Νέα

Γυναίκες, πεταμένα λεφτά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.153
Like
50.892
Πόντοι
12.756
Και κάτι που ξέχασα:
Θεωρούν πως τους αξίζει η θεά και ότι πρέπει να κάνει όλα τα θελήματα τους.
Δεν υπαρχουν αυτα φιλε..ξερεις τι ειναι το πιο ασχημο;που αρκετοι πιστευουν οτι η γυναικα ειναι κατι εξωγηινο,κατι απιαστο ,κατι περα απο τις δυναμεις τους και δε μπορουν να το πιασουν...και εν κατακλειδι δε θελει κοπο ρε πουστη μου..νορμαλ να εισαι,προσεγμενος,να ξερεις να μιλας και να φερεσαι και αυτο ηταν...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν υπαρχουν αυτα φιλε..ξερεις τι ειναι το πιο ασχημο;που αρκετοι πιστευουν οτι η γυναικα ειναι κατι εξωγηινο,κατι απιαστο ,κατι περα απο τις δυναμεις τους και δε μπορουν να το πιασουν...και εν κατακλειδι δε θελει κοπο ρε πουστη μου..νορμαλ να εισαι,προσεγμενος,να ξερεις να μιλας και να φερεσαι και αυτο ηταν...
Ενα αυτό που λες (ότι ουσιαστικά φοβούνται την γυναίκα υποτιμώντας συγχρόνως τον εαυτό τους) και δύο η υποτιμητική έως απαξιωτική αντίληψη τους για την γυναίκα.
Και για να γίνω κακός στο θέμα εμφάνισης,κάνει μπαμ γιατί ταυτίζονται και συμφωνούν μεταξύ τους σχεδόν σε όλα,μέλη όπως Κμαν,Σαντ Μαν,Εμπερορ,Σάσα 4 εβερ κλπ.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
14
Like
4.558
Πόντοι
746
Δεν υπαρχει γυναικα που να σου δωσει sex και να μην σκεφτεται λευτα-αποκατασταση-καβατζα

Τα μουνια ειναι κομπιουτερακια.

Γινε και εσυ...!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.153
Like
50.892
Πόντοι
12.756
Δεν υπαρχει γυναικα που να σου δωσει sex και να μην σκεφτεται λευτα-αποκατασταση-καβατζα

Τα μουνια ειναι κομπιουτερακια.

Γινε και εσυ...!
οχι αδελφε κανεις λαθος...σαφως και εχω γνωρισει και ξεκωλιαρες αλλα θα σε απογοητευσω δεν ηταν ολες ετσι..ασε που και να ηθελαν απο μενα επαιρναν τα αρχιδια μου και γιατι δεν ειχα παντα και γιατι χορηγος δεν εγινα ποτε...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει γυναικα που να σου δωσει sex και να μην σκεφτεται λευτα-αποκατασταση-καβατζα

Τα μουνια ειναι κομπιουτερακια.

Γινε και εσυ...!
καλα ναι...ειναι λιγες οι φορες που εχω γαμησει και στη τριτη φορα να μη με ρωτησει "που παει ολο αυτο? "
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ποια ώριμη σκέψη, ρε μαν; Έχεις βγάλει θεωρία για το πώς να απαξιώνουμε τον μισό πληθυσμό του πλανήτη. Την περίπτωση να έχεις αρμονικές σχέσεις με το άλλο φύλο τη σκέφτηκες ποτέ;

Δεν εχω βγαλει (μονο) θεωρια. Εκανα την θεωρια (μου) πραξη.
Δεν απαξιωνω τον μισο πληθυσμο.
Απαξιωνω οποια δεν με αποδεχεται οπως ειμαι ενω θελει να το κανω εγω.
Απαξιωνω οποια δεν βαραει καμψεις για παρτη μου ενω θελει να το κανω εγω κτλ.
Την εχω ευκολη την απαξιωση ειτε την ριχνω ειτε την δεχομαι.
Και βεβαια εχω αρμονικες σχεσεις με το αλλο φυλο, οταν πληρουν τις προυποθεσεις.

Ολα απλα. Οτι δεν λυνεται, κοβεται!

:rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Eφοσον ο φιλος, μου εδωσε την εντυπωση οτι το βλεπει ανταγωνιστικα (εγω κατι τετοιο καταλαβα)
παει να πει οτι τον ανταγωνιζεται. Σε αυτη την περιπτωση υπερτερει ως απλος γαμιας.
Οτι γαμαει και τιποτα αλλο. Οχι καλυτερα η χειροτερα. Αυτο δεν το εξεταζουμε ποτε.
Τωρα...το αν ο κερατας εχει ζωη αλλου και βαριεται την γυναικα του οποτε και χαιρεται
να του την γαμανε, ειναι δεκτο αλλα αλλο καπελο.
Οπως ειναι κι αλλο καπελο το οτι η γυναικα μπορει να μητρομανα η καραπουτανος
που στυβει ψωλες παρολο που ο ανδρας της ειναι αστερι και μορτης οποτε τι να κανει;
την γραφει και την τρωει στην μαπα κανοντας την ζωη του λογω παιδιων
η την εχει χεσμενη γαμωντας αλλες για να του πλενει τις καλτσες και στον πουτσο του.
Επισης μπορει να θελει να του την γαμανε για να φτιαχνεται.
Εμας δεν μας νοιαζει τιποτα.
Σημασια εχει και εκει πρεπει να εστιασετε οτι η παντρεμενη
ειναι εντελως ακαταλληλη για κατι πλην ψωλοφαγιας.
Απλως οι ανδρες το καταλαβαινουν σιγα σιγα αυτο και με τις εμπειριες τους.
Η φυση η αν θες η κοινωνια, ειτε λαθος ειτε σωστα, οταν η γυναικα ξενογαμιεται
την ονομαζει πουτανα ενω τον ανδρα οταν ξενογαμαει τον ονομαζει μορτη.
Για ποιον λογο να πειραξω αυτη την κατασταση που ειναι υπερ μου;
γαμαω και ουτε με νοιαζει τιποτα. Τοσο απλο ειναι.

:rockon:
ειχα γνωρισει καποτε μια παντρεμενη απο χαλκιδα. εγω 30 αυτη 36 πολυ ωραια γυναικα.Καποια στιγμη με ρωταει τι θες απο μενα? τι λεω τι να θελω...παντρεμενη εισαι δεν θελω ουτε να σου κλεισω το σπιτι ουτε να μπλεξω με τον αντρα σου.
Να περασουμε καλα δηλ μια φορα και να μεινει εκειι..και μου απανταει "δηλ με θες μονο για ενα κρεβατι? εγω θελω εξωσυζυγικη σχεση." εμπας περιπτωση δε ξερω αν θα εμπενα σε αυτη τη διαδικασια γιατι κατα καποιο τροπο για μενα μπαινουν καποιοι ηθικοι λογοι μπροστα που δεν θα μπορουσα να τους "σπασω".τωρα δε ξερω οπως το δει κανεις...απο τη μια νιωθω μια λυπηση προς τον αντρα της και απο την αλλη νιωθω μια αηδια προς αυτη.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
καλα ναι...ειναι λιγες οι φορες που εχω γαμησει και στη τριτη φορα να μη με ρωτησει "που παει ολο αυτο? "

Η απαντηση ειναι οτι δεν απαντας αλλα γελας σαν να ειρωνευεσαι χωρις να το παραδεχεσαι.

Δεν απαντας ποτε σε ερωτηση γυναικας που παει να σε πατροναρει η να σε οδηγησει καπου.


:hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Η απαντηση ειναι οτι δεν απαντας αλλα γελας σαν να ειρωνευεσαι χωρις να το παραδεχεσαι.

Δεν απαντας ποτε σε ερωτηση γυναικας που παει να σε πατροναρει η να σε οδηγησει καπου.


:hi:
οχι..αλλο λεω...την απαντηση την ξερω,απλα λεω γενικως τι μαλακιες καποιες φορες με ρωτανε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν υπαρχει γυναικα που να σου δωσει sex και να μην σκεφτεται λευτα-αποκατασταση-καβατζα

Τα μουνια ειναι κομπιουτερακια.

Κομπιουτεράκια γίνονται μετά τα 25

Μέχρι τότε,ειδικά αν ζουν μακριά απ'την πόλη τους,μπορεί να γαμηθούν και με το τελευταίο αξύριστο καγκουροειδές που παίρνει 10 ευρώ από τη μάνα του
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ειχα γνωρισει καποτε μια παντρεμενη απο χαλκιδα. εγω 30 αυτη 36 πολυ ωραια γυναικα.Καποια στιγμη με ρωταει τι θες απο μενα? τι λεω τι να θελω...παντρεμενη εισαι δεν θελω ουτε να σου κλεισω το σπιτι ουτε να μπλεξω με τον αντρα σου.
Να περασουμε καλα δηλ μια φορα και να μεινει εκειι..και μου απανταει "δηλ με θες μονο για ενα κρεβατι? εγω θελω εξωσυζυγικη σχεση." εμπας περιπτωση δε ξερω αν θα εμπενα σε αυτη τη διαδικασια γιατι κατα καποιο τροπο για μενα μπαινουν καποιοι ηθικοι λογοι μπροστα που δεν θα μπορουσα να τους "σπασω".τωρα δε ξερω οπως το δει κανεις...απο τη μια νιωθω μια λυπηση προς τον αντρα της και απο την αλλη νιωθω μια αηδια προς αυτη.

Σε ρωτησε για να αποτιναξει την ευθυνη απο πανω της.
Αισθανθηκε ενοχη και σου πεταξε το μπαλακι.
Απαντησες συγκεκριμενα. Της εδειξες τα χαρτια σου. Ολα και με την μια.
Μια οποιαδηποτε παντρεμενη οταν φτανει εκει, υπαρχουν δυο περιπτωσεις:

α - καταπιολα γαμιολα κατι που θα φανει. Δεκτη για σαδισμο και ξεσκισμα.

β - εχει τερματισει ως γυναικα και ψαχνει επιβεβαιωση κτλ, γι αυτο σου ειπε τη λεξη "σχεση".

Εσυ της απαντησες ανδρικα και ξεκαθαρα. Αυτα τα κανουμε στα κρισιμα σημεια
κι οχι στις γνωριμιες. Δεν της δημιουργησες προσδοκιες. Την ξερανες με δυο κουβεντες.
Η γυναικα που κερατωνει χωρις να ξεφευγει απο μια κατασταση, ειναι προβληματικη
και προβληματισμενη. Ποσο μαλλον οταν ζηταει σχεση.
Δεν μπορει να φυγει απο γαμο η παντρεμενη αρα εχει προβλημα να συγκεντρωθει.
Και σκετη πουτσα να ηθελε, δεν θα στο ελεγε.

Αλλη φορα να λες λιγα και αοριστα.

Απαντησε π.χ αν εχει παιδια οτι εκτος απο μανα ειναι και γυναικα. Πολυ εξυπνο.
Η οτι νιωθεις κατι ομορφο μεσα σου απο τοτε που την ειδες. Πας πασο, δινεις χωρο.
Η οτι νιωθεις πως εχετε συναντηθει σε αλλη ζωη. Τα χαφτουν αυτα.
Η οτι σε εξιταρει η θηλυκοτητα της (αν εχει). Την προδιαθετεις.

Μην λες για γαμησι, αστο να γινει!

:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.009
Πόντοι
27.261
δυναμιτη @tnt ?
κατι ασχετο ρε φιλε.
με τοΟοΟΟοΟοΟοση γνωση περι γυναικας, γιατι τρως χυλοπιτες, οπως μας εχεις πει, ρε μαστορα ?
λογικα επρεπε να εισαι χωμενος σε μουνι συνεχως (οχι πουτανας-ιεροδουλης που ξερεις μεχρι και τι χρωμα κυλοτες φορανε)... και οχι εδω μεσα.
τι παει λαθος ?
no offence παντα ετσι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Σε ρωτησε για να αποτιναξει την ευθυνη απο πανω της.
Αισθανθηκε ενοχη και σου πεταξε το μπαλακι.
Απαντησες συγκεκριμενα. Της εδειξες τα χαρτια σου. Ολα και με την μια.
Μια οποιαδηποτε παντρεμενη οταν φτανει εκει, υπαρχουν δυο περιπτωσεις:

α - καταπιολα γαμιολα κατι που θα φανει. Δεκτη για σαδισμο και ξεσκισμα.

β - εχει τερματισει ως γυναικα και ψαχνει επιβεβαιωση κτλ, γι αυτο σου ειπε τη λεξη "σχεση".

Εσυ της απαντησες ανδρικα και ξεκαθαρα. Αυτα τα κανουμε στα κρισιμα σημεια
κι οχι στις γνωριμιες. Δεν της δημιουργησες προσδοκιες. Την ξερανες με δυο κουβεντες.
Η γυναικα που κερατωνει χωρις να ξεφευγει απο μια κατασταση, ειναι προβληματικη
και προβληματισμενη. Ποσο μαλλον οταν ζηταει σχεση.
Δεν μπορει να φυγει απο γαμο η παντρεμενη αρα εχει προβλημα να συγκεντρωθει.
Και σκετη πουτσα να ηθελε, δεν θα στο ελεγε.

Αλλη φορα να λες λιγα και αοριστα.

Απαντησε π.χ αν εχει παιδια οτι εκτος απο μανα ειναι και γυναικα. Πολυ εξυπνο.
Η οτι νιωθεις κατι ομορφο μεσα σου απο τοτε που την ειδες. Πας πασο, δινεις χωρο.
Η οτι νιωθεις πως εχετε συναντηθει σε αλλη ζωη. Τα χαφτουν αυτα.
Η οτι σε εξιταρει η θηλυκοτητα της (αν εχει). Την προδιαθετεις.

Μην λες για γαμησι, αστο να γινει!
δεν μπορω να ειμαι τοσο ρομαντικος με τις γυναικες...και να λεω πολλες παπατζες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.199
Like
72.336
Πόντοι
12.756
οχι αδελφε κανεις λαθος...σαφως και εχω γνωρισει και ξεκωλιαρες αλλα θα σε απογοητευσω δεν ηταν ολες ετσι..ασε που και να ηθελαν απο μενα επαιρναν τα αρχιδια μου και γιατι δεν ειχα παντα και γιατι χορηγος δεν εγινα ποτε...
έρχεσαι και γραφεις αυτα εδω και τα ξεφτιλίκια σου στον Σκλαβενίτη δεν τα λες παλιομουνι :2on1:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
δυναμιτη @tnt ?
κατι ασχετο ρε φιλε.
με τοΟοΟΟοΟοΟοση γνωση περι γυναικας, γιατι τρως χυλοπιτες, οπως μας εχεις πει, ρε μαστορα ?
λογικα επρεπε να εισαι χωμενος σε μουνι συνεχως... και οχι εδω μεσα.
τι παει λαθος ?
no offence παντα ετσι.

Παπαφιλιππα, τα εχω ξαναπει οπως γνωριζεις.
Οι προσπαθειες μου ειναι παρα πολλες. Το να τρωω χυλοπιτες ειναι απολυτα φυσιολογικο.
Δεν ειμαι ο μονος ουτε κι ο καλυτερος.
Εχω φαει παρα πολλες χυλοπιτες. Η ουσια ειναι να κατσει το κοτσυφι στην ξωβεργα.
Μετα δυσκολα γλυτωνει. Πολυ δυσκολα. Εννοειται το no offence.
Σε εκτιμω γιατι τα λες οπως τα νιωθεις. Κι αυτο το γνωριζεις εξαλλου.
Μην νομιζεις οτι επειδη κυνηγω το τριπτυχο στομα, μουνι, κωλο, με νοιαζει μονο αυτο.
Ειναι καυλα, χομπυ , χαλαρωση, επιβεβαιωση κτλ.
Εδω μεσα μας νοιαζει μονο αυτο. Εκτος εχουμε κι αλλα.

:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.009
Πόντοι
27.261
Παπαφιλιππα, τα εχω ξαναπει οπως γνωριζεις.
Οι προσπαθειες μου ειναι παρα πολλες. Το να τρωω χυλοπιτες ειναι απολυτα φυσιολογικο.
Δεν ειμαι ο μονος ουτε κι ο καλυτερος.
Εχω φαει παρα πολλες χυλοπιτες. Η ουσια ειναι να κατσει το κοτσυφι στην ξωβεργα.
Μετα δυσκολα γλυτωνει. Πολυ δυσκολα. Εννοειται το no offence.
Σε εκτιμω γιατι τα λες οπως τα νιωθεις. Κι αυτο το γνωριζεις εξαλλου.
Μην νομιζεις οτι επειδη κυνηγω το τριπτυχο στομα, μουνι, κωλο, με νοιαζει μονο αυτο.
Ειναι καυλα, χομπυ , χαλαρωση, επιβεβαιωση κτλ.
Εδω μεσα μας νοιαζει μονο αυτο. Εκτος εχουμε κι αλλα.

:hi:
δε ξερω, αλλα νομιζω οτι αδικεισαι και χανεις "ποντους" εξω... απο εδω μεσα.
γνωμη μου.
εγω χανω π.χ. επειδη ειμαι πιο ευθυς, δε λεω παραμυθια και μερικες το παρεξηγουν.
μου το εχουν πολλες, οπως και φιλοι αλλωστε, αλλα ετσι ειμαι.
δε μπορω τα πολυ μπλαμπλα και κυριως τα αμπελοφιλοσοφικα.
τα φιλοσοφικα ναι.
αν ειχα τετοιο λεγειν οπως εσυ ομως, θα ημουν σε αλλη φαση λογικα.
γνωμη μου παλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom