Νέα

Greek school...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DIKY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
και ανάγωγος και κακοαναθρεμένος .... που μεταφέρει - μετέφερε στα παιδιά του ολα αυτα τα καλούδια που κατηγορεις σήμερα
Κατσε ρε ανθελληνα,γιατι την ωρα που διαβαζα την μαλακια που εγραψες παλι με επιασε μια φαγουρα σταρχιδια ....
μπαζο ..... δυστυχώς .... ανάξιο λόγου ..... σαβουρα .....
Τωρα που τα εξυσα μπορω να σου πω
οτι εισαι ο μεγαλυτερος βλακας που εχω δει να ποσταρει βλακειες συνεχομενες σε τοπικ σαυτο το φορουμ!
Μπορεις ανετα να παρεις το βραβειο σου..
Μια ψωλοτριχα που μολις εβγαλα απο ξυσιμο!
Ευγε και εις ανωτερα!
Ευχομαι να παρεις και ευρωπαικες ψωλοτριχες να νιωσεις πιο ανωτερος !
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
και δε πιστευω οτι ο athens1 ειναι ανθελληνας .ομως τα παιρνει και λογικο ειναι με την καταντια που υπαρχει στη χωρα μας ειναι σα να διωχνει τα νεα παιδια να φυγουν στο εξωτερικο για μια καλυτερη ζωη και καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση
Κανενας που θελει να παει εξω για ενα καλυτερο αυριο ειναι ανθελληνας,
Ο βλακας ομως ειναι γιατι
ναι μεν ειναι εξω
αλλα μπαινει σε ελληνικα φορα για να κραξει και να απαξιωσει τις αυριανες γενιες και μονο!
Διαβαστε καλα το τι εχει λεχθει και μη βγαζετε συμπερασματα οτι οποιος παει εξω ειναι ανθελληνας.
Ελεος!
 

Επισκέπτης
ομως πιστευω οτι η νεα γενια ειναι πολυ πιο εξυπνη απο τις προηγουμενες και αδικειται καταφωρα απο το παρων συστημα.αυτο βεβαια τη καθιστα επικινδυνη και τα νεα ατομα γινονται εγωκεντρικα σε σημειο που αδιαφορουν για οποιοδηποτε κοινωνικο προβλημα
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Παιδια το να θελει να φυγει καποιος απο τη χωρα του για κατι καλυτερο που εχει βρει σε αλλη χωρα δε σημαινει οτι ειναι και ανθελληνας.Και με εμενα μου εχει τυχει και μαλλον θα φυγω απο την Ελλαδα.
Μαγκια σου!
Κοιτα ομως αφου φυγεις να μπαινεις στο μπουρδελα κομ και να μιλας για τους νεους που ειναι σε αδιεξοδα
απαξιωτικα και συ..
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Καλα για τον συγκεκριμενο εγω προσωπικα δεν ξερω αλλα τι να πω ο καθενας εχει τις αποψεις του.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
ομως πιστευω οτι η νεα γενια ειναι πολυ πιο εξυπνη απο τις προηγουμενες και αδικειται καταφωρα απο το παρων συστημα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
οσο για το αλλο σκελος ..ιδωμεν..
Αν ξεραμε το πως θα εξελιχθει μια γενια ,δε θα μασταν στα σκατα που κολυμπαμε σημερα! :cool2:
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Μαγκια σου!
Κοιτα ομως αφου φυγεις να μπαινεις στο μπουρδελα κομ και να μιλας για τους νεους που ειναι σε αδιεξοδα
απαξιωτικα και συ..
Αυτο δεν προκειται να το κανω γιατι κι εγω στην ιδια θεση βρισκομαι τωρα οπως χιλιαδες νεοι!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Αυτο δεν προκειται να το κανω γιατι κι εγω στην ιδια θεση βρισκομαι τωρα οπως χιλιαδες νεοι!
Χαιρομαι γιατι τοτε θα γραφεις με περισσοτερη σοβαροτητα για τετοια ζητημα απο
τον αλλο βλακα που γραφει και καταδικαζει το αυριο λες και εχει μαντικες ικανοτητες.
Ακου εκει..η επομενη γενια ειναι χειροτερη!
Ποση αλλη μαλακια ?Ποση?
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Χαιρομαι γιατι τοτε θα γραφεις με περισσοτερη σοβαροτητα για τετοια ζητημα απο
τον αλλο βλακα που γραφει και καταδικαζει το αυριο λες και εχει μαντικες ικανοτητες.
Ακου εκει..η επομενη γενια ειναι χειροτερη!
Ποση αλλη μαλακια ?Ποση?
Ετσι ειναι οποιος δεν τα εχει περασει αυτα τετοια θα λεει!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ετσι ειναι οποιος δεν τα εχει περασει αυτα τετοια θα λεει!
Αυτο λεω τοση ωρα.
Οσοι βγαζουν σκαρτη τη νεα γενια των νεων ειναι αυτοι
που δεν εχουν ζησει τετοιες καταστασεις και εχουν βολευτει απο το συστημα!
Η πλειοψηφια δηλαδη των γενεων των 1000 ευρω!

Το τελειο αλλοθι για τα εγκληματα που χαντακωνουν το αυριο και ξεπουλανε την χωρα μας απο την ανικανοτητα
αυτων που διαινισαν τις οικογενειοκρατιες στην ελλαδα!

Το παν ειναι να φταινε αυτοι που δεν εχουν καν κανει τιποτα!
Οχι αυτοι που τα εκαναν..
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Και υστερα σου λενε οτι το επομενο μοντελο ειναι 2 παρτ ταιμ εργασιες γιατι βολευει καλυτερα!
Υστερα σου λενε για μισθο πεινας και ας εχεις πτυχια.
Υστερα σου λενε συνταξη λιγο πριν πεθανεις απο τα ψυχολογικα που σιγουρα θα χεις αποκτησει μεχρι τοτε..

Σου λεει ο νεος..

Εγω που διαβαζω 10+ ωρες τη μερα για να περασω πανεπιστημιο(δεν εχουν ολοι γκαφρα για εξω η επαρχια)
εχω ελλειπη μορφωση απο το συστημα και πληρωνω φροντιστηρια
εχω περισστοερες ικανοτητες απο αλλους που σημερα αναξιοκρατικα με προσπερνανε
θα κατσω να μετασχω στα κοινα?
θα κατσω να ειμαι σε 2 δουλειες για νατα βγαλω περα(δεν εχουν ολοι σπιτι δικο τους)

Να πατε να γαμηθειτε!!!

Πιστευω οτι αυτη ειναι η αποψη των περισσοτερων νεων που ΔΕΝ εχουν πολιτικα βυσματα
και κομματικες γραμμες για να αποκτησουν βυσμα.

Γιαυτο λοιπον ΕΜΕΙΣ που ειμαστε υπευθυνοι για αυτη την νοοτροπια το να τους λεμε οτι δεν αξιζουν μια
μπροστα μας ειναι οτι πιο αδικο μπορει να γινει.
Αντι να εφαρμοζουμε κριτικη σαυτους επρεπε να εχουμε μια για εμας που ειμαστε υπευθυνοι.
Επρεπε να εχουμε κατευθυνσεις και να παραχωρησουμε εξουσιες σαυτους τους ανθρωπους και οχι να τους φερνουμε σε αδιεξοδα.
Ειμαστε υπολογοι και υπευθυνοι.
 

vroutos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Oποιος πιστευει οτι οι επομενες γενιες ειναι κατωτερες των προηγουμενων ειναι αξιος της μοιρας του..
Αν τα μυαλα αυτα υπερισχυαν και οντως συνεβαινε αυτο τοτε χιλιαδες χρονια τωρα η ανθρωποτητα θα ηταν στο 0
και χωρις εξελιξη.
Η μεγαλυτερη μαλακια που ακουω συνηθως απο αλαζονες και εγωκεντρικους ανθρωπους ειναι αυτη,
οτι ΔΕΝ υπαρχει καλυτερη εξελιξη μετα απο αυτους.

Ελεος,το οτι φτιαξαμε ενα μελλον ΣΚΑΤΑ για τη γενια που ερχεται
δεν παει να πει οτι ειναι κατωτερη απο αυτην
που τα καταφερε να τα κανει πουτανα!

Οσο για τα ελληνικα σχολεια,καλο ειναι οι ευθυνες να πεφτουν στους αρμοδιους και οχι στους μαθητες.

Η μεγαλυτερη μαλακια ειναι να κατηγορεις το ιδιο σου το προιον οταν εισαι αποτυχημενος μανατζερ.

Προτου λοιπον αρχισουν καποιοι και λενε ΠΟΣΟ ανωτερες ηταν οι προηγουμενες γενιες στα σχολεια και στις σπουδες
καλο ειναι
να κοιταμε το που εχουμε φτασει σημερα να εχουμε 40αρηδες δημοσιουπαλληλιτες καθηγητες,ενα σαπιο συστημα που δεν
παραγει γνωση και ορεξη για μαθηση,την παραπαιδεια που ακμαζει
και μια πλανη οτι τα πτυχια στην Μπανανια και οι γνωσεις σημερα θα σε κανουν να εξελιχθεις.

Το οτι η κατασταση στα σχολεια ειναι μπουρδελο,ευθυνη μονη εχουν αυτοι που τα εκαναν ετσι.
Ανεκαθεν ηταν βεβαια,αλλα δε μπορουμε να κρινουμε τις νεες γενιες για την "εξυπναδα" και το αν θα ειναι "πονηροι"
οταν σαφως
οι τελευταιες γενιες (και η δικη μου) ΑΠΕΤΥΧΑΝ παταγωδως να δωσουν εξελιξη στην παιδεια σημερα.

Ελεος,ας σταματησουμε να κρινουμε τους μη εχωντες την ευκαιρια και τη δυνατοτητα να εξελιχθουν στο
Σαπιο Κατεστημενο που Φτιαξαμε.

Ελεος να συνεχιζουμε να βαζουμε ταμπελες σε νεες γενιες επειδη θα μας κανει να νιωθουμε καλυτερο αλλοθι
για την αποτυχια μας να αλλαξουμε τα πραγματα προς το καλυτερο.

Η νεα γενια,εχει να κολυμπησει σε βαθυτερα σκατα και λουκια απο οτι ΟΛΕΣ οι προηγουμενες
γιαυτο καλο ειναι να κρινουμε αφου πρωτα παραδεχτουμε οτι ΕΜΕΙΣ τα καναμε ετσι..
Οι γενιες των 1000 ευρω!

Τέλεια τοποθέτηση..... άκου εκεί. βγαίνει ο κάθε λιώμας κ βρίζει την νεολαία.... κούνια που σας κούναγε. την χώρα εσείς την καταντήσατε έτσι. η δική σας γενιά ΠΑΛΙΟΑΧΡΗΣΤΟΙ
 

Επισκέπτης
κατι ασχετο ,ρε αυτο το warned που γραφει τι εννοει?και γιατι σβηστηκαν 3 μηνυματα μου?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
εχεις φαει προειδοποιηση!!δες στο μαιλ σου και θα καταλαβεις!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ΜΠΡΑΒΟ κυριοι!!!
ευγε ετσι!!!!!!!
καλα κανετε και μαλωνετε!!
στο καταληλο θρεντ ειστε!!!          Greek school...

αυτη ειναι η παιδεια σας!!!!!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Mπραβο Θανο!
Δειξε μας τι παιδεια εχουμε!!!
Πρεπει στο bourdela.com να αποκτησουμε ΚΑΙ παιδεια!
 

Επισκέπτης
ναι ,αλλα γιατι εφαγα προειδοποιηση???χωρις λογο.αυτη ειναι η παιδεια σας...κυριε σονυ.οι αλλοι 2 που με προκαλεσαν ειχαν warned,αλλα εγω τι εφταιξα???δε κατεφυγα σε χαρακτηρισμους οπως αυτοι??υστερα σου λενε για τη παιδεια  σημερα,τη στιγμη που οι μεσηλικοι το παιζουν δικαστες και κριτες αντι να μεταδωσουν τις αξιες της παιδειας.αντε νυχτα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ναι ,αλλα γιατι εφαγα προειδοποιηση???χωρις λογο.αυτη ειναι η παιδεια σας...κυριε σονυ.οι αλλοι 2 που με προκαλεσαν ειχαν warned,αλλα εγω τι εφταιξα???δε κατεφυγα σε χαρακτηρισμους οπως αυτοι??υστερα σου λενε για τη παιδεια  σημερα,τη στιγμη που οι μεσηλικοι το παιζουν δικαστες και κριτες αντι να μεταδωσουν τις αξιες της παιδειας.αντε νυχτα.

Βρε κουμπάρε......για ήντα παιδία μου κουβεδιάζεις επαέ?????? Το off-topic ξέρεις τι είναι? Τη σχέση έχει το δεξί αρχίδι του ρίμπο, τα 4 που ρούφηξε η ΑΕΚ με το αν η πουτάνες έχουν περίοδο????????? Άμε στα οπαδικά και γράψε την αγνή σου σκέψη!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom