Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.285
Like
1.333
Πόντοι
266
Πλάκα κάνω ρε για το ύψος, ακόμα δεν το 'χεις καταλάβει;

Μήπως του την έδινε στο στόμα την κρεμούλα με αεροπλανάκι ο Μπουρνάζος;
Δεν ακυρώνω την προσπάθεια του Στράτου, ούτε μειώνω τον Μπουρνάζο, αλλά δες πώς ήταν πριν ενάμιση μήνα ο Τζόρτζογλου(έδινε τα μετάλια σε κάτι αγώνες) και δες κάτι δηλώσεις που έκανε για την αλλαγή και βγάλε συμπεράσματα
καμια γκομενα βρηκες;
η στο χειρογλυκανο εισαι ακομη;
να βρεις τουρκαλα
αλλο φρουτο...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.285
Like
1.333
Πόντοι
266
Πριν μπούμε στρατό τις παρατάμε τις γκόμενες γιατί μετά δε θα κάθεται καλά το κράνος  :2funny:
οχι πασακα μου
δεν παει ετσι
πριν μπειτε και πατε εβρολιγκα πρεπει να τις παρατατε
ειμεις που θα ειμαστε 1 μεσα 6 εξω τις κραταμε
 

Επισκέπτης
Για να καταλαβετε,ο Μπουρναζος ενα διαστημα ειχε σταματησει τα βαρη!...τωρα ομως ξανα εκανε κ εγεινε και παλι καλος.Σε αυτην την φωτο τα ειχε κοψει!Οπως θα δειτε και μονοι σας καμια σχεση με αυτες με τον Τζώρτζογλου!
 

Συνημμένα

  • DSC00317.jpg
    DSC00317.jpg
    50,7 KB · Εμφανίσεις: 7

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.285
Like
1.333
Πόντοι
266
Για να καταλαβετε,ο Μπουρναζος ενα διαστημα ειχε σταματησει τα βαρη!...τωρα ομως ξανα εκανε κ εγεινε και παλι καλος.Σε αυτην την φωτο τα ειχε κοψει!Οπως θα δειτε και μονοι σας καμια σχεση με αυτες με τον Τζώρτζογλου!
που τις βρισκεις ολες αυτες τις φωτο;; :rockon: :rockon:
μηπως εχεις καμια του θρυλου κοστογλακη;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Για να καταλαβετε,ο Μπουρναζος ενα διαστημα ειχε σταματησει τα βαρη!...τωρα ομως ξανα εκανε κ εγεινε και παλι καλος.Σε αυτην την φωτο τα ειχε κοψει!Οπως θα δειτε και μονοι σας καμια σχεση με αυτες με τον Τζώρτζογλου!

Ο πίσω είναι ο Δαραβίγκας; :2funny:

%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259D%25CE%2597%25CE%25A3+%25CE%2594%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%2592%25CE%2599%25CE%2593%25CE%259A%25CE%2591%25CE%25A3.png
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
λοιπον.Σημερα πρωτη μερα στο γυμναστηριο παιδια :grin:. Εδω και 3 μηνες με το mtb.. και τωρα με το στατικο ποδηλατο μεγαλη η διαφορα δυσκολιας :boobies:...Meto mdb στο δρομο τα 20 χιλιομερτα βγαιναν ζορικα με τα τρεκτερωτα λαστιχα, ανεβοκατεβασματα του δρομου, αερας κτλ(αυξημενη παρατιριτικοτητα για τα αμξια μην παιταχτει κανεις απο καμια διασταυρωση και με κανει χ για το προπο).Τωρα με το στατικο εκανα 35 χιλιομετρα την ιδια ωρα..Τεσπα μεγαλη διαφορα.Απλα εξω με τετιον αερα και χαμηλη θερμοκρασια δεν παλευεται η κατασταση, me to mdb.Τωρα αν κανει καλο καιρο σταματησει να φυσαει λιγο οκ θα την κανω me το mtb.Τωρα στο γυμναστηριο οι γκομενες κληνονται στο αερομπικ.. και κανουν κωλορουφια, δεν ξερω για να σας πω την αληθεια..Αυτο που καταλαβα ειναι οτι δεν υπαρχει καμια σχεση το πραγματικο το ποδηλατο εξω στην φυση με το στατικο μεσα σε ενα γυμναστηριο.Τωρα ενα αλλο πραγμα που εχω αποκομησει απο την γυμναστικη <αεροβια> που κανω.Ειναί..1 Σε σχεση με βαρη που εκανα παλια (και εφαγα απο απροσεξια και μαλακια στον εγκεφαλο :uglystupid: :uglystupid: και τους 2 ωμους μου)οτι στην αεροβια γυμναστικη η πεινα που σου δημιουργητε, που πεινας με λιγα λογια ειναι πολυ μικροτερη.. απο οτι αν κανεις την ιδια ωρα με βαρη :).2 οι τροφες που τρως με την αεροβια δηλαδη ολικης, σαλατες.. πρασινες, βλητα, αντιδια,πιπεριες,μαρουλια  κτλ πιο πολυ σαλατες και ενα μερος απο κρεας (εγω προσωπικα απο κρεας μονο ψαρια ψητα και ασπραδια) και οτι πρωτεινες εχει το γαλα το ταχινι τα δημιτριακα ολικης κτλ.Καταλαβα.. αισθανομαι οτι οταν εκανα παλια βαρη που ετρωγα πριν την προπονηση ενα μπολ μεγαλο με βρασμενο σπιροτο ρυζι και ενα ολοκληρο στηθος απο κοτοπουλο
+ πρασινη σαλατα.Οτι τωρα δεν εχω αυτο το πραγμα.. δηλαδη οτι τωρα κανω γυμναστικη χωρις να θελω τοση μεγαλη ποσοτητα που ετρωγα πριν (εδω δεν βαζω μεσα αμινοξεα σε σκονη πρωτεινη κτλ)Με λιγα λογια με τα βαρη που εκανα παλια συνεχεια θελεις να τρως για να ταιζεις τους μυς.Και εγω αυτο το εκανα ερασιτεχνικα και ειχα 5 γευματα ντεφακτο.Τι να πει και ενας κολλητος που κατεβαινε σε αγωνες.Τεσπα τωρα με το ποδηλατο εχω την εντυπωση οτι εχω πιο πολυ ενεργεια με πολυ λιγοτερο φαγητο,Καμια σχεση δηλαδη :)Στα βαρη που εκανα δεν χωρτενα με τιποτα που λεει ο λογος και τωρα βραζω ολικης και βαζω οσο εβραζα για τα βαρη παλια και τρωει ενας λοχος και το υπουργειο εθνικης αμυνης μαζι :2funny:Τωρα τρωω 10 σαρδελες και μια σαλατα μαρουλι και νομιζω οτι εφαγα τον τιτανικο που λεει ολογος :)Παλια ετρωγα ενα στηθος κοτοπουλο σαν της Μπεζαντακου μια κουπα ρυζι η κουπα σαν ολο το τιγανη το γουοκ και μου εκλαναν τα αρχιδια. αι πεινουσα ακομα :).Θελω να καταληξω οτι τωρα με λιγοτερη τροφη νιοθω το ιδιο με ευεξια, σωμα, κτλ.Αρα λιγοτερη τροφη καλυτερη ζωη :).ΥΓ..δΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΒΑΡΗ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΘΑΡΑ.. ΕΤΡΩΓΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΟΝΙΑΖΟΛ, ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΟΡΑΤΑ :)Απλα τωρα παιδια τρωω πολυ λιγοτερο δεν πειναω συνεχεια και η αεροβικη ειναι πιο φυσικη γυμναστικη για το σωμα μας :)Εγραψα αυτα που ενιωσα μετα απο 3 μηνες καθαρης αεροβικης ασκησης σε σχεση με το παλια που εκανα βαρη στο γυμναστηριο με φουλ διατροφη και εκει τοτε κτλ :)Το παν ειναι να γυμναζομαστε :)
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • kwsto.jpg
    kwsto.jpg
    80,3 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Kostoglakis.jpg
    Kostoglakis.jpg
    244,9 KB · Εμφανίσεις: 20

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ωραια γυναικα αυτην για bber.
Ελληνιδα ειναι;
attachment.php

attachment.php
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
2-3 κυκλοι στην ζωη μας δεν θα μας βλαψουν...
γνωριζω και τα της αποθεραπειας
δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα

Το λες με μεγάλη σιγουριά το 2-3 κύκλοι. Θα 'ναι τόσοι ή θα έχεις εθιστεί και μόλις βλέπεις όταν σταματάς τον κύκλο ότι επανέρχεσαι στα "φυσικά" σου θα σε πιάσουν τα ναρκισιστικά σύνδρομα;
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom