδρα να κανειε επεμβασεις και πλαστιικες?Δεν αναφερομαι σε πουστηδες και κλαρινομαλακες της show biz και του instagram.Ο ανδρας εχει μαλθακοποιηθει δεν χωραει αμφιβολια πανω σε αυτο....αλλα και παλι παραμενει σε ανωτερο επιπεδο απο την γυναικα.Η νεα ταξη πραγματων και γενικοτερα η παγκοσμιοποίηση εχει γαμησει περισσοτερο την γυναικα και οχι τον ανδρα σε οτι αφορα τον ψυχικο κοσμο και την συμπεριφορα.Για εμφανιση τα εφραψα πιο πανω.Το ωραιο φυλο ειναι η γυναικα διοτι ειναι σαφεστατα πιο περιποιημενη,καθαρη,κομψη κλπ.Αν εβλεπες τις γυναικες χωρις μακιγιαζ κλπ ουτε που θα γυρνουσες να τις κοιταξεις....
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.153
Like
50.892
Πόντοι
12.756
Αθηναίε γενικά χαίρεις εκτίμησης εκ μέρους μου και συμφωνώ πάνω κάτω με τις απόψεις σου.Και σε αυτό που έγραψες συμφωνώ.
Όντως υπάρχουν αγάμητοι,αξεστοι και τελειωμενοι με ωραία εξωτερική εμφάνιση,αλλά έκανα το συγκεκριμένο σχόλιο διότι μέλη όπως ο Sasha4ever,o Sad Man παρουσιάζουν σαν κανόνα ότι οι όμορφες θέλουν διακαώς και τα φτιάχνουν μόνο με χάλιες,επειδή κατα πάσα πιθανότητα στερούνται οι ίδιοι ωραίας εξωτερικής εμφάνισης και θα ήθελαν μια γκομενάρα να τους προσέξει με κάθε κόστος.
:hi:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και κάτι που ξέχασα:
Θεωρούν πως τους αξίζει η θεά και ότι πρέπει να κάνει όλα τα θελήματα τους,ενώ οφείλει να τους γουστάρει οπωσδήποτε.Δεν μπορούν να καταλάβουν όμως ότι όπως θέλουν αυτοί την θεά,ετσι και εκείνη μπορεί να θέλει τον ωραίο,συν την γελοία τάση ελέγχου ακόμη και στα γούστα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom