Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
κοιτάξτε... η αλήθεια είναι ότι οι ρομά, τσιγγάνοι και ειδικά γύφτοι, αυτοί που είναι κυρίως από ξάνθη, είναι πολύ ωραίοι άντρες,
ειδικά τα παιδιά από 17-27 περίπου, νέοι δηλαδή έχουν απίστευτα σώματα, έχουν ωραίο χρώμα δέρματος και ντύνονται και ωραία, είτε με τις κανονικές μάρκες είτε με μούφα, γιατί πολλοί ρομά αν και μένουν σε σπίτια-άδεια τύπου τσαντίρια έχουν πολλά λεφτά...

δεν μπορεί να διαφωνήσει κανείς ότι είναι όμορφοι και για σεξ τους προτιμούν πολλοί!!!

εννοώ πολλοί πληρώνουν για να τους γαμήσουν τσιγγάνοι, το έχω κάνει και εγώ, έχω πάει με αρκετούς και χωρίς χρήματα με τους περισσότερους φυσικά, αλλά πάρα πολλοί έλληνες και διάσημοι πληρώνουν για να τους γαμάνε τσιγγάνοι...

έχω πολλούς στο fb και έχω δει πανέμορφα παιδιά και πανέμορφα σπίτια όπου στη διακόσμηση κυριαρχεί το γυαλί, το μάρμαρο και ο χρυσός.

από την εμπειρία μου μέχρι τώρα όμως, αν και έχω γνωρίσει και καλά παιδιά και κωλόπαιδα...
έχω να πω ότι

στο μυαλό όλων τους υπάρχει μόνο μία σκέψη.
λεφτά.
οτιδήποτε κάνουν, οτιδήποτε σκέφτονται είναι για το πως θα βγάλουν/αποκτήσουν/κλέψουν χρήματα...

είναι κρίμα αλλά είναι αλήθεια, και το λέω ενώ έχω γνωρίσει αρκετούς θέλω να πιστεύω.

μόνο ένα πράγμα έχουν στο μυαλό τους, και οτιδήποτε κάνουν έχει σκοπό αυτό. το χρήμα.

:(
Τι πούστης είσαι εσύ ρε;Και για καρφίτσες να είναι το θέμα εσύ θα χωθείς και θα γράψεις για το πως γαμιέσαι!!!Έλεος!!!
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ρομά, τσιγγάνοι και γύφτοι είναι η ίδια λέξη.  :jerking:

ρομά =  τσιγγάνοι + γύφτοι

οι τσιγγάνοι και καλά έχουν έρθει από ινδία, οι γύφτοι και καλά έχουν έρθει από αίγυπτο

όπως το βλέπω εγώ οι τσιγγάνοι έχουν πιο σκούρο καφέ χρώμα
ενώ οι γύφτοι λίγο πιο απαλό σκούρο προς το γκρι χρώμα

και οι δύο πολύ καυλιάρηδες :grin:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Τι πούστης είσαι εσύ ρε;Και για καρφίτσες να είναι το θέμα εσύ θα χωθείς και θα γράψεις για το πως γαμιέσαι!!!Έλεος!!!

για καρφίτσες δεν θα μιλούσα διότι πιστεύω ότι το μέγεθος μετράει και εμένα μου αρέσουν τα μεγάλα εργαλεία
αλλά δεν διαφωνώ μαζί σας  :grin:

:hi:


υγ. Τι πούστης είσαι εσύ ρε;  πουστάρα θα έλεγα  ;)
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Ρομά = Πολιτικά ορθός όρος για τις λέξεις "γύφτος" και "τσιγγάνος".

Γύφτοι αυτοαποκαλούνται μεταξύ τους, αλλά δε γουστάρουν να τους αποκαλεί ένας μη-γύφτος έτσι.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Κατά τα άλλα μου φαίνεται ο ποδολάγνος δηλώνει ομοφυλόφιλος, ξεφτιλίζοντας όμως τους ίδιους τους ομοφυλόφιλους. Κανένας ομοφυλόφιλος δε λέει "Είμαι πουστάρα".
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Κατά τα άλλα μου φαίνεται ο ποδολάγνος δηλώνει ομοφυλόφιλος, ξεφτιλίζοντας όμως τους ίδιους τους ομοφυλόφιλους. Κανένας ομοφυλόφιλος δε λέει "Είμαι πουστάρα".

μάλλον επειδή μου αρέσει το ξεφτίλισμα  :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Για τους μεγαλοεπιχειρηματίες κουβέντα έτσι;

Να ξέρετε, τα μεγαλύτερα καθάρματα φοράνε τέτοια ρούχα:

9ad491feec0dd6200921a8c0216402ee--mens-suits-high-fashion.jpg


Όπου δείτε άτομο με τέτοιο ρουχισμό καταλαβαίνετε με τι έχετε να κάνετε.

Όσοι ντύνονται έτσι σου κλέβουν τις γκόμενες τύπε!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Θα πάρουν και το προεκλογικό μέρισμα οι γυφτορομα τώρα και ποιος τους πιανει
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Όσοι ντύνονται έτσι σου κλέβουν τις γκόμενες τύπε!  :2funny: :2funny: :2funny:

Όποια γκόμενα γουστάρει νομοταγείς corporate ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ είναι απλά καθυστερημένη. ΤΕΛΟΣ.

Μου γυρίζουν τα άντερα όταν βλέπω άτομο με κοστούμι.
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
186
Κριτικές
8
Like
212
Πόντοι
1
Οι Γύφτοι ζητάνε και τα ρέστα από πάνω. Ακούτε τι λέει η άλλη, ότι όλη η Ελλάδα κλέβει...

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ισως υπαρχει τετοια αντιδραση για τα φονικο επειδη ο Ελληνας θεωρειται μαλθακος και μποσικος. Δε το περιμεναν. Ελα ομως που αυτο δε συμβαινει παντα. Και ποσο μαλλον που ο συγκεκριμενος ειχε ξαναντουφεκισει χωρις κανενα δισταγμο και σκοτωσει κι αλλον επιδοξο κλεφτη και παλιοτερα. Φονικο ντουμπλεξ δηλαδη. Και αυτο που δε μπορουν να χωνεψουν ευκολα ειναι οτι δεν ειχε και καμια συνεπεια, καθαρη την εβγαλε και στις δυο περιπτωσεις. Και πιστευω οτι αμα τολμησει και τριτος θα εχουμε καινουρια.  Τωρα αν υπαρχει κανενας πλιατσικολογος να τολμησει, κακο του κεφαλιου του.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
βρωμορατσα
 

metalfun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
16
Οι Γύφτοι ζητάνε και τα ρέστα από πάνω. Ακούτε τι λέει η άλλη, ότι όλη η Ελλάδα κλέβει...

"Και τώρα πως θα τα ζήσω τα 3 παιδιά?"
όπως τα ζούσες και μέχρι χθες. Με επιδόματα που πληρώνουμε εμείς οι υπόλοιποι. Γαμώ το μουνί της μάνας σας
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
"Και τώρα πως θα τα ζήσω τα 3 παιδιά?"
όπως τα ζούσες και μέχρι χθες. Με επιδόματα που πληρώνουμε εμείς οι υπόλοιποι. Γαμώ το μουνί της μάνας σας
Καλά, τι ηλικία έχουν τα παιδιά? Ακόμα δεν βγήκαν στην κλεψιά για το χαρτζιλίκι τους???
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
μπορείς να βάλεις τα παιδιά σου να κλέβουν γαμιολα
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
Είσαι σίγουρος πως δεν κλέβουν ήδη?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
αν στη θεση του κωλογυφτου ηταν ο ιδιοκτητης του καταστηματος τωρα το θεμα θα ειχε ξεχαστει
αλλα οχι οι κωλογυφτοι ειναι μιονοτιτα και με δικαιοματα σε αντυθεση με εμας τους ελληνες
μπαρουτι ρε κωλοπαιδα
:ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Όποια γκόμενα γουστάρει νομοταγείς corporate ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ είναι απλά καθυστερημένη. ΤΕΛΟΣ.

Μου γυρίζουν τα άντερα όταν βλέπω άτομο με κοστούμι.

Εσύ ρε φιλε πως εμφανιζεσαι στις συνεντεύξεις για δουλειά?
Εκτος αν εισαι διορισμένο κωλοβισμα και στα αρχιδια σου ολα
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Εσύ ρε φιλε πως εμφανιζεσαι στις συνεντεύξεις για δουλειά?
Εκτος αν εισαι διορισμένο κωλοβισμα και στα αρχιδια σου ολα


Κανα 2 σελιδες πισω ελεγε οτι τα ΒΠ ειναι ανωτερα απο τα ΝΠ. Στο μυαλο ανηκει στην ιδια κατηγορια παιδιων που κατεβαινουν απο τα ΒΠ στο κεντρο και σπανε τα μαγαζια του κοσμου (Γιατι το κεντρο δεν εχει μονο ζαρα και μπερσκα (τα οποια δεν σπανε)). Φυσικα αυτα τα παιδια θα υποστηριξουν τους γυφτους γιατι στα ΒΠ δεν εχει γυφτους να τους ενοχλουν. Ας παει μια βδομαδα να ζησει στον ασπροπυργο και στο μενιδι να αποκτησει λιγα ακομα ψυχολογικα απο τα πολλα που εχει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom