Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Βρε άσχετε στο Χαλάνδρι έχουν καταυλισμό. Γύφτοι παίζουν πολύ και στην Αγία Παρασκευή άμα έχεις προσέξει.

Και ναι τα ΝΠ, πλην του Ελληνικού που έχει μια καλτ αισθητική κατά την άποψη μου είναι ΣΚΑΤΑ. Και τέλος μόνο οι φλώροι ντύνονται έτσι.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Βρε άσχετε στο Χαλάνδρι έχουν καταυλισμό. Γύφτοι παίζουν πολύ και στην Αγία Παρασκευή άμα έχεις προσέξει.

Και ναι τα ΝΠ, πλην του Ελληνικού που έχει μια καλτ αισθητική κατά την άποψη μου είναι ΣΚΑΤΑ. Και τέλος μόνο οι φλώροι ντύνονται έτσι.

Στο καταυλισμο στο Χαλανδρι μενεις και το ξερεις?

Στη κηφισια εχουν? Στην Εκαλη? Βλημα! Στην Αγια Παρασκευη περαστικοι ειναι λογω του μετρο.

Και για να δεις ποσο ασχετος εισαι εσυ στο Ελληνικο στη γεφυρα που σκοτωθηκε ο Παντελος απο κατω εχουν στησει σκηνες οι φιλοι σου γιαυτο σαρεσει η καλτ αισθητικη της περιοχης. Στη Νεα Σμυρνη που δεν σαρεσει δεν τολμαει να περασει γυφτος γιατι οι κατοικοι δεν το επιτρεπουν με νομιμους τροπους.

Δεν θα σου πω να παρεις κανεναν σπιτι σου γιατι προφανως στο datsun κοιμασαι αλλα πες μου σε παρακαλω εχει το datsun WiFi?
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Το μετρό Αγίας Παρασκευής είναι στο Χαλάνδρι βασικά. Γύφτοι πάνε παντού. Εγώ λόγω του ότι έχω πολύ ελεύθερο χρόνο μπορεί την ίδια μέρα να είμαι και στο Μαρούσι και στην Ελευσίνα και στην Παλλήνη. Έτσι και αλλιώς στα λεωφορεία δεν μπαίνουν ελεγκτές και πηγαινοέρχομαι παντού και γουστάρω. Εσύ που κάθεσαι στο γραφείο και παίρνεις τρεις και εξήντα δεν έχεις αυτή τη δυνατότητα. Έχεις; Και έχω και free WiFi. :birdman: :birdman:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Το μετρό Αγίας Παρασκευής είναι στο Χαλάνδρι βασικά. Γύφτοι πάνε παντού. Εγώ λόγω του ότι έχω πολύ ελεύθερο χρόνο μπορεί την ίδια μέρα να είμαι και στο Μαρούσι και στην Ελευσίνα και στην Παλλήνη. Έτσι και αλλιώς στα λεωφορεία δεν μπαίνουν ελεγκτές και πηγαινοέρχομαι παντού και γουστάρω. Εσύ που κάθεσαι στο γραφείο και παίρνεις τρεις και εξήντα δεν έχεις αυτή τη δυνατότητα. Έχεις; Και έχω και free WiFi. :birdman: :birdman:

Τύπε ένα σκουπίδι είσαι που περιφέρει το άχρηστο κορμί του πέρα δώθε. Δεν είναι να περηφανεύεσαι.  :jerking:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Το μετρό Αγίας Παρασκευής είναι στο Χαλάνδρι βασικά. Γύφτοι πάνε παντού. Εγώ λόγω του ότι έχω πολύ ελεύθερο χρόνο μπορεί την ίδια μέρα να είμαι και στο Μαρούσι και στην Ελευσίνα και στην Παλλήνη. Έτσι και αλλιώς στα λεωφορεία δεν μπαίνουν ελεγκτές και πηγαινοέρχομαι παντού και γουστάρω. Εσύ που κάθεσαι στο γραφείο και παίρνεις τρεις και εξήντα δεν έχεις αυτή τη δυνατότητα. Έχεις; Και έχω και free WiFi. :birdman: :birdman:
Επειδη ειπες οτι δε μπαινουν καθολου ελεγκτες στον ΗΣΑΠ πλεον και ουτε και στα λεωφορεια γενικως. Εχεις τετοια πληροφορηση και το λες με τοση σιγουρια; Δηλαδη τρολει, προαστιακος, Μετρο, μπαινουν ενω στον ΗΣΑΠ, λεωφορεια ποτε;
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Προαστιακος τώρα τελευταία έχει γίνει πραγματικό Γκέτο. Οι ελεγκτές κάνουν κουμάντο εκεί. Μετρό άκουσα κάτι για μπάρες.

Λεωφορεία δεν παίζει γιατί ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΞΥΛΟ. Μα ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Το μετρό Αγίας Παρασκευής είναι στο Χαλάνδρι βασικά. Γύφτοι πάνε παντού. Εγώ λόγω του ότι έχω πολύ ελεύθερο χρόνο μπορεί την ίδια μέρα να είμαι και στο Μαρούσι και στην Ελευσίνα και στην Παλλήνη. Έτσι και αλλιώς στα λεωφορεία δεν μπαίνουν ελεγκτές και πηγαινοέρχομαι παντού και γουστάρω. Εσύ που κάθεσαι στο γραφείο και παίρνεις τρεις και εξήντα δεν έχεις αυτή τη δυνατότητα. Έχεις; Και έχω και free WiFi. :birdman: :birdman:


Οι ανεργοι και οι τεμπεληδες εχουν πολυ ελευθερο χρονο η αληθεια ειναι.

Εγω σε γραφειο δεν ειμαι, δεν παιρνως τρεις και εξηντα. Για την ηλικια μου αμοιβομαι πανω απο τον μεσο ορο. Και απο τα χερια μου περνανε καθε μερα πολλοι παλαβοι που πρεπει να αναδειξω τις "βλαβες" τους.

Ωστοσο επειδη δουλευω και αμοιβομαι, εχω μοτοσυκλετα την οποια οδηγω νομιμα και δεν εχω προβλημα με δικαστηρια και μαλακιες. Εσυ τωρα κατσε να πηγαινοερχεσαι απο καταυλησμο σε καταυλησμο με τα ΜΜΜ τσαμπα μεχρι να σε κανει σηκωτο κανενας ελεγκτης και να χεις να πληρωνεις προστιμα και δικαστηρια απο κλησεις.

Α και ξεχασα. Ρουφα μου τωρα τα αρχιδια και φτυσε τις τριχουλες γιατι δεν εχω ξυρηστει εδω και 2 βδομαδες. Ευτυχως ειναι μικρουλες ακομα. Ισα που θα σου γαργαλισουν την γλωσσα σου   :fuck1: :fuck2: :pipa1:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Σε λεωφορειο η τρολει που γινεται πατεις με πατωσε που να σκεφτει καν να μπει ελεγκτης, λογικο ειναι και παντα ετσι γινοταν. Σε λεωφορειο ομως που ειτε δεν ειναι ωρα αιχμης η δεν εχει πολυ κοσμο, μια χαρα μπαινει ελεγκτης αν θελει και ετσι εκαναν παντα, δεν ειναι χαζοι. Αν τωρα εχουν αλλαξει πολιτικη και δε γινονται καθολου ελεγχοι, δε το γνωριζω. Παντως παλαιοτερα εβλεπα πιο συχνα ελεγκτες αφου επαιρναν και ποσοστο ενω εδω και καιρο δεν εχω δει.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Λεφτά για εισητηριο δεν έχεις, τι το θες το σάιτ για πουτάνες???

Θα τα βρει με τον Ποδολαγνο μια χαρα. Ο Ποδολαγνος γουσταρει γυφτους και δεν παιρνει και λεφτα!!!
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Θα τα βρει με τον Ποδολαγνο μια χαρα. Ο Ποδολαγνος γουσταρει γυφτους και δεν παιρνει και λεφτα!!!

Πω ρε φίλε και υποτιθεται πως ειναι για τανες το site..
Πιο χρηστικο για τα στρακια σαν τον μπεκιαρη ειναι παρά για εμας τους πουτανιαρηδες
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Πω ρε φίλε και υποτιθεται πως ειναι για τανες το site..
Πιο χρηστικο για τα στρακια σαν τον μπεκιαρη ειναι παρά για εμας τους πουτανιαρηδες

Ευτυχως το νημα για την ημερησια ενημερωση για μπουρδελα και στουντιο δεν το πολυ γαμανε μπαχαλακηδες οποτε εκει θα βρεις την αιγλη σου
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Πάντως Θεσσαλονίκη μπαίνουν στα λεωφορεία και είναι άκρως επικίνδυνοι :o



Πολυ ωραια τα γραφει στην ειδηση. Μπαινουν ελεγκτες και λενε τα εισιτηρια σας. Η κοπελα δεν εχει και αντιδρα και οι ελεγκτες λενε στον οδηγο να κλεισει τις πορτες για να μη διαφυγει. Πως αλλιως θα κανανε δουλεια; Αλλα η κοπελα συνεχιζει να αντιδρα και προσπαθει να διαφυγει απο το παραθυρο! η ξυπνια. Και τη παταει. Δεν εχεις εισιτηριο. Ωραια. Δινεις ταυτοτητα για σου βεβαιωσουν προστιμο, η πληρωνεις αμεσως, η αν δεν εχεις μαζι ταυτοτητα πρεπει να φωναξουν την αστυνομια για να εξακριβωθει η ταυτοτητα του ατομου. Τιποτα απο τα 3 δεν ηθελε η ηλιθια; Πως την ειδε; η μεγαλη αποδραση; Και στο τελος τη πατησε και ησυχασε.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Λεφτά για εισητηριο δεν έχεις, τι το θες το σάιτ για πουτάνες???

Ποιος σου είπε ότι δεν έχω; Είναι θέμα άποψης.

Το να πλήρωσεις για αεροπορικό εισιτήριο για να πας σε άλλη χώρα, το δέχομαι. Το να πληρώσεις εισιτήριο για να κινηθείς μέσα στην πόλη δε το δέχομαι. Πόσο μάλλον όταν τρως στην μάπα τη μπόχα μερικών που δεν πλένονται. Και πόσο μάλλον όταν μερικές φορές αναγκάζεσαι να ταξιδέψεις όρθιος ή να περιμένεις μισή ώρα για το λεωφορείο.

 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Ποιος σου είπε ότι δεν έχω; Είναι θέμα άποψης.

Το να πλήρωσεις για αεροπορικό εισιτήριο για να πας σε άλλη χώρα, το δέχομαι. Το να πληρώσεις εισιτήριο για να κινηθείς μέσα στην πόλη δε το δέχομαι. Πόσο μάλλον όταν τρως στην μάπα τη μπόχα μερικών που δεν πλένονται. Και πόσο μάλλον όταν μερικές φορές αναγκάζεσαι να ταξιδέψεις όρθιος ή να περιμένεις μισή ώρα για το λεωφορείο.

Αν εχεις λεφτά πάρε αυτοκινητο/μηχανή ώστε να μην τρως στην μάπα τη μπόχα μερικών που δεν πλένονται και να μην αναγκάζεσαι να ταξιδέψεις όρθιος ή να περιμένεις μισή ώρα για το λεωφορείο.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Πολυ ωραια τα γραφει στην ειδηση. Μπαινουν ελεγκτες και λενε τα εισιτηρια σας. Η κοπελα δεν εχει και αντιδρα και οι ελεγκτες λενε στον οδηγο να κλεισει τις πορτες για να μη διαφυγει. Πως αλλιως θα κανανε δουλεια; Αλλα η κοπελα συνεχιζει να αντιδρα και προσπαθει να διαφυγει απο το παραθυρο! η ξυπνια. Και τη παταει. Δεν εχεις εισιτηριο. Ωραια. Δινεις ταυτοτητα για σου βεβαιωσουν προστιμο, η πληρωνεις αμεσως, η αν δεν εχεις μαζι ταυτοτητα πρεπει να φωναξουν την αστυνομια για να εξακριβωθει η ταυτοτητα του ατομου. Τιποτα απο τα 3 δεν ηθελε η ηλιθια; Πως την ειδε; η μεγαλη αποδραση; Και στο τελος τη πατησε και ησυχασε.

Καλά όταν ακούω άτομο να επικροτεί τους ελεγκτές θέλω να τον ΔΙΑΛΥΣΩ!!!!!  :ak: :ak:

Δεν είναι φυσιολογικό ρε γαμώτο, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ποιος σου είπε ότι δεν έχω; Είναι θέμα άποψης.

Το να πλήρωσεις για αεροπορικό εισιτήριο για να πας σε άλλη χώρα, το δέχομαι. Το να πληρώσεις εισιτήριο για να κινηθείς μέσα στην πόλη δε το δέχομαι. Πόσο μάλλον όταν τρως στην μάπα τη μπόχα μερικών που δεν πλένονται. Και πόσο μάλλον όταν μερικές φορές αναγκάζεσαι να ταξιδέψεις όρθιος ή να περιμένεις μισή ώρα για το λεωφορείο.
Ωστε για ρατσιστικους λογους δε πληρωνεις εισιτηριο; δεν ανεχεσαι να συνταξιδευεις με απλυτους; Δεν εχει προβλεφθει ακομα Α θεση στο μετρο και στο λεωφορειο, τι να κανουμε; Αν  και τοτε, μαλλον δεν θα  ηθελες να πληρωνεις, παλι κατι θα σου εφταιγε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom